DuchHOVNO
DucHOVNO - foto: Ota Štěpánek

V poslední době jsem několikrát narazila na lidi, co berou “duchovnost” vážně a tak říkajíc “moc to žerou”. 

Ale tak vážně, že se stávají fanatickými opěvovači duchovních zákonů a fráze “všechno je jen tvoje zrcadlo”.

ZA VŠECHNO, CO SE TI V ŽIVOTĚ DĚJE PŘIJMI OKAMŽITĚ ZODPOVĚDNOST NEBO PŮJDEŠ PŘINEJMENŠÍM DO PEKLA!!! :-)))

Není to trochu kruté prohlášení? Nic není jen černé nebo bílé a tak jednoznačné.

Taky se mi zdá, že je v tom kus pěkného egoismu. Opravdu se svět a vesmír točí kolem mne? Je venku ošklivo a to jsem si asi také vytvořila. Už se brzo stmívá a to je také moje vina a moje zdrcadlo. Na jižní spojce je zácpa a já jsem si to přivolala. Přijmi za to zodpovědnost! Co ti to zrcadlí!!!? Možná, že naprosto nic. 

Lidí, kteří ti toto slepě vnucují a vlastně se chovají krutě při prosazování svého vyčteného nikoliv žitého postoje, jsem potkala také několik. Kde je láska a pochopení, empatie a citlivé zacházení?

To, aby se člověk bál vystrčit nos z baráku, co si zase kde vytvoří?

Ráda bych toto tvrzení opravdila na PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVOJÍ POLO-VINU A VYTĚŽ ZE VŠECH SITUACÍ MAXIMUM POCHOPENÍ.

Přijímej svojí zodpovědnost, buď k sobě laskavá a nedogmatizuj. 

Na druhou stranu mám nyní čerstvou zkušenost s někým, kdo všechny svoje nedochvilnosti a energetické vysávání a různorodé hrubé chování a manipulace svaluje na “ty nahoře”. Když mi přišel klient o půl hodiny pozdě na pracovní schůzku, omlouval se slovy: oni ti nahoře mi poručili, že musím udělat to či ono. Jsem totiž ve službách vesmíru, takže ty máš smůlu, čekej si na mne. Já za to vůbec nemůžu…

To zase vnímám jako totální nepřijetí zodpovědnosti, sobectví a ALIBISTICKÉ omlouvání si svých chyb. To je totiž senzační možnost jak si psychpat a sobec může tuhe poučku vtipně otočit. Ty můžeš za všechno, co sis vytvořila takže i za to, že jsem na tebe hnusný! :-)) A věru to někteří psychicky narušení takto používají. Tato výše popsaná situace mne poučila v jednom: nastavuj pevně svoje hranice a tyhle lidi do svého života už nepouštěj. Nezaprodávej se těm, co tě sice platí, ale snaží se uhasit tvoje světlo. A neboj se odejít a říct vesmíru, tohle už ve svém životě nechci.

PRAVDA JE NĚKDE UPROSTŘED…

Vlastně jsme teď ve výukovém programu přechodu mezi nevědomým životem do vědomého. Já osobně, jsem tento proces zahájila kolem roku 2001. A těch 14 let byl tedy pěkný sprint. Přerodit se z totálně nevědomé povrchní potvory a závislačky na vztazích do vědomého tvora, co přijímá svojí zodpovědnost a je schopný být sám se sebou, to byl teda “nářez”. Konstelace, regrese, konstelace, regrese, ruška, terapie srdcem, konstelace, regrese a mezi tím bolest, bolest, pád, chvíle zdánlivého štěstí a zase karta Věž, karta Vůz, karta Poustevník… a tak pořád dokola. Myslím, že to zažil leckdo z vás.

Dnes mohu říct, že krom okamžiků, kdy jsem v emocionální katarzi, jsem vědomý dospělý jedinec. A stejně se učím každý den. Ale jde to už snadno. Stačí jen uvědomit si.

