Ústřední kartou pro muže Štíry je svršek srdcový, jde o partnerku a u žen ve znamení Štíra jde o ně samotné a jejich osobnost. Převažovat budou ženské citlivé energie. Okolní karty však naznačují, že se vše bude točit okolo lásky, domova, bydlení a financí.  Vše, co se vám v tomto měsíci bude dít, se ponese v duchu osudovosti. Samozřejmě je třeba počítat s vaší svobodnou volbou rozhodnutí, protože vy sami jste strůjci svých životů a je jen na vás, zda příležitostí využijete či zneužijete, protože karma jako jeden z Vesmírných zákonů se postará o rovnováhu. Osudové změny se zřejmě nevyhnou žádnému Štírovi a to především v lásce a partnerských vztazích. Skutečná láska vytrvá a projde všemi úskalími života. Nalhávání si něčeho nebo obelhávání sebe samotných může přinést i bolestná prozření. Na druhé straně se může vyjasnit mnoho nejasností a falešných podezření.

Klíčová slova pro práci na sobě: matka, partnerka, správný tip, úspěch.

Doporučení: v lásce pozor na nestálost a nespokojenost, důvěřivost, citlivost a náladovost.

Práce: dobré finanční období, zábava, dobročinné účely.

Vztahy: v minulosti pěkný vztah, jednostranná zamilovanost, potřeba otevřenosti ve vztazích.

Zdraví: problémy s trávením a se spánkem.

Zklamaní můžete být z malé odměny. Radost vám může však přinést nějaká smlouva nebo dohoda, ve které se bude jednat o malé finanční navýšení. Dostat také můžete nečekaný dar, který vám udělá radost. S někým také můžete ukončit dlouhodobou spolupráci. Vyřešit byste mohli vše, co se týkalo dohod, smluv, úřadů i lékařů. Významnou roli zde bude hrát nějaké důležité jednání. Osamělým ženám se zde v měsíci květnu rýsuje možnost seznámení. Podepsat můžete nějakou kupní smlouvu nebo dokument. Jedná-li se však o půjčku, pak byste měli dobře zvážit svůj finanční rozpočet, protože jste-li již zadluženi, může se v budoucnu vyskytnout problém se splácením. Pomoci v otázkách financí by vám mohlo vrácení něčeho, co jste někomu v minulosti zapůjčili. Máte-li problémy ve vztahu nebo řešíte-li nějaký partnerský trojúhelník, pak nezoufejte, karty ukazují na možné nové lásky, pokud dokážete z problematických vztahů vystoupit. Svazovat vás mohou nenaplněné touhy nejen v oblasti partnerství, ale i v práci, která vás neuspokojuje. Nabídnuta vám může být nečekaná pomoc a je jen na vás, zda nabídky využijete. Energie budou příznivé pro početí potomka. Někteří z vás mohou být těhotenstvím zaskočeni. Neplánovaná těhotenství mohou přinést do vztahů komplikace, zejména u párů, které nejsou finančně stabilní. Muži budou mít příležitost vymanit se ze špatných vztahů. K vyřešení finančních situací vám může dopomoci příjemná náhoda. Tento měsíc může být výživný na komunikaci a informace. Jen pozor. Ne všechny se budou zakládat na pravdě. Sami si dejte pozor na pomluvy, kterými se to okolo vás bude jen hemžit. Pozor na jazyk a to, co komu sdělujete. Mohlo by vám to dost znepříjemnit život. Pamatujte na to, že člověk by neměl dělat druhým to, co sám nemá rád.


UPOZORNĚNÍ!!!

pro čtenáře a uživatele tohoto textu. 

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této písemné či elektronické podoby nesmí být reprodukována a šířena v papírové, elektronické či jiné podobě bez předchozího písemného souhlasu autorky.

SDÍLET MŮŽETE ODKAZ PROSTŘEDNICTVÍM FB POUZE S UVEDENÍM ZDROJE MÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK.

Děkuji všem za pochopení Soňa Sofi.


NAVAZUJÍCÍ ČLÁNKY:

Soňa Sofi: Jak zjistit z numerologie kým jsme byli a jak jsme zemřeli v minulém životě?

Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?


Autorka článku: Soňa Sofi: http://www.vestirna-u-sonjy.cz 

Soňa Sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Přijímám informace z pátého elementu akáši prostřednictvím channelingu. Zajímám se o čtení z akáši, psychologii, sociologii, karmalogii, numerologii, karmu, karmické lekce, úkoly, dluhy i přebytek karmy tedy karmický potenciál, karmické vzorce duše, čakry, krystaly, andělskou terapii a pomoc při léčení duše. Studuji astropsychologii a karmickou astrologii. Zabývám se intuitivní astrologií, která mne pohltila ze všech astrologických směrů nejvíce pro svoji jednoduchost a nádhernou tvořivost.

