Lenka Athelaj Vlášková: Velký léčivý výklad na prosinec pro jednotlivá znamení
Pro ty z Vás, které zajímá osobní rozvoj, jsem si připravila na každý měsíc rozbor jednotlivých znamení. Na tyto rozbory používám už pouze karty intuitivní, protože jsou neomezené a nekonečné, tak jako MY. Ať vám rozbor slouží k osobnímu růstu.

Prosinec není o slovech, je to doba, kdy konáme, doděláváme vše, co v dalším roce již nechceme, nebo chceme podpořit. Tento měsíc jsou podstatné obrázky. Horoskop beran prosinec 2016BERAN (21.3. - 20.4.)

Je ve Vás mnohé, je ve Vás vše. Jediný, kdo si to nedovolí, je ten, kdo stojí, hodnotí a žije podle zkušeností, které jsou občas dost omezující. Aby bylo možné vidět vše, je důležité také vše propustit. Aby bylo možné vše propustit, budete muset pustit veškeré lpění. Tady je čas se pustit všeho, co neslouží, a netahat si to do dalšího roku.

Pořádně se podívejte, co nechcete a co chcete, a ukončete energie, které byste neradi měli v roce 2017. Rozhodnutí je na Vás. Jste tvůrci všeho. I toho, co bude či nebude Vaší realitou v dalším roce.

„Jdi i tam, kam si myslíš, že už není možné zajít.“


Horoskop býk prosinec 2016BÝK (21.4. - 21.5.)

Zrodí se nové, zrodí se něco velkého. Už nepřemýšlej, už neváhej a jdi do toho.

Už je vše připraveno, už je vše nachystáno.

Nedrž energii, která chce vyjít ven, do konce roku musí být puštěna, aby mohla ozářit nový rok a nastavit tak nové možnosti.

JDI.

„Kráčet s důvěrou i v dobách bez světla je důkazem, že světlo máme uvnitř.“


Horoskop prosinec blízenci 2016BLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)

Energie stoupají odspodu vzhůru. Mohou ti tlačit na páteř, mohou se ozývat ženské, mužské orgány, močový měchýř – pusť veškeré obavy, pusť strach směrem nahoru – energie touží proudit. Pokud zastavíš oheň, který stoupá, spálí tvé tělo v oblasti žaludku a střev.

Veškeré problémy jsou jen neschopnost pustit energii. Nedrž se ničeho ani nikoho, nenos si to do dalšího roku – pusť se.

„Stoupá vzhůru, a přitom tě učí držet se nohama na zemi a v srdci, aby zavládla důvěra v to, kam a jak kráčíš.“


Horoskop rak prosinec 2016RAK (22.6. - 22.7.)

Přes naše blízké se můžeme dostat vždy k sobě, přes naše emoce se můžeme dostat tam, odkud pramení to, co vidíme na druhých a nejsme schopni v tom vidět sami sebe.

Naše děti, partneři, rodiče, kamarádi i nepřátelé jsou těmi, kteří otvírají možnost podívat se vědomě na vlastní stíny minulosti. Netahejte si je už do nového roku, podívejte se s laskavostí a trpělivostí do sebe a nechte vnější svět být. Dívejte se do toho vnitřního.

„Jsi to pořád ty, nikdo jiný, jen ty.“


Prosinec horoskop lev 2016LEV (23.7. - 22.8.)

Obejmi vše, co Tě pálí, obejmi vše, co tě stahuje, obejmi vše, čeho se děsíš a v tichu řekni – DĚKUJI.

Poděkuj všemu, co vstoupí nebo je ve tvém prostoru, ať to vypadá jakkoliv. Mlčky se dívej a poděkuj.

Nauč se to – vděčnost je dobrým startem do nového roku.

„Vidět světlo i tam, kde není, je schopnost poznat, že vše, co se nám děje, je požehnání.“


Horoskop panna prosinec 2016PANNA (23.8. - 22.9.)

