Návod jak zvládnout transformační katarzi nebo náhlé emoční propadnutí, v běžné populaci zvané také jako “dneska mám depku” :-)))

Podvědomí ozářené měsícem
Podvědomí ozářené měsícem

Vy, co jste se narodili do této doby, mějte na paměti, že jste si před zrozením dali za cíl pomoci planetě k vzestupu vibrací. Zjednodušeně jste sem přišli změnit svět. Chcete-li tomuto závazku dostát, je třeba změnit prvotně sami sebe.

Stát i národ je spojený z jednotlivců a jedině změna na úrovni každého jednotlivého článku řetězu má poté vliv na celek. Abychom zvýšili naši individuální vibraci je třeba projít občas katarzemi - emočními propady. Je dobré si uvědomit, že tyto stavy jsou vlastně pozitivní, protože dávají možnost odblokovat, rozpustit, zpracovat, přijmout, zvědomit vaše nevědomé programy.

Jak jinak si jich lze všimnout než tak, že vás přivedou na pokraj deprese, záchvatu pláče nebo hněvu?

Jakmile začnete pociťovat tyto přicházející emoce, můžete zajásat, protože se “něco čistí”. Jistě znáte tyto zhuštěné stavy třeba po víkendovém semináři rodinných konstelací nebo v rámci vaší osobní řízené fyzické detoxikace. Ideální je svěřit se do rukou odborníkovi, terapeutovi ale né vždy máme tuto možnost. Pokud to na vás skočí a není někdo takový po ruce, zkuste si vzpomenout na následujících 9 bodů, které jsem napsala v roce 2016 v roce v součtu čísla 9 vibrace tarotové karty Poustevník - moudrý duchovní člověk s lucernou, která svítí do tmavých koutů našeho podvědomí... :-)

Jak se tedy zachovat a jak vytěžit z této situace maximum? Připravila jsem pro vás pár bodů, které mám vyzkoušené a senzačně zabírají na široké spektrum duchovně pracujících. :-)) 

1. Nesnažte se to pochopit, rozebrat a zpracovat hlavou!

Katarze přichází
Katarze přichází

V okamžiku, kdy už cítíte, že “to na vás jde”, nejste vlastně úplně příčetní. Blok se dostává na povrch z hloubi vašeho nevědomí, kde byl i několik tisíc let a dostal se tam v rámci vaší reinkarnace, vaší rodinné genetické linie nebo třeba před pár lety, kdy jste měli nějakou traumatickou situaci a ta se pěkně vpálila do nevědomé krajiny vaší psychiky. Cokoli v tomto stavu afektu budete rozebírat a probírat a analyzovat na prvočinitele, vám bude akorát brát energii. Nechte proces běžet a nezrychlujte ani nezpomalujte přemýšlením. Také by bylo škoda se katarzi vyhýbat a proce v sobě zadusit nebo dělat, že se nic neděje. Ztratíte tak hodnotný signál vaší duše a šanci, něco změnit.

2. Vypusťte to ven!

Jakmile pokročíte do fáze “výbuch”, využijte jakoukoliv možnost, abyste dostali trauma, negativní energii nebo jakkoliv to nazveme, ze sebe ven. Plačte nebo řvěte, udělejte všechno, co je možné. Čím absurdnější věci vás v tu chvíli napadají tím lepší bude potom výsledek. Říkejte nahlas slova, která vás napadají. Nehrajte si na hrdiny, že si nesmíte stěžovat a plakat. Křičte: “Já jsem na dně! Já už nemůžu! Pořád mne budou ubližovat! To je život na nic! Jsem ubohá nula! Nikdy nebudu mít dost peněz! Nejlepší je říkat to, co vás absolutně nejvíc emočně “rozseká” a opakovat to tak dlouho dokud budete plakat a cítit zlost. Uvědomte si ale, že z vás mluví “program podvědomí” a takto mu přijdete na kloub, že se vyřve s emocí ven. Trauma vyhřezne na světlo a prosvítí jej světlo!
Někam se zavřete a cíleně křičte, svíjejte se, klidně se válejte po zemi, udělejte ze sebe největší chudinku/chudáka na světě. Máte na to právo! Zapojte svoje tělo a bušte pěstmi do polštáře, klepejte sebou, máchejte rukama, dupejte. Roztrhejte staré zlaté stránky nebo s nimi práskněte o zem. Trhejte papír, krabice. Kopejte do boxovacího pytle. Absolutně nic, co děláte, v tu chvíli necenzurujte! Myslete na to, že čím více frustrace ze sebe dostanete, tím radikálněji se vám uleví. Zejména muži to mají složitější, protože ženy většinou uleví své nevědomé toxicitě pláčem a za hodinku to mají “hotové”. :-) Chlapi musí cíleně ulevovat a upouštět “papiňák” jinak. Ideálně výše uvedenými technikami. Dobrá rada je také vymalovat nebo vypsat emoce, pocity, hněvy, běsy na papír a poté ho roztrhat a spálit, hodit do WC nebo zahrabat.

