Lenka Athelaj Vlášková: Velký léčivý výklad na prosinec pro jednotlivá znamení
Pro ty z Vás, které zajímá osobní rozvoj, jsem si připravila na každý měsíc rozbor jednotlivých znamení. Na tyto rozbory používám už pouze karty intuitivní, protože jsou neomezené a nekonečné, tak jako MY. Ať vám rozbor slouží k osobnímu růstu.

Prosinec není o slovech, je to doba, kdy konáme, doděláváme vše, co v dalším roce již nechceme, nebo chceme podpořit. Tento měsíc jsou podstatné obrázky. Horoskop beran prosinec 2016BERAN (21.3. - 20.4.)

Je ve Vás mnohé, je ve Vás vše. Jediný, kdo si to nedovolí, je ten, kdo stojí, hodnotí a žije podle zkušeností, které jsou občas dost omezující. Aby bylo možné vidět vše, je důležité také vše propustit. Aby bylo možné vše propustit, budete muset pustit veškeré lpění. Tady je čas se pustit všeho, co neslouží, a netahat si to do dalšího roku.

Pořádně se podívejte, co nechcete a co chcete, a ukončete energie, které byste neradi měli v roce 2017. Rozhodnutí je na Vás. Jste tvůrci všeho. I toho, co bude či nebude Vaší realitou v dalším roce.

„Jdi i tam, kam si myslíš, že už není možné zajít.“


Horoskop býk prosinec 2016BÝK (21.4. - 21.5.)

Zrodí se nové, zrodí se něco velkého. Už nepřemýšlej, už neváhej a jdi do toho.

Už je vše připraveno, už je vše nachystáno.

Nedrž energii, která chce vyjít ven, do konce roku musí být puštěna, aby mohla ozářit nový rok a nastavit tak nové možnosti.

JDI.

„Kráčet s důvěrou i v dobách bez světla je důkazem, že světlo máme uvnitř.“


Horoskop prosinec blízenci 2016BLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)

Energie stoupají odspodu vzhůru. Mohou ti tlačit na páteř, mohou se ozývat ženské, mužské orgány, močový měchýř – pusť veškeré obavy, pusť strach směrem nahoru – energie touží proudit. Pokud zastavíš oheň, který stoupá, spálí tvé tělo v oblasti žaludku a střev.

Veškeré problémy jsou jen neschopnost pustit energii. Nedrž se ničeho ani nikoho, nenos si to do dalšího roku – pusť se.

„Stoupá vzhůru, a přitom tě učí držet se nohama na zemi a v srdci, aby zavládla důvěra v to, kam a jak kráčíš.“


Horoskop rak prosinec 2016RAK (22.6. - 22.7.)

Přes naše blízké se můžeme dostat vždy k sobě, přes naše emoce se můžeme dostat tam, odkud pramení to, co vidíme na druhých a nejsme schopni v tom vidět sami sebe.

Naše děti, partneři, rodiče, kamarádi i nepřátelé jsou těmi, kteří otvírají možnost podívat se vědomě na vlastní stíny minulosti. Netahejte si je už do nového roku, podívejte se s laskavostí a trpělivostí do sebe a nechte vnější svět být. Dívejte se do toho vnitřního.

„Jsi to pořád ty, nikdo jiný, jen ty.“


Prosinec horoskop lev 2016LEV (23.7. - 22.8.)

Obejmi vše, co Tě pálí, obejmi vše, co tě stahuje, obejmi vše, čeho se děsíš a v tichu řekni – DĚKUJI.

Poděkuj všemu, co vstoupí nebo je ve tvém prostoru, ať to vypadá jakkoliv. Mlčky se dívej a poděkuj.

Nauč se to – vděčnost je dobrým startem do nového roku.

„Vidět světlo i tam, kde není, je schopnost poznat, že vše, co se nám děje, je požehnání.“


Horoskop panna prosinec 2016PANNA (23.8. - 22.9.)

VĚDOMÍ – být si vědom sám sebe, být v každé chvíli si vědom toho, co se kolem děje.

