Kartou Ryb pro tento měsíc jsou potíže, překážky, trápení, nezdar a špatná psychika. Půjde o záležitosti, které se mohou týkat téměř všech věkových kategorií. Okolní karty vypovídají o překážkách, problémech, nepříjemnostech, ale i možnosti očištění, poznání a tedy o šanci k dalšímu, novému postupu. Řešit budete záležitosti týkající se financí, práce a vztahů. U některých z vás se může ve financích dostavit dočasné zlepšení nebo i nějaká malá odměna. Pozor si však dejte na finanční ztráty v podobě špatných investic nebo případné potíže na služebních cestách. Přijít mohou změny v zaměstnání a pozorní byste měli být vůči nějakým podvodům. Neuváženým rozhodnutím si můžete přivodit značné potíže. Dávejte si pozor na zradu. Snadno však také můžete přijít ke krátkodobému zisku. Problémy a starosti hrozí na cestách anebo v souvislosti s pohybovými aktivitami.

Klíčová slova pro práci na sobě: starosti, sebetrýznění, vyčerpanost, mnoho namáhavé práce, překážky, úpadek, problém a falešní přátelé.

Doporučení: pozor na výrazný stres, kterému můžete napomáhat vlastní nerozhodností a neklidem.

Práce: starosti ohledně peněz, strach ze zkoušek, kontrola kvůli penězům.

Vztahy: strach o své blízké, potřeba zvýšené bezpečnosti ve vztahu.

Zdraví: oslabený nervový systém.                          

Vydat se můžete na příjemnou cestu spojenou se zábavou. Naučte se důvěřovat svým citům a intuici. Muži mohou zaznamenat období finanční stability. Květnové energie budou přát plození potomků. Také to značí těhotenství ve vaší blízkosti anebo rodině. Máte-li soka v lásce, pak nad ním můžete zvítězit. Vzniknout mohou velmi důležité vztahy do budoucna. Starší ročníky mohou zaznamenat spíše ochladnutí vztahů a také se to týká nefunkčních vztahů. Nezadaní se mohou těšit na láskyplný vztah. Rozvádíte-li se, pak vám může poskytovat rady nesprávný člověk. Pokud řešíte něco s úřady anebo soudy, je možné, že vás zastupuje nesprávný člověk, anebo že vám poskytne radu někdo, kdo danému problému nerozumí. Šťastné setkání můžete zažít na cestách. Navázat můžete dlouhodobý pracovní vztah anebo spolupráci. Pracovní příležitosti a aktivity se rozpohybují zejména v podnikatelské sféře a ve spolupráci se zahraničím. Vyloučena není ani nějaká zahraniční pracovní cesta. Plánovat můžete také zahraniční dovolenou. Nepříjemnosti hrozí na cestách, tam buďte velmi opatrní na různé nehody, nespěchejte. Závist a žárlivost vám může znepříjemnit život. Sami se těchto špatných vlastností raději vyvarujte. Problémy můžete mít s domem, bytem nebo podnájmem. Týkat se to může i nevhodně uzavřených smluv v minulosti. Pokud jste sami ručili domem nebo bytem, jste ztrátoví, anebo jste podcenili, či neřešili svou finanční situaci, můžete být ohroženi exekucí v rodině díky neuváženým krokům anebo i nezodpovědným, potomkům. Takové situace nepodceňujte, protože události mohou nabrat velmi rychlý spád. Bude možná potřeba přehodnotit a změnit své plány. Poučte se ze svých chyb, které jste udělali anebo jste dopustili, že je na vás páchali jiní a vše se pokuste dát popořádku tak, abyste mohli začít znovu bez falešných předsudků. Bude však nutné stanovení si nových cílů, limitů, hranic a také dohod či smluvních ujednání. Hlavně neřešte nic v afektu a nebuďte tvrdohlaví, protože hlavou zeď neprorazíte. Přehodnoťte plány týkající se cest a odchodů ze zaměstnání nebo v souvislosti se studiem. Dostat můžete i nevhodný dar, případně vám nevhodný dar z minulosti může způsobit značné komplikace v životě.


UPOZORNĚNÍ!!!

pro čtenáře a uživatele tohoto textu. 

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této písemné či elektronické podoby nesmí být reprodukována a šířena v papírové, elektronické či jiné podobě bez předchozího písemného souhlasu autorky.

SDÍLET MŮŽETE ODKAZ PROSTŘEDNICTVÍM FB POUZE S UVEDENÍM ZDROJE MÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK.

Děkuji všem za pochopení Soňa Sofi.


NAVAZUJÍCÍ ČLÁNKY:

Soňa Sofi: Jak zjistit z numerologie kým jsme byli a jak jsme zemřeli v minulém životě?

Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?


Autorka článku: Soňa Sofi: http://www.vestirna-u-sonjy.cz 

Soňa Sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Přijímám informace z pátého elementu akáši prostřednictvím channelingu. Zajímám se o čtení z akáši, psychologii, sociologii, karmalogii, numerologii, karmu, karmické lekce, úkoly, dluhy i přebytek karmy tedy karmický potenciál, karmické vzorce duše, čakry, krystaly, andělskou terapii a pomoc při léčení duše. Studuji astropsychologii a karmickou astrologii. Zabývám se intuitivní astrologií, která mne pohltila ze všech astrologických směrů nejvíce pro svoji jednoduchost a nádhernou tvořivost.

