Abych podpořila svoje vánoční adventní naladění, navštívila jsem včera velice milé a láskyplné Mikulášské setkání v divadle Lávka v Praze u Karlova mostu, které pořádal a uváděl Igor Chaun se svým týmem soustřeďujícím se okolo Goscha TV a Gošárny. Tento krásný jedinečný program byl provázen opravdu vzácně příjemnou atmosférou a pozitivními synchronizacemi včetně toho, že jsem krásně zaparkovala v centru velmi blízko Lávky, což se rovná prakticky zázraku. :-)
Petra, Veronika a Petr PiňosVystoupit měl Petr Piňos se dvěma zpěvačkami a především Eva Puklová, velmi silná duchovní žena. Její sdělení k současné situaci v Evropě, které během večera zaznělo, mi ještě nyní působí husí kůži na rukou a je důvodem, proč tento článek vlastně píši.

Setkání zahájil Igor v nádherném sále s výhledem na Vltavu, Pražský Hrad, Malou Stranu a Petřín v okamžiku zlaté hodinky, jak říkají fotografové, hodinu před západem slunce. Toto načasování vnímám jako absolutně pozitivní znamení a požehnání světelných bytostí, které provázeli celou akci. Igor mluvil o svém roce 2015 a o svých duchovních pokrocích, o své cestě do Santiaga o tak zvané Svatojakubské pouti a jak se tam otrávil jedovatou rybou a poté byl pár týdnů v naprosté depresi a nečinnosti zhnusen sám ze sebe. Toto píši hlavně proto, abych vám všem poslala poselství, které chtěl Igor zvěstovat, tj. všichni klopýtáme a všichni se potýkáme s bolestí, ať jsme na jakémkoliv levelu duchovní cesty. O tom i já sama bych mohla psát romány, ale o tom zase jindy. :-) Dále Igor uzavřel svůj úvod slovy, že již i ON má rád sám sebe a že je mistrem ve schovávání se za práci pro druhé. Sál se vcelku spontánně několikrát zařehtal a tleskal. Igor je má vzácnou schopnost sdělit duchovně vážné věci humorným způsobem.

To jsme ještě nevěděli jaká síla nás nyní čeká. Na pódium vystoupaly dvě zpěvačky Petra a Veronika a Petr Piňos. Měly zpívat tóny čaker  Petr hrát do toho na kytaru, taková nevinná malá hudební vložka…

Z té se ale vyklubala taková síla, že se až tajil dech. Celý sál, 230 lidí, v tu chvíli udělal světelnou práci za celou Prahu dohromady. Prozpívávali jsme tóny čaker v prastaré mantře Ra Ma Da Sa Sa Say So Hum. Postupně se energie v sále zvedla na takovou úroveň, že jsme cítili všichni napojení obrovské síly. Já jsem člověk, který je velice netrpělivý a takováto práce mne obvykle strašně nervuje svou nulovou akčností, tohle byl ale nenucené příjemné a praktické léčení.
Pak se stala ta nádherná věc… Zlaté světlo západu slunce ozářilo naše temena… jak poznamenal Igor. Bylo to další požehnání a další znamení. Za okny zlatavý západ slunce nad Petřínem. Ta božská chvíle, kdy zatajíme dech nad tou nevýslovnou krásou, magií a poklidem okamžiku mezi dnem a nocí.
Jsem si jistá, že jsme všichni svorně prosvítili čakry nejen sebe ale i za čakru celé Prahy. Nic není náhoda a mělo se to stát.
Igor na začátku říkal, jak se dal dohromady tento termín setkání - 5.12.2015. Zavolal na Lávku a oni mu řekli: “Máme pouze jediný termín a to 5.12.”. Poté zavolal Evičce Puklové a ona měla jen jediný volný termín. půl roku dopředu má kalendář plný…Volný termín byl 5.12.2015.
Můj Bože to je znamení synchronicity a požehnání!
Po tomto krásném hudebním úvodu následovala přestávka a všichni byli natěšení na Evu Puklovou a její následující vystoupení.

