Ústřední kartou pro tento měsíc v roce jsou velké peníze trvalé hodnoty, majetek, zisk, dobré podnikání, dobře placená práce, dobré rodinné zázemí. Ve spojení s okolními kartami oznamuje zisky, splněná přání, ale také výdaje. Vše se bude točit okolo peněz a majetku. Vrátit se vám mohou nějaké věci, které jste řešili v minulosti, týkající se financí, smluv a práce. Jenže tentokrát budete mít úspěch ve všem, co podniknete. Rozpoložení základní sestavy karet zvěstuje peníze. A dost možná i v podobě výhry, jestliže vám bude nakloněna i paní štěstěna. Nechte své kroky v rozhodování o financích vést vlastní intuicí prostřednictvím vašeho posla štěstí, který vás bude směrovat tím správným směrem. Energie budou vyrovnané.

Klíčová slova pro práci na sobě: hospodařím dobře s financemi, pokud se mi jich nedostává, co bych mohl udělat za změny ve svém rozpočtu, kde bych mohl ušetřit, nejsou mé výdaje větší než příjmy nebo naopak co si pořídím a kam budu investovat své úspory. Odměnění se za práci, cestování.

Doporučení: logika, klid a vyrovnanost, vynalézavost.

Vztahy: láska, péče o někoho za peníze.

Práce: dobré finanční možnosti, stabilita, obrat k lepšímu, možný výhodný obchod.

Zdraví: oslabené tenké střevo, bolesti hlavy, břicha, slabost, chlad v končetinách.

Převažovat budou v tomto měsíci mužské energie a logické jednoduché uvažování. Dobré možnosti vzdělávání, brigády, práce, příležitostných přivýdělků, ale i možnost výhry větší sumy peněz. Problémy s financemi mohou očekávat lidé, kteří podcenili výši svých finančních závazků a dluhů. I když se vám podaří peníze získat či vyhrát, ihned je obratem investujete. Očekávat lze nějakou příjemnou cestu buď s potomky anebo ohledně vašeho přání. Správná volba partnera pro nezadané bude stěžejním tématem měsíce, kdy se budou muset ženy rozhodnout mezi dvěma partnery. Je zde i možnost nové známosti. Návrat k někomu z minulosti byste měli dobře zvážit, i kdyby to bylo kvůli dětem, protože se ukazují tyto energie jako nevhodné a velmi alarmující vzhledem k vašemu rozhodnutí. Kdo však potřebuje opětovně získat zkušenost a řešit opakované problémy, ze kterých se nepoučil, tak si touto zkušeností má projít, aby si byl zcela jistý tím, že pro obnovení vztahu udělal maximum toho, co bylo v jeho silách. Ukončete veškerá jednání ohledně úředních listin a dokumentů. Konečně skončí pro některé z vás těžké časy, omezení a náročné období ve vašem životě. Jiní budou ještě bojovat s překážkami. Možnosti se však ukazují již jen jako průměrný výsledek pro vás. Pro některé však i nepříznivý konec jednání. Někdy nemá smysl bojovat s větrnými mlýny a raději ze složitých situací odejít, i když to člověk může brát jako vlastní prohru či nespravedlnost. Karty avizují bohužel i prohrané soudy, ale půjde o výjimečné případy. Takže pokud můžete, ukončete soudní spory raději předčasně, protože si tak můžete ušetřit spoustu trápení. Možnost vzniku i krátkodobých intenzivních vztahů na pracovišti nebo v souvislosti s prací či studiem. Po pracovní stránce se mohou vyvíjet nové plány, nic starého neprosazujte, protože to nemá šanci na úspěch. Lidem, kteří podcenili své zdraví, hrozí pobyt v nemocnici a vyloučena není ani operace, vše se bude odvíjet v závislosti na individualitě člověka. Štěstí bude přát výhodným pracovním nabídkám. Rýsuje se zde i pomoc s finančními problémy i možnost rychlého vyřešení problému. Osud vám bude příznivě nakloněn zejména na konci měsíce. Navázat můžete vztah se známou osobou. V tom případě však počítejte s projevy žárlivosti a možnou sokyní či sokem v lásce, který se jen tak lehce nebude chtít vzdávat. Bude nutné usmíření a odpouštění, aby se energie uvolnily a vám se lépe žilo. V úvahu připadají i diskuze s úspěšným výsledkem. Pak následuje příjemná změna a šťastné období ve vašem životě. Bez upřímného odpuštění nemůžete být a žít skutečně šťastný život. Zamyslet byste se nad tím, komu co odpustit a uvědomit si, že neodpouštíte konkrétní událost nebo to, co vám dotyčný člověk způsobil, ale odpouštíte člověku jako lidské bytosti, což si mnohdy velmi často lidé vůbec neuvědomují a zatvrzele opakují, že odpustit mohou, ale zapomenout nikoliv. K vašemu štěstí se negativní obavy nenaplní.


