Pro všechny z Vás, koho zajímá osobní rozvoj, jsem si připravila na každý měsíc rozbor jednotlivých znamení. Na tyto rozbory používám už jen pouze karty intuitivní, protože jsou neomezené a nekonečné, tak jako MY. Ať vám rozbor slouží k osobnímu růstu.

Tento měsíc, jsou karty u každého znamení hodně podobné – je období zrození – je potřeba vše staré odložit, nechat umřít a hledět směrem na nové, co se rodí. Tématem dubna je tedy zahodit lpění, prozkoumat své strachy a limity. Je čas nové energie, je čas začít nově.


BeranBERAN (21.3. - 20.4.)
V březnu bylo pro Vás velkým tématem myšlení, myšlenky a práce s nimi a uvědomování si, jaké programy zde máte. Vaše karta pro duben, je úžasná – je to takové zobrazení napojení, že s tím pokud jste pracovali v březnu dobře, se dostáváte do jiného vnímání reality – vše je vším a každý je vámi. Úžasná karta, plná vědomí – krásné energie – vystupuje v první čakry, ze samotného bytí, takže pokud Vám to nepůjde, je třeba se podívat do prvopočátku všeho a tím je téma SMRTI. Jsem si vědoma, že pro někoho to může být zcela negativní – SMRT, ale nenechte se splést. Vše co tady v dubnu povolíte, dovolíte a necháte odejít, Vám dál mnohokrát pomůže, už budete v sobě více ukotveni. Podívejte se na nejhlubší strachy, které ve Vás jsou, hlavním tématem bude smrt, Vaše zrození nebo zrození Vašich dětí. Není to lehké, ale tím, že vše je v koloběhu života, tak i my si jednou musíme uvědomit, že smrt není takový strašák, je to jen pohyb energie a pokud tohle zvládnete, zvedne Vás to zase o kus dál. Budou zde aktuální také rodinné vazby, vztahy – v tomhle měsíci se to bude odkrývat nejlépe – je to nejlepší doba na to tyhle témata otvírat – ale jejich zpracování samozřejmě bude zcela individuální. Tyhle měsíční rozklady jsou pro osobní růst, není to závod. Dbejte, že každý má své tempo a dovolte sobě i všem kolem, aby činili tak, jak jsou schopni v tuto dobu činit.
„Jsi nesmrtelný, jediné co tě svazuje, je strach z toho, že nesmrtelný nejsi.“


BýkBÝK (21.4. - 21.5.)
Ve Vás ještě dochází pocit lásky – je jaro a vše se probouzí, Vás ještě více ponoří do téhle energie – může tu být i druhý pól, kterému se nedaří a pak cítí jen frustraci – pamatujte, že pokud mluvíme o lásce a vy to tak nevnímáte, žijete ten druhý pól – ten není špatný je stejně důležitý. A dneska si o něm řekneme. Máte tu totiž kartu, která je zářivě rudá – v tom je podobnost s Beranem – je to i tím, že to píši a tvořím o Velikonocích a to téma zrození je všudypřítomné. Vaše karta ukazuje, kde láska vzniká – žena která z pusy vypouští své energie v podobě slov směrem k sobě. Je to ale zářivě rudé, proto je dobré se zaměřit na JÁ – jak vnímám sebe, jak o sobě mluvím? Zalité oči krví – celé je to tolik v energií zrození – umírá stará mluva – umírá vše, co bylo řečeno a je možné začít znova. Odejděte z energií, které Vás nutí vypouštět něco, co nechcete. Odejděte z místa, kde se šíří jed, v dubnu Vám to neprospívá a neprospívá to nikomu a nikdy. Zaměřte se na to tento měsíc – je nejlepší čas to zahodit – doporučuji si přečíst 5 čakru, článek najdete zde na stránkách. Nelynčujte sami sebe, destrukce tento měsíc, pokud nejste na vlně lásky, na vlně sami sebe – je to jen proto, že o sobě říkáte, tvrdíte něco jiného, než cítíte. Ti z Vás, kteří pracovali a jste nyní v energii, že vše rozkvétá a pučí – tak si to užívejte – dávejte do každého svého slova lásku a pokud tam láska není, raději mlčte – nepouštějte něco co Vás a okolí otráví.
„Vypustit něco směrem k sobě, je jako nafouknout se do velkých rozměrů a nepustit. Jednoho dne, to ale praskne.“


BliženciBLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)
Vy jste byli v určitém kruhu, pak Vaše cesta vypadala dost rovně a nyní je tu něco navaleného. Ty dvě karty únor a březen se uzavírají a tady začínáme úplně novou a jinu kapitolu. Tento měsíc je tu velké břímě na zádech – zavaluje to celou Vaší bytost. Je to tak těžké, že nemohu ani hnout hlavou, ani krkem. Bolí u toho ramena a pravá ruka. Dýchá se poměrně špatně, celé je to tak zpomalené – unavené. Je sice jaro, ale na některé z Vás padne únava – ale není to únava z jara, ale je to únava z toho co si do JARA taháte – do období, kdy vše vzniká nové, si taháte staré záležitosti. Je to úplně navalené. Je to tedy síla, nejde ani psát – doporučuji Vám, si obrázek prohlížet, meditovat a hledat kde a čím si svou energii zastavujete – jaké břímě si taháte do období, kdy vše umírá a znovu se zrodí? Na čem lpíte? Co nechcete pustit, z čeho máte strach? Strach je každopádně tématem měsíce, protože to máte společné všichni – strach z úplně základních a prvních věci – smrt, zrození. To co je mrtvé, musíme nechat umřít, aby se z toho mohlo zrodit nové – nelpěte na tom, pokud zůstanete v energii lpění, nikam se neposunete – budete oběť svého velkého batohu na zádech – nikdo není však zodpovědný za to co táhnete, je Vy samí. Držte se Blíženci, bude to velké, ale s odstupem času, krásné.
„To co si taháš světem a myslíš si, že to ještě kus uneseš – tak tady tvá cesta skončila. Buď to shodíš ze svých zad, nebo tě to zavalí, mysli na SEBE, prociť SEBE, miluj SEBE- uvolni TO, uvolni SEBE.“


RakRAK (22.6. - 22.7.)
Z třetí čakry se posouváme do 4 čakry – karta plná zelené – a tady je velké odmítání – zajímavé je, že to píšu v době Velikonoc a ta malba na kartě je ve tvaru vejce – ale ten tvar vejce, mi připomíná také dělohu. Pusa té postavy je celá otevřená do tvaru vejce – jakoby obkreslila vnější svět do vnitřního. Tématem dubna bude srdeční čakra, cítění vlastní potřeby. Už žádné zamlčování, už žádná energie – JÁ POČKÁM – už NE. Tento měsíc to nepůjde dozadu moji milý raci – tento měsíc to musí jít dopředu – doporučuji i Vám přečíst článek o 5. Čakře, najdete ho zde na stránkách. Jděte ven do přírody, kde budete sami a vypusťte pomocí zvuků vše, co Vám leží na srdci – příroda to v tomhle období zvládne a pomůže Vám – jděte a pusťte to ven. Nenoste v sobě, neduste v sobě energie, které Vám neslouží, slova, která Vám křiví ústa. Jděte a naplno se venku projevte – v lese nejideálnější – si stoupněte a z plna hrdla řvěte – představte si, že to jde ze srdce a jak se očišťuje. Požádejte bytosti lesa, aby Vám pomohli. Pak až budete hotovi – vložte ruce do země a odevzdejte vše co už sebou nechcete tahat – otevřete se sami sobě, věřte sami sobě –nenechte lidi, aby věděli něco lépe – VY jste ti co víte o sobě všechno.
„Malé vejce čeká na vyklubání, než se ale vyklube ven, mělo by být spokojené tím čím je a kdo je.“


LevLEV (23.7. - 22.8.)
Z luny jste vyšli krásně zářivý s rudou barvou – tak jako každé znamení – tohle je společné. Je zde karta těhotenství, zrození. V přírodě se vše rodí, nové vzniká, staré umřelo a vše se vyloupne a bude kvést, zářit svou energií.

Tak nějak podobně to máte vy – z toho bláta je potřeba vylézt do toho dění kolem – TADY a TEĎ.

Přítomnost je pro Vás důležitá – neopouštět své sny, své vize a jít si za tím i za cenu, že se něčeho musím vzdát, něco opustit co již neslouží. Jste nazí před zrakem všech – jste tím, čím jste, navzdory všem kolem a to je hluboký smysl Vašeho měsíce. Krásně tam proudí energie ve spirále, krásně to ladí, jak vše odchází – takže tento měsíc tomu věnujte pozornost – očista, přítomnost, odpoutání se od veškerého lpění.
„Lev má sílu, která dřímá v jeho břiše. Je rudá až ohnivě žlutá, tato síla spálí vše, co nepotřebujete, je schopná, zpracovat vše, co již sem nepatří.“


