• První dekáda měsíce října bude pod nadvládou Mága, kterému v andělském tarotu vévodí archanděl Raziel, který nám všem říká, že jsme připraveni a máme prostředky, nebo schopnost manifestovat naše sny. Mějme na paměti, že život je kouzelný a zázraky se dějí jen tomu, kdo v ně věří.  Již neotálejte ve svých rozhodnutích. První třetina tohoto měsíce se ponese v duchu magických událostí. V našem životě může dojít i na zázraky. Všemu napomůže naše soustředěné úsilí a možná pomoc z neočekávaných zdrojů.

Andělská věstbaTato karta signalizuje, že začátek měsíce října je právě ten správný čas začít nové projekty! Pokud jste měli nějaké pochyby o své schopnosti zhmotnit své sny, ponechte je stranou. Ve skutečnosti čím více sebevědomí máte, tím více úspěchu zažijete! Naštěstí andělé mohou zvýšit vaši vnitřní sílu, pokud je zavoláte na pomoc. I když se necítíte připraveni posunout se na své cestě vpřed, jste připraveni mnohem lépe, než si uvědomujete. Vaše životní zkušenosti vás vytrénovaly pro tuto chvíli a příležitosti, které jsou k dispozici v tomto okamžiku, jsou kouzelné. Není nutné, abyste navštívili nějaké další přednášky nebo četli další knihy. Jen by vás to zdrželo od projití dveřmi, které se pro vás otevírají. Podniknete cílené kroky s ohledem na plány, které jste připravovali. 

Archanděl Raziel je jako kouzelník - anděl duchovních tajemství a záhad, které vám otevřou dveře příležitostí. On vám také urychlí cestu zhmotňování, takže si budete moci vychutnávat úspěch mnohem rychleji, než se zdá logicky možné.
 • Druhá dekáda měsíce října bude o užívání si trochy přepychu pod vládou Devítky Země. Budeme trávit více času o samotě. Úspěšně se může rozvíjet samostatně výdělečná činnost nebo oblast práce. Překvapit některé jedince může i neočekávané finanční bohatství.  Vylepšit si můžete svůj domov nějakou pěknou dekorací.

Pokud jste si počínali moudře, se zdravým sebevědomím a sebejistotu a dokázali jste se ovládat, pak se vám vaše jednání v tomto čase zúročí. Vykonali jste skvělou práci a připravili se na toto období svého života. To vám poskytlo možnost brát ho s nadhledem a užít si luxusní věci. Cenit si můžeme více své vlastní společnosti. Najděte klid a uspokojení v tichém čase o samotě. Sledujete hlubší smysl života, takže se stáhněte pro inspiraci do svého nitra.

 • Třetí dekáda měsíce října bude o rychlosti pod nadvládou tarotové karty Vůz, které vévodí archanděl Metatron. Očekávejte významné úspěchy a veřejná uznání. Gratulovat si mohou všichni, kteří úspěšně zvládli nedávnou nepříznivou situaci! Vaše schopnost vidět obě strany, jednat a rozhodovat, vám získala uznání, úctu a vděčnost. Takže si vychutnejte radost z toho, čeho jste dosáhli. Zůstaňte v klidu a uzemněni a mějte jasno v tom, čeho se snažíte dosáhnout. Je důležité v tomto okamžiku ukázat sebekontrolu, odhodlání a ochotu doběhnout do cíle. Uplatněte kontrolu pevně, ale laskavě i u ostatních lidí.

Tématem závěru měsíce října budou: sebekázeň a síla vůle, povýšení nebo ocenění, cestování a typy přepravy. Očekávat můžete velký skok kupředu ve věcech, které se až doposud nepohnuly z místa anebo stagnovaly.

Archanděl Metatron může zvýšit vaši motivaci a hladinu energie tak, abyste naplnili své priority. Metatron používá posvátný geometrický tvar nazývaný "Merkaba" nebo "Metatronova kostka", aby sroloval čas, čímž vám umožní okamžitě zhmotnit sny do reality.


Navazující články:

Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?

Soňa Sofi: Lunoskop 10.–16.10.2016 Luna propluje znamením Vodnáře, Ryb, Berana a Býka.

Soňa Sofi: CO NÁM PŘINESE NOVÝ MĚSÍC ŘÍJEN

Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

Soňa Sofi: Horoskop z mariášových karet na ŘÍJEN pro všechna znamení zvěrokruhu


S láskou úctou a hlubokou pokorou v srdci Soňa Sofi – Sonja výklad karet. http://www.vestirna-u-sonjy.cz  telefon +420 605 78 76 76

knihaKupte si knihu horoskopů z mariášových karet pro jednotlivá znamení zvěrokruhu pro rok 2016 autorky Sonjy Sofi zde nebo na telefonu +420 605 78 76 76

SLEVA!!!

Doprodej posledních 10 ks knihy:

osobně 100,- Kč 

Soňa sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Přijímám informace z pátého elementu akáši prostřednictvím channelingu. Zajímám se o čtení z akáši, psychologii, sociologii, karmalogii, numerologii, karmu, karmické lekce, úkoly, dluhy i přebytek karmy tedy karmický potenciál, karmické vzorce duše, čakry, krystaly, andělskou terapii a pomoc při léčení duše. Studuji astropsychologii a karmickou astrologii. Zabývám se intuitivní astrologií, která mne pohltila ze všech astrologických směrů nejvíce pro svoji jednoduchost a nádhernou tvořivost.