Pomocí andělské terapie, jasnovidění i jasnoslyšení komunikuji s anděly a předávám lidem jejich poselství. Hovořím přímo s Vaší duší, pokud je mi to dovoleno a proto vnímám, co skutečně cítíte, i věci, které si mnohdy neuvědomujete, právě často na nevědomé úrovni si je všichni do života přitahujeme. Jdu přímo k jádru věcí, které Vás trápí a zabývám se skutečnými příčinami i řešením. Pracuji intuitivně převážně s mariášovými, andělskými, tarotovými i karmickými kartami, a také s kyvadlem. Spojuji v praxi všechny tyto techniky, proto je konzultace a rozbor maximálně kompletní a specifický.

Preferuji individuální přístup ke všem, kteří mě o radu či pomoc požádají. Pracuji jako nezávislý poradce a terapeut. A každý, kdo se měl možnost seznámit s mojí prací, může s postupem času konstatovat, že byl život před a po "setkání" se mnou, jako kdyby rozdělil svůj život na dvě rozličné etapy, dva různé a naprosto diametrálně odlišné světy.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

 • Simple Item 32
 • Simple Item 39
 • Simple Item 38
 • Simple Item 37
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Další nejnovější články našeho serveru:

Kontakty na naše terapeuty a pracovníky světla

Nadcházející události

22kvě
S populárním českým astrologem nad energiemi VZDUŠNÉHO ZNAMENÍ BLÍŽENCŮ.PŘENOS SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/96qHOGAqtZs" id="dp-module-upcoming-default-136-events-321-321-description">
24kvě
Nedávné události mě inspirovali pro to, abych udělal vysílání na téma rodinných traumat a jejich vlivu na náš život. Ovlivňování programy a traumaty, které jsme převzali od rodiny a hlavně, co s nimi a jak z toho ven. Rodinu máme každý a věřte, že nás ovlivňuje třeba i když s nimi nežijeme." id="dp-module-upcoming-default-136-events-327-327-description">
25kvě
25.05.2018 21:00 - 22:00
ŽIVĚ: Pozitivní zprávy 2.díl
Představujeme nový formát vysílání s názvem Pozitivní zprávy!   Zprávy mají v dnešní době depresivní podtext a to bychom chtěli změnit! Kdo říká, že zprávy musí být negativní, smutné a nepříjemné? Na světě se děje tolik krásného a my Vás o tom chceme informovat! Také potřebujeme Vaší pomoc. Pokud uvidíte nějakou pozitivní zprávu nebo článek o tom, co se děje ve světě nebo v duchovní sféře, pošlete nám ho pro sdílení s ostatními v našem novém vysílání.   Pro zaslání odkazu na pozitivní zprávu nebo článek do redakce: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloak6bb81e4ade138a3139cef3d2d9229d7a').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy6bb81e4ade138a3139cef3d2d9229d7a = 'zpravy' + '@'; addy6bb81e4ade138a3139cef3d2d9229d7a = addy6bb81e4ade138a3139cef3d2d9229d7a + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz'; var addy_text6bb81e4ade138a3139cef3d2d9229d7a = 'zpravy' + '@' + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloak6bb81e4ade138a3139cef3d2d9229d7a').innerHTML += ''+addy_text6bb81e4ade138a3139cef3d2d9229d7a+''; " id="dp-module-upcoming-default-136-events-326-326-description">
26kvě
Ve dnech 26.5. a 27.5.2018 se bude konat 1. celorepublikové setkání přátel "Všechno je jinak" v Sluneční zátoce. Místo akce http://www.slunecnizatoka.cz/ Místo akce bylo zvoleno vzhledem ke svému umístění uprostřed republiky i vzhledem k tomu, že se jedná o příhodné místo i vibračně.Ubytování je možné přímo v ubytovacích kapacitách ve Sluneční zátoce, nebo v přilehlých dalších ubytovacích kapacitách včetně hotelů v Ledči nad Sázavou. Příjezd a ubytování budou možné již od pátku 25.5.2018.Středisko Sluneční zátoka poskytuje i stravování a vše bude dle dohody.Příjezd je možný rovněž vlakem na zastávku Vilémovice, odkud je to cca 400 m. Příjezdové informace jsou na výše uvedených webových stránkách.Jsou zde rovněž uvedeny předběžné ceny za ubytování a stravování.Program není přesně stanoven - vše záleží na vzájemné dohodě. Součástí by měly být diskuze, meditace, večerní posezení při kytaře, případně sport. Přihlášky je již možno posílat na organizátorku akce paní Helenu Divišovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloak9e4456015bded8c5258a5bdd87fb7b80').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy9e4456015bded8c5258a5bdd87fb7b80 = 'divhelena' + '@'; addy9e4456015bded8c5258a5bdd87fb7b80 = addy9e4456015bded8c5258a5bdd87fb7b80 + 'seznam' + '.' + 'cz'; var addy_text9e4456015bded8c5258a5bdd87fb7b80 = 'divhelena' + '@' + 'seznam' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloak9e4456015bded8c5258a5bdd87fb7b80').innerHTML += ''+addy_text9e4456015bded8c5258a5bdd87fb7b80+''; .Důležité je upřesnění použitého dopravního prostředku, protože ti, kteří přijedou vlakem, budou upřednostněni při ubytování přímo na místě, pokud by byla kapacita ubytování vyčerpána. https://www.miroslav-zelenka.cz/cz/a/slunecni-zatoka" id="dp-module-upcoming-default-136-events-315-315-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association