Abych podpořila svoje vánoční adventní naladění, navštívila jsem včera velice milé a láskyplné Mikulášské setkání v divadle Lávka v Praze u Karlova mostu, které pořádal a uváděl Igor Chaun se svým týmem soustřeďujícím se okolo Goscha TV a Gošárny. Tento krásný jedinečný program byl provázen opravdu vzácně příjemnou atmosférou a pozitivními synchronizacemi včetně toho, že jsem krásně zaparkovala v centru velmi blízko Lávky, což se rovná prakticky zázraku. :-)
Petra, Veronika a Petr PiňosVystoupit měl Petr Piňos se dvěma zpěvačkami a především Eva Puklová, velmi silná duchovní žena. Její sdělení k současné situaci v Evropě, které během večera zaznělo, mi ještě nyní působí husí kůži na rukou a je důvodem, proč tento článek vlastně píši.

Setkání zahájil Igor v nádherném sále s výhledem na Vltavu, Pražský Hrad, Malou Stranu a Petřín v okamžiku zlaté hodinky, jak říkají fotografové, hodinu před západem slunce. Toto načasování vnímám jako absolutně pozitivní znamení a požehnání světelných bytostí, které provázeli celou akci. Igor mluvil o svém roce 2015 a o svých duchovních pokrocích, o své cestě do Santiaga o tak zvané Svatojakubské pouti a jak se tam otrávil jedovatou rybou a poté byl pár týdnů v naprosté depresi a nečinnosti zhnusen sám ze sebe. Toto píši hlavně proto, abych vám všem poslala poselství, které chtěl Igor zvěstovat, tj. všichni klopýtáme a všichni se potýkáme s bolestí, ať jsme na jakémkoliv levelu duchovní cesty. O tom i já sama bych mohla psát romány, ale o tom zase jindy. :-) Dále Igor uzavřel svůj úvod slovy, že již i ON má rád sám sebe a že je mistrem ve schovávání se za práci pro druhé. Sál se vcelku spontánně několikrát zařehtal a tleskal. Igor je má vzácnou schopnost sdělit duchovně vážné věci humorným způsobem.

To jsme ještě nevěděli jaká síla nás nyní čeká. Na pódium vystoupaly dvě zpěvačky Petra a Veronika a Petr Piňos. Měly zpívat tóny čaker  Petr hrát do toho na kytaru, taková nevinná malá hudební vložka…

Z té se ale vyklubala taková síla, že se až tajil dech. Celý sál, 230 lidí, v tu chvíli udělal světelnou práci za celou Prahu dohromady. Prozpívávali jsme tóny čaker v prastaré mantře Ra Ma Da Sa Sa Say So Hum. Postupně se energie v sále zvedla na takovou úroveň, že jsme cítili všichni napojení obrovské síly. Já jsem člověk, který je velice netrpělivý a takováto práce mne obvykle strašně nervuje svou nulovou akčností, tohle byl ale nenucené příjemné a praktické léčení.
Pak se stala ta nádherná věc… Zlaté světlo západu slunce ozářilo naše temena… jak poznamenal Igor. Bylo to další požehnání a další znamení. Za okny zlatavý západ slunce nad Petřínem. Ta božská chvíle, kdy zatajíme dech nad tou nevýslovnou krásou, magií a poklidem okamžiku mezi dnem a nocí.
Jsem si jistá, že jsme všichni svorně prosvítili čakry nejen sebe ale i za čakru celé Prahy. Nic není náhoda a mělo se to stát.
Igor na začátku říkal, jak se dal dohromady tento termín setkání - 5.12.2015. Zavolal na Lávku a oni mu řekli: “Máme pouze jediný termín a to 5.12.”. Poté zavolal Evičce Puklové a ona měla jen jediný volný termín. půl roku dopředu má kalendář plný…Volný termín byl 5.12.2015.
Můj Bože to je znamení synchronicity a požehnání!
Po tomto krásném hudebním úvodu následovala přestávka a všichni byli natěšení na Evu Puklovou a její následující vystoupení.

Bylo pro mne radostným překvapením, že si Eva pro své vystoupení po přestávce zvolila nádherné téma: DVOJPLAMENY, DVOJPAPRSEK, neboli TWINFLAME. Vzhledem k tomu, že na našem serveru Příznaky transformace TV je článek o dvojplamenech zdaleka ten nejčtenější, tedy hned vedle článku o egyptské mumii mimozemšťana :-)))), tak si myslím, že je to téma opravdu velice důležité a zcela zásadní pro velké množství duchovně pracujících lidí. V okamžiku, kdy jsme se duchovně probudili, dostali jsme pokyn k probuzení a k cestě k vědomému životu, pocítili jsme i silnou touhu s touto naší druhou polovinou duše ještě v tomto životě splynout.

