Lenka Athelaj Vlášková: Velký léčivý výklad na prosinec pro jednotlivá znamení
Pro ty z Vás, které zajímá osobní rozvoj, jsem si připravila na každý měsíc rozbor jednotlivých znamení. Na tyto rozbory používám už pouze karty intuitivní, protože jsou neomezené a nekonečné, tak jako MY. Ať vám rozbor slouží k osobnímu růstu.

Prosinec není o slovech, je to doba, kdy konáme, doděláváme vše, co v dalším roce již nechceme, nebo chceme podpořit. Tento měsíc jsou podstatné obrázky. Horoskop beran prosinec 2016BERAN (21.3. - 20.4.)

Je ve Vás mnohé, je ve Vás vše. Jediný, kdo si to nedovolí, je ten, kdo stojí, hodnotí a žije podle zkušeností, které jsou občas dost omezující. Aby bylo možné vidět vše, je důležité také vše propustit. Aby bylo možné vše propustit, budete muset pustit veškeré lpění. Tady je čas se pustit všeho, co neslouží, a netahat si to do dalšího roku.

Pořádně se podívejte, co nechcete a co chcete, a ukončete energie, které byste neradi měli v roce 2017. Rozhodnutí je na Vás. Jste tvůrci všeho. I toho, co bude či nebude Vaší realitou v dalším roce.

„Jdi i tam, kam si myslíš, že už není možné zajít.“


Horoskop býk prosinec 2016BÝK (21.4. - 21.5.)

Zrodí se nové, zrodí se něco velkého. Už nepřemýšlej, už neváhej a jdi do toho.

Už je vše připraveno, už je vše nachystáno.

Nedrž energii, která chce vyjít ven, do konce roku musí být puštěna, aby mohla ozářit nový rok a nastavit tak nové možnosti.

JDI.

„Kráčet s důvěrou i v dobách bez světla je důkazem, že světlo máme uvnitř.“


Horoskop prosinec blízenci 2016BLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)

Energie stoupají odspodu vzhůru. Mohou ti tlačit na páteř, mohou se ozývat ženské, mužské orgány, močový měchýř – pusť veškeré obavy, pusť strach směrem nahoru – energie touží proudit. Pokud zastavíš oheň, který stoupá, spálí tvé tělo v oblasti žaludku a střev.

Veškeré problémy jsou jen neschopnost pustit energii. Nedrž se ničeho ani nikoho, nenos si to do dalšího roku – pusť se.

„Stoupá vzhůru, a přitom tě učí držet se nohama na zemi a v srdci, aby zavládla důvěra v to, kam a jak kráčíš.“


Horoskop rak prosinec 2016RAK (22.6. - 22.7.)

Přes naše blízké se můžeme dostat vždy k sobě, přes naše emoce se můžeme dostat tam, odkud pramení to, co vidíme na druhých a nejsme schopni v tom vidět sami sebe.

Naše děti, partneři, rodiče, kamarádi i nepřátelé jsou těmi, kteří otvírají možnost podívat se vědomě na vlastní stíny minulosti. Netahejte si je už do nového roku, podívejte se s laskavostí a trpělivostí do sebe a nechte vnější svět být. Dívejte se do toho vnitřního.

„Jsi to pořád ty, nikdo jiný, jen ty.“


Prosinec horoskop lev 2016LEV (23.7. - 22.8.)

Obejmi vše, co Tě pálí, obejmi vše, co tě stahuje, obejmi vše, čeho se děsíš a v tichu řekni – DĚKUJI.

Poděkuj všemu, co vstoupí nebo je ve tvém prostoru, ať to vypadá jakkoliv. Mlčky se dívej a poděkuj.

Nauč se to – vděčnost je dobrým startem do nového roku.

„Vidět světlo i tam, kde není, je schopnost poznat, že vše, co se nám děje, je požehnání.“


Horoskop panna prosinec 2016PANNA (23.8. - 22.9.)

VĚDOMÍ – být si vědom sám sebe, být v každé chvíli si vědom toho, co se kolem děje.

Toho, jak se cítím, toho, co mi to přináší, toho, co mi to odnáší – VĚDOMÍ.

Začněte se více učit být vědomý při každé činnosti, v roce 2017 se Vám to bude hodit.

„Bdělý a vědomý je cesta k uzdravení.“


Horoskop váhy prosinec 2016VÁHY (23.9. - 23.10.)

Poslední kroky jsou před vámi. Pokud se cítíte, že nikam nekráčíte, změňte pohled.

Prosinec je časem, kdy je potřeba dokončit určité kroky, dokončit energii, která je započatá. Je čas dokončení, rozloučení – odevzdejte vše, co cítíte, že v dalším roce by už být nemělo, nebo by to mělo fungovat jinak.

