• První dekáda měsíce října bude pod nadvládou Mága, kterému v andělském tarotu vévodí archanděl Raziel, který nám všem říká, že jsme připraveni a máme prostředky, nebo schopnost manifestovat naše sny. Mějme na paměti, že život je kouzelný a zázraky se dějí jen tomu, kdo v ně věří.  Již neotálejte ve svých rozhodnutích. První třetina tohoto měsíce se ponese v duchu magických událostí. V našem životě může dojít i na zázraky. Všemu napomůže naše soustředěné úsilí a možná pomoc z neočekávaných zdrojů.

Andělská věstbaTato karta signalizuje, že začátek měsíce října je právě ten správný čas začít nové projekty! Pokud jste měli nějaké pochyby o své schopnosti zhmotnit své sny, ponechte je stranou. Ve skutečnosti čím více sebevědomí máte, tím více úspěchu zažijete! Naštěstí andělé mohou zvýšit vaši vnitřní sílu, pokud je zavoláte na pomoc. I když se necítíte připraveni posunout se na své cestě vpřed, jste připraveni mnohem lépe, než si uvědomujete. Vaše životní zkušenosti vás vytrénovaly pro tuto chvíli a příležitosti, které jsou k dispozici v tomto okamžiku, jsou kouzelné. Není nutné, abyste navštívili nějaké další přednášky nebo četli další knihy. Jen by vás to zdrželo od projití dveřmi, které se pro vás otevírají. Podniknete cílené kroky s ohledem na plány, které jste připravovali. 

Archanděl Raziel je jako kouzelník - anděl duchovních tajemství a záhad, které vám otevřou dveře příležitostí. On vám také urychlí cestu zhmotňování, takže si budete moci vychutnávat úspěch mnohem rychleji, než se zdá logicky možné.
 • Druhá dekáda měsíce října bude o užívání si trochy přepychu pod vládou Devítky Země. Budeme trávit více času o samotě. Úspěšně se může rozvíjet samostatně výdělečná činnost nebo oblast práce. Překvapit některé jedince může i neočekávané finanční bohatství.  Vylepšit si můžete svůj domov nějakou pěknou dekorací.

Pokud jste si počínali moudře, se zdravým sebevědomím a sebejistotu a dokázali jste se ovládat, pak se vám vaše jednání v tomto čase zúročí. Vykonali jste skvělou práci a připravili se na toto období svého života. To vám poskytlo možnost brát ho s nadhledem a užít si luxusní věci. Cenit si můžeme více své vlastní společnosti. Najděte klid a uspokojení v tichém čase o samotě. Sledujete hlubší smysl života, takže se stáhněte pro inspiraci do svého nitra.

 • Třetí dekáda měsíce října bude o rychlosti pod nadvládou tarotové karty Vůz, které vévodí archanděl Metatron. Očekávejte významné úspěchy a veřejná uznání. Gratulovat si mohou všichni, kteří úspěšně zvládli nedávnou nepříznivou situaci! Vaše schopnost vidět obě strany, jednat a rozhodovat, vám získala uznání, úctu a vděčnost. Takže si vychutnejte radost z toho, čeho jste dosáhli. Zůstaňte v klidu a uzemněni a mějte jasno v tom, čeho se snažíte dosáhnout. Je důležité v tomto okamžiku ukázat sebekontrolu, odhodlání a ochotu doběhnout do cíle. Uplatněte kontrolu pevně, ale laskavě i u ostatních lidí.

Tématem závěru měsíce října budou: sebekázeň a síla vůle, povýšení nebo ocenění, cestování a typy přepravy. Očekávat můžete velký skok kupředu ve věcech, které se až doposud nepohnuly z místa anebo stagnovaly.

Archanděl Metatron může zvýšit vaši motivaci a hladinu energie tak, abyste naplnili své priority. Metatron používá posvátný geometrický tvar nazývaný "Merkaba" nebo "Metatronova kostka", aby sroloval čas, čímž vám umožní okamžitě zhmotnit sny do reality.


Navazující články:

Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?

Soňa Sofi: Lunoskop 10.–16.10.2016 Luna propluje znamením Vodnáře, Ryb, Berana a Býka.

Soňa Sofi: CO NÁM PŘINESE NOVÝ MĚSÍC ŘÍJEN

Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

Soňa Sofi: Horoskop z mariášových karet na ŘÍJEN pro všechna znamení zvěrokruhu


S láskou úctou a hlubokou pokorou v srdci Soňa Sofi – Sonja výklad karet. http://www.vestirna-u-sonjy.cz  telefon +420 605 78 76 76

knihaKupte si knihu horoskopů z mariášových karet pro jednotlivá znamení zvěrokruhu pro rok 2016 autorky Sonjy Sofi zde nebo na telefonu +420 605 78 76 76

SLEVA!!!