PannaPANNA (23.8. - 22.9.)
V březnu to byla celistvost a nyní je to PRAVDA. Vidím, jak stojíte před nějakou situací, člověkem a vnímáte hluboce něco jiného – odvracíte zrak, zavíráte oči a vnímáte jen sami sebe. Úžasná karta, plná neskutečné energie, která proudí z Vás ven – buďte sami sebou, autentičtí – prožívejte sebe a svou energii jako jedinečnost, protože tou také je. Veškeré prožívání ať už má příchuť jakoukoliv, je naše jedinečná možnost, najít sami sebe. Energie jara, krásně ladí – jděte ven, prožívejte ten klid, prožívejte sami sebe – protože v dubnu to bude náročnější na vnější okolnosti ve Vašem životě – ať už se děje cokoliv najděte zas jen sami sebe v téhle energii a v klidu jako v lese. PROŽÍVEJTE to je odkaz měsíce dubna – zavřete oči, pohleďte hluboko a užívejte si ten pocit ať je jakýkoliv – poděkujte mu a pokud je to něco negativního – nechte ho s díky odejít – můžete ho také pustit v přírodě v podobě položených rukou na zem, do hlíny nebo na strom – požádejte strom, aby Vám pomohl – vše je možné.
„Prožívej a žij, jakoby vše bylo vším a všemi a ty jsi měl/a tu možnost všechno to pochopit a najít si v tom svou jedinečnou PRAVDU.“


VahyVÁHY (23.9. - 23.10.)
Ze spodních čaker se vyhoupnete nahoru. Karta pro Vás je v oblasti hlavy – oblast 7 čakry. Je to taková, vědomá karta.

Nese si moudrost ve své mysli – hlava je spojená s celým vesmírem. Je tu také důraz na duchovní průvodce, kteří se v dubnu budou ozývat – spojte se s nimi, naslouchejte jim, chtějí se s vámi o něco podělit.

Pokud milé Váhy váháte co udělat a co ne – mohla by to být skvělá zkušenost ponořit se do napojení skrze Vaše průvodce – neukáží vám kam jít, ale mohou nastínit situaci a ukáží Vám jak se na celou věc podívat. Takže – lepší než se ptát někde venku, je pro tento čas nejlepší jít do sebe a požádat své průvodce.

Nezůstávejte ve stagnaci a v tom, že nevíte co si počít, co dělat – udělejte první krok k sobě a k energii, která se Vám snaží pomoci.
„Celý vesmír je nakloněn pomoci, ale jen těm, kteří opravdu chtějí a mají zájem a energii jít do míst neznámých do míst, jde důvěra v sama sebe je základním kamenem.“


StirŠTÍR (24.10. - 22.11.)
Z minulosti se přeneseme do přítomnosti. Karta je stále taková tmavší až šedivo-černá, ale ukazuje krásné symboly – rozkvétající růže z úst, velký jarní symbol v oblasti 3 oka. Tak jako předcházející znamení – to je ro tento měsíc společné – je třeba dávat si pozor, kam směřuji svou energii v mluveném slově, jak o sobě mluvím, jak se programuji.

Doporučuji článek o 5 čakře, najdete ho tady na stránkách. Vy tu navíc máte 3 oko, kvete a je plné života – tento měsíc je třeba zaměřit se na to, co vidím, co chci vidět, co nemám vidět, co nechci vidět – zda chci být viděn nebo nechci.

Ticho je v dubnu Vaším druhým jménem, snažte se být potichu, nepoužívejte slova jen tak, vědomě se na ně dívejte, pokuste se spíš pozorovat – a právě to čiňte 3 okem – svou intuicí.
„Dívám se svým vnitřním okem, protože v tom je opravdu jen já, jsem v tichu, protože jen tak mohu slyšet volání, které mě volá a nyní jsem v tento čas připraven/a to slyšet – jsem připraven/a to vidět – jsem připraven/a a chci dojít k poznání, které cítím již dlouho“


StrelecSTŘELEC (23.11. - 21.12.)
Vaší oblast bříška pomalu opouštíme a vrháme se na kartu dubnovou, která je o vnitřním dítěti. To je Vaše téma – programy z dětství, pocit nepochopení, pocit, že někam nepatříte, pocit, že jste navíc – pocity které souvisí s tím, že chybí láska. Láska se Vám nějak nedostávala – chybí – je potřeba si ji tam dodat – nyní když jste dospělý. Můžeme vyléčit vše, jen když máme odvahu tomu čelit. Je to dost podobné jako ostatní znamení – protože jsou Velikonoce a celá ta energie je o tom zrození, je o tom prvopočátku, smrti a narození. O lásce a energii, která kvete a vykvétá a má radost ze života, jen proto, že žije a je.

