Lenka Athelaj Vlášková: Velký léčivý výklad na prosinec pro jednotlivá znamení
Pro ty z Vás, které zajímá osobní rozvoj, jsem si připravila na každý měsíc rozbor jednotlivých znamení. Na tyto rozbory používám už pouze karty intuitivní, protože jsou neomezené a nekonečné, tak jako MY. Ať vám rozbor slouží k osobnímu růstu.

Prosinec není o slovech, je to doba, kdy konáme, doděláváme vše, co v dalším roce již nechceme, nebo chceme podpořit. Tento měsíc jsou podstatné obrázky. Horoskop beran prosinec 2016BERAN (21.3. - 20.4.)

Je ve Vás mnohé, je ve Vás vše. Jediný, kdo si to nedovolí, je ten, kdo stojí, hodnotí a žije podle zkušeností, které jsou občas dost omezující. Aby bylo možné vidět vše, je důležité také vše propustit. Aby bylo možné vše propustit, budete muset pustit veškeré lpění. Tady je čas se pustit všeho, co neslouží, a netahat si to do dalšího roku.

Pořádně se podívejte, co nechcete a co chcete, a ukončete energie, které byste neradi měli v roce 2017. Rozhodnutí je na Vás. Jste tvůrci všeho. I toho, co bude či nebude Vaší realitou v dalším roce.

„Jdi i tam, kam si myslíš, že už není možné zajít.“


Horoskop býk prosinec 2016BÝK (21.4. - 21.5.)

Zrodí se nové, zrodí se něco velkého. Už nepřemýšlej, už neváhej a jdi do toho.

Už je vše připraveno, už je vše nachystáno.

Nedrž energii, která chce vyjít ven, do konce roku musí být puštěna, aby mohla ozářit nový rok a nastavit tak nové možnosti.

JDI.

„Kráčet s důvěrou i v dobách bez světla je důkazem, že světlo máme uvnitř.“


Horoskop prosinec blízenci 2016BLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)

Energie stoupají odspodu vzhůru. Mohou ti tlačit na páteř, mohou se ozývat ženské, mužské orgány, močový měchýř – pusť veškeré obavy, pusť strach směrem nahoru – energie touží proudit. Pokud zastavíš oheň, který stoupá, spálí tvé tělo v oblasti žaludku a střev.

Veškeré problémy jsou jen neschopnost pustit energii. Nedrž se ničeho ani nikoho, nenos si to do dalšího roku – pusť se.

„Stoupá vzhůru, a přitom tě učí držet se nohama na zemi a v srdci, aby zavládla důvěra v to, kam a jak kráčíš.“


Horoskop rak prosinec 2016RAK (22.6. - 22.7.)

Přes naše blízké se můžeme dostat vždy k sobě, přes naše emoce se můžeme dostat tam, odkud pramení to, co vidíme na druhých a nejsme schopni v tom vidět sami sebe.

Naše děti, partneři, rodiče, kamarádi i nepřátelé jsou těmi, kteří otvírají možnost podívat se vědomě na vlastní stíny minulosti. Netahejte si je už do nového roku, podívejte se s laskavostí a trpělivostí do sebe a nechte vnější svět být. Dívejte se do toho vnitřního.

„Jsi to pořád ty, nikdo jiný, jen ty.“


Prosinec horoskop lev 2016LEV (23.7. - 22.8.)

Obejmi vše, co Tě pálí, obejmi vše, co tě stahuje, obejmi vše, čeho se děsíš a v tichu řekni – DĚKUJI.

Poděkuj všemu, co vstoupí nebo je ve tvém prostoru, ať to vypadá jakkoliv. Mlčky se dívej a poděkuj.

Nauč se to – vděčnost je dobrým startem do nového roku.

„Vidět světlo i tam, kde není, je schopnost poznat, že vše, co se nám děje, je požehnání.“


Horoskop panna prosinec 2016PANNA (23.8. - 22.9.)

VĚDOMÍ – být si vědom sám sebe, být v každé chvíli si vědom toho, co se kolem děje.

Toho, jak se cítím, toho, co mi to přináší, toho, co mi to odnáší – VĚDOMÍ.

Začněte se více učit být vědomý při každé činnosti, v roce 2017 se Vám to bude hodit.

„Bdělý a vědomý je cesta k uzdravení.“


Horoskop váhy prosinec 2016VÁHY (23.9. - 23.10.)