Pomocí andělské terapie, jasnovidění i jasnoslyšení komunikuji s anděly a předávám lidem jejich poselství. Hovořím přímo s Vaší duší, pokud je mi to dovoleno a proto vnímám, co skutečně cítíte, i věci, které si mnohdy neuvědomujete, právě často na nevědomé úrovni si je všichni do života přitahujeme. Jdu přímo k jádru věcí, které Vás trápí a zabývám se skutečnými příčinami i řešením. Pracuji intuitivně převážně s mariášovými, andělskými, tarotovými i karmickými kartami, a také s kyvadlem. Spojuji v praxi všechny tyto techniky, proto je konzultace a rozbor maximálně kompletní a specifický.

Preferuji individuální přístup ke všem, kteří mě o radu či pomoc požádají. Pracuji jako nezávislý poradce a terapeut. A každý, kdo se měl možnost seznámit s mojí prací, může s postupem času konstatovat, že byl život před a po "setkání" se mnou, jako kdyby rozdělil svůj život na dvě rozličné etapy, dva různé a naprosto diametrálně odlišné světy.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

 • Simple Item 43
 • Simple Item 37
 • Simple Item 42
 • Simple Item 41
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Veronika Kovářová: Když se srdce léčí

  Veronika Kovářová: Když se srdce léčí Když se naše srdce zklame – v lásce, v přátelství či v jiných blízkých vztazích – je to vždy velmi těžká zkušenost. Moderní neurověda dokonce odhalila, že trápení, které zažíváme, zaznamenává náš mozek stejně jako fyzickou bolest. Z toho vyplývá, že pokud se cítíme opuštění nebo odmítnutí, Číst dál
 • Zlatá Dušička: Oddělení zrna od plev

  Zlatá Dušička: Oddělení zrna od plev 10.7.2018 Oddělení zrna od plev Mnohé se opakuje, lidé Země. Stále se mnozí honíte za svými snovými představami, nejste ochotni opustit vaše iluze, a pokud, potom tímto procházíte velice bolestivě, neboť se nechcete poddat, bráníte se vidět pravdu, bráníte se svému růstu. Mnozí z vás Číst dál
 • Samapatt Eliana Toschi: ÚPLNĚK/ZATMĚNÍ 27.7.2018 NOVÝ ČLOVĚK

  Samapatt Eliana Toschi: ÚPLNĚK/ZATMĚNÍ 27.7.2018 Léto 2018 je charakterizováno velmi zvláštní energií; taky že v průběhu zhruba jednoho měsíce (mezi červencem a srpnem) se vytvoří tři zatmění Slunce a Měsíce, celkové a částečné. V tomto článku bych ale chtěla věnovat více prostoru úplnému zatmění Měsíce, které nastane 27. července 04°45’ Číst dál
 • Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 23. července 2018

  Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 16. července 2018 Čeká nás týden zcela mimořádného astrologického významu. V hlavních rolích Slunce s Lunou, tělesa nejdůležitější. Slunce nejprve změní znamení, pak vytvoří dva výrazné aspekty s dalšími planetami a nakonec se společně s Lunou postará o zatmění Měsíce historického formátu. Tak trochu ve stínu těchto událostí Číst dál
 • ing. Lada Pilařová: Jak objevit svoje skryté bloky k penězům a k vyššímu potenciálu?

  Lada Pilařová: Jak objevit svoje skryté bloky k penězům Kladete si někdy otázky: „Proč nemůžu vydělávat více peněz?“ „Co dělám špatně?“ „Proč to trvá tak dlouho?“ S těmito otázkami přicházejí pocity bezmoci, strachu, či frustrace. Právě to nám ukazuje na souvislosti, co se odehrává v mysli a v naší nervové soustavě a v těle Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Sledujte náš youtube kanál PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nadcházející události

25čec
Další zajímavé vysílání z naší hvězdou Astroložkou Helenou Heclovou Téma Mayský kalendář a probereme také aktuální energie, mnoho příběhů z praxe terapeutky a náhledy na současnou společenskou situaci." id="dp-module-upcoming-default-136-events-356-356-description">
26čec
Reinkarnace je jeden ze základních konceptů mé filozofie a věnoval jsem se tomuto tématu již vícekrát. Je však nutno mít na zřeteli, že se jedná o pohled z druhé úrovně poznání v rámci velmi hrubého dělení na čtyři úrovně poznání.Reinkarnace jsou rovněž součástí kosmické hry a jako každá hra má i tato svá pravidla, která se vztahují na účastníky této hry. Svobodná vůle spočívá v tom účastnit se nebo neúčastnit se této hry, ale svobodná vůle již nespočívá v tom, zda dodržovat nebo nedodržovat její pravidla. Možnost svobodně se rozhodnout je takřka neomezená. Je omezená pouze možností ostatních bytostí svobodně se rozhodovat." id="dp-module-upcoming-default-136-events-357-357-description">
27čec
30čec
S terapeutkou Vendulou Kociánovou se podíváme na témata rodičů a jejich odkaz v nás. Jak zpracovat náš vztah k otci a matce?  stále rodičům něco zazlíváme, stále se trápíme tím, jak žijí, co by měli a co neměli.... jak toto téma uchopit? " id="dp-module-upcoming-default-136-events-359-359-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association