• Simple Item 29
  • Simple Item 27
  • Simple Item 26
  • 1
  • 2
  • 3

Nadcházející události PT TV

11pro
17pro
Pražská numeroložka a kartářka Sonja Výklad Karet, jejíž články o numerologii a videa s měsíčními horoskopy jsou na našem portálu dalece ty nejsledovanější si s námi bude povídat na téma partnerských vztahů s numerologickou vibrací.Toto vysílání se dotkne zejména témat kompatibility vztahů, jak se k sobě hodíme, zda máme společné životní cesty,zda se známe z minulých životů, jak si můžeme více porozumět, zda máme předpoklad společné domácnosti nebo jen partnerský vztah milenecký, jak lépe pochopit partnerský protějšek, jaký partner mne může učinit šťastnou, potenciál dětí, porozumění, jestli je můj partnerský protějšek osudový, karmický či životní, vzájemný potenciál přizpůsobivosti,shoda dle energií čísel a vzájemného propojení.Přenos sledujte zde: https://youtu.be/lmJbY5kArhc" id="dp-module-upcoming-default-136-events-138-138-description">
22pro
Vánoční setkání diváků televize Přiznaky transformace se zpěvem, přednáškami, výrobou placek, sdílením vědomého života s láskou k tělu.Program: 17:30-18:00 příchod hostů19:00 recitace slunovratové poezie a zpěv Elli Staníková 20:22-20:44 slunovratový rituál vedle restaurace na zelené ploše se stromy21:00 zpěv a proslov Ava Chrtková BrožováPo celou dobu bude hrát k nádherné vánoční náladě skvělý pianista. Během večera si můžete vyrobit také vtipnou placku na našem plackovači a přívonět si k luxusním esenciálním olejům s vánočními i jinými vůněmi." id="dp-module-upcoming-default-136-events-125-125-description">
Křišťálová hvězda: Poselství k 10.10. 2017

Dnes nastává jedna z astrologických událostí roku - Jupiter, symbolizující v našem životě růst, expanzi, rozvoj, dokončí svůj tranzit znamením Vah a vstoupí do znamení Štíra, kde se zdrží až do listopadu příštího roku.

Štír jde po pravdě, která leží za strachem čelit našemu stínu, což občas znamená nutnost tomuto strachu čelit, spálit na popel nějaký náš postoj, nechat něco v sobě zemřít - a pak jako Fénix vstát z popela a vzlétnout.

Týkat se to bude typických štírovských témat a jejich kombinací - moc a síla, kontrola, sex (ve smyslu splynutí s druhým), cokoli, co je tabu, peníze, smrt, transformace. Jupiter všechno zvětšuje, tudíž na počátku tohoto tranzitu se na nás mohou sesypat nepříjemná zjištění týkající se těchto oblastí, naší kontroly nad nimi či jejího nedostatku a může situace přivést do extrému. To je nepříjemné, ale je velmi důležité v této fázi propadu zůstat jen nezbytně nutnou dobu.

Cílem těchto situací je aktivovat naši vnitřní sílu a vynalézavost a využijeme-li tuto energii, povede k růstu naší osobní moci a přinese v daných oblastech velký, pozitivní růst a úspěch. Klíčem k úspěchu je zde odvaha důvěřovat navzdory překážkám - dát tomu všechno, totální závazek využít všechno, co se děje, ke zdravému posílení problémové oblasti. Pak budeme moci vzlétnout.

Dnes večer také nastane opozice Venuše v Panně s Chironem v Rybách, která zvýrazní to, co chybí a dotkne se tak bolavých míst, především proto, že není žádné rychlé řešení. Cesta k léčení zde zahrnuje uznání toho, co nefunguje, empatii k sobě i druhým a pochopení, že je třeba se i přes pochybnosti pohnout dále a začít pracovat na zlepšení.

Doporučeným kamenem pro dnešní den je KALIFORNIT, zelená drahokamová odrůda idokrasu (vesuvianitu). Napomáhá uvolnění negativních myšlenek, zmírňuje strach a stres a umožní nám lépe vidět důsledky našeho jednání. Motivuje nás k léčení a pozitivnímu růstu.

Fotka uživatele Křišťálová hvězda.
Fotka uživatele Křišťálová hvězda.

Autorka článku: Soňa Jaššáková https://www.facebook.co/KristalovaHvezda/

Krystalová astrologie neboli hvězdná krystaloterapie. Intuitivní propojení principů astrologie (a jiných příbuzných oborů) a energetických vlastností minerálů, polodrahokamů, kovů a drahých kamenů.

Služby: Na základě Vašeho horoskopu vám doporučím kameny, minerály, kovy, které budou celkově podporovat Váš osobní rozvoj a růst. Mohou se tak stát Vašimi přáteli na celý život.

Pokud řešíte nějaký problém a potřebujete větší podporu při jeho řešení, je možné Vám indiviuálně doporučit konkrétní kameny vhodné pro dané použití. Lze použít např. při nedostatku sebedůvěry a sebelásky, pro zvládání emocí, podporu komunikace a sebevyjádření, pro podporu Vaší celkové hojnosti, vztahů a v mnoha dalších situacích.

Vycházím z detailní analýzy Vašeho horoskopu, proto Vám bude doporučena kombinace kamenů přímo pro Vás a Vaši konkrétní situaci. 

Využít podpory kamenů pak můžete různými způsoby - nosit je u sebe, dát si je pod polštář, nechat si z nich vyrobit šperk či osobní talisman, pít krystalové elixíry.

gramatika-pro-nil.gif

Internetová televize Příznaky transformace přináší svým divákům videa, články, semináře, horoskopy, duchovní filmy na téma: osobní rozvoj, záhady, vzestup vibrací, astrologie, zdravý životní styl, dietní recepty, vědomý život, láska k sobě, psychologie, léčitelství. esoterika a mnoho dalšího.

Náš projekt byl založen v říjnu 2010 jako facebookový profil pro sdílení příznaků transformace a dalších situací, které s sebou přináší probuzení a přechod od nevědomého života k vědomému.

V létě 2013 přišel nápad začít natáčet videa a začali natáčet videa a stali jsme se televizí. První rozhovory, první dokumenty, první recepty na přípavu veganského jídla. Svá videa jsme publikovali na youtube a na facebooku.

V srpnu 2015 spatřil světlo světa náš rozsáhlý portál, na kterém publikujeme mnoho článků autorů, kteří s námi přímo spolupracují. Naši čtenáři milují věštby, horoskopy, články o zdravém životním stylu, záhady i sdělení k aktuálním energiím.

Na portál jsme začali umísťovat nejen naše videa ale i videa z youtube, které by mohly naše diváky zajímat. Umístili jsme také databázi terapeutů, eshop a začali dělat pravidelná žívá vysílání na různá témata.  Na náš portál chodí průměrně 100 000 unikátních uživatelů měsíčně. Náš facebook rozste přibližně rychlostí 1000 fanoušků za měsíc. Připojte se k nám a staňte se odběratelem našeho youtube kanálu, mezníkem bylo na jaře 2017- 1 000 000 shlédnutí.