Vím, že možná tento měsíc to bude jiné náš výklad, ale vyklad si to sám žádá. Roztáhněte ruce a dejte konečně svobodu své minulosti, dejte svobodu svému vnitřnímu dítěti – dodejte mu lásku- jděte za ním v tom dětství v té určité situaci, která Vás „pálí“ a řekněte mu vše, co potřebuje vědět a dodejte mu odvahu a lásku, že jste to zvládli, že jste se dostali až SEM. Odevzdejte minulost tam, kam patří a pojďte si užívat, krásné JARO místo, kde příroda ukazuje svou úžasnou tvořivou energii i my jsme toho součástí i my musíme povolit a nechat umřít to co již zde není.
„Uzdrav se a uzdravíš svět.“


KozorohKOZOROH (22.1.2 - 20.1.)
Vy moji hledači, minulý měsíc byla doba, uvědomit si, že už není co hledat a nyní na to krásně ladí ta karta dubnová. Karta v meditační poloze – kde krásně proudí energie od první čakry až po tu sedmu – ladí to dokonale. Tenhle měsíc to vše dojede – ty energie, které se rozběhli v dubnu, přijdou svému ukončení, pokud něco řešíte, tak v dubnu se to krásně vyladí. Nezapomeňte však, že bez Vašeho přičinění, se to moc nezmění.

Tak jako ostatní je období nového zrodu, téma smrti se tu opakuje – nelpíme na ničem, necháváme život běžet, moc mu nepřekážíme, abychom nezpůsobily zastavení energii nejen venku ale i v těle. Krásná karta, pro ty z Vás, kteří pustí poslední okovy minulosti, poslední lpění – přijde velká úleva, přijde energie a krásně naladí celou Vaši bytost a Vaše okolí. Zůstávejte věrni sobě a svému pocitu.
„Jsem věrný/á sama sobě, protože jsem si vědoma, že jen já jsem tvůrce toho, kdo jsem a čím jsem. Jsem dokončení, jsem proces, který nyní končí a něco nového začne.“


VodnarVODNÁŘ (21.1. - 20.2.)
V tento čas, je březen ukončen a začíná nová energie. Máte tu krásnou kartu, jak bytost podává „světlo“ a vy jen přijímáte. A to je Vaším tématem v dubnu. Jste nyní ve fázi, že sbíráte pomalu informace v sobě a nacházíte mnoho krásy, ale také koutů, které nejsou příliš ve světle – se vším se seznamujete a nacházíte nové a nové věci a poznatky. Ty stíny je třeba prosvětlit, najít si k nim cestu, podat jim ruku bez odporu.

Pokud budete otevřeni a budete nahlížet na situaci s láskou, dojde k uzdravení. Je vám podán velký dar, velké množství energie – jako všem píšu i vám – jděte ven – tenhle čas je na to ideální, kdy země tvoří skrze svou probuzenou energii. Podívejte se také na svou rovnováhu v oblasti přijímání a dávání – je tu určitá nesrovnalost. Rovnováhu je třeba nastavit, tak aby Vás to nevysávalo a zároveň, abyste nebyli v energii, že vy nic neopustíte – tak jako všem i Vám píši – že duben je měsícem zrození nového i smrti – je třeba zbavit se staré energie a nahradit ji novou.
„Byl Ti dán dar, byla ti dána síla, byla ti podána pomocná ruka, tak proč nezáříš ve světle? Jdi do stínu a ukaž mu světlo – lásku.“


RybyRYBY (21.2 -20.3)
Tak jako všem i Vám napíšu na úvod – je měsíc znovuzrození, měsíc kdy je třeba opustit něco, co nám neslouží – nelpíme – odevzdáváme vše a s láskou vítáme novu energii. Vy tu máte kartu krásnou, která září novými možnostmi – jste plné světla – držíte v rukách ohromnou moc – jste světlem pro druhé. Abyste mohli zářit, je třeba dodělat ještě pár věcí – odevzdat a taky jako vodnáři – prosvětlit kouty, kde je ještě tma – vy máte tolik sil, že to zvládnete sami – jen vejděte a posílejte lásku do svých koutů. Jste jako voda na poušti, jste jako slunce v zimě – jste naděje – ale aby mohla ven, je nutné ji celou najít, poskládat a procítit.