Poslední kroky jsou před vámi. Pokud se cítíte, že nikam nekráčíte, změňte pohled.

Prosinec je časem, kdy je potřeba dokončit určité kroky, dokončit energii, která je započatá. Je čas dokončení, rozloučení – odevzdejte vše, co cítíte, že v dalším roce by už být nemělo, nebo by to mělo fungovat jinak.

„Nohy z kamene, těžké a pomalé. Nebojte se udělat krok i z takové energie. Poděkujte a nechte nohy uvolnit, drží je jen strach pod maskou těžkých nohou.“


Horoskop prosinec štír 2016ŠTÍR (24.10. - 22.11.)

Požehnané srdce máš, vcházej do nového roku otevřen, bdělý a uvědomělý sám sebe, svých emocí a myšlenek.

Vcházíš do místa, kde klid je prvopočátkem poznání, že tak, jak už jsi, jsi naprosto perfektní a je na čase to žít.

„Požehnání přichází v podobě vhledů, požehnání přichází do srdce.“


Horoskop strelec prosinec 2016STŘELEC (23.11. - 21.12.)

Někdy je třeba nebát si říct o radu či pomoc. Tady to souvisí hodně s energií světla, vesmírem, láskou, Bohem - jak chcete.

Důvěřovat všemu, co se děje, je velká věc, posouvá to vědomí k lásce, ať je situace jakákoliv. Je potřeba ten nový rok začít s novým štítem a je třeba pohlédnout do světla a důvěřovat, i kdyby se to nyní zdálo jako nadlidský úkol.

Děkujte a buďte v tichu, ono si vás to najde.

„Stačí jen natáhnout ruku, stačí jen chtít a zázrak se děje v nás i venku.“


Horoskop kozoroh prosinec 2016KOZOROH (22.12. - 20.1.)

Ponořte se do emoce jako do vlny, která rodí zcela nový pohled na věc. Ponořte se do ní a prožijte ji na plné pecky.

Proto zde máme tělo, proto, abychom prožívali, abychom žili.

Žijte, ponořte se tam, kam se Vám nechce, pozorujte a s něžností a láskou tomu naslouchejte. ŽIJ.

„S láskou a laskavostí je obraz jemnější.“


Vodnář horoskop prosinec 2016VODNÁŘ (21.1. - 20.2.)

Separace některých pocitů, lidí, je jen odraz odporu ve Vás. Není to nic, za co mohou ti ostatní, je to odraz toho, že nejste ochotni jít do hloubky a tam na sobě pracovat.

Doporučuji nahlédnout do textu u kozoroha, který je hned nad vámi. Je tam pomůcka, jak se ponořit a už neseparovat vaše JÁ, které touží být viděno skrze nepříjemné věci, lidi, emoce.

„Kráčím k sobě, protože vím, že i ta nejhlubší bolest a odpor je jen něco, co mi brání žít celistvě.“


Horoskop prosinec 2016 rybyRYBY (21.2. - 20.3.)

Život je fascinující hra plná zvuků, melodií a vy držíte nástroj, vy jste autoři. Hrajte, jak cítíte, hrajte, jak potřebujete, a to, co se Vám dostane, je jen ozvěna vesmíru na Vaši hru.

Jak budete hrát v roce 2017? Proudí to, neexistuje chyba, ráno se probudíte a můžete začít znovu, je to proces, je to krok za krokem, ale vy to dáte.

„Slyším Vaši hudbu a vím, že se snažíte, cítím to, vím to. Nepřestávejte věřit a milovat sami sebe, kamkoliv jdete, cokoliv děláte. Milujte se, dívejte se na sebe očima lásky a vesmír vám pošle nazpět krásnou melodii. Milujte …"


 

S láskou a úctou Athelaj.

Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.


Autorka článku: Lenka Vlášková 
Lenka Vlášková
Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.