Bylo pro mne radostným překvapením, že si Eva pro své vystoupení po přestávce zvolila nádherné téma: DVOJPLAMENY, DVOJPAPRSEK, neboli TWINFLAME. Vzhledem k tomu, že na našem serveru Příznaky transformace TV je článek o dvojplamenech zdaleka ten nejčtenější, tedy hned vedle článku o egyptské mumii mimozemšťana :-)))), tak si myslím, že je to téma opravdu velice důležité a zcela zásadní pro velké množství duchovně pracujících lidí. V okamžiku, kdy jsme se duchovně probudili, dostali jsme pokyn k probuzení a k cestě k vědomému životu, pocítili jsme i silnou touhu s touto naší druhou polovinou duše ještě v tomto životě splynout.

Všichni jsme tedy natěšeni zasedli opět na svá místa a někteří z nás před tím napsali na papírek několik dotazů, které by chtěli zodpovědět v následujících minutách od této oduševnělé duchovní bytosti.
V úvodu paní Eva promluvila o tom, že touha po spojení se svým dvojplamenem je přirozená a že by ráda zvěstovala skvělou zprávu a to, že spojení těchto párů stále přibývá a ona to vnímá tak, že od roku 2012 je právě toto stále častějším jevem. A poté prozradila, že i ona v minulém roce svůj dvojpaprsek potkala. Poté pozvala na pódium i svého přítele, který se ukázal jako velmi znalý problematiky Atlantidy a byl označen jako jeden z reinkarnovaných duchovních mistrů této doby. A věru přátelé, ač já jsem pragmatická osoba a tyto věci mne tak trochu zavání podivným pseudoegoistickým tvrzením, u tohoto pána mi to zarezonovalo jako ANO. I svým fyzickým vzhledem v této reinkarnaci tak skutečně vypadá.

V tu chvíli už to vypadalo, že si budeme povídat o dvojplamenech a nic zásadního se nestane. Paní Eva ještě poradila na další dotaz z košíčku, jak máme našeho dvojplamena najít, že je třeba na sobě pracovat a býti co nejvíce sám sebou a ve vysoké vibraci vědomí a poté nám naše duše sama poví, kam jít a kdo je oním jediným na celém světě. Také nastínila několik praktik jak rozpustit bloky, které by tomuto setkání mohli zabránit. Poté ale přišel ten osudný další papírek z košíku, na kterém bylo napsáno: Jak se postavit k současné situaci v Evropě potažmo v naší republice. Ta otázka prořízla sál jako břitva a nastalo ticho hrobové. Paní Eva ale ihned slíbila, že i když se otázka tématu netýká, je zásadní a měla by být zodpovězena. A nyní poslyšte poselství paní Evy Puklové a jejího přítele, který předává vědomí Atlantidy:

“Tato planeta je od pádu Atlantidy pod vlivem temných entit, které se živí negativitou a strachem lidí a všechny negativní historické události jsou v režii těchto bytostí. Od roku 2012 však tyto bytosti musí Zemi opustit a jejich vliv je u konce. Proto se snaží do poslední chvíle VYVOLÁVAT V NÁS STRACH, ze kterého žijí. Migrační vlna je jimi vedena a čím více strachu v nás vyvolají, tím více sklidí úrody. PROTO JE ZCELA ZÁSADNÍ NEVYPOUŠTĚT NENÁVIST VŮČI IMIGRANTŮM, POUZE SOUCIT NEBO NEUTRÁLNÍ POSTOJ. Záleží pouze na nás, jak ta situace dopadne, na tom jak udržíme pole síly a neutrality.“

“Síla a moc zla těchto bytostí je KONEČNÁ ale síla našeho srdce je NEKONEČNÁ.”

