Ústřední kartou pro tento měsíc v roce jsou velké peníze trvalé hodnoty, majetek, zisk, dobré podnikání, dobře placená práce, dobré rodinné zázemí. Ve spojení s okolními kartami oznamuje zisky, splněná přání, ale také výdaje. Vše se bude točit okolo peněz a majetku. Vrátit se vám mohou nějaké věci, které jste řešili v minulosti, týkající se financí, smluv a práce. Jenže tentokrát budete mít úspěch ve všem, co podniknete. Rozpoložení základní sestavy karet zvěstuje peníze. A dost možná i v podobě výhry, jestliže vám bude nakloněna i paní štěstěna. Nechte své kroky v rozhodování o financích vést vlastní intuicí prostřednictvím vašeho posla štěstí, který vás bude směrovat tím správným směrem. Energie budou vyrovnané.

Klíčová slova pro práci na sobě: hospodařím dobře s financemi, pokud se mi jich nedostává, co bych mohl udělat za změny ve svém rozpočtu, kde bych mohl ušetřit, nejsou mé výdaje větší než příjmy nebo naopak co si pořídím a kam budu investovat své úspory. Odměnění se za práci, cestování.

Doporučení: logika, klid a vyrovnanost, vynalézavost.

Vztahy: láska, péče o někoho za peníze.

Práce: dobré finanční možnosti, stabilita, obrat k lepšímu, možný výhodný obchod.

Zdraví: oslabené tenké střevo, bolesti hlavy, břicha, slabost, chlad v končetinách.

Převažovat budou v tomto měsíci mužské energie a logické jednoduché uvažování. Dobré možnosti vzdělávání, brigády, práce, příležitostných přivýdělků, ale i možnost výhry větší sumy peněz. Problémy s financemi mohou očekávat lidé, kteří podcenili výši svých finančních závazků a dluhů. I když se vám podaří peníze získat či vyhrát, ihned je obratem investujete. Očekávat lze nějakou příjemnou cestu buď s potomky anebo ohledně vašeho přání. Správná volba partnera pro nezadané bude stěžejním tématem měsíce, kdy se budou muset ženy rozhodnout mezi dvěma partnery. Je zde i možnost nové známosti. Návrat k někomu z minulosti byste měli dobře zvážit, i kdyby to bylo kvůli dětem, protože se ukazují tyto energie jako nevhodné a velmi alarmující vzhledem k vašemu rozhodnutí. Kdo však potřebuje opětovně získat zkušenost a řešit opakované problémy, ze kterých se nepoučil, tak si touto zkušeností má projít, aby si byl zcela jistý tím, že pro obnovení vztahu udělal maximum toho, co bylo v jeho silách. Ukončete veškerá jednání ohledně úředních listin a dokumentů. Konečně skončí pro některé z vás těžké časy, omezení a náročné období ve vašem životě. Jiní budou ještě bojovat s překážkami. Možnosti se však ukazují již jen jako průměrný výsledek pro vás. Pro některé však i nepříznivý konec jednání. Někdy nemá smysl bojovat s větrnými mlýny a raději ze složitých situací odejít, i když to člověk může brát jako vlastní prohru či nespravedlnost. Karty avizují bohužel i prohrané soudy, ale půjde o výjimečné případy. Takže pokud můžete, ukončete soudní spory raději předčasně, protože si tak můžete ušetřit spoustu trápení. Možnost vzniku i krátkodobých intenzivních vztahů na pracovišti nebo v souvislosti s prací či studiem. Po pracovní stránce se mohou vyvíjet nové plány, nic starého neprosazujte, protože to nemá šanci na úspěch. Lidem, kteří podcenili své zdraví, hrozí pobyt v nemocnici a vyloučena není ani operace, vše se bude odvíjet v závislosti na individualitě člověka. Štěstí bude přát výhodným pracovním nabídkám. Rýsuje se zde i pomoc s finančními problémy i možnost rychlého vyřešení problému. Osud vám bude příznivě nakloněn zejména na konci měsíce. Navázat můžete vztah se známou osobou. V tom případě však počítejte s projevy žárlivosti a možnou sokyní či sokem v lásce, který se jen tak lehce nebude chtít vzdávat. Bude nutné usmíření a odpouštění, aby se energie uvolnily a vám se lépe žilo. V úvahu připadají i diskuze s úspěšným výsledkem. Pak následuje příjemná změna a šťastné období ve vašem životě. Bez upřímného odpuštění nemůžete být a žít skutečně šťastný život. Zamyslet byste se nad tím, komu co odpustit a uvědomit si, že neodpouštíte konkrétní událost nebo to, co vám dotyčný člověk způsobil, ale odpouštíte člověku jako lidské bytosti, což si mnohdy velmi často lidé vůbec neuvědomují a zatvrzele opakují, že odpustit mohou, ale zapomenout nikoliv. K vašemu štěstí se negativní obavy nenaplní.


UPOZORNĚNÍ!!!

pro čtenáře a uživatele tohoto textu. 

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této písemné či elektronické podoby nesmí být reprodukována a šířena v papírové, elektronické či jiné podobě bez předchozího písemného souhlasu autorky.

SDÍLET MŮŽETE ODKAZ PROSTŘEDNICTVÍM FB POUZE S UVEDENÍM ZDROJE MÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK.

Děkuji všem za pochopení Soňa Sofi.


NAVAZUJÍCÍ ČLÁNKY:

Soňa Sofi: Jak zjistit z numerologie kým jsme byli a jak jsme zemřeli v minulém životě?

Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?