Všichni jsme tedy natěšeni zasedli opět na svá místa a někteří z nás před tím napsali na papírek několik dotazů, které by chtěli zodpovědět v následujících minutách od této oduševnělé duchovní bytosti.
V úvodu paní Eva promluvila o tom, že touha po spojení se svým dvojplamenem je přirozená a že by ráda zvěstovala skvělou zprávu a to, že spojení těchto párů stále přibývá a ona to vnímá tak, že od roku 2012 je právě toto stále častějším jevem. A poté prozradila, že i ona v minulém roce svůj dvojpaprsek potkala. Poté pozvala na pódium i svého přítele, který se ukázal jako velmi znalý problematiky Atlantidy a byl označen jako jeden z reinkarnovaných duchovních mistrů této doby. A věru přátelé, ač já jsem pragmatická osoba a tyto věci mne tak trochu zavání podivným pseudoegoistickým tvrzením, u tohoto pána mi to zarezonovalo jako ANO. I svým fyzickým vzhledem v této reinkarnaci tak skutečně vypadá.

V tu chvíli už to vypadalo, že si budeme povídat o dvojplamenech a nic zásadního se nestane. Paní Eva ještě poradila na další dotaz z košíčku, jak máme našeho dvojplamena najít, že je třeba na sobě pracovat a býti co nejvíce sám sebou a ve vysoké vibraci vědomí a poté nám naše duše sama poví, kam jít a kdo je oním jediným na celém světě. Také nastínila několik praktik jak rozpustit bloky, které by tomuto setkání mohli zabránit. Poté ale přišel ten osudný další papírek z košíku, na kterém bylo napsáno: Jak se postavit k současné situaci v Evropě potažmo v naší republice. Ta otázka prořízla sál jako břitva a nastalo ticho hrobové. Paní Eva ale ihned slíbila, že i když se otázka tématu netýká, je zásadní a měla by být zodpovězena. A nyní poslyšte poselství paní Evy Puklové a jejího přítele, který předává vědomí Atlantidy:

“Tato planeta je od pádu Atlantidy pod vlivem temných entit, které se živí negativitou a strachem lidí a všechny negativní historické události jsou v režii těchto bytostí. Od roku 2012 však tyto bytosti musí Zemi opustit a jejich vliv je u konce. Proto se snaží do poslední chvíle VYVOLÁVAT V NÁS STRACH, ze kterého žijí. Migrační vlna je jimi vedena a čím více strachu v nás vyvolají, tím více sklidí úrody. PROTO JE ZCELA ZÁSADNÍ NEVYPOUŠTĚT NENÁVIST VŮČI IMIGRANTŮM, POUZE SOUCIT NEBO NEUTRÁLNÍ POSTOJ. Záleží pouze na nás, jak ta situace dopadne, na tom jak udržíme pole síly a neutrality.“

“Síla a moc zla těchto bytostí je KONEČNÁ ale síla našeho srdce je NEKONEČNÁ.”

Naše srdce se zachvěla přátelé a naše síla se zvedla. Poté ještě vystoupil na malou chvíli Igor, který byl tak dojatý a tou sílou onoho večera omámený, že nechtěl ani vypouštět mnoho slov, jak tento svůj pocit popsal a ukončil programovou část odpoledne.
Za okny se setmělo a mihotavá světýlka staré Prahy za okny zimní zahrady dokonale naladila atmosféru adventu. Byli jsme spokojení. Měli jsme cíl a pokyny k další práci a také víru a pozitivní cestu před sebou.

Na konec si dovolím jeden milý postřeh. Součástí akce byl raut s veganským a nebo masovým občerstvením. A světe div se… U veganských stolů bylo plno a u masového, bylo lidí poskromnu. Veganský raut byl během pár minut snědený a k masovému se šlo prostě jen v nejhorším, když už nic jiné nebylo. Bože díky za ty dary.

Byla jsem ráda, že máme možnost volby a i když jsem ochutnala od obojího, zapečená zelenina a plněné avokádo lilkovou pastou, bylo prostě nejlepším zakončením krásného odpoledne.