Naše srdce se zachvěla přátelé a naše síla se zvedla. Poté ještě vystoupil na malou chvíli Igor, který byl tak dojatý a tou sílou onoho večera omámený, že nechtěl ani vypouštět mnoho slov, jak tento svůj pocit popsal a ukončil programovou část odpoledne.
Za okny se setmělo a mihotavá světýlka staré Prahy za okny zimní zahrady dokonale naladila atmosféru adventu. Byli jsme spokojení. Měli jsme cíl a pokyny k další práci a také víru a pozitivní cestu před sebou.

Na konec si dovolím jeden milý postřeh. Součástí akce byl raut s veganským a nebo masovým občerstvením. A světe div se… U veganských stolů bylo plno a u masového, bylo lidí poskromnu. Veganský raut byl během pár minut snědený a k masovému se šlo prostě jen v nejhorším, když už nic jiné nebylo. Bože díky za ty dary.

Byla jsem ráda, že máme možnost volby a i když jsem ochutnala od obojího, zapečená zelenina a plněné avokádo lilkovou pastou, bylo prostě nejlepším zakončením krásného odpoledne.

Děkuji Igore a celý týme za tento famózní zážitek.

Ava Chrtková - zpěvačka, moderátorka a provozovatelka internetové televize Příznaky transfromace TV
http://www.priznakytransformace.cz 

Tento článek může být volně šířen i nakopírován na jiný web i s fotografiemi v původním plném znění a s uvedením autorky a jejích titulů včetně aktivních odkazů na web Příznaky transformace TV. 


 • Simple Item 35
 • Simple Item 31
 • Simple Item 34
 • Simple Item 32
 • Simple Item 33
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Hana Sahhu-arah: JSTE V SOULADU SAMI SE SEBOU?

  Hana Sahhu-ara: JSTE V SOULADU SAMI SE SEBOU Mnoho lidí hledá své poslání a věří, že až ho najdou, změní celý svůj život. Jak ale má přijít poslání, když neděláme, co chceme, nejednáme podle svého srdce a nejsme plně sami sebou? Myšlení často přenecháváme druhým lidem, televizi nebo dalším médiím, které nám doporučují, Číst dál
 • Simona Lásková: Rodinná tajemství a lži

  Simona Lásková: Rodinná tajemství a lži Rodinná tajemství a lži jsou nejdestruktivnější vzorce pro děti a další generace. Pokud dítě vyrůstá v rodině, kde se skrývají nějaké bolestné zkušenosti, např.: potrat, alkohol, násilí, lež, kritika nebo neláska mezi rodiči, potom nemůžeme očekávat šťastné děti, které budou v životě upřímné, zdravě sebevědomé, Číst dál
 • Ivana Valová: Démonický aspekt v nás

  Ivana Valová: Démonický aspekt v nás Každý člověk má v sobě část, se kterou si neví rady, a proto ji skrývá. Bojí se ji ukázat a potlačuje ji, protože když jí dá volný průchod a ukáže ji, vyděsí tím své okolí. Je to jeho potlačená agresivita.Je to ta část, kdy jste Číst dál
 • Makový olej je vhodný na ekzémy, záněty a pomůže i s lupénkou

  Makový olej je vhodný na ekzémy, záněty a pomůže i s lupénkou Makový olej DiatomPlus je vhodný na ekzémy, záněty a výrazně pomůže i s lupenkou, hydratuje, vyhlazuje a zjemňuje pokožku. Je světle žluté barvy a makové vůně. Při vnitřním užití má mnoho blahodárných účinků, například : při angíně, anémii, revmatických onemocněních, migréně, chronické únavě, doporučuje se při Číst dál
 • Kateřina Havlíčková: Spojování dvojplamenů – skutečně existuje druhá polovina duše co se má v transformaci spojit?