Autorka článku: Soňa Sofi: http://www.vestirna-u-sonjy.cz 

Soňa Sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Přijímám informace z pátého elementu akáši prostřednictvím channelingu. Zajímám se o čtení z akáši, psychologii, sociologii, karmalogii, numerologii, karmu, karmické lekce, úkoly, dluhy i přebytek karmy tedy karmický potenciál, karmické vzorce duše, čakry, krystaly, andělskou terapii a pomoc při léčení duše. Studuji astropsychologii a karmickou astrologii. Zabývám se intuitivní astrologií, která mne pohltila ze všech astrologických směrů nejvíce pro svoji jednoduchost a nádhernou tvořivost.

Pomocí andělské terapie, jasnovidění i jasnoslyšení komunikuji s anděly a předávám lidem jejich poselství. Hovořím přímo s Vaší duší, pokud je mi to dovoleno a proto vnímám, co skutečně cítíte, i věci, které si mnohdy neuvědomujete, právě často na nevědomé úrovni si je všichni do života přitahujeme. Jdu přímo k jádru věcí, které Vás trápí a zabývám se skutečnými příčinami i řešením. Pracuji intuitivně převážně s mariášovými, andělskými, tarotovými i karmickými kartami, a také s kyvadlem. Spojuji v praxi všechny tyto techniky, proto je konzultace a rozbor maximálně kompletní a specifický.

Preferuji individuální přístup ke všem, kteří mě o radu či pomoc požádají. Pracuji jako nezávislý poradce a terapeut. A každý, kdo se měl možnost seznámit s mojí prací, může s postupem času konstatovat, že byl život před a po "setkání" se mnou, jako kdyby rozdělil svůj život na dvě rozličné etapy, dva různé a naprosto diametrálně odlišné světy.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

 • Simple Item 43
 • Simple Item 37
 • Simple Item 42
 • Simple Item 41
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • ing. Lada Pilařová: Jak objevit svoje skryté bloky k penězům a k vyššímu potenciálu?

  Lada Pilařová: Jak objevit svoje skryté bloky k penězům Kladete si někdy otázky: „Proč nemůžu vydělávat více peněz?“ „Co dělám špatně?“ „Proč to trvá tak dlouho?“ S těmito otázkami přicházejí pocity bezmoci, strachu, či frustrace. Právě to nám ukazuje na souvislosti, co se odehrává v mysli a v naší nervové soustavě a v těle Číst dál
 • Soňa Sofi: Jak vybrat ideální datum svatby dle numerologie?

  Soňa Sofi: Jak vybrat ideální datum svatby dle numerologie? Svatební den je jedno z nejdůležitějších dat v životě člověka. Je to velká oslava lásky a vzájemného závazku dvou lidí. Jde o výjimečný den, proto je dobré si správně vybrat z hlediska příznivých vibrací a podpořit vhodné energie k fungování zdárnému průběhu vývoje manželství. VÝPOČET Číst dál
 • Vendula Kociánová: Končím s hubnutím!

  Vendula Kociánová: Končím s hubnutím! Jsme naprosto šílené! A to skoro všechny!A už toho mám dost. Přestávám hubnout a vyhovovat trendům.Před pár lety v nějakém zábavném pořadu dávali na ulici otázku mužům „Jak byste reagovali, kdyby vaše žena nebo přítelkyně měla celulitidu?” Odpovědi mě velmi překvapily. Většina mužů odpověděla, že Číst dál
 • Vendula Kociánová: Chci být těhotná! Chci pozornost a jistotu!

  Vendula Kociánová: Chci být těhotná! Chci pozornost a jistotu! Včera jsme s kamarádkou Zuzankou seděly v čajovně. Zuzanka je těhotná, čeká své první děťátko a velmi se na něj těší. Po té co jsme se pobavily o velikosti a váze miminka, sáhly na bříško, jsme se začaly bavit o tom, CO JE VLASTNĚ NA Číst dál
 • Adéla Chytilová: Samota může být lék

  Adéla Chytilová: Samota může být lék Samota není zlá, je to jen způsob, jak se sblížit sám se sebou. Vždy jsem se samoty bála. Byla pro mě symbolem úzkosti, nudy a prázdnoty.Připadala jsem si sama, když jsem měla být bez druhých. Neuměla jsem samotu správně pochopit ani využít. Děsila mě. Nesebeláska Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Sledujte náš youtube kanál PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nadcházející události

21čec
Vysílání na téma Vlákna stvoření. Vlákna stvoření poodhalují nový pohled a pochopení na inkarnace, Vesmírné a Boží zákony, smysl života a další duchovní témata. Ptejte se na co chcete!" id="dp-module-upcoming-default-136-events-354-354-description">
22čec
Soňa Sofi, špičková kartářka a numeroložka, předá v tomto vysílání své jedinečné znalosti jak vykládat mariášové karty." id="dp-module-upcoming-default-136-events-355-355-description">
25čec
Další zajímavé vysílání z naší hvězdou Astroložkou Helenou Heclovou Téma Mayský kalendář a probereme také aktuální energie, mnoho příběhů z praxe terapeutky a náhledy na současnou společenskou situaci." id="dp-module-upcoming-default-136-events-356-356-description">
26čec
Reinkarnace je jeden ze základních konceptů mé filozofie a věnoval jsem se tomuto tématu již vícekrát. Je však nutno mít na zřeteli, že se jedná o pohled z druhé úrovně poznání v rámci velmi hrubého dělení na čtyři úrovně poznání.Reinkarnace jsou rovněž součástí kosmické hry a jako každá hra má i tato svá pravidla, která se vztahují na účastníky této hry. Svobodná vůle spočívá v tom účastnit se nebo neúčastnit se této hry, ale svobodná vůle již nespočívá v tom, zda dodržovat nebo nedodržovat její pravidla. Možnost svobodně se rozhodnout je takřka neomezená. Je omezená pouze možností ostatních bytostí svobodně se rozhodovat." id="dp-module-upcoming-default-136-events-357-357-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association