Buďte k sobě laskavý, něžní. Ti z Vás, kdo nevnímá své světlo, je třeba zvýšit svou hodnotu, pohlédnout na sebe s láskou. Jste SCHOPNI, jste světlo – tak jako každý, vy ale máte ten dar, předávat to dál – přijde čas a sami to ucítíte, v tento čas nechte rozkvést svou novu energii – nechte odejít vše, co tam brání vlastnímu projevu.
„Jsi světlem a lampou pro druhé, někdy se však světlo ztratí a ty musíš se navrátit k sobě, zapálit v sobě světlo a prosvětlit sebe.“


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.
 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

 • Simple Item 36
 • Simple Item 32
 • Simple Item 39
 • Simple Item 38
 • Simple Item 37
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13

Další nejnovější články našeho serveru:

Kontakty na naše terapeuty a pracovníky světla

Nadcházející události

21kvě
Živý přenos s Jardou Grűnwaldem, ve kterém se dozvíte jaké různe formy na sebe může brát osobní transformace a jak z těchto prožitků získat co nejvíce a ukotvit je jako součást našeho vědomí. " id="dp-module-upcoming-default-136-events-324-324-description">
22kvě
S populárním českým astrologem nad energiemi VZDUŠNÉHO ZNAMENÍ BLÍŽENCŮ.PŘENOS SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/96qHOGAqtZs" id="dp-module-upcoming-default-136-events-321-321-description">
25kvě
25.05.2018 21:00 - 22:00
ŽIVĚ: Pozitivní zprávy 2.díl
Představujeme nový formát vysílání s názvem Pozitivní zprávy!   Zprávy mají v dnešní době depresivní podtext a to bychom chtěli změnit! Kdo říká, že zprávy musí být negativní, smutné a nepříjemné? Na světě se děje tolik krásného a my Vás o tom chceme informovat! Také potřebujeme Vaší pomoc. Pokud uvidíte nějakou pozitivní zprávu nebo článek o tom, co se děje ve světě nebo v duchovní sféře, pošlete nám ho pro sdílení s ostatními v našem novém vysílání.   Pro zaslání odkazu na pozitivní zprávu nebo článek do redakce: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloak82d1f323faa55e55e7bea555045f4f6c').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy82d1f323faa55e55e7bea555045f4f6c = 'zpravy' + '@'; addy82d1f323faa55e55e7bea555045f4f6c = addy82d1f323faa55e55e7bea555045f4f6c + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz'; var addy_text82d1f323faa55e55e7bea555045f4f6c = 'zpravy' + '@' + 'priznakytransformace' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloak82d1f323faa55e55e7bea555045f4f6c').innerHTML += ''+addy_text82d1f323faa55e55e7bea555045f4f6c+''; " id="dp-module-upcoming-default-136-events-326-326-description">
26kvě
Ve dnech 26.5. a 27.5.2018 se bude konat 1. celorepublikové setkání přátel "Všechno je jinak" v Sluneční zátoce. Místo akce http://www.slunecnizatoka.cz/ Místo akce bylo zvoleno vzhledem ke svému umístění uprostřed republiky i vzhledem k tomu, že se jedná o příhodné místo i vibračně.Ubytování je možné přímo v ubytovacích kapacitách ve Sluneční zátoce, nebo v přilehlých dalších ubytovacích kapacitách včetně hotelů v Ledči nad Sázavou. Příjezd a ubytování budou možné již od pátku 25.5.2018.Středisko Sluneční zátoka poskytuje i stravování a vše bude dle dohody.Příjezd je možný rovněž vlakem na zastávku Vilémovice, odkud je to cca 400 m. Příjezdové informace jsou na výše uvedených webových stránkách.Jsou zde rovněž uvedeny předběžné ceny za ubytování a stravování.Program není přesně stanoven - vše záleží na vzájemné dohodě. Součástí by měly být diskuze, meditace, večerní posezení při kytaře, případně sport. Přihlášky je již možno posílat na organizátorku akce paní Helenu Divišovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloak131e6931dd1211a53662fec187b40b97').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy131e6931dd1211a53662fec187b40b97 = 'divhelena' + '@'; addy131e6931dd1211a53662fec187b40b97 = addy131e6931dd1211a53662fec187b40b97 + 'seznam' + '.' + 'cz'; var addy_text131e6931dd1211a53662fec187b40b97 = 'divhelena' + '@' + 'seznam' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloak131e6931dd1211a53662fec187b40b97').innerHTML += ''+addy_text131e6931dd1211a53662fec187b40b97+''; .Důležité je upřesnění použitého dopravního prostředku, protože ti, kteří přijedou vlakem, budou upřednostněni při ubytování přímo na místě, pokud by byla kapacita ubytování vyčerpána. https://www.miroslav-zelenka.cz/cz/a/slunecni-zatoka" id="dp-module-upcoming-default-136-events-315-315-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association