Pomocí andělské terapie, jasnovidění i jasnoslyšení komunikuji s anděly a předávám lidem jejich poselství. Hovořím přímo s Vaší duší, pokud je mi to dovoleno a proto vnímám, co skutečně cítíte, i věci, které si mnohdy neuvědomujete, právě často na nevědomé úrovni si je všichni do života přitahujeme. Jdu přímo k jádru věcí, které Vás trápí a zabývám se skutečnými příčinami i řešením. Pracuji intuitivně převážně s mariášovými, andělskými, tarotovými i karmickými kartami, a také s kyvadlem. Spojuji v praxi všechny tyto techniky, proto je konzultace a rozbor maximálně kompletní a specifický.

Preferuji individuální přístup ke všem, kteří mě o radu či pomoc požádají. Pracuji jako nezávislý poradce a terapeut. A každý, kdo se měl možnost seznámit s mojí prací, může s postupem času konstatovat, že byl život před a po "setkání" se mnou, jako kdyby rozdělil svůj život na dvě rozličné etapy, dva různé a naprosto diametrálně odlišné světy.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

 • Simple Item 32
 • Simple Item 39
 • Simple Item 38
 • Simple Item 37
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Další nejnovější články našeho serveru:

Kontakty na naše terapeuty a pracovníky světla

Nadcházející události

22kvě
S populárním českým astrologem nad energiemi VZDUŠNÉHO ZNAMENÍ BLÍŽENCŮ.PŘENOS SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/96qHOGAqtZs" id="dp-module-upcoming-default-136-events-321-321-description">
24kvě
Nedávné události mě inspirovali pro to, abych udělal vysílání na téma rodinných traumat a jejich vlivu na náš život. Ovlivňování programy a traumaty, které jsme převzali od rodiny a hlavně, co s nimi a jak z toho ven. Rodinu máme každý a věřte, že nás ovlivňuje třeba i když s nimi nežijeme." id="dp-module-upcoming-default-136-events-327-327-description">
25kvě
25.05.2018 21:00 - 22:00
ŽIVĚ: Pozitivní zprávy 2.díl
Představujeme nový formát vysílání s názvem Pozitivní zprávy!   Zprávy mají v dnešní době depresivní podtext a to bychom chtěli změnit! Kdo říká, že zprávy musí být negativní, smutné a nepříjemné? Na světě se děje tolik krásného a my Vás o tom chceme informovat! Také potřebujeme Vaší pomoc. Pokud uvidíte nějakou pozitivní zprávu nebo článek o tom, co se děje ve světě nebo v duchovní sféře, pošlete nám ho pro sdílení s ostatními v našem novém vysílání.   Pro zaslání odkazu na pozitivní zprávu nebo článek do redakce: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloak4c83350ff298c22aefd58f21d095a1d4').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy4c83350ff298c22aefd58f21d095a1d4 = 'zpravy' + '@'; addy4c83350ff298c22aefd58f21d095a1d4 = addy4c83350ff298c22aefd58f21d095a1d4 + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz'; var addy_text4c83350ff298c22aefd58f21d095a1d4 = 'zpravy' + '@' + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloak4c83350ff298c22aefd58f21d095a1d4').innerHTML += ''+addy_text4c83350ff298c22aefd58f21d095a1d4+''; " id="dp-module-upcoming-default-136-events-326-326-description">
26kvě
Ve dnech 26.5. a 27.5.2018 se bude konat 1. celorepublikové setkání přátel "Všechno je jinak" v Sluneční zátoce. Místo akce http://www.slunecnizatoka.cz/ Místo akce bylo zvoleno vzhledem ke svému umístění uprostřed republiky i vzhledem k tomu, že se jedná o příhodné místo i vibračně.Ubytování je možné přímo v ubytovacích kapacitách ve Sluneční zátoce, nebo v přilehlých dalších ubytovacích kapacitách včetně hotelů v Ledči nad Sázavou. Příjezd a ubytování budou možné již od pátku 25.5.2018.Středisko Sluneční zátoka poskytuje i stravování a vše bude dle dohody.Příjezd je možný rovněž vlakem na zastávku Vilémovice, odkud je to cca 400 m. Příjezdové informace jsou na výše uvedených webových stránkách.Jsou zde rovněž uvedeny předběžné ceny za ubytování a stravování.Program není přesně stanoven - vše záleží na vzájemné dohodě. Součástí by měly být diskuze, meditace, večerní posezení při kytaře, případně sport. Přihlášky je již možno posílat na organizátorku akce paní Helenu Divišovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloaka28c0220fe005ab3e61b48e431240f32').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addya28c0220fe005ab3e61b48e431240f32 = 'divhelena' + '@'; addya28c0220fe005ab3e61b48e431240f32 = addya28c0220fe005ab3e61b48e431240f32 + 'seznam' + '.' + 'cz'; var addy_texta28c0220fe005ab3e61b48e431240f32 = 'divhelena' + '@' + 'seznam' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloaka28c0220fe005ab3e61b48e431240f32').innerHTML += ''+addy_texta28c0220fe005ab3e61b48e431240f32+''; .Důležité je upřesnění použitého dopravního prostředku, protože ti, kteří přijedou vlakem, budou upřednostněni při ubytování přímo na místě, pokud by byla kapacita ubytování vyčerpána. https://www.miroslav-zelenka.cz/cz/a/slunecni-zatoka" id="dp-module-upcoming-default-136-events-315-315-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association