Ústřední kartou tohoto měsíce je srdcová dáma. Pro muže Berany jde o partnerku a u žen ve znamení Berana jde o ně samotné a jejich osobnost. Převažovat budou ženské citlivé energie. Okolní karty však naznačují, že se vše bude točit okolo lásky, prospěchářství, podezřívavosti a vyloučena není ani zloba.

Klíčová slova pro práci na sobě: matka, partnerka, správný tip, úspěch.

Doporučení: v lásce pozor na nestálost a nespokojenost, důvěřivost, citlivost a náladovost.

Práce: dobré finanční období, zábava, dobročinné účely.

Vztahy: v minulosti pěkný vztah, jednostranná zamilovanost, potřeba otevřenosti ve vztazích.

Zdraví: problémy s trávením a se spánkem.

Kdo z Beranů dle doporučení zapracoval v minulém měsíci na svém myšlení, ten může již v květnu vidět plody svého snažení. Spokojenost a konečně trocha štěstí Berani. Potrápit vás ženy mohou bývalí partneři a tentokrát budou více neklidní muži. Rozhodně se uklidní situace s potomky a mladšími lidmi než jste vy sami. Dobře se můžete cítit ve společnosti, kde budou převažovat ženy. Setkání všeho druhu budou v plném proudu. Jako kdybyste se probudily milé ženy ze zimního spánku. Prostě konečně ožijete, jako ta příroda. Osudové záležitosti budou řešit jen ženy. Mladší ženy ve znamení Berana se mohou zbytečně trápit ohledně lásky a opakovat stále stejnou chybu v partnerství z minulosti. Budou konfrontovány proto, aby zahojily tato zranění z minulosti a ihned si s dalším novým vztahem nevytvářely falešné představy o tom, že je musí zákonitě potkat totéž, co kdysi. Pozor na resty ohledně financí z minulosti. Rozhodně si nepůjčujte peníze a ani vy sami nikomu nepůjčujte, protože návratnost by byla na velmi dlouhé lokty. V lásce budete na rozcestí. Poučíte-li se z chyb minulosti, pak můžete poznat konečně ten správný vytoužený a vysněný protějšek. Pokud se ovšem vydáte špatnou cestou, pak je ještě nějaký ten čas zapotřebí k nasbírání zkušeností, abyste pochopily, kde děláte chyby. Ženy také mohou řešit ohledně svých potomků výživné, a pokud jejich děti nedostávají, co mají, rozhodně by měly vše řešit úřední cestou se správními orgány. Obrovský nárůst energie zaznamenají mladší muži, kteří z nějaké situace vytěží maximum pro sebe a události naberou velmi rychlý spád. Půjde o velké finance, u někoho dědictví, u jiných o vyhraný soudní spor, kdy vysoudíte, co požadujete, je-li to po právu. Na některé Berany však dolehne zdražení a to především na ty, kdo svoji finanční situaci a především závazky v minulosti podcenili, či jednali lehkovážně ohledně investic, půjček a zadlužení. Muži mohou být koncem měsíce nervózní v zaměstnání a měli by si dávat pozor na napětí a vnitřní stres. Řešit můžete něco ohledně nemanželských dětí v rodině nebo ve svém blízkém okolí. Splněné přání přijde do rodin ohledně dětí a mladších nezletilých dospívajících, kterým je zapotřebí projevovat více lásky. Mnohým Beranům hrozí při zvýšeném napětí zklamání nebo nějaký nepříznivý konec jednání, případně nějaký problém, který může vyústit i špatnou psychikou. Udělat můžete konečně nějaké rozhodnutí ohledně velkých financí, transakcí či investic. Koncem měsíce pro to bude příznivá energie. Tyto problémy se budou opět týkat Beranů, kteří se neuváženě v minulosti zadlužili a přecenili tak své síly, i když mohli mít pocit, že mají dlouhodobě svoji situaci pod kontrolou. Pamatujte na rčení, že člověk míní a osud mění. Nefungující vztahy mohou vygradovat hádkami a žárlivými scénami, proto jednejte pokud možno s chladnou hlavou a používejte zdravý selský rozum.


UPOZORNĚNÍ!!!

pro čtenáře a uživatele tohoto textu. 

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této písemné či elektronické podoby nesmí být reprodukována a šířena v papírové, elektronické či jiné podobě bez předchozího písemného souhlasu autorky.

SDÍLET MŮŽETE ODKAZ PROSTŘEDNICTVÍM FB POUZE S UVEDENÍM ZDROJE MÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK.

Děkuji všem za pochopení Soňa Sofi.