UPOZORNĚNÍ!!!

pro čtenáře a uživatele tohoto textu. 

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této písemné či elektronické podoby nesmí být reprodukována a šířena v papírové, elektronické či jiné podobě bez předchozího písemného souhlasu autorky.

SDÍLET MŮŽETE ODKAZ PROSTŘEDNICTVÍM FB POUZE S UVEDENÍM ZDROJE MÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK.

Děkuji všem za pochopení Soňa Sofi.


NAVAZUJÍCÍ ČLÁNKY:

Soňa Sofi: Jak zjistit z numerologie kým jsme byli a jak jsme zemřeli v minulém životě?

Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?


Autorka článku: Soňa Sofi: http://www.vestirna-u-sonjy.cz 

Soňa Sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Přijímám informace z pátého elementu akáši prostřednictvím channelingu. Zajímám se o čtení z akáši, psychologii, sociologii, karmalogii, numerologii, karmu, karmické lekce, úkoly, dluhy i přebytek karmy tedy karmický potenciál, karmické vzorce duše, čakry, krystaly, andělskou terapii a pomoc při léčení duše. Studuji astropsychologii a karmickou astrologii. Zabývám se intuitivní astrologií, která mne pohltila ze všech astrologických směrů nejvíce pro svoji jednoduchost a nádhernou tvořivost.

Pomocí andělské terapie, jasnovidění i jasnoslyšení komunikuji s anděly a předávám lidem jejich poselství. Hovořím přímo s Vaší duší, pokud je mi to dovoleno a proto vnímám, co skutečně cítíte, i věci, které si mnohdy neuvědomujete, právě často na nevědomé úrovni si je všichni do života přitahujeme. Jdu přímo k jádru věcí, které Vás trápí a zabývám se skutečnými příčinami i řešením. Pracuji intuitivně převážně s mariášovými, andělskými, tarotovými i karmickými kartami, a také s kyvadlem. Spojuji v praxi všechny tyto techniky, proto je konzultace a rozbor maximálně kompletní a specifický.

Preferuji individuální přístup ke všem, kteří mě o radu či pomoc požádají. Pracuji jako nezávislý poradce a terapeut. A každý, kdo se měl možnost seznámit s mojí prací, může s postupem času konstatovat, že byl život před a po "setkání" se mnou, jako kdyby rozdělil svůj život na dvě rozličné etapy, dva různé a naprosto diametrálně odlišné světy.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

 • Simple Item 45
 • Simple Item 44
 • Simple Item 41
 • Simple Item 46
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Sledujte náš youtube kanál PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nadcházející události

18 lis
Po delší době opět fascinující vysílání se skvělou Soňou Sofi a tentokráte na téma astrologické. JAK ZVLÁDNOUT TRANSFORMACI A POCHOPIT SÁM SEBE PROSTŘEDNICTVÍM KARMICKÉHO BODU VE SVÉM HOROSKOPU.Budeme si povídat o karmických bodech našeho horoskopu nebo-li o severních a jižních lunárních uzlech.Je třeba si předem zdarma na tomto odkazu zjistit, kde naše lunární uzly leží: http://osobni-horoskop.najdise.czKARMICKÉ BODY UKAZUJÍ NA REALIZAČNÍ POTENCIÁL ČLOVĚKA A TEDY I TO, KDE SE MŮŽEME S OHLEDEM NA SOUČET NAŠÍ KARMY Z DŘÍVĚJŠÍCH EXISTENCÍ POUČIT, NEOPAKOVAT CHYBY, ALE NAOPAK ROZVÍJET NAŠI OSOBNOST. JDE O ZÁSOBÁRNU KARMY I DHARMY A JE JEN NA NÁS, CO SE ROZHODNEME ROZVÍJET. PRAKTICKY SI UKÁŽEME TO, CO DĚLÁME NA NEVĚDOMÉ ÚROVNI A JAK ZE ZAČAROVANÉHO KRUHU VEN A TAKÉ VYUŽITÍ NAŠEHO POTENCIÁLU, ABYCHOM ŽILI ŠŤASTNĚJŠÍ SPOKOJENĚJŠÍ A NAPLNĚNÝ ŽIVOT.">
19 lis
Sledujte ZDE: https://youtu.be/_1oRgkZ7MhkDnes se podíváme na fakt, že i pro duchovní život jsou důležité filmy, seriály a hudba. Budeme i rádi za tipy na co se podívat, na něco co má pro náš život smysl a něco si z toho odneseme.">
20 lis
Povídání o ženství a o Bohyni v nás, o historii tohoto fenoménu, jak jí rozvíjet a kultivovat. Povídat si s námi bude Terezie Dubinová – kulturoložka, hebraistka, astroterapeutka. Žena, manželka, matka.">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association