 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

 • Simple Item 43
 • Simple Item 37
 • Simple Item 42
 • Simple Item 41
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28

Sledujte náš youtube kanál PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nadcházející události

14srp
Numerologické povídání se Soňou Sofi na téma možnosti a úskalí osudových cest. To, kterým směrem se vydáme po naší osudové cestě, tedy k čemu jsme předurčeni a zda si vybereme tvoření za přispění osudu nebo zkušenosti, které naše duše potřebuje k osobnímu růstu, kterou můžeme vnímat jako nepřízeň osudu, je jen na nás samotných. Naše svobodná vůle může v mnohém rozhodnout, kterým směrem se vydáme a jaké lekce si vybereme. Obtíže a úskalí cesty osudu, mezilidských vztahů, finančního růstu, stabilizace či pádu, harmonických či nenaplněných partnerských vztahů, spokojenost v oblasti práce, anebo budeme-li věčnými hledači? JAKOU CESTU SI VYBERETE VY? V tomto vysílání dostanete numerologický klíč k naplnění Vašeho osudu - NÁVOD. JAKÉ DVEŘE SI TÍMTO KLÍČEM ODEMKNETE, JE NA VÁS SAMOTNÝCH. Jsem ráda, že Vám mohu předat vše, co jsem se doposud naučila. Soňa Sofi " id="dp-module-upcoming-default-136-events-370-370-description">
15srp
Další zajímavé vysílání z naší hvězdou Astroložkou Helenou Heclovou s tématem slunce - světla v nás a jeho vědomého probouzení.+ půlhodinka s aktuálními energiemi dle mayského kalendáře." id="dp-module-upcoming-default-136-events-371-371-description">
17srp
Další vysílání s hostem Jardou Grűnwaldem na téma základy duchovní praxe. Praktické rady, jak žít duchovní život. " id="dp-module-upcoming-default-136-events-376-376-description">
18srp
18.08.2018 09:30 - 19:30
Seminář: Sebevědomá žena
Seminář pro ženy pod vedením Avy Chrtkové Brožové s tématy přijetí svého fyzického těla a své osobnosti.Hravá a zábavná forma jak odblokovat svá negativní přesvědčení a nastavit si nové pozitivní a prospěšné programy.SOBOTA - práce na přijetí svého fyzického těla (Jedna část po druhé s láskou a vděčností bude přijata. Naše tělo je chrám a je třeba ho hýčkat).NEDĚLE - práce na přijetí své osobnosti (jsem chytrá, šikovná, zábavná, schopná... dovoluji si být sama sebou).Seminář je určen jen pro 7 žen pro zachování intimity ženského kruhu a dosatku prostoru pro sebevyjádření každé účastnice.Účastnice semináře dostanou dárek, který může být později využit pro posílení sebevědomí.CENA SEMINÁŘE JE 2222,- Kč. Máte-li zájem se na seminář přihlásit, napište své jméno, příjmení a telefon na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloakec0c0526c7c5d990b554916eac5a2ee3').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addyec0c0526c7c5d990b554916eac5a2ee3 = 'info' + '@'; addyec0c0526c7c5d990b554916eac5a2ee3 = addyec0c0526c7c5d990b554916eac5a2ee3 + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz'; var addy_textec0c0526c7c5d990b554916eac5a2ee3 = 'info' + '@' + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloakec0c0526c7c5d990b554916eac5a2ee3').innerHTML += ''+addy_textec0c0526c7c5d990b554916eac5a2ee3+''; a zálohu na kurzovné 1222,- Kč zašletena účet 2201380141/2010IBAN: IBAN: CZ7720100000002201380141BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX s variabilním symbolem 3333.Doplatek v hotovosti první den semináře.KURZ JE POŘÁDÁN V CENTRU PŘÍZNAKY TRANSFORMACE V MNICHOVICÍCH U PRAHY (RODINNÝ DŮM SE ZAHRADOU). Dům je určen pro transformaci a práci na sobě. Přes oběd můžeme být na krásné zahradě nebo zajít na obídek do několika restaurací v okolí. DOSAŽITELNOST BEZ PROBLÉMŮ AUTEM (10 MINIUT PO DÁLNICI Z PRAHY) nebo z Brna z dálnice 4 minuty exit PŘÍMĚSTSKÝM VLAKEM na MHD lítačku či lístek s malým doplatkem za 2 pásmo (35 minut do stanice Stránčice z Hlavního nádraží). Je to krásný výlet a u vlaku Vás nabereme autem a pojedeme 2 minuty k nám. Vlaky jezdí každých 15 minut.Ubytování - poradíme kde (v Mnichovicích) v penzionu - pěšky 5 minut. Velice se těším na každou z Vás, bude to krásná bohulibá práce protože naše společnost silně trpí negativními programi a každé zvědomění a propuštění takové zátěže pomůže nejen Vám ale také Vašemu okolí." id="dp-module-upcoming-default-136-events-348-348-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association