Doprodej posledních 10 ks knihy:

osobně 100,- Kč 

Soňa sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Přijímám informace z pátého elementu akáši prostřednictvím channelingu. Zajímám se o čtení z akáši, psychologii, sociologii, karmalogii, numerologii, karmu, karmické lekce, úkoly, dluhy i přebytek karmy tedy karmický potenciál, karmické vzorce duše, čakry, krystaly, andělskou terapii a pomoc při léčení duše. Studuji astropsychologii a karmickou astrologii. Zabývám se intuitivní astrologií, která mne pohltila ze všech astrologických směrů nejvíce pro svoji jednoduchost a nádhernou tvořivost.

Pomocí andělské terapie, jasnovidění i jasnoslyšení komunikuji s anděly a předávám lidem jejich poselství. Hovořím přímo s Vaší duší, pokud je mi to dovoleno a proto vnímám, co skutečně cítíte, i věci, které si mnohdy neuvědomujete, právě často na nevědomé úrovni si je všichni do života přitahujeme. Jdu přímo k jádru věcí, které Vás trápí a zabývám se skutečnými příčinami i řešením. Pracuji intuitivně převážně s mariášovými, andělskými, tarotovými i karmickými kartami, a také s kyvadlem. Spojuji v praxi všechny tyto techniky, proto je konzultace a rozbor maximálně kompletní a specifický.

Preferuji individuální přístup ke všem, kteří mě o radu či pomoc požádají. Pracuji jako nezávislý poradce a terapeut. A každý, kdo se měl možnost seznámit s mojí prací, může s postupem času konstatovat, že byl život před a po "setkání" se mnou, jako kdyby rozdělil svůj život na dvě rozličné etapy, dva různé a naprosto diametrálně odlišné světy.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

 • Simple Item 32
 • Simple Item 39
 • Simple Item 38
 • Simple Item 37
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • SILIKONY v kosmetice - nebezpečné pozlátko

  SILIKONY v kosmetice - nebezpečné pozlátko Silikony je souhrnný název pro polymery, které mají jedinečné chemické a fyzické vlastnosti, díky kterým mají vyhlazující účinky, zjednodušují aplikaci a zlepšují roztíratelnost produktů. Je mnoho druhů silikonů mezi nejznámější patří například dimethicone nebo cyclomethicone, silikon ve složení poznáte podle koncovek -cone, -thicone, -thiconol, -siloxane Číst dál
 • Ondřej Rimmer Brož: Proč na internetu potkáváme tzv. trolly a jak se k nim chovat?

  Proč na internetu potkáváme tzv. trolly a jak se k nim chovat? Asi se s tím setkal každý z Vás. Něco někam dáte v tom nejlepším úmyslu, napíšete Váš názor, myšlenku a objeví se někdo, kdo Vás začne urážet, strhává to, co píšete a dělá zle. Gratuluji, potkali jste tzv. internetového trolla. Troll se v dnešní době Číst dál
 • Adéla Chytilová: Vážíte si sami sebe ve vztazích?

  Adéla Chytilová: Vážíte si sami sebe ve vztazích? "Nemůžete si vážit sami sebe, pokud dovolíte někomu, aby vás ničil." Co si přejete, co vám chybí, co vám vadí? Umíme to ve vztazích vyslovit a s druhými si o tom přirozeně popovídat? Je pro nás jednoduché vyjadřovat své pocity a potřeby nebo se necháváme Číst dál
 • Renata Petříčková: ČERVEN 2018 pro jednotlivá znamení

  Renata Petříčková: ČERVEN 2018 pro jednotlivá znamení Máme za sebou možná zvláštní, čekací, měňavý květen a musím říci, že červen může být snadno měsícem nových možností, pokud mu to umožníme. Na první pohled mi přišel jako měsíc, který není úplně lehký, až jsem se podívala na vlivy minulosti, a přijde mi, že Číst dál
 • Petra Nel Smolová: Horoskop na období 21. 5. – 27. 5. 2018

  Petra Nel Smolová: Horoskop na období 21. 5. – 27. 5. 2018 Přijde k vám to, co u vás má být, a neudržíte to, co k vám nepatří.Slunce vstoupilo do znamení Blíženců a vytvořilo harmonický aspekt s Marsem ve Vodnáři. Přináší to příliv energie, nadšení, aktivity a odvahy s radostí jednat. Slunce v Blížencích podporuje sbírání možností, Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16

