Ústřední kartou pro tento májový měsíc je sedmička zelená, která znamená splněná přání, urovnání osobních i jiných nedorozumění. Může znamenat, že budete řešit něco ohledně svých dětí, ale také to, že byste se měli vrátit do dětských let, kdy jste se uměli spontánně radovat ze života, nic jste neřešili rozumem a tím, co vás učil systém společnosti anebo rodina. Možná jen máte změnit svůj úhel pohledu na svět z pozice nevinného čistého a upřímného pohledu dítěte. Vše, co se vám bude dít je na základě vašeho výběru za přispění osudu, který vám nyní bude dlouhodobě nápomocen a to nejméně po dobu tří následujících měsíců. Řešit můžete záležitosti týkající se financí, bydlení i práce. Budete mít příležitost vyrovnat se se všemi překážkami a věcmi, které před tím stagnovaly. Naskytne se vám i nečekaná pomoc k vyřešení vašich záležitostí.

Klíčová slova pro práci na sobě: nezávislost, pohlídejte si doklady, dokumenty, připravte se také na možné nepříjemné překvapení ovšem s dobrým koncem.

Doporučení: učte se trpělivosti, hravosti, lehkosti, berte život jako scénář filmu, kterým vy sami jste režisérem.

Vztahy: složité vztahy, je potřeba lepší komunikace, písemné oznámení, varování před zlými lidmi, možné těhotenství.

Práce: peněžní zásilky, problémy s fakturami, zvládnutá zkouška.

Zdraví: oslabené uši, nos, alergie.

Obezřetní buďte ohledně investování větších částek peněz. Nepříjemná nemoc vás může pouze omezit. Karty však naznačují, že vše dopadne dobře. V práci můžete být v jednom kole. Kdo podniká, tomu se rozeběhnou všechny aktivity natolik, že nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Dost často můžete měnit svůj harmonogram a přizpůsobovat vše daným okolnostem. Bude prověřována odolnost vaší psychiky a nervové soustavy. Snažte se vždy dostat do rovnováhy a pokud možno si zachovejte vnitřní klid. Ve vztazích zaznamenáte pokrok zejména v oblasti komunikace. Pokud ustojíte všechny tlaky zvenčí, pak můžete zaznamenat velmi úspěšný měsíc. Uzavřít anebo podepsat můžete k vaší spokojenosti nějakou smlouvu anebo dohodu. Někteří z vás mohou uzavřít vleklé úřední záležitosti, pokud se jim to nepodařilo do konce měsíce dubna, proto vytrvejte ve svém snažení. Není vyloučeno nějaké lékařské vyšetření. Ohledně zdraví je zapotřebí nic nepodceňovat. Také se někdo z vašich blízkých může ocitnout v nemocnici. V pracovních oblastech se rýsuje dobrá spolupráce dlouhodobého charakteru a můžete navázat výhodné spolupráce, kontakty, pokud podnikáte. Hrozí i konkurenční boj, takže pomluvy mohou roznášet vaši kolegové, či lidé, kterým se natolik v oblasti podnikání nedaří jako vám. Dostat se můžete i do skupiny lidí se společnými zájmy. Spor v lásce nebo rodině může vygradovat neopodstatněnou náhodkou, falešným obviněním na základě nepravdivé zprávy nebo informace. Zachovejte si chladnou hlavu a neřešte nic pod vlivem negativních emocí. Bude zde ještě nejasné období, které potrvá nejdéle tři měsíce, než se ukáže pravda. Štěstí vám může přát v oblasti malých zisků anebo prostřednictvím výhry, takže si neváhejte vsadit, případně koupit los. Zřejmě se ani nevyhnete nějaké delší osudové cestě a setkání. Harmonické vztahy se mohou prohloubit. Naopak vztahy, které nemají budoucnost, mohou skončit rozchodem. Prověřena bude vaše láska a skutečné city. Mnohé diskuze skončí úspěšným výsledkem, proto se nebojte upřímně komunikovat a nic nezastírat. Koncem měsíce se vám zřejmě nevyhne ani smutná zpráva. Bude nutné provézt změnu i za cenu složitých situací, které vám život přinese. Pro nezadané se zde rýsuje možnost nového seznámení. Květen bude pro vás velmi pestrým měsícem, plných událostí a zvratů.


UPOZORNĚNÍ!!!

pro čtenáře a uživatele tohoto textu. 

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této písemné či elektronické podoby nesmí být reprodukována a šířena v papírové, elektronické či jiné podobě bez předchozího písemného souhlasu autorky.

SDÍLET MŮŽETE ODKAZ PROSTŘEDNICTVÍM FB POUZE S UVEDENÍM ZDROJE MÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK.

Děkuji všem za pochopení Soňa Sofi.


NAVAZUJÍCÍ ČLÁNKY:

Soňa Sofi: Jak zjistit z numerologie kým jsme byli a jak jsme zemřeli v minulém životě?

Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?


Autorka článku: Soňa Sofi: http://www.vestirna-u-sonjy.cz 

Soňa Sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Přijímám informace z pátého elementu akáši prostřednictvím channelingu. Zajímám se o čtení z akáši, psychologii, sociologii, karmalogii, numerologii, karmu, karmické lekce, úkoly, dluhy i přebytek karmy tedy karmický potenciál, karmické vzorce duše, čakry, krystaly, andělskou terapii a pomoc při léčení duše. Studuji astropsychologii a karmickou astrologii. Zabývám se intuitivní astrologií, která mne pohltila ze všech astrologických směrů nejvíce pro svoji jednoduchost a nádhernou tvořivost.