NAVAZUJÍCÍ ČLÁNKY:

Soňa Sofi: Jak zjistit z numerologie kým jsme byli a jak jsme zemřeli v minulém životě?

Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?


Autorka článku: Soňa Sofi: http://www.vestirna-u-sonjy.cz 

Soňa Sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Přijímám informace z pátého elementu akáši prostřednictvím channelingu. Zajímám se o čtení z akáši, psychologii, sociologii, karmalogii, numerologii, karmu, karmické lekce, úkoly, dluhy i přebytek karmy tedy karmický potenciál, karmické vzorce duše, čakry, krystaly, andělskou terapii a pomoc při léčení duše. Studuji astropsychologii a karmickou astrologii. Zabývám se intuitivní astrologií, která mne pohltila ze všech astrologických směrů nejvíce pro svoji jednoduchost a nádhernou tvořivost.

Pomocí andělské terapie, jasnovidění i jasnoslyšení komunikuji s anděly a předávám lidem jejich poselství. Hovořím přímo s Vaší duší, pokud je mi to dovoleno a proto vnímám, co skutečně cítíte, i věci, které si mnohdy neuvědomujete, právě často na nevědomé úrovni si je všichni do života přitahujeme. Jdu přímo k jádru věcí, které Vás trápí a zabývám se skutečnými příčinami i řešením. Pracuji intuitivně převážně s mariášovými, andělskými, tarotovými i karmickými kartami, a také s kyvadlem. Spojuji v praxi všechny tyto techniky, proto je konzultace a rozbor maximálně kompletní a specifický.

Preferuji individuální přístup ke všem, kteří mě o radu či pomoc požádají. Pracuji jako nezávislý poradce a terapeut. A každý, kdo se měl možnost seznámit s mojí prací, může s postupem času konstatovat, že byl život před a po "setkání" se mnou, jako kdyby rozdělil svůj život na dvě rozličné etapy, dva různé a naprosto diametrálně odlišné světy.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

 • Simple Item 32
 • Simple Item 39
 • Simple Item 38
 • Simple Item 37
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Radmila Zrůstková: Snažím se oceňovat vodu…

  ROZHOVOR: Radmila Zrůstková: Snažím se oceňovat vodu… Radmila Zrůstková inspiruje vitariány, vegany a každého, kdo chce odlehčit jídelníček svými knihami, ale i svými kurzy. Samotné ji živá strava změnila život a zachránila zdraví. Nyní příjemně překvapila knihou, ve které kombinuje pouhé dvě základní ingredience, čistou vodu a ovoce, zeleninu, bylinky a koření. Číst dál
 • Vendula Kociánová: Potlačuješ se a přizpůsobuješ? Dostaneš na budku!

  Vendula Kociánová: Potlačuješ se a přizpůsobuješ? Dostaneš na budku! Proč mě manžel bije?Proč mnou žena pohrdá a neváží si mě, když pro ni dělám všechno?Proč na mě neustále vidí chyby, i když se opravdu snažím?Dnes a denně problém snad celého lidstva. POTLAČENÍ SEBE SAMA A PŘIZPŮSOBOVÁNÍ.Nejčastěji to dělají ženy, které mají nízké sebevědomí a Číst dál
 • Vendula Kociánová: Zlomení muži

  Vendula Kociánová: Zlomení muži Internet je přeplněný informacemi o zničených ženách, o tom, jak se musely samy postavit osudu, jak se vymanit z nefunkčních manželství, o manipulaci mužů se ženami a podobně. I já se často těmito tématy zabývám a nepopírám, že ženská populace žila roky v utlačení, a Číst dál
 • Znáte svojí osobní roční vibraci? Víte v jakém karmickém roce se nacházíte?

  Znáte svojí osobní roční vibraci? Víte v jakém karmickém roce se nacházíte? Každý z vás jistě ví, jaký se píše rok, nyní, když dávám dohromady tento článek, jsme na sklonku roku 2017. Jaký ale rok právě žijete z numerologického hlediska? V minulém článku jsme se naučili jak zjistit své osobní životní číslo neboli životní cestu dle našeho Číst dál
 • SILIKONY v kosmetice - nebezpečné pozlátko

  SILIKONY v kosmetice - nebezpečné pozlátko Silikony je souhrnný název pro polymery, které mají jedinečné chemické a fyzické vlastnosti, díky kterým mají vyhlazující účinky, zjednodušují aplikaci a zlepšují roztíratelnost produktů. Je mnoho druhů silikonů mezi nejznámější patří například dimethicone nebo cyclomethicone, silikon ve složení poznáte podle koncovek -cone, -thicone, -thiconol, -siloxane Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