VĚDOMÍ – být si vědom sám sebe, být v každé chvíli si vědom toho, co se kolem děje.

Toho, jak se cítím, toho, co mi to přináší, toho, co mi to odnáší – VĚDOMÍ.

Začněte se více učit být vědomý při každé činnosti, v roce 2017 se Vám to bude hodit.

„Bdělý a vědomý je cesta k uzdravení.“


Horoskop váhy prosinec 2016VÁHY (23.9. - 23.10.)

Poslední kroky jsou před vámi. Pokud se cítíte, že nikam nekráčíte, změňte pohled.

Prosinec je časem, kdy je potřeba dokončit určité kroky, dokončit energii, která je započatá. Je čas dokončení, rozloučení – odevzdejte vše, co cítíte, že v dalším roce by už být nemělo, nebo by to mělo fungovat jinak.

„Nohy z kamene, těžké a pomalé. Nebojte se udělat krok i z takové energie. Poděkujte a nechte nohy uvolnit, drží je jen strach pod maskou těžkých nohou.“


Horoskop prosinec štír 2016ŠTÍR (24.10. - 22.11.)

Požehnané srdce máš, vcházej do nového roku otevřen, bdělý a uvědomělý sám sebe, svých emocí a myšlenek.

Vcházíš do místa, kde klid je prvopočátkem poznání, že tak, jak už jsi, jsi naprosto perfektní a je na čase to žít.

„Požehnání přichází v podobě vhledů, požehnání přichází do srdce.“


Horoskop strelec prosinec 2016STŘELEC (23.11. - 21.12.)

Někdy je třeba nebát si říct o radu či pomoc. Tady to souvisí hodně s energií světla, vesmírem, láskou, Bohem - jak chcete.

Důvěřovat všemu, co se děje, je velká věc, posouvá to vědomí k lásce, ať je situace jakákoliv. Je potřeba ten nový rok začít s novým štítem a je třeba pohlédnout do světla a důvěřovat, i kdyby se to nyní zdálo jako nadlidský úkol.

Děkujte a buďte v tichu, ono si vás to najde.

„Stačí jen natáhnout ruku, stačí jen chtít a zázrak se děje v nás i venku.“


Horoskop kozoroh prosinec 2016KOZOROH (22.12. - 20.1.)

Ponořte se do emoce jako do vlny, která rodí zcela nový pohled na věc. Ponořte se do ní a prožijte ji na plné pecky.

Proto zde máme tělo, proto, abychom prožívali, abychom žili.

Žijte, ponořte se tam, kam se Vám nechce, pozorujte a s něžností a láskou tomu naslouchejte. ŽIJ.

„S láskou a laskavostí je obraz jemnější.“


Vodnář horoskop prosinec 2016VODNÁŘ (21.1. - 20.2.)

Separace některých pocitů, lidí, je jen odraz odporu ve Vás. Není to nic, za co mohou ti ostatní, je to odraz toho, že nejste ochotni jít do hloubky a tam na sobě pracovat.

Doporučuji nahlédnout do textu u kozoroha, který je hned nad vámi. Je tam pomůcka, jak se ponořit a už neseparovat vaše JÁ, které touží být viděno skrze nepříjemné věci, lidi, emoce.

„Kráčím k sobě, protože vím, že i ta nejhlubší bolest a odpor je jen něco, co mi brání žít celistvě.“


Horoskop prosinec 2016 rybyRYBY (21.2. - 20.3.)

Život je fascinující hra plná zvuků, melodií a vy držíte nástroj, vy jste autoři. Hrajte, jak cítíte, hrajte, jak potřebujete, a to, co se Vám dostane, je jen ozvěna vesmíru na Vaši hru.

Jak budete hrát v roce 2017? Proudí to, neexistuje chyba, ráno se probudíte a můžete začít znovu, je to proces, je to krok za krokem, ale vy to dáte.