BÁJEČNĚ SE VÁM ULEVÍ!!! A MÁM VYZKOUŠENO, ŽE I ZHUBNETE.
Fajn fáze “výbuchu” je také začít ty věci ke konci přijímat: Přijímám, že jsem nula! Mám právo být nula! Ač se vám to jistě příčí, když to čtete, má to senzační léčebný efekt. Odpadne vám totiž tlak NA VÝKON tlak někým být… Máte právo být nula a když to přijmete, budete mít klid. A věřte mi, přestanete jí být. :-)

3. Nejednejte v afektu s okolím a nic nerozhodujte!
V průběhu procesu emočního propadu a následné katarze si ideálně vypněte telefon i počítač. Nikomu nepište a neřešte životní rozhodnutí. Často nás tento stav k tomu nutí! Rozhodně to nedělejte, protože si poté až všechny pocity odezní, můžete zoufat, co jste to proboha provedli. Je to vlastně stav, jako bychom byli opilí. Také nesmíme pod vlivem alkoholu řídit. Neřiďte v tu chvíli svůj život. Není ani dobré, hodit své vlastní emoce na někoho jiného. Nepište kamarádkám ani bývalému partnerovi/partnerce a podobně. Soustřeďte se plně na sebe. Poté, co dokončíte a dočistíte, s největší pravděpodobností budete mít na celou situaci jiný názor.

4. Dejte si sprchu!
Voda je zázračný očistný elixír. Když jste si jisti, že emoční stav a jeho průchod je u konce, dejte si sprchu a umyjte si i vlasy. Voda smyje nejen fyzickou ale i emoční nečistotu a odplaví jí do kanálu… kam patří. :-) Ve vlasech se hodně drží minulost, stará energie. Použijte ale přírodní mycí prostředky, abyste na své tělo nenanesli další chemickou zátěž. Doporučuji vědomě vodu požádat, aby nežádoucí energie odplavila. Jistě s námi ráda bude spolupracovat.

5. Dejte si sladkou odměnu!
Vaše tělo může mít hlad po prodělané “příhodě” a může, a je to dokonce velice pravděpodobné, mít potřebu sladkého. Dejte si nějakou raw dobrotu. Ideální je kombinace hodně zralého banánu a čokolády. Můj recept je: dva banány do mixéru, deci kvalitní vody, 4 lžíce kvalitního kakaa (nejlépe raw) + lžíce kvalitního medu. Tento koktejl zaručeně potěší duši i tělo. Neodpírejte si “něco dobrého”, udělali jste kus práce na sobě a to je někdy náročnější, než složit vagón uhlí.

6. Napijte se vody!
Stejně jako sprcha omyje z venku vaše tělo, je velice vhodné se také vody napít. Doporučuji ale vlažnou vodu nebo teplou nebo slabý bylinkový čaj. Emoční propad je spojený s detoxikací podvědomí a má to velký dopad na fyzické tělo, je třeba napomoci procesu detoxikace vyplavením toxinů z organizmu. Kvalitní čistá voda přirozené teploty je ideální. Hlavně žádné další šoky pro tělo jako hodně studená nebo vařící voda. Doporučuje se po každé terapii, například po masáži, po lymfo-drenáži nebo po nasazování baněk. Super je pár kapek třeba bachových esencí Rescue.