Nadcházející události

24kvě
Nedávné události mě inspirovali pro to, abych udělal vysílání na téma rodinných traumat a jejich vlivu na náš život. Ovlivňování programy a traumaty, které jsme převzali od rodiny a hlavně, co s nimi a jak z toho ven. Rodinu máme každý a věřte, že nás ovlivňuje třeba i když s nimi nežijeme." id="dp-module-upcoming-default-136-events-327-327-description">
25kvě
25.05.2018 22:00 - 23:00
ŽIVĚ: Pozitivní zprávy 2.díl
Představujeme nový formát vysílání s názvem Pozitivní zprávy!   Zprávy mají v dnešní době depresivní podtext a to bychom chtěli změnit! Kdo říká, že zprávy musí být negativní, smutné a nepříjemné? Na světě se děje tolik krásného a my Vás o tom chceme informovat! Také potřebujeme Vaší pomoc. Pokud uvidíte nějakou pozitivní zprávu nebo článek o tom, co se děje ve světě nebo v duchovní sféře, pošlete nám ho pro sdílení s ostatními v našem novém vysílání.   Pro zaslání odkazu na pozitivní zprávu nebo článek do redakce: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloakea5007b55dddbc10325c637bb7d72315').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addyea5007b55dddbc10325c637bb7d72315 = 'zpravy' + '@'; addyea5007b55dddbc10325c637bb7d72315 = addyea5007b55dddbc10325c637bb7d72315 + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz'; var addy_textea5007b55dddbc10325c637bb7d72315 = 'zpravy' + '@' + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloakea5007b55dddbc10325c637bb7d72315').innerHTML += ''+addy_textea5007b55dddbc10325c637bb7d72315+''; " id="dp-module-upcoming-default-136-events-326-326-description">
26kvě
Ve dnech 26.5. a 27.5.2018 se bude konat 1. celorepublikové setkání přátel "Všechno je jinak" v Sluneční zátoce. Místo akce http://www.slunecnizatoka.cz/ Místo akce bylo zvoleno vzhledem ke svému umístění uprostřed republiky i vzhledem k tomu, že se jedná o příhodné místo i vibračně.Ubytování je možné přímo v ubytovacích kapacitách ve Sluneční zátoce, nebo v přilehlých dalších ubytovacích kapacitách včetně hotelů v Ledči nad Sázavou. Příjezd a ubytování budou možné již od pátku 25.5.2018.Středisko Sluneční zátoka poskytuje i stravování a vše bude dle dohody.Příjezd je možný rovněž vlakem na zastávku Vilémovice, odkud je to cca 400 m. Příjezdové informace jsou na výše uvedených webových stránkách.Jsou zde rovněž uvedeny předběžné ceny za ubytování a stravování.Program není přesně stanoven - vše záleží na vzájemné dohodě. Součástí by měly být diskuze, meditace, večerní posezení při kytaře, případně sport. Přihlášky je již možno posílat na organizátorku akce paní Helenu Divišovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloak303fcc2de3242cedfd511cbf564df657').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy303fcc2de3242cedfd511cbf564df657 = 'divhelena' + '@'; addy303fcc2de3242cedfd511cbf564df657 = addy303fcc2de3242cedfd511cbf564df657 + 'seznam' + '.' + 'cz'; var addy_text303fcc2de3242cedfd511cbf564df657 = 'divhelena' + '@' + 'seznam' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloak303fcc2de3242cedfd511cbf564df657').innerHTML += ''+addy_text303fcc2de3242cedfd511cbf564df657+''; .Důležité je upřesnění použitého dopravního prostředku, protože ti, kteří přijedou vlakem, budou upřednostněni při ubytování přímo na místě, pokud by byla kapacita ubytování vyčerpána. https://www.miroslav-zelenka.cz/cz/a/slunecni-zatoka" id="dp-module-upcoming-default-136-events-315-315-description">
29kvě
Přenos sledujte ZDE: https://www.youtube.com/user/PRIZNAKYTRANSFORMACE Povídání s Jitka Bártová astroložkou a vědmou nad energií úplňku ve Střelci. Vše co naplánujte v období, kdy přechází Měsíc do Novu v Úplněk ve Střelci přeje dlouhodobým cestám do zahraničí spojených s poznáváním, objevováním a učením se novému. Přináší ochranu před nepřízní na cestách a pomáhá při osvojování si nových znalostí, dovedností a při duchovním rozvoji osobnosti. Chystáte-li se odevzdat důležitý projekt, předat nový návrh nebo odprezentovat nové nápady v zaměstnání, je úplněk ve Střelci ideální dobou k úspěšnému výsledku." id="dp-module-upcoming-default-136-events-316-316-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association