„Slyším Vaši hudbu a vím, že se snažíte, cítím to, vím to. Nepřestávejte věřit a milovat sami sebe, kamkoliv jdete, cokoliv děláte. Milujte se, dívejte se na sebe očima lásky a vesmír vám pošle nazpět krásnou melodii. Milujte …"


 

S láskou a úctou Athelaj.

Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.


Autorka článku: Lenka Vlášková 
Lenka Vlášková
Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.

 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

 • Simple Item 30
 • Simple Item 27
 • Simple Item 28
 • 1
 • 2
 • 3
 • MUDr. Jan Miklánek: Placebo léčí nebo neléčí?

  MUDr. Jan Miklánek: Placebo léčí nebo neléčí? V soudobé klasické medicíně si ve většině případů představujeme pod pojmem placebo lék, léčivo či lékařskou nebo léčitelskou metodu, jenž neobsahují žádnou aktivní látka není znám materialisticky daný mechanismus jeho účinku. Bohužel v praxi jako lékař i vidím, že je to placebo, které má obrovský Číst dál
 • Křesťané nás okradli o tisíce let minulosti

  Křesťané nás okradli o tisíce let minulosti V letošním roce bychom podle slovanského kalendáře měli rok 7523. Ale nemáme. Píše se rok 2015 n.l.. Proč? Před 7520 lety v den podzimní rovnodennosti byl uzavřen mír ve Hvězdném chrámu mezi Bílou Rasou (starými Slovany) a Velkým Drakem (starými Číňany). Tehdejší Slované vytvořili nový Číst dál
 • Nacisté ukradli symbol svastiky Slovanům

  Nacisté ukradli symbol svastiky Slovanům Slovanské Svastiky byly používány našimi Předky na ochranu lidí, zvířat, polí, obydlí i hospodářských stavení před temnými silami. Dodávaly sílu, harmonizovaly prostředí, umocňovaly léčitelské i jiné duševní a duchovní schopnosti. Naši Předkové věděli, jak jsou mocné, a znali jejich velkou sílu. Proto je používaly jako Číst dál
 • Adéla Chytilová: Děkujte za to, čeho chcete více

  Adéla Chytilová: Děkujte za to, čeho chcete více Vděčnost je fenoménem dnešní doby, ale málokdo ji cítí upřímně od srdce. Cítit vděčnost za to, že máme postel, skleničku na vodu nebo možnost dýchat, nám možná přijde jako klišé, ale přitom je to ta nejkrásnější základna, co máme. Takové jedno děkuji znásobí ihned to, Číst dál
 • Katka Kramolišová: KDO A CO JE BOHYNĚ? 

  Katka Kramolišová: KDO A CO JE BOHYNĚ? Bohyně není pouhá soška z archeologických vykopávek dávno zapomenutých kmenů. Není také jen neuchopitelným závanem naší duše, který existuje pouze v mýtech. Bohyně žije v nás, žije v zemi, v našich činech a našich životech. Jako Bohyně matka je dárkyní života, stvořitelkou všeho živého a Číst dál
 • Rozchod / rozvod - příčiny a možnosti prevence

  Rozchod / rozvod - příčiny a možnosti prevence Nic nedokáže udržet manželství naživu uprostřed jedovatých výparů (hádek). Hádky jsou pro partnerský vztah největším zlem, vždy ničí a zabíjí. Lásku zabíjí neustálé stížnosti, sekýrování a kritizování.K napsání tohoto článku mně inspirovala nelichotivá statistika rozvodů v naší republice a z hlediska mého profesního zaměření i Číst dál
 • ČASOPIS ŠIFRA: Slovinsko prohlásilo svou pitnou vodu za lidské právo. V různých zemích světa však stále zuří válka o vodu