7. Zabalte se do teplého oblečení!
Po tomto náročném pocitovém tobogánu se může dostavit také zimnice. Mne se to stává a poté velká únava. Dbejte v tu chvíli na teplé oblečení. Zdá se to jako hloupost ale naše orgány - ledviny a játra a srdce jsou v té chvíli velice zatížené. Především si chraňte ledviny. V terapeutických centrech jsou většinou teplé fleecové deky a přehozy. Majitelé vědí co dělají. Je vcelku běžné, že se začne během procesu odbloku nebo po něm klient klepat zimou. Je vhodné být na toto připraven a nenechat tělo vychladnout. Mělo by tak další šok a proces očisty by se mohl znehodnotit.

8. Uvědomte si podvědomý program!

Nejistota, strach
Nejistota, strach

Až se dostanete do klidu a proces bude u konce, uvědomte si váš nevědomý program, který tuto situaci odstartoval. Nebo jaké vaše trauma emoce generovalo. Dnes už ani není třeba vědět, “kde se to v podvědomí vzalo”. Jestli vás upálili v 16. století jako čarodějnici a nebo vás maminka plácla ve dvou letech po hlavě. Většinou u již i napůl vědomě žijících jedinců, stačí jen zvědomit pocit a program. Několik příkladů programů, které je ideální si v duchu zformulovat do věty jsou: “Jsem slabý a proto nic nedokážu” nebo oblíbené “Musím dřít do úmoru, abych měl dost peněz.” Programů může být ale i více. Je dobré si je “vychytat” všechny. Třeba si je napsat na papír a PŘIJMOUT JE. Většinou se toto pochopení nebo chcete-li aha efekt dostaví v průběhu několika následujících hodin nebo dnů. Nezačínejte však analyzovat, dokud ještě cítíte dobíhající emoce. Nemuseli byste se dobrat správného náhledu. Pochopení situace, zvědomění a přijetí celého procesu, je velice důležité. Tak se pohneme radikálně vpřed a to, co nás zatěžovalo, pak už odpadne samo.

9. Pochvalte se za dobře odvedenou práci
Poslední část procesu, ale velice důležitá, je pochvala a odměna. V žádném případě si během celého procesu NIKDY NIC NEVYČÍTEJTE. Jste skvělí, tací jací jste. Odvedli jste kus skvělé práce a prošli vědomě procesem odbloku. Máte za to od vesmíru palec nahoru a pamatujte, co jsem psala na začátku. Jste světlonoši, co touto prací pomáhají nejen sobě lépe žít, ale i celé planetě. Vaše zářivá krásná vědomá energie “nakazí” další lidské bytosti a zažehne proces transformace od nevědomého života (života jen na základě karmy tj. na základě nevědomých programů mysli) k životu vědomému (žiji bez omezení, morálně a láskyplně k ostatním šťastný život jaký si přeji). Navíc budete mnohem lépe kooperovat s dalšími bytostmi a společně jednou vytvoříme lepší společnost, když táhneme za jeden provaz.

Přeji vám milí čtenáři vše nejlepší v následujících zcela fatálně důležitých letech pro nás i naší Zemi. Vše, co jsem výše popsala, jde z mých vlastních zkušeností. Emoční propady máme všichni. Je to zcela přirozená věc. Čím více programů vyčistíte, tím méně se budou objevovat! Nepolevujte a berte to jako hru. Když jsem s transformací začínala nebo-li byl u mne spuštěn proces zvědomování mého žití, bylo to fakt malé peklíčko. :-)) Za pár let intenzivní práce na sobě žiji mnohem lépe, snadněji, lehce, cestička je umetená… Také proto, že mi tak odpadla karma a individuální ego. Tvořím nyní pro celek, pro dobro celku.

Jsem čím dál více sama sebou a proto vám řeknu pár slov na závěr, tak jak mi “zobák” narostl. :-))

To, co jsem výše napsala, může znít jako pěkné duchovní plky, ale já jsem tím vším prošla a říkám na rovinu: Má to kardinální efekt tahle práce na sobě!