A teď si představte, že by mi někdo před 10 lety kategoricky vnucoval, že jsem si všechno vytvořila sama a že je to jenom moje zdrcadlo… tím pádem bych si to přeložila jako: jsem zlá a špatná a přijdu do pekla a asi bych se okamžitě někde na prvním stromě oběsila. Cílené kategorické prosazování a dodržování tohoto zákona rezonance a přitažlivosti totiž není pro každého a naše podvědomé programy se pěkně staví na zadní když je chceme zvědomit. Máme je v kódu své duše a v genetice svého těla někdo desítky ale někdo třeba i tisíce let. A kolik energie se musí uvolnit v našem systému, aby se toto dostalo do vědomého přijetí a rozpustilo? 

Proto moji milí buďte sami sebou, buďte na sebe laskaví. Dovolte si jít krůček po krůčku a laskavě přijímat den po dni své podvědomé programy. Netlačte na pilu. Vaše tělo musí také tu změnu přijmout a chvíli mu to trvá. 

A především: netrapte se jak jste si to zavinili a jak jsmte si to zhmotnili. Někdy prostě narazíte na zlé lidi a jediná vaše “vina” je naivita a láskyplné srdce. Takže si klidně dejte právo utéct, bouchnout dveřmi a jak říká můj kamarád, terapeut Ivo, poslat s láskou v srdci lidi do háje i s jejich zrcadlem a zákonem rezonance. On ten zákon funguje, to je pravda, ale nic není tak jasný, jak vám může někdo tvrdit. 

Se smíchem na rtech

Ava Chrtková
zpěvačka & moderátorka
http://www.priznakytransformace.cz 

Více o Avě najdete v tomto článku na webu její agentury ultra VIOLET event.

Tento článek může být volně šířen jen s aktivním uvedením autora a obou odkazů.


 • Simple Item 55
 • Simple Item 54
 • Simple Item 53
 • Simple Item 41
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Sledujte náš youtube kanál PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nadcházející události

16 čvc
Úplňkové setkání s mayskými stařešiny Večerem provází: Juan Leon a Lucia Raymundo (Guatemala)Místo konání: Komunitní centrum a zahrada Kotlaska, Nad Kotlaskou I. 95, Praha 8 - LibeňVzácná návštěva mayského dědečka a babičky v České republice, v srdci Evropy.Večerní setkání s mayskými kněžími v mocných energiích Luny v úplňku. Povídání, jehož hlavním tématem bude Luna, Žena, Voda, Emoce a Život sám. Součástí bude i rituál obětování/darování pro babičku Lunu.Večerem vás provedou mayští kněží Juan Leon a Lucia Raymundo, kteří pocházejí z kmene Quiche, z jedné z nejstarších a nejmoudřejších tradic na světě, která dodnes uchovává mistrovství v práci s rituálním ohněm. Narodily se v Guatemale a nyní žijí v Mexiku, propojují tedy mayskou původní tradici těchto dvou zemí. Akce se bude konat venku v příjemných prostorách Komunitní zahrady Kotlaska. V případě deště se můžeme uchýlit do sálu komunitního centra.Cena: 400 Kč (v hotovosti na místě) Další informace a přihlášky: https://www.peterbartal.cz/akce/luna-v-mayskem-vesmiru----------------------------Mayští stařešinové v ČR - přehled všech akcíhttps://alope.org/maysti-staresinove/">
16 čvc
Povídání s astroložkou Jitkou Bártovou na téma úplňku v Kozorohu a zatmění měsíce. Jeho principem je řád, pořádek, plány a úspěch. SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/26KwO1G48DkKozoroh je znázorněn horskou kozou. Pokud jsi někdy viděl horskou kozu, tak víš, že má schopnost vyšplhat do výšky a usadit se na skalnatých a nejistých výběžcích hřebenů a přitom všem se udržet v dokonalé rovnováze.Toto je dobrá analogie pro energii Kozoroha. Je to spolehlivé a zaměřené znamení, které je velmi těžké porazit. Energie Kozoroha spočívá v tom, zůstat zakořeněný v tom v čem jsi, tak abys mohl mířit k výšinám tvé vlastní hory.">
17 čvc
ŽIVĚ: Věděli jste, že ? (5 díl)
17.07.2019 19:30 - 20:00
SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/BEPxOy5Df60Nový pořad, ve kterém se dozvíte spousty zajímavostí, kuriozit a rekordů z celého světa. Zajímavé informace s možností hádání odpovědí.">
Připojte se k nám na facebooku