  ČASOPIS ŠIFRA: Slovinsko prohlásilo svou pitnou vodu za lidské právo. V různých zemích světa však stále zuří válka o vodu Slovinsko prohlásilo svou pitnou vodu za lidské právo. Učinilo tak pravý opak toho, co udělal Peter Brabeck-Letmathe, prezident společnosti Nestlé, největší potravinové společnosti na světě, když se podílel na rozsáhlé privatizaci pitné vody, často nabízeje vyšší částky než různé komunity, které chtěly své vodní rezervy Číst dál
 • Miroslav Čonka: Otevření jasnovidnosti během pobytu ve tmě

  Miroslav Čonka: Otevření jasnovidnosti během pobytu ve tmě Během terapie tmou, se mohou účastníkům výrazně posunout či aktivovat jemněhmotné smysly. Může dojít k aktivaci Kundalini - hadí síly, třetího oka či dokonce otevření částečné nebo plné jasnovidnosti. Pokud je člověk na určitém stupni duchovního vývoje, očištěn od strachů, bloků a destruktivních a omezujících programů, Číst dál
 • Lucie Harnošová: Volná menstruace

  Lucie Harnošová: Volná menstruace To nemůže rozhodně fungovat!!! Byla moje první myšlenka, když jsem zaslechla před pár lety poprvé o bezvložkové menstruační metodě, nebo-li svobodné či také volné menstruaci. Zajímavé je, že to stejné si řada lidí myslí i o bezplenkové komunikační metodě, kterou jsme s dětmi praktikovali a Číst dál
 • Petra Janoušková: Všechno bude fungovat, dokud…

  Petra Janoušková: Všechno bude fungovat, dokud… Dítě je bytost přirozená a emocionální. Čistá, nezkažená, nádherná. O tom se mnou, myslím, nikdo nebude polemizovat. Ale troufnu si tvrdit i víc. :) Dítě je tvor inteligentní, s vlastním pudem sebezáchovy, s přirozenými sklony zařadit se do skupiny a chová se tak, aby ho skupina Číst dál
 • BENJAMIN KURAS: O pohřbívání svobody a o tom, že i růst někdy bolí…

  BENJAMIN KURAS: O pohřbívání svobody a o tom, že i růst někdy bolí… Jak se můžeme bránit pohřbívání svobody? Tady totiž nejde jen o tu evropskou svobodu, ale i o naši vlastní. Tu, která je manipulována médii, tu, díky které si přece jen ještě můžeme vybrat farmářskou lokální potravinu a vidět to, jakou skutečnou hybnou světovou moc mají Číst dál
 • Renata Petříčková: ÚNOR 2018 dle Karet pravé lásky

  Renata Petříčková: ÚNOR 2018 dle Karet pravé lásky ÚNOR 2018 dle Karet pravé lásky. Přidáte se k uzdravení a hojnosti? Jak nejlépe vyzkoušet tak parádní, barevné karty než si je rovnou ověřit v praxi? Takže jaký bude podle nich únor 2018? Mohl by být celkem kvetoucím a rostoucím měsícem, ve kterém se nám Číst dál
 • Ív Kejzlarová Ešmírová: Vztahy a zase ty vztahy

  Ív Kejzlarová Ešmírová: Vztahy a zase ty vztahy Vztahy a kdy přijde ten pravý a kdy ta pravá.., proč někdo vchází do života, když chcete být sami nebo jste již zadaní......karmické, vztahy , paprsky, dvojpaprsky , dotazy kterých mám plné zprávy. V současnosti kdy energie proudí trošku jinak, je plno změn, transformací, nerozdělovala bych partnery Číst dál
 • Pleja Světlo Krystal: Zlomový rok 2018

  Pleja Světlo Krystal: Zlomový rok 2018 Přátelé drazí,Rok 2018 má být pro nás skutečně ten zlomový, jde nám v něm doslova o všechno, o velké změny v naší společnosti, o zachování suverenity mnoha národů, o propojování s matičkou přírodou. Vše se bude odvíjet, podle našich rozhodnutí, činů, stavu naší Mysli, velikosti Číst dál
 • Eva Marvánová: Můžu zhubnout?