Hraní si na něco
Hraní si na něco

Když srovnám svůj život plný žárlivosti, soupeření, nenávisti ke svému tělu, přetvařování, hraní si na něco, jaký jsem žila před 15 lety a teď, kdy žiji souznění, spolupráci, lásku k lidem ale i lásku k sobě, která se například projevuje v eliminaci z mého života lidí, co mne svojí energií stahují nebo se snaží vysávat. Je to absolutní pravda, že když odblokujete, detoxikujete, pročistíte svá nevědomá traumata, začne celá vaše osobnost vyzařovat zcela jinak a přitahovat jiné situace.

Pociťuji, že každý další rok se dostáváme do silnějšího a silnějšího pole fotonové energie, které z nás bude tahat a tahá ty nejhlubší bolístky, abychom se plně zvědomili. Logicky i ty katarze, propady a procesy čištění budou silnější a také je budeme čím dál více cítit na fyzickém těle. Snad vám tento článek bude inspirací jak využít těchto čistících situací ve svůj i všeobecný maximální prospěch.


Navazující články:

Ava Chrtková: Milujte sami sebe

Ava Chrtková: 10 rad jak navázat láskyplný partnerský vztah a efektivně projít obdobím samoty

Ava Chrtková: Duchovní fašismus aneb ZRCADLO ZA KAŽDOU CENU

Ava Chrtková: Když netečou peníze jak by měly aneb něco tady SMRDÍ!

 

 

Článek napsala: Ava Chrtková - zpěvačka, moderátorka a provozovatelka internetové televize Příznaky transformace TV  http://www.priznakytransformace.cz 

Tento článek může být volně šířen a kopírován na jiné weby v plném znění s fotografiemi a obrázky ALE POUZE S uvedením autorky a S PLATNÝM AKTIVNÍM ODKAZEM na Příznaky transformace TV.

 

 • Simple Item 30
 • Simple Item 27
 • Simple Item 28
 • 1
 • 2
 • 3
 • Nikol Březinová: Jak podpořit správný vývoj plodu minerálními kameny?

  Nikol Březinová: Jak podpořit správný vývoj plodu minerálními kameny? Moji milí, vítám Vás u dalšího článku. Jak se máte v těchto velmi zvláštních dnech? Já doufám, že se Vám děje vše jen a jen dobré a pokud tomu tak není, tak za každými mraky svítí Slunce, tak nezoufejte a mějte stále naději. Dnes jsem Číst dál
 • Roduslava: Netlač řeku, teče sama

  Roduslava: Netlač řeku, teče sama To je poselství, které stojí za zamyšlení. Podobně jako ostatní přísloví, i toto bez pochyby vychází z obyčejných lidských zkušeností, které prověřil sám život. Copak asi měli ti naši moudří předkové na mysli, když vdechli život takové zdánlivě na první pohled nesmyslné větě. Je přeci Číst dál
 • Dita Křížková: Fíkovo-skořicové kuličky

  Dita Křížková: Fíkovo-skořicové kuličky 1 šálek drti, co Vám zbyla po přípravě kokosového mléka 1 šálek vlašských nebo pekanových ořechů 2 lžíce panenského kokosového oleje 15 fíků 1 velký zralý banán 1-2 lžíce agávového sirupu lžička skořice špetka Himalájské soli Nejdříve promixujeme drť s ořechy, fíky a kokosovým olejem. Číst dál
 • Dita Křížková: Malinovo-citrónový 'cheesecake'

  Dita Křížková: Malinovo-citrónový 'cheesecake' » Malinovo-citrónový 'cheesecake' Korpus dortu: 1 šálek mandlí nebo naklíčené pohanky 1 šálek vlašských nebo pekanových ořechů 5 datlí Medjool 2 lžičky citrónové kůry špetka Himálajské soli V robotu nebo mixéru se silným výkonem rozsekejte mandle a ořechy najemno. Přidejte datle a citrónovou kůru. Hmotu vyjměte, Číst dál
 • Petra Nel Smolová: Horoskop na období 22.– 28.1.2018 Představa versus realita

  Petra Nel Smolová: Horoskop na leden V tomto týdnu budeme hledat nové cesty, nové možnosti a nové řešení toho, co bylo zbořeno v minulém týdnu. Slunce v konjunkci s Venuší ve Vodnáři ukazuje, že potřebujeme vše přijmout s láskou, rozhodnout se s citem, srdcem a harmonií v sobě. To, co jsme Číst dál
 • Ondřej Brož: Proč nám nyní lidé rychle odcházejí ze života a noví naopak přicházejí?