Nadcházející události

25kvě
25.05.2018 22:00 - 23:00
ŽIVĚ: Pozitivní zprávy 2.díl
Představujeme nový formát vysílání s názvem Pozitivní zprávy!   Zprávy mají v dnešní době depresivní podtext a to bychom chtěli změnit! Kdo říká, že zprávy musí být negativní, smutné a nepříjemné? Na světě se děje tolik krásného a my Vás o tom chceme informovat! Také potřebujeme Vaší pomoc. Pokud uvidíte nějakou pozitivní zprávu nebo článek o tom, co se děje ve světě nebo v duchovní sféře, pošlete nám ho pro sdílení s ostatními v našem novém vysílání.   Pro zaslání odkazu na pozitivní zprávu nebo článek do redakce: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloak90147d3ec1e0f2585a53ef5235b732cf').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy90147d3ec1e0f2585a53ef5235b732cf = 'zpravy' + '@'; addy90147d3ec1e0f2585a53ef5235b732cf = addy90147d3ec1e0f2585a53ef5235b732cf + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz'; var addy_text90147d3ec1e0f2585a53ef5235b732cf = 'zpravy' + '@' + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloak90147d3ec1e0f2585a53ef5235b732cf').innerHTML += ''+addy_text90147d3ec1e0f2585a53ef5235b732cf+''; " id="dp-module-upcoming-default-136-events-326-326-description">
26kvě
Ve dnech 26.5. a 27.5.2018 se bude konat 1. celorepublikové setkání přátel "Všechno je jinak" v Sluneční zátoce. Místo akce http://www.slunecnizatoka.cz/ Místo akce bylo zvoleno vzhledem ke svému umístění uprostřed republiky i vzhledem k tomu, že se jedná o příhodné místo i vibračně.Ubytování je možné přímo v ubytovacích kapacitách ve Sluneční zátoce, nebo v přilehlých dalších ubytovacích kapacitách včetně hotelů v Ledči nad Sázavou. Příjezd a ubytování budou možné již od pátku 25.5.2018.Středisko Sluneční zátoka poskytuje i stravování a vše bude dle dohody.Příjezd je možný rovněž vlakem na zastávku Vilémovice, odkud je to cca 400 m. Příjezdové informace jsou na výše uvedených webových stránkách.Jsou zde rovněž uvedeny předběžné ceny za ubytování a stravování.Program není přesně stanoven - vše záleží na vzájemné dohodě. Součástí by měly být diskuze, meditace, večerní posezení při kytaře, případně sport. Přihlášky je již možno posílat na organizátorku akce paní Helenu Divišovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloak3f4c3f6aa4f7ac110fc5742a888af27a').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy3f4c3f6aa4f7ac110fc5742a888af27a = 'divhelena' + '@'; addy3f4c3f6aa4f7ac110fc5742a888af27a = addy3f4c3f6aa4f7ac110fc5742a888af27a + 'seznam' + '.' + 'cz'; var addy_text3f4c3f6aa4f7ac110fc5742a888af27a = 'divhelena' + '@' + 'seznam' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloak3f4c3f6aa4f7ac110fc5742a888af27a').innerHTML += ''+addy_text3f4c3f6aa4f7ac110fc5742a888af27a+''; .Důležité je upřesnění použitého dopravního prostředku, protože ti, kteří přijedou vlakem, budou upřednostněni při ubytování přímo na místě, pokud by byla kapacita ubytování vyčerpána. https://www.miroslav-zelenka.cz/cz/a/slunecni-zatoka" id="dp-module-upcoming-default-136-events-315-315-description">
29kvě
Přenos sledujte ZDE: https://www.youtube.com/user/PRIZNAKYTRANSFORMACE Povídání s Jitka Bártová astroložkou a vědmou nad energií úplňku ve Střelci. Vše co naplánujte v období, kdy přechází Měsíc do Novu v Úplněk ve Střelci přeje dlouhodobým cestám do zahraničí spojených s poznáváním, objevováním a učením se novému. Přináší ochranu před nepřízní na cestách a pomáhá při osvojování si nových znalostí, dovedností a při duchovním rozvoji osobnosti. Chystáte-li se odevzdat důležitý projekt, předat nový návrh nebo odprezentovat nové nápady v zaměstnání, je úplněk ve Střelci ideální dobou k úspěšnému výsledku." id="dp-module-upcoming-default-136-events-316-316-description">
31kvě
Přenos sledujte ZDE: https://www.youtube.com/user/PRIZNAKYTRANSFORMACE Nad aktuáními tématy s alternativním publicisotu." id="dp-module-upcoming-default-136-events-317-317-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association