Toho, jak se cítím, toho, co mi to přináší, toho, co mi to odnáší – VĚDOMÍ.

Začněte se více učit být vědomý při každé činnosti, v roce 2017 se Vám to bude hodit.

„Bdělý a vědomý je cesta k uzdravení.“


Horoskop váhy prosinec 2016VÁHY (23.9. - 23.10.)

Poslední kroky jsou před vámi. Pokud se cítíte, že nikam nekráčíte, změňte pohled.

Prosinec je časem, kdy je potřeba dokončit určité kroky, dokončit energii, která je započatá. Je čas dokončení, rozloučení – odevzdejte vše, co cítíte, že v dalším roce by už být nemělo, nebo by to mělo fungovat jinak.

„Nohy z kamene, těžké a pomalé. Nebojte se udělat krok i z takové energie. Poděkujte a nechte nohy uvolnit, drží je jen strach pod maskou těžkých nohou.“


Horoskop prosinec štír 2016ŠTÍR (24.10. - 22.11.)

Požehnané srdce máš, vcházej do nového roku otevřen, bdělý a uvědomělý sám sebe, svých emocí a myšlenek.

Vcházíš do místa, kde klid je prvopočátkem poznání, že tak, jak už jsi, jsi naprosto perfektní a je na čase to žít.

„Požehnání přichází v podobě vhledů, požehnání přichází do srdce.“


Horoskop strelec prosinec 2016STŘELEC (23.11. - 21.12.)

Někdy je třeba nebát si říct o radu či pomoc. Tady to souvisí hodně s energií světla, vesmírem, láskou, Bohem - jak chcete.

Důvěřovat všemu, co se děje, je velká věc, posouvá to vědomí k lásce, ať je situace jakákoliv. Je potřeba ten nový rok začít s novým štítem a je třeba pohlédnout do světla a důvěřovat, i kdyby se to nyní zdálo jako nadlidský úkol.

Děkujte a buďte v tichu, ono si vás to najde.

„Stačí jen natáhnout ruku, stačí jen chtít a zázrak se děje v nás i venku.“


Horoskop kozoroh prosinec 2016KOZOROH (22.12. - 20.1.)

Ponořte se do emoce jako do vlny, která rodí zcela nový pohled na věc. Ponořte se do ní a prožijte ji na plné pecky.

Proto zde máme tělo, proto, abychom prožívali, abychom žili.

Žijte, ponořte se tam, kam se Vám nechce, pozorujte a s něžností a láskou tomu naslouchejte. ŽIJ.

„S láskou a laskavostí je obraz jemnější.“


Vodnář horoskop prosinec 2016VODNÁŘ (21.1. - 20.2.)

Separace některých pocitů, lidí, je jen odraz odporu ve Vás. Není to nic, za co mohou ti ostatní, je to odraz toho, že nejste ochotni jít do hloubky a tam na sobě pracovat.

Doporučuji nahlédnout do textu u kozoroha, který je hned nad vámi. Je tam pomůcka, jak se ponořit a už neseparovat vaše JÁ, které touží být viděno skrze nepříjemné věci, lidi, emoce.

„Kráčím k sobě, protože vím, že i ta nejhlubší bolest a odpor je jen něco, co mi brání žít celistvě.“


Horoskop prosinec 2016 rybyRYBY (21.2. - 20.3.)

Život je fascinující hra plná zvuků, melodií a vy držíte nástroj, vy jste autoři. Hrajte, jak cítíte, hrajte, jak potřebujete, a to, co se Vám dostane, je jen ozvěna vesmíru na Vaši hru.

Jak budete hrát v roce 2017? Proudí to, neexistuje chyba, ráno se probudíte a můžete začít znovu, je to proces, je to krok za krokem, ale vy to dáte.

„Slyším Vaši hudbu a vím, že se snažíte, cítím to, vím to. Nepřestávejte věřit a milovat sami sebe, kamkoliv jdete, cokoliv děláte. Milujte se, dívejte se na sebe očima lásky a vesmír vám pošle nazpět krásnou melodii. Milujte …"


 

S láskou a úctou Athelaj.

Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.


Autorka článku: Lenka Vlášková 
Lenka Vlášková
Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.

 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

 • Simple Item 45
 • Simple Item 44
 • Simple Item 41
 • Simple Item 46
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Lubomíra Bartošová: Jak mi jedna mrtvá příbuzná zachránila život ...

  Lubomíra Bartošová: Jak mi jedna mrtvá příbuzná zachránila život ... Měla jsem 25 let a pracovala jsem v první stavební spořitelně jako poradkyně. Koncem roku jsme měli vždy tanečky. Celý Ústecký kraj spolupracovníků byl pozván do Trenčína. Po tanečcích jsem se svezla domů s mými rodiči, kteří byli také pozváni. Bylo něco po půlnoci. Byli Číst dál
 • Jaká je numerologická osobní vibrace vašeho jména?

  Jaká je numerologická osobní vibrace vašeho jména? Naše jméno nás representuje na veřejnosti a je do jisté míry i naší vizitkou. Každé jednotlivé písmeno v něm má svojí vibraci a v součtu písmen dohromady se dostaneme k zajímavému zjištění o sobě sama. Není vyjímkou, že po zjištění svého vibračního čísla dle jména Číst dál
 • Zlatá Dušička: 18.11.18 Každý je veden tam, kde je to potřeba

  Zlatá Dušička: 18.11.18 Každý je veden tam, kde je to potřeba Jsou zde velice silné vlivy na vaše životy, lidé Země. Čas, který jste mohli věnovat změně svého pohledu, již kulminuje. Pokud jste toto nebyli schopni integrovat v sobě samých, dobrovolně, bez odporu, nyní již se vám, kteří jste se bránili otevřít se transformačním procesům, otevřou Číst dál
 • Suny: Tajemství Don Juana

  Suny: Tajemství Don Juana Po staletí zažitý termín Don Juan nabývá na významu a nyní přichází čas, na tento mužský fenomén upozornit. Posláním tohoto článku není obhajoba, ani alibismus, ale poznání. Poznání, jako účel vnesení světla na místo, které potřebuje naši pozornost, aby se tento fenomén promiskuity některých mužů Číst dál
 • Vendula Kociánová: Strach z vážných vztahů aneb vypněte tu pohádku

  Vendula Kociánová: Strach z vážných vztahů aneb vypněte tu pohádku Položili jste si někdy otázku, proč je tolik lidí singl nebo proč upřednostňují takzvané volné vztahy? Volným vztahem nemyslím to, že si partneři najdou bokovku a cedulka “volný vztah” bude synonymem pro legální nevěru. Volným vztahem myslím to, kdy se partneři milují, mají spolu hezký Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Sledujte náš youtube kanál PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nadcházející události

21 lis
Se skvělou astroložkou Helenou Heclovou na téma Slunečního principu a jak jej probouzet v době temna.Nebude chybět ani oblíbené okénko aktuálních energií mayského kalendáře a další nastínění vlivu slunečního principu na náš život.A dále novinka: ROZBOR POHÁDKY A ARCHETYPÁLNÍCH ENERGIÍ, KTERÉ NÁM TYTO LITERÁRNÍ ÚTVARY PŘINÁŠEJÍ.">
22 lis
Nad aktuáními tématy s alternativním publicistou. SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/g7unrHCWXyAV podstatě každý den můžeme posílat někomu energii minimálně ze srdeční čakry. Každý může během dne poslat alespoň třem lidem lásku ze srdeční čakry. Mohou to být klidně i lidé cizí. Ze začátku to bude vyžadovat určitou míru koncentrace, ale později už to budete dělat automaticky a nejen třem lidem. Zajímavé je při rozmluvě s přisedlíky, zejména o energii srdeční čakry a jejích účincích, jak často od nich slyším: " ale pro mi to nikdo za ne je charakteristick stav t spole neinformovanost sp desinformovanost. naz srde m barvu zelenou a jej z funkc energie l spojov doln horn>
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association