  Ondřej Brož: Proč nám nyní lidé rychle odcházejí ze života a noví naopak přicházejí? Pokud jste na duchovní cestě sebepoznání, všimnete si jednoho úkazu. Lidé nám do života vcházejí a odcházejí rychleji, než kdy předtím. Člověk, kterého znáte léta je najednou člověk, kterého téměř neznáte. Nevíte co dělá, jak se má, jaký má život a vidíte ho párkrát do Číst dál
 • Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

  Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození "To, čím jsi, záleží na třech faktorech: na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co sis svobodně vybral ze svého okolí a dědictví." ALDOUS HUXLEY (anglický spisovatel) Číslo dne narození nám ukazuje naši minulost, duševní dědictví a podstatu minulého života. Číst dál
 • Časopis Šifra: Včelstva vymírají jako nikdy v historii. Dva včelaři vyrazili do boje za jejich záchranu

  Včelstva vymírají jako nikdy v historii. Jablka, jahody, okurky, med… Přibližně třetina našich potravin závisí na rostlinách, které opylují včely. Na celém světě probíhá dramatický úhyn včelí populace, který je podle odborníků zapříčiněn monokulturami, parazity a pesticidy. Dva biovčelaři ze severního Německa už toho mají dost a rozhodli se s tím Číst dál
 • Jste Pozemský Anděl? 21 znaků jak to poznat

  Jste Pozemský Anděl? 21 znaků jak to poznat Nikdy na ten osudný den nezapomenu. Stál jsem u křižovatky a byl jsem připraven přejít silnici k autobusové zastávce. Najednou se vyřítilo rychlé auto, za kterým projela kolona policistů v autě. Auto na křižovatce nabouralo do jiného auta a obě dvě se rozlétly. Všude byly Číst dál
 • Petra Yamuna Wolf: Archetyp PANNA

  Petra Yamuna Wolf: Archetyp PANNA Archetyp Panna je prvním archetypem ze 4, kterými se budeme zabývat. Pod jeho vlivem je lůno každé přirozeně menstruující ženy (nebere antikoncepci) většinou v období přirůstajícího Měsíce po Novu. Panna se v nás začíná doslova probouzet, jako se jaro probouzí po odpočinku v zimě, po Číst dál
 • Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

  Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA? Vesmír a andělé nám někdy posílají zprávy v podobě opakujících se čísel. Je na nás, zda tato poselství rozpoznáme a jsme k nim vnímaví či nikoliv. Většinou se tyto číselné kombinace objevují v našem životě při změnách, aby nám byly nápomocny. Tyto číselné vzkazy se Číst dál
 • Veronika Kovářová: Příčina žárlivosti

  Veronika Kovářová: Příčina žárlivosti Láska a žárlivost, tak úzce skloňujeme tyto dva pojmy, aniž bychom si to uvědomovali. Zastáván je názor, že láska souvisí se žárlivostí. Snad asi není od věci vzpomenout přísloví, že kdo nežárlí, ten nemiluje. Ale co tím doopravdy sledujeme? Není to náhodou jakási omluva pro Číst dál
 • MUDr. Jan Miklánek: Placebo léčí nebo neléčí?

  MUDr. Jan Miklánek: Placebo léčí nebo neléčí? V soudobé klasické medicíně si ve většině případů představujeme pod pojmem placebo lék, léčivo či lékařskou nebo léčitelskou metodu, jenž neobsahují žádnou aktivní látka není znám materialisticky daný mechanismus jeho účinku. Bohužel v praxi jako lékař i vidím, že je to placebo, které má obrovský Číst dál
 • Křesťané nás okradli o tisíce let minulosti

  Křesťané nás okradli o tisíce let minulosti V letošním roce bychom podle slovanského kalendáře měli rok 7523. Ale nemáme. Píše se rok 2015 n.l.. Proč? Před 7520 lety v den podzimní rovnodennosti byl uzavřen mír ve Hvězdném chrámu mezi Bílou Rasou (starými Slovany) a Velkým Drakem (starými Číňany). Tehdejší Slované vytvořili nový Číst dál
 • Nacisté ukradli symbol svastiky Slovanům