Děkuji Igore a celý týme za tento famózní zážitek.

Ava Chrtková - zpěvačka, moderátorka a provozovatelka internetové televize Příznaky transfromace TV
http://www.priznakytransformace.cz 

Tento článek může být volně šířen i nakopírován na jiný web i s fotografiemi v původním plném znění a s uvedením autorky a jejích titulů včetně aktivních odkazů na web Příznaky transformace TV. 


 • Simple Item 32
 • Simple Item 39
 • Simple Item 38
 • Simple Item 40
 • Simple Item 37
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19

Sledujte náš youtube kanál PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nadcházející události

26kvě
Ve dnech 26.5. a 27.5.2018 se bude konat 1. celorepublikové setkání přátel "Všechno je jinak" v Sluneční zátoce. Místo akce http://www.slunecnizatoka.cz/ Místo akce bylo zvoleno vzhledem ke svému umístění uprostřed republiky i vzhledem k tomu, že se jedná o příhodné místo i vibračně.Ubytování je možné přímo v ubytovacích kapacitách ve Sluneční zátoce, nebo v přilehlých dalších ubytovacích kapacitách včetně hotelů v Ledči nad Sázavou. Příjezd a ubytování budou možné již od pátku 25.5.2018.Středisko Sluneční zátoka poskytuje i stravování a vše bude dle dohody.Příjezd je možný rovněž vlakem na zastávku Vilémovice, odkud je to cca 400 m. Příjezdové informace jsou na výše uvedených webových stránkách.Jsou zde rovněž uvedeny předběžné ceny za ubytování a stravování.Program není přesně stanoven - vše záleží na vzájemné dohodě. Součástí by měly být diskuze, meditace, večerní posezení při kytaře, případně sport. Přihlášky je již možno posílat na organizátorku akce paní Helenu Divišovou Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById('cloak9fe2a5bc29f62aa5bccd945d42285b6e').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy9fe2a5bc29f62aa5bccd945d42285b6e = 'divhelena' + '@'; addy9fe2a5bc29f62aa5bccd945d42285b6e = addy9fe2a5bc29f62aa5bccd945d42285b6e + 'seznam' + '.' + 'cz'; var addy_text9fe2a5bc29f62aa5bccd945d42285b6e = 'divhelena' + '@' + 'seznam' + '.' + 'cz';document.getElementById('cloak9fe2a5bc29f62aa5bccd945d42285b6e').innerHTML += ''+addy_text9fe2a5bc29f62aa5bccd945d42285b6e+''; .Důležité je upřesnění použitého dopravního prostředku, protože ti, kteří přijedou vlakem, budou upřednostněni při ubytování přímo na místě, pokud by byla kapacita ubytování vyčerpána. https://www.miroslav-zelenka.cz/cz/a/slunecni-zatoka" id="dp-module-upcoming-default-136-events-315-315-description">
29kvě
Přenos sledujte ZDE: https://www.youtube.com/user/PRIZNAKYTRANSFORMACE Povídání s Jitka Bártová astroložkou a vědmou nad energií úplňku ve Střelci. Vše co naplánujte v období, kdy přechází Měsíc do Novu v Úplněk ve Střelci přeje dlouhodobým cestám do zahraničí spojených s poznáváním, objevováním a učením se novému. Přináší ochranu před nepřízní na cestách a pomáhá při osvojování si nových znalostí, dovedností a při duchovním rozvoji osobnosti. Chystáte-li se odevzdat důležitý projekt, předat nový návrh nebo odprezentovat nové nápady v zaměstnání, je úplněk ve Střelci ideální dobou k úspěšnému výsledku." id="dp-module-upcoming-default-136-events-316-316-description">
31kvě
Přenos sledujte ZDE: https://www.youtube.com/user/PRIZNAKYTRANSFORMACE Nad aktuáními tématy s alternativním publicisotu." id="dp-module-upcoming-default-136-events-317-317-description">
2čen
Na velké prodejní výstavě vám své služby představí poradny alternativní a klasické medicíny (výklad karet, čtení z ruky, diagnostika, frekvenční terapie, masáže, měření aury, automatická kresba...), zajímavé zboží do domácnosti jako ekodrogerie, kosmetika a také obrazy, orgonity, dekorační předměty. Budete mít příležitost nakoupit dárky a potřeby pro sebe a pro své blízké." id="dp-module-upcoming-default-136-events-318-318-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association