  Eva Marvánová: Můžu zhubnout? Otázka: Dobrý den, chtěla jsem se vás zeptat zda máte zkušenosti s lidmi, kteří chtěli zhubnout a ,,něco“ jim v tom bránilo. Nebo i zhubli a zase přibrali. Dá se tato záležitost také vyléčit vaší metodou? Pokud ano, prosím jaká je v tomto zkušenost. Kolik Číst dál
 • Pavlína Holancová: KRÁSNÉ NOVOLUNÍ V KOZOROHU!

  Pavlína Holancová: KRÁSNÉ NOVOLUNÍ V KOZOROHU! Novoluní je fáze, kdy se Slunce potkává v přesné konjunkci s Lunou. To dnešní nastává ve znamení Kozoroha (3.17 hod. SEČ). Jedná se o poslední nov před novou sérií zatmění. Dá se říci, že se tak již tímto novoluním urychlují události. Zvyšuje se tlak na Číst dál
 • Aniel Sejková: Pyramida v Jižních Čechách

  Aniel Sejková: Pyramida v Jižních Čechách Práci s energiemi, krystaly a bylinami jsem studovala od té doby, co jsem uměla číst. O existenci duchovních světů jsem však věděla dávno. Také o tom, že každá duše má svůj životní plán, než se vtělí na planetu Zemi. O tom zda a jak plán Číst dál
 • Mgr. Lenka Sobková: Kam vede magická stezka?

  Mgr. Lenka Sobková: Kam vede magická stezka? Komu by nepřipadala přitažlivá schopnost “vykouzlit si” to, co si právě přeji. Každý takový rituál, kdy si něco toužíme zhmotnit, míří k určitému cíli, kde nám naše přání někdo splní. A ten cíl může ležet ve velmi rozdílných úrovních a plnit jej mohou velmi různorodé Číst dál
 • Zdenka Blechová: Láska nebolí, jen závislost bolí

  Zdenka Blechová: Láska nebolí, jen závislost bolí Tak jsem si tak přemýšlela o lásce a uvědomila si, že láska nebolí, ale závislost bolí a tu zaměňujeme za lásku. Když si na někoho zvyknete a on vám odejde, bolí vás vlastně vaše závislost na něm. Když si na něco zvyknete a najednou to Číst dál
 • Dita Křížková: Celerové 'hranolky'

  Dita Křížková: Celerové 'hranolky' 1 velký celer panenský olivový olej sušená nebo čerstvá celerová nať 2 lžičky kurkumy půl lžičky pepře špetka Himálajské soli Celer očistěte a nakrájejte na hranolky. Z oleje, kurkumy, soli a celerové nati připravte marinádu a v ní hranolky nechte 15 minut odpočívat. Pak hranolky Číst dál
 • Domácí čokoláda - recept na výrobu

  Raw čokoláda domácí Vladimír Zach ukazuje divákům jak připravit doma výbornou čokoládu a předává zajímavé informace o historii této pochoutky zvané také pokrm Bohů. Článek obsahuje i video s podrobným postupem přípravy. Rozpusíme si kakaové máslo ve vodní lázni, přidáme ve vodě rozpuštěnou himalájskou sůl (špetku) se šťávou Číst dál
 • Miroslav Zelenka: Posílení egregoru Slovanství a pozitivní budoucnosti a meditace k tomuto posílení

  Miroslav Zelenka: Posílení egregoru Slovanství a pozitivní budoucnosti a meditace k tomuto posílení Lidé často tvrdí, že nedostávají odpovědi na své otázky, ale základním problémem těchto lidí bude ve většině případů to, že neumějí naslouchat. Umějí jen mluvit. Je nutné se s pokorou učit naslouchat. To ale znamená nejen, aby slova prošla sluchem, ale znamená to vnímat informace, Číst dál
 • Petra Nel Smolová: Horoskop na období 15.– 21.1.2018