  Kateřina Havlíčková: Spojování dvojplamenů – skutečně existuje druhá polovina duše co se má v transformaci spojit? A Bůh stvořil Adama a Evu. Dokonalou ženu a muže. Tyto fráze známe všichni z bible. Ale zkusme se zamyslet. Pokud se odprostíme od svých těl, od všech fyzických znaků. Od toho, že ženy a muži vypadají rozdílně. Co nám zůstane? Zůstanou nám duše. Úžasné, Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Další nejnovější články našeho serveru:

Kontakty na naše terapeuty a pracovníky světla

Nadcházející události

24bře
Pravidelné měsíční povídání s numeroložkou Sonja Výklad Karet na téma:JAK NEJLÉPE VYUŽÍT DANÉ MĚSÍČNÍ VIBRACE VE SVŮJ PROSPĚCH, PRO ROZHODNUTÍ, VYŘEŠENÍ, LÁSKU, ZDRAVÍ, INVESTICE, MEZILIDSKÉ VZTAHY, PRACOVNÍ POVINNOSTI A ZMĚNY, KE KTERÝM SE NEMŮŽEME ODHODLAT, CO SI VYŘEŠIT, ABYCHOM SE V ŽIVOTĚ POSUNULI A ŽILI SPOKOJENĚJŠÍ A NAPLNĚNĚJŠÍ ŽIVOT.JAK NEJLÉPE ČI NEJVHODNĚJI VYUŽÍT ENERGIE ČÍSEL DANÉHO MĚSÍCE ČI KONKRÉTNÍ VAŠÍ MĚSÍČNÍ VIBRACE, PŘÍPADNĚ NA CO SI DÁT POZOR, A CO Z HLEDISKA ZDRAVÍ A DISPOZIC NEPODCENIT, KDY JÍT DO AKCE, JEDNAT A NAOPAK, KDY NEMÁ SMYSL ENERGII VYDÁVAT NEBO S NÍ PLÝTVAT. KDY FINANCOVAT, NAKUPOVAT, JÍT DO HYPOTÉKY NEBO PODNIKÁNÍ A KDY NAOPAK JE NEVHODNÁ DOBA ČI PŘÍLIŠ VYSOKÉ RIZIKO FINANČNÍCH ZTRÁT.JAK VÁS MŮŽE KONKRÉTNÍ MĚSÍČNÍ VIBRACE OVLIVŇOVAT A CO MŮŽETE SAMI PODPOŘIT TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM K VAŠEMU SPOKOJENĚJŠÍMU ŽIVOTU BEZ STRESU. JAKÉ LZE V DANÉM MĚSÍCI OČEKÁVAT MEZILIDSKÉ A PARTNERSKÉ VZTAHY. KDO Z VÁS MŮŽE V DANÉM MĚSÍCI ŘEŠIT CITOVOU, PARTNERSKOU, MATERIÁLNÍ ČI RODOVOU KARMU A JAK A MNOHO DALŠÍCH UŽITEČNÝCH RAD.SLEDUJTE PŘENOS ZDE: https://youtu.be/WyXMItBJXmg" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-1830055153960999_201803241900-fb-1-1830055153960999_201803241900-description">
27bře
S populárním českým astrologem nad energiemi OHNIVÉHO ZNAMENÍ BERANA.PŘENOS SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/2Uv8OammEOQ" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-1331142820362994_201803271800-fb-1-1331142820362994_201803271800-description">
28bře
SEDUJTE ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=u9iLy808rw0Mimořádné vysílání o Osobní Transformaci, kterou se zabývám už řadu let jako analytický introvert, který vždy rozebíral co se děje uvnitř jeho světa. Inspirativní vysílání, které Vám pomůže najít část sebe.Dejte si rovnou odběr na Youtube ať Vám neunikne žádné nové živé vysílání :) Klikňete si na zůčastnit se této události a Facebook Vám to ještě v čas připomene :)" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-970629103100402_201803281800-fb-1-970629103100402_201803281800-description">
29bře
Cestovatel a spirituální učitel, který zcestoval celý svět, bude hovořit o nejtajemnějších a nejzáhadnějších místech naší Planety." id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-164751080904897_201803291800-fb-1-164751080904897_201803291800-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association