Ústřední kartou tohoto měsíce je srdcová dáma. Pro muže Berany jde o partnerku a u žen ve znamení Berana jde o ně samotné a jejich osobnost. Převažovat budou ženské citlivé energie. Okolní karty však naznačují, že se vše bude točit okolo lásky, prospěchářství, podezřívavosti a vyloučena není ani zloba.

Klíčová slova pro práci na sobě: matka, partnerka, správný tip, úspěch.

Doporučení: v lásce pozor na nestálost a nespokojenost, důvěřivost, citlivost a náladovost.

Práce: dobré finanční období, zábava, dobročinné účely.

Vztahy: v minulosti pěkný vztah, jednostranná zamilovanost, potřeba otevřenosti ve vztazích.

Zdraví: problémy s trávením a se spánkem.

Kdo z Beranů dle doporučení zapracoval v minulém měsíci na svém myšlení, ten může již v květnu vidět plody svého snažení. Spokojenost a konečně trocha štěstí Berani. Potrápit vás ženy mohou bývalí partneři a tentokrát budou více neklidní muži. Rozhodně se uklidní situace s potomky a mladšími lidmi než jste vy sami. Dobře se můžete cítit ve společnosti, kde budou převažovat ženy. Setkání všeho druhu budou v plném proudu. Jako kdybyste se probudily milé ženy ze zimního spánku. Prostě konečně ožijete, jako ta příroda. Osudové záležitosti budou řešit jen ženy. Mladší ženy ve znamení Berana se mohou zbytečně trápit ohledně lásky a opakovat stále stejnou chybu v partnerství z minulosti. Budou konfrontovány proto, aby zahojily tato zranění z minulosti a ihned si s dalším novým vztahem nevytvářely falešné představy o tom, že je musí zákonitě potkat totéž, co kdysi. Pozor na resty ohledně financí z minulosti. Rozhodně si nepůjčujte peníze a ani vy sami nikomu nepůjčujte, protože návratnost by byla na velmi dlouhé lokty. V lásce budete na rozcestí. Poučíte-li se z chyb minulosti, pak můžete poznat konečně ten správný vytoužený a vysněný protějšek. Pokud se ovšem vydáte špatnou cestou, pak je ještě nějaký ten čas zapotřebí k nasbírání zkušeností, abyste pochopily, kde děláte chyby. Ženy také mohou řešit ohledně svých potomků výživné, a pokud jejich děti nedostávají, co mají, rozhodně by měly vše řešit úřední cestou se správními orgány. Obrovský nárůst energie zaznamenají mladší muži, kteří z nějaké situace vytěží maximum pro sebe a události naberou velmi rychlý spád. Půjde o velké finance, u někoho dědictví, u jiných o vyhraný soudní spor, kdy vysoudíte, co požadujete, je-li to po právu. Na některé Berany však dolehne zdražení a to především na ty, kdo svoji finanční situaci a především závazky v minulosti podcenili, či jednali lehkovážně ohledně investic, půjček a zadlužení. Muži mohou být koncem měsíce nervózní v zaměstnání a měli by si dávat pozor na napětí a vnitřní stres. Řešit můžete něco ohledně nemanželských dětí v rodině nebo ve svém blízkém okolí. Splněné přání přijde do rodin ohledně dětí a mladších nezletilých dospívajících, kterým je zapotřebí projevovat více lásky. Mnohým Beranům hrozí při zvýšeném napětí zklamání nebo nějaký nepříznivý konec jednání, případně nějaký problém, který může vyústit i špatnou psychikou. Udělat můžete konečně nějaké rozhodnutí ohledně velkých financí, transakcí či investic. Koncem měsíce pro to bude příznivá energie. Tyto problémy se budou opět týkat Beranů, kteří se neuváženě v minulosti zadlužili a přecenili tak své síly, i když mohli mít pocit, že mají dlouhodobě svoji situaci pod kontrolou. Pamatujte na rčení, že člověk míní a osud mění. Nefungující vztahy mohou vygradovat hádkami a žárlivými scénami, proto jednejte pokud možno s chladnou hlavou a používejte zdravý selský rozum.


UPOZORNĚNÍ!!!

pro čtenáře a uživatele tohoto textu. 

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této písemné či elektronické podoby nesmí být reprodukována a šířena v papírové, elektronické či jiné podobě bez předchozího písemného souhlasu autorky.

SDÍLET MŮŽETE ODKAZ PROSTŘEDNICTVÍM FB POUZE S UVEDENÍM ZDROJE MÝCH WEBOVÝCH STRÁNEK.

Děkuji všem za pochopení Soňa Sofi.


NAVAZUJÍCÍ ČLÁNKY:

Soňa Sofi: Jak zjistit z numerologie kým jsme byli a jak jsme zemřeli v minulém životě?

Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?