  Petra Nel Smolová: Horoskop na období 15. 1. – 21. 1. 2018 Dobývání vrcholu V tomto týdnu nastává konjunkce Merkura s Černou lunou do 19. 1. a je potřeba dávat si pozor na své myšlenky a slova. Necháváme se velmi ovlivnit a mysl má tendenci vše vidět černěji, než ve skutečnosti je. Hledání problémů nebo spíše zaměření Číst dál
 • Zlatá Dušička: Aktuální stav

  Zlatá Dušička: Aktuální stav Oblast Země se nachází ve středu zájmů nejen vyšších sil, ale také jejich opačné polarity. Mnozí se utkávají na poli technologickém, další na poli mentálním. Není tu prostor, který by byl ušetřen. Zejména v budoucích týdnech bude velice zesílena ochrana Země. Planeta se již oprostila Číst dál
 • Petra Yamuna Wolf: Karta duše na týden 15. – 21.1.2018

  Petra Yamuna Wolf: Karta duše na týden 15. – 21.1.2018 Karta č. 79 – „Ochrana štěstěny“ Klíčová slova: štěstí ochrana podpora opora rozkvět radost lehkost bytí vděčnost pokora plamínek naděje nový život počátek početí dítě Téma: Přijmi nové do svého života – je to tvým požehnáním. Co nového v tobě/ve tvém životě nyní vzniká, co potřebuje požehnání Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Nadcházející události

23led
Další živé vysílání s numeroložkou Soňou Sofi s praktickými radami- kdy investovat, do čeho - byt, nemovitost, půda nebo nějaký pozemek - kdy být naopak obezřetným a zvažovat hypotéky či dlouhodobé úvěrování nebo investice do podnikání- jak mohou lidé rozproudit energeticky a prakticky tok financí - čím vším to mohou podpořit - nejen nastavení mysli ale i praktickými návody- jak vydělávat peníze, tak aby se náš život nestal jen honbou za zisky mamonem nebo slávou, ale abychom tvořili srdcem- jaký jsem typ, pro spolupráci, individuální práci, zaměstnanecký poměr, či zda mohu podnikat sám za sebe, ve spolupráci s někým nebo založit rodinnou firmu- při neúspěchu, který se nevyhýbá nikomu z nás - najít příčinu a ukázat cestu- jak zvládat své finanční závazky a strach spojený s obavami o dostatek finančních prostředků SLEDUJTE VYSÍLÁNÍ NA YOUTUBE ZDE: " id="dp-module-upcoming-default-136-events-144-144-description">
25led
S alternativním publicistou Miroslavem Zelenkou na aktuální témata, energie ledna a přípava na jaro. Přenos sledujte zde: https://youtu.be/PZdGMjpiW7U" id="dp-module-upcoming-default-136-events-287-287-description">
30led
Detailní povídání o astrologickém znamení Vodnáře s renomovaným astrologem Antonínem Baudyšem.http://www.horoskopyproradost.cz/ " id="dp-module-upcoming-default-136-events-284-284-description">
31led
Povídání o úplňku s astroložkou Jitkou Bártovou. 31.1.2018 ÚPLNĚK v 14:26 Lev Orgány související se znamením Luny: Lev - Srdce, aorta, krevní oběh, krevní tlak, srdeční puls. Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.   Lékařský zákrok: Za Úplňku se žádný lékařský zákrok nedoporučuje!   Zahrada: + Sbírat kořeny bylin (mají teď největší sílu) - Nesušit nadzemní části bylin (nechat na později) - Nestříhat živý plot (nadzemní části jsou teď citlivé) - Neřezat stromy a keře - Nezaštipovat zeleninu a květiny   Přenos sledujte zde: " id="dp-module-upcoming-default-136-events-285-285-description">
gramatika-pro-nil.gif
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association