Pomocí andělské terapie, jasnovidění i jasnoslyšení komunikuji s anděly a předávám lidem jejich poselství. Hovořím přímo s Vaší duší, pokud je mi to dovoleno a proto vnímám, co skutečně cítíte, i věci, které si mnohdy neuvědomujete, právě často na nevědomé úrovni si je všichni do života přitahujeme. Jdu přímo k jádru věcí, které Vás trápí a zabývám se skutečnými příčinami i řešením. Pracuji intuitivně převážně s mariášovými, andělskými, tarotovými i karmickými kartami, a také s kyvadlem. Spojuji v praxi všechny tyto techniky, proto je konzultace a rozbor maximálně kompletní a specifický.

Preferuji individuální přístup ke všem, kteří mě o radu či pomoc požádají. Pracuji jako nezávislý poradce a terapeut. A každý, kdo se měl možnost seznámit s mojí prací, může s postupem času konstatovat, že byl život před a po "setkání" se mnou, jako kdyby rozdělil svůj život na dvě rozličné etapy, dva různé a naprosto diametrálně odlišné světy.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

 • Simple Item 32
 • Simple Item 39
 • Simple Item 38
 • Simple Item 37
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Další nejnovější články našeho serveru:

Kontakty na naše terapeuty a pracovníky světla

Nadcházející události

22kvě
S populárním českým astrologem nad energiemi VZDUŠNÉHO ZNAMENÍ BLÍŽENCŮ.PŘENOS SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/96qHOGAqtZs" id="dp-module-upcoming-default-136-events-321-321-description">
24kvě
Nedávné události mě inspirovali pro to, abych udělal vysílání na téma rodinných traumat a jejich vlivu na náš život. Ovlivňování programy a traumaty, které jsme převzali od rodiny a hlavně, co s nimi a jak z toho ven. Rodinu máme každý a věřte, že nás ovlivňuje třeba i když s nimi nežijeme." id="dp-module-upcoming-default-136-events-327-327-description">
25kvě
25.05.2018 21:00 - 22:00
ŽIVĚ: Pozitivní zprávy 2.díl
Představujeme nový formát vysílání s názvem Pozitivní zprávy!   Zprávy mají v dnešní době depresivní podtext a to bychom chtěli změnit! Kdo říká, že zprávy musí být negativní, smutné a nepříjemné? Na světě se děje tolik krásného a my Vás o tom chceme informovat! Také potřebujeme Vaší pomoc. Pokud uvidíte nějakou pozitivní zprávu nebo článek o tom, co se děje ve světě nebo v duchovní sféře, pošlete nám ho pro sdílení s ostatními v našem novém vysílání.   Pro zaslání odkazu na pozitivní zprávu nebo článek do redakce: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloak42b56420ebb2b881df0c738ee0b8d706').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy42b56420ebb2b881df0c738ee0b8d706 = 'zpravy' + '@'; addy42b56420ebb2b881df0c738ee0b8d706 = addy42b56420ebb2b881df0c738ee0b8d706 + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz'; var addy_text42b56420ebb2b881df0c738ee0b8d706 = 'zpravy' + '@' + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloak42b56420ebb2b881df0c738ee0b8d706').innerHTML += ''+addy_text42b56420ebb2b881df0c738ee0b8d706+''; " id="dp-module-upcoming-default-136-events-326-326-description">
26kvě
Ve dnech 26.5. a 27.5.2018 se bude konat 1. celorepublikové setkání přátel "Všechno je jinak" v Sluneční zátoce. Místo akce http://www.slunecnizatoka.cz/ Místo akce bylo zvoleno vzhledem ke svému umístění uprostřed republiky i vzhledem k tomu, že se jedná o příhodné místo i vibračně.Ubytování je možné přímo v ubytovacích kapacitách ve Sluneční zátoce, nebo v přilehlých dalších ubytovacích kapacitách včetně hotelů v Ledči nad Sázavou. Příjezd a ubytování budou možné již od pátku 25.5.2018.Středisko Sluneční zátoka poskytuje i stravování a vše bude dle dohody.Příjezd je možný rovněž vlakem na zastávku Vilémovice, odkud je to cca 400 m. Příjezdové informace jsou na výše uvedených webových stránkách.Jsou zde rovněž uvedeny předběžné ceny za ubytování a stravování.Program není přesně stanoven - vše záleží na vzájemné dohodě. Součástí by měly být diskuze, meditace, večerní posezení při kytaře, případně sport. Přihlášky je již možno posílat na organizátorku akce paní Helenu Divišovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloak54e690b744b5c12758e7b9b234ee9e1d').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy54e690b744b5c12758e7b9b234ee9e1d = 'divhelena' + '@'; addy54e690b744b5c12758e7b9b234ee9e1d = addy54e690b744b5c12758e7b9b234ee9e1d + 'seznam' + '.' + 'cz'; var addy_text54e690b744b5c12758e7b9b234ee9e1d = 'divhelena' + '@' + 'seznam' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloak54e690b744b5c12758e7b9b234ee9e1d').innerHTML += ''+addy_text54e690b744b5c12758e7b9b234ee9e1d+''; .Důležité je upřesnění použitého dopravního prostředku, protože ti, kteří přijedou vlakem, budou upřednostněni při ubytování přímo na místě, pokud by byla kapacita ubytování vyčerpána. https://www.miroslav-zelenka.cz/cz/a/slunecni-zatoka" id="dp-module-upcoming-default-136-events-315-315-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association