  Nacisté ukradli symbol svastiky Slovanům Slovanské Svastiky byly používány našimi Předky na ochranu lidí, zvířat, polí, obydlí i hospodářských stavení před temnými silami. Dodávaly sílu, harmonizovaly prostředí, umocňovaly léčitelské i jiné duševní a duchovní schopnosti. Naši Předkové věděli, jak jsou mocné, a znali jejich velkou sílu. Proto je používaly jako Číst dál
 • Adéla Chytilová: Děkujte za to, čeho chcete více

  Adéla Chytilová: Děkujte za to, čeho chcete více Vděčnost je fenoménem dnešní doby, ale málokdo ji cítí upřímně od srdce. Cítit vděčnost za to, že máme postel, skleničku na vodu nebo možnost dýchat, nám možná přijde jako klišé, ale přitom je to ta nejkrásnější základna, co máme. Takové jedno děkuji znásobí ihned to, Číst dál
 • Katka Kramolišová: KDO A CO JE BOHYNĚ? 

  Katka Kramolišová: KDO A CO JE BOHYNĚ? Bohyně není pouhá soška z archeologických vykopávek dávno zapomenutých kmenů. Není také jen neuchopitelným závanem naší duše, který existuje pouze v mýtech. Bohyně žije v nás, žije v zemi, v našich činech a našich životech. Jako Bohyně matka je dárkyní života, stvořitelkou všeho živého a Číst dál
 • Rozchod / rozvod - příčiny a možnosti prevence

  Rozchod / rozvod - příčiny a možnosti prevence Nic nedokáže udržet manželství naživu uprostřed jedovatých výparů (hádek). Hádky jsou pro partnerský vztah největším zlem, vždy ničí a zabíjí. Lásku zabíjí neustálé stížnosti, sekýrování a kritizování.K napsání tohoto článku mně inspirovala nelichotivá statistika rozvodů v naší republice a z hlediska mého profesního zaměření i Číst dál
 • ČASOPIS ŠIFRA: Slovinsko prohlásilo svou pitnou vodu za lidské právo. V různých zemích světa však stále zuří válka o vodu

  ČASOPIS ŠIFRA: Slovinsko prohlásilo svou pitnou vodu za lidské právo. V různých zemích světa však stále zuří válka o vodu Slovinsko prohlásilo svou pitnou vodu za lidské právo. Učinilo tak pravý opak toho, co udělal Peter Brabeck-Letmathe, prezident společnosti Nestlé, největší potravinové společnosti na světě, když se podílel na rozsáhlé privatizaci pitné vody, často nabízeje vyšší částky než různé komunity, které chtěly své vodní rezervy Číst dál
 • Miroslav Čonka: Otevření jasnovidnosti během pobytu ve tmě

  Miroslav Čonka: Otevření jasnovidnosti během pobytu ve tmě Během terapie tmou, se mohou účastníkům výrazně posunout či aktivovat jemněhmotné smysly. Může dojít k aktivaci Kundalini - hadí síly, třetího oka či dokonce otevření částečné nebo plné jasnovidnosti. Pokud je člověk na určitém stupni duchovního vývoje, očištěn od strachů, bloků a destruktivních a omezujících programů, Číst dál
 • Lucie Harnošová: Volná menstruace

  Lucie Harnošová: Volná menstruace To nemůže rozhodně fungovat!!! Byla moje první myšlenka, když jsem zaslechla před pár lety poprvé o bezvložkové menstruační metodě, nebo-li svobodné či také volné menstruaci. Zajímavé je, že to stejné si řada lidí myslí i o bezplenkové komunikační metodě, kterou jsme s dětmi praktikovali a Číst dál
 • Petra Janoušková: Všechno bude fungovat, dokud…