Autorka článku: Soňa Sofi: http://www.vestirna-u-sonjy.cz 

Soňa Sofi

Jmenuji se Soňa Sofi

Jsem narozená ve znamení Raka. V minulém životě jsem byla vědma a léčitelka. Tato životní cesta není náhoda, že jsem si ji zvolila. Ráda pomáhám lidem. Pracovala jsem 25 let s mentálně retardovanými dětmi. Své schopnosti i výjimečnost jsem si začala uvědomovat a plně rozvíjet ve věku 35 let. Do té doby jsem procházela všemi útrapami života jako každý jiný člověk. Svoji karmu jsem zpracovala až ve 45. roku věku. Před třemi lety jsem přepsala svůj karmický vzorec duše a začala ho praktikovat v životě. Výsledky se dostavily záhy a byly viditelné do půl roku. Nejtěžší je změna myšlení a mít své emoce pod kontrolou.

Přijímám informace z pátého elementu akáši prostřednictvím channelingu. Zajímám se o čtení z akáši, psychologii, sociologii, karmalogii, numerologii, karmu, karmické lekce, úkoly, dluhy i přebytek karmy tedy karmický potenciál, karmické vzorce duše, čakry, krystaly, andělskou terapii a pomoc při léčení duše. Studuji astropsychologii a karmickou astrologii. Zabývám se intuitivní astrologií, která mne pohltila ze všech astrologických směrů nejvíce pro svoji jednoduchost a nádhernou tvořivost.

Pomocí andělské terapie, jasnovidění i jasnoslyšení komunikuji s anděly a předávám lidem jejich poselství. Hovořím přímo s Vaší duší, pokud je mi to dovoleno a proto vnímám, co skutečně cítíte, i věci, které si mnohdy neuvědomujete, právě často na nevědomé úrovni si je všichni do života přitahujeme. Jdu přímo k jádru věcí, které Vás trápí a zabývám se skutečnými příčinami i řešením. Pracuji intuitivně převážně s mariášovými, andělskými, tarotovými i karmickými kartami, a také s kyvadlem. Spojuji v praxi všechny tyto techniky, proto je konzultace a rozbor maximálně kompletní a specifický.

Preferuji individuální přístup ke všem, kteří mě o radu či pomoc požádají. Pracuji jako nezávislý poradce a terapeut. A každý, kdo se měl možnost seznámit s mojí prací, může s postupem času konstatovat, že byl život před a po "setkání" se mnou, jako kdyby rozdělil svůj život na dvě rozličné etapy, dva různé a naprosto diametrálně odlišné světy.

Pomohu vám se rozhodnout a znovu nalézt smysl života. Každý problém má řešení. Jde jen o to chtít udělat v životě nějakou změnu a učinit rozhodnutí, že to, co v našich životech nefunguje, se rozhodneme změnit.

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

 • Simple Item 45
 • Simple Item 44
 • Simple Item 41
 • Simple Item 46
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Sledujte náš youtube kanál PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nadcházející události

18 lis
Po delší době opět fascinující vysílání se skvělou Soňou Sofi a tentokráte na téma astrologické. JAK ZVLÁDNOUT TRANSFORMACI A POCHOPIT SÁM SEBE PROSTŘEDNICTVÍM KARMICKÉHO BODU VE SVÉM HOROSKOPU.Budeme si povídat o karmických bodech našeho horoskopu nebo-li o severních a jižních lunárních uzlech.Je třeba si předem zdarma na tomto odkazu zjistit, kde naše lunární uzly leží: http://osobni-horoskop.najdise.czKARMICKÉ BODY UKAZUJÍ NA REALIZAČNÍ POTENCIÁL ČLOVĚKA A TEDY I TO, KDE SE MŮŽEME S OHLEDEM NA SOUČET NAŠÍ KARMY Z DŘÍVĚJŠÍCH EXISTENCÍ POUČIT, NEOPAKOVAT CHYBY, ALE NAOPAK ROZVÍJET NAŠI OSOBNOST. JDE O ZÁSOBÁRNU KARMY I DHARMY A JE JEN NA NÁS, CO SE ROZHODNEME ROZVÍJET. PRAKTICKY SI UKÁŽEME TO, CO DĚLÁME NA NEVĚDOMÉ ÚROVNI A JAK ZE ZAČAROVANÉHO KRUHU VEN A TAKÉ VYUŽITÍ NAŠEHO POTENCIÁLU, ABYCHOM ŽILI ŠŤASTNĚJŠÍ SPOKOJENĚJŠÍ A NAPLNĚNÝ ŽIVOT.">
19 lis
Sledujte ZDE: https://youtu.be/_1oRgkZ7MhkDnes se podíváme na fakt, že i pro duchovní život jsou důležité filmy, seriály a hudba. Budeme i rádi za tipy na co se podívat, na něco co má pro náš život smysl a něco si z toho odneseme.">
20 lis
Povídání o ženství a o Bohyni v nás, o historii tohoto fenoménu, jak jí rozvíjet a kultivovat. Povídat si s námi bude Terezie Dubinová – kulturoložka, hebraistka, astroterapeutka. Žena, manželka, matka.">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association