„Nohy z kamene, těžké a pomalé. Nebojte se udělat krok i z takové energie. Poděkujte a nechte nohy uvolnit, drží je jen strach pod maskou těžkých nohou.“


Horoskop prosinec štír 2016ŠTÍR (24.10. - 22.11.)

Požehnané srdce máš, vcházej do nového roku otevřen, bdělý a uvědomělý sám sebe, svých emocí a myšlenek.

Vcházíš do místa, kde klid je prvopočátkem poznání, že tak, jak už jsi, jsi naprosto perfektní a je na čase to žít.

„Požehnání přichází v podobě vhledů, požehnání přichází do srdce.“


Horoskop strelec prosinec 2016STŘELEC (23.11. - 21.12.)

Někdy je třeba nebát si říct o radu či pomoc. Tady to souvisí hodně s energií světla, vesmírem, láskou, Bohem - jak chcete.

Důvěřovat všemu, co se děje, je velká věc, posouvá to vědomí k lásce, ať je situace jakákoliv. Je potřeba ten nový rok začít s novým štítem a je třeba pohlédnout do světla a důvěřovat, i kdyby se to nyní zdálo jako nadlidský úkol.

Děkujte a buďte v tichu, ono si vás to najde.

„Stačí jen natáhnout ruku, stačí jen chtít a zázrak se děje v nás i venku.“


Horoskop kozoroh prosinec 2016KOZOROH (22.12. - 20.1.)

Ponořte se do emoce jako do vlny, která rodí zcela nový pohled na věc. Ponořte se do ní a prožijte ji na plné pecky.

Proto zde máme tělo, proto, abychom prožívali, abychom žili.

Žijte, ponořte se tam, kam se Vám nechce, pozorujte a s něžností a láskou tomu naslouchejte. ŽIJ.

„S láskou a laskavostí je obraz jemnější.“


Vodnář horoskop prosinec 2016VODNÁŘ (21.1. - 20.2.)

Separace některých pocitů, lidí, je jen odraz odporu ve Vás. Není to nic, za co mohou ti ostatní, je to odraz toho, že nejste ochotni jít do hloubky a tam na sobě pracovat.

Doporučuji nahlédnout do textu u kozoroha, který je hned nad vámi. Je tam pomůcka, jak se ponořit a už neseparovat vaše JÁ, které touží být viděno skrze nepříjemné věci, lidi, emoce.

„Kráčím k sobě, protože vím, že i ta nejhlubší bolest a odpor je jen něco, co mi brání žít celistvě.“


Horoskop prosinec 2016 rybyRYBY (21.2. - 20.3.)

Život je fascinující hra plná zvuků, melodií a vy držíte nástroj, vy jste autoři. Hrajte, jak cítíte, hrajte, jak potřebujete, a to, co se Vám dostane, je jen ozvěna vesmíru na Vaši hru.

Jak budete hrát v roce 2017? Proudí to, neexistuje chyba, ráno se probudíte a můžete začít znovu, je to proces, je to krok za krokem, ale vy to dáte.

„Slyším Vaši hudbu a vím, že se snažíte, cítím to, vím to. Nepřestávejte věřit a milovat sami sebe, kamkoliv jdete, cokoliv děláte. Milujte se, dívejte se na sebe očima lásky a vesmír vám pošle nazpět krásnou melodii. Milujte …"


 

S láskou a úctou Athelaj.

Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.


Autorka článku: Lenka Vlášková 
Lenka Vlášková
Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.

 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

 • Simple Item 33
 • Simple Item 35
 • Simple Item 31
 • Simple Item 34
 • Simple Item 36
 • Simple Item 32
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25

Další nejnovější články našeho serveru:

Kontakty na naše terapeuty a pracovníky světla

Nadcházející události

26dub
Jak můžeme numerologickou vibraci čísel využít v praktickém každodenním životě.Jak podpořit své šťastné bytí harmonickou energií čísel telefonu, bydliště, čísla domů, ulic, názvy firem a k jakým účelům mohou být nejvhodnější.SPZ našeho auta, které mohou vypovídat o tom, k jakému účelu se náš automobil hodí nejvíce, jestli jeho spolehlivost nebo poruchovost inklinuje k náročnějším opravám či nikoliv, zda vaše auto přitahuje zloděje a mnoho dalších zajímavostí.Pokud vyjde čas, tak se třeba dostaneme i na čísla bankovního účtu, která Vás zajímají asi nejvíce.Pravidelný měsíční pořad se Sonja Výklad Karet " id="dp-module-upcoming-default-136-events-299-299-description">
28dub
Sobota a neděle 28.-29.4.2018, KD VizoviceMasarykovo nám. 1008, VizoviceBUDOUCNOST 2018 – Diskusní slovanské fórum/ Fórum – veřejné mínění, veřejnost; veřejné místo k hlásání názorů /Motto: „Hledání odpovědí na aktuální společenské otázky.“Cílem je uspořádat odborné veřejné fórum jako místo setkání alternativních názorů na náš vývoj jako slovanského národa se svými starobylými dějinami a svou vlastní kulturou. Nyní jsme tisíc let součástí nynější Evropy, ve které si s ní prožíváme zkušenost založenou na „západních hodnotách“. Současně hledáme naplnění svého vlastního poslání a vnitřního rozvoje, které jsou bytostně spojeny s naší slovanskou mentalitou, hodnotami a jedinečným posláním.Témata diskusního fóra:Různorodost obnovy naší původní slovanské kultury / Vznik slovanských hnutí za sjednocení a obnovení naší kultury;Způsoby řízení lidské společnosti – převládající veřejné a alternativní názory;Vliv současných společenských procesů na naši budoucnost.Fórum by probíhalo ve dvoudenním formátu:Sobota 10 – 18 hod: první den příspěvky jednotlivých účinkujících a jejich představení,Neděle 9 – 13 hod: druhý den panelová živá diskuze s návštěvníky na uvedená témata diskusního fóra.Účelem by bylo rozvinutí tvořivé veřejné diskuze nad aktuálními společenskými tématy – tedy nad prezentovanými názory, analýzami, výzkumy a předkládanými řešeními, které se zabývají směřování naší společnosti a národa do budoucnosti.Účast přislíbili následující účinkující:Miloš Zverina – predseda združenia Slavica o.z.Petr Synek – předseda Českomoravského slovanského svazuIng. Zdeněk Říha – slovanský informační web a eshop Slovanskakultura.czRNDr. Emil Páleš, CSc. – zakladateľ hnutia SophiaKarel Kříž – zástupce České KonferencePetr Chelčický Hradil – spoluzakladatel Občanského sněmu Čech, Moravy a SlezskaVladan Kocián – Slovanská Občina Město AlbrechticeEdo – Slovanská Občina, SlovenskoDalší účinkující ještě oslovujeme." id="dp-module-upcoming-default-136-events-300-300-description">
29dub
Sobota a neděle 28.-29.4.2018, KD VizoviceMasarykovo nám. 1008, VizoviceBUDOUCNOST 2018 – Diskusní slovanské fórum/ Fórum – veřejné mínění, veřejnost; veřejné místo k hlásání názorů /Motto: „Hledání odpovědí na aktuální společenské otázky.“Cílem je uspořádat odborné veřejné fórum jako místo setkání alternativních názorů na náš vývoj jako slovanského národa se svými starobylými dějinami a svou vlastní kulturou. Nyní jsme tisíc let součástí nynější Evropy, ve které si s ní prožíváme zkušenost založenou na „západních hodnotách“. Současně hledáme naplnění svého vlastního poslání a vnitřního rozvoje, které jsou bytostně spojeny s naší slovanskou mentalitou, hodnotami a jedinečným posláním.Témata diskusního fóra:Různorodost obnovy naší původní slovanské kultury / Vznik slovanských hnutí za sjednocení a obnovení naší kultury;Způsoby řízení lidské společnosti – převládající veřejné a alternativní názory;Vliv současných společenských procesů na naši budoucnost.Fórum by probíhalo ve dvoudenním formátu:Sobota 10 – 18 hod: první den příspěvky jednotlivých účinkujících a jejich představení,Neděle 9 – 13 hod: druhý den panelová živá diskuze s návštěvníky na uvedená témata diskusního fóra.Účelem by bylo rozvinutí tvořivé veřejné diskuze nad aktuálními společenskými tématy – tedy nad prezentovanými názory, analýzami, výzkumy a předkládanými řešeními, které se zabývají směřování naší společnosti a národa do budoucnosti.Účast přislíbili následující účinkující:Miloš Zverina – predseda združenia Slavica o.z.Petr Synek – předseda Českomoravského slovanského svazuIng. Zdeněk Říha – slovanský informační web a eshop Slovanskakultura.czRNDr. Emil Páleš, CSc. – zakladateľ hnutia SophiaKarel Kříž – zástupce České KonferencePetr Chelčický Hradil – spoluzakladatel Občanského sněmu Čech, Moravy a SlezskaVladan Kocián – Slovanská Občina Město AlbrechticeEdo – Slovanská Občina, SlovenskoDalší účinkující ještě oslovujeme." id="dp-module-upcoming-default-136-events-301-301-description">
30dub
Povídání s Jitka Bártová astroložkou a vědmou nad energií úplňku v tajemném Štíru přímo na magickém datu keltského svátku Beltain neboli Valpuřinu noc. Rozlučte se s minulostí a se vším, co je už mrtvé, bez energie a bez života. Zavzpomínejte na své blízké a uctěte je zapálením svíčky. Jen pokud se rozloučíme s minulostí, může začít něco nového. " id="dp-module-upcoming-default-136-events-302-302-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association