  Petra Janoušková: Všechno bude fungovat, dokud… Dítě je bytost přirozená a emocionální. Čistá, nezkažená, nádherná. O tom se mnou, myslím, nikdo nebude polemizovat. Ale troufnu si tvrdit i víc. :) Dítě je tvor inteligentní, s vlastním pudem sebezáchovy, s přirozenými sklony zařadit se do skupiny a chová se tak, aby ho skupina Číst dál
 • BENJAMIN KURAS: O pohřbívání svobody a o tom, že i růst někdy bolí…

  BENJAMIN KURAS: O pohřbívání svobody a o tom, že i růst někdy bolí… Jak se můžeme bránit pohřbívání svobody? Tady totiž nejde jen o tu evropskou svobodu, ale i o naši vlastní. Tu, která je manipulována médii, tu, díky které si přece jen ještě můžeme vybrat farmářskou lokální potravinu a vidět to, jakou skutečnou hybnou světovou moc mají Číst dál
 • Renata Petříčková: ÚNOR 2018 dle Karet pravé lásky

  Renata Petříčková: ÚNOR 2018 dle Karet pravé lásky ÚNOR 2018 dle Karet pravé lásky. Přidáte se k uzdravení a hojnosti? Jak nejlépe vyzkoušet tak parádní, barevné karty než si je rovnou ověřit v praxi? Takže jaký bude podle nich únor 2018? Mohl by být celkem kvetoucím a rostoucím měsícem, ve kterém se nám Číst dál
 • Ív Kejzlarová Ešmírová: Vztahy a zase ty vztahy

  Ív Kejzlarová Ešmírová: Vztahy a zase ty vztahy Vztahy a kdy přijde ten pravý a kdy ta pravá.., proč někdo vchází do života, když chcete být sami nebo jste již zadaní......karmické, vztahy , paprsky, dvojpaprsky , dotazy kterých mám plné zprávy. V současnosti kdy energie proudí trošku jinak, je plno změn, transformací, nerozdělovala bych partnery Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Nadcházející události

23led
Další živé vysílání s numeroložkou Soňou Sofi s praktickými radami- kdy investovat, do čeho - byt, nemovitost, půda nebo nějaký pozemek - kdy být naopak obezřetným a zvažovat hypotéky či dlouhodobé úvěrování nebo investice do podnikání- jak mohou lidé rozproudit energeticky a prakticky tok financí - čím vším to mohou podpořit - nejen nastavení mysli ale i praktickými návody- jak vydělávat peníze, tak aby se náš život nestal jen honbou za zisky mamonem nebo slávou, ale abychom tvořili srdcem- jaký jsem typ, pro spolupráci, individuální práci, zaměstnanecký poměr, či zda mohu podnikat sám za sebe, ve spolupráci s někým nebo založit rodinnou firmu- při neúspěchu, který se nevyhýbá nikomu z nás - najít příčinu a ukázat cestu- jak zvládat své finanční závazky a strach spojený s obavami o dostatek finančních prostředků SLEDUJTE VYSÍLÁNÍ NA YOUTUBE ZDE: " id="dp-module-upcoming-default-136-events-144-144-description">
25led
S alternativním publicistou Miroslavem Zelenkou na aktuální témata, energie ledna a přípava na jaro. Přenos sledujte zde: https://youtu.be/PZdGMjpiW7U" id="dp-module-upcoming-default-136-events-287-287-description">
30led
Detailní povídání o astrologickém znamení Vodnáře s renomovaným astrologem Antonínem Baudyšem.http://www.horoskopyproradost.cz/ " id="dp-module-upcoming-default-136-events-284-284-description">
31led
Povídání o úplňku s astroložkou Jitkou Bártovou. 31.1.2018 ÚPLNĚK v 14:26 Lev Orgány související se znamením Luny: Lev - Srdce, aorta, krevní oběh, krevní tlak, srdeční puls. Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.   Lékařský zákrok: Za Úplňku se žádný lékařský zákrok nedoporučuje!   Zahrada: + Sbírat kořeny bylin (mají teď největší sílu) - Nesušit nadzemní části bylin (nechat na později) - Nestříhat živý plot (nadzemní části jsou teď citlivé) - Neřezat stromy a keře - Nezaštipovat zeleninu a květiny   Přenos sledujte zde: " id="dp-module-upcoming-default-136-events-285-285-description">
gramatika-pro-nil.gif
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association