Ava Chrtková: I řvoucími ústy psychopata k vám může mluvit Bůh
V procesu transformace od nevědomého k vědomému životu se stane mnoho věcí, které mohou člověka zcela vyvézt z míry. Nejinak to bylo i u mne mnohokrát v mém životě. Mnohokrát jsem nepochopila proč se to či ono stalo. Postupným procesem práce na sobě a zejména nyní, po 28.9 2015, po krvavém úplňku, kdy na naši planetu začaly přicházet energie zcela jiného rázu a kdy se moje napojení zesílilo mnohonásobně, jsem začala opravdu vnímat, že všechno co se mi děje, má nějaký smysl a je pro mé dobro.

Milujte sami sebeTento proces je fascinující, ale zároveň po nás chce velkou zodpovědnost. Jednou z věcí, které nyní prožívám a kterou se učím celý rok 2015 je absolutní eliminace energií a vibrací v mém okolí, které nejsou prospěšné mému úkolu, mé cestě duše. Proto jsem nyní vedena k další velké čistce svých vztahů a zejména k tomu, abych přehodnocovala každou vazbu s lidmi kolem sebe a také to, čemu věnuji svoji pozornost. Jsem plně ve službě vyššího záměru. Ač to zní možná pro mnohé “sektářsky”, ti, jež jsou na tom podobně, pochopí. Já jsem velice racionální člověk, býk v ascendentu Lva a jsem při Zemi.

Takže moje mysl netěká ve sférách galaktické rady a podobně. Já konám ve hmotě. Tím však existenci nás přesahujících procesů neshazuji. Vím, že tyto věci jsou ale nesoustřeďuji se na tyto vzdálené energie. Krůček po krůčku uskutečňuji to, pro co jsem se zrodila. Přinášet informace a světlo v této silně transformační době, co největšímu počtu diváků. V příštím roce tuto práci ještě intenzivněji podpořím svým zpěvem.

Zákonitou rezonancí této mé činnosti je ovšem také reakce protistrany, takže se občas stává, že mne někdo na internetu začne napadat v soukromých zprávách ale i veřejně, sprostě nadávat nebo vyhrožovat.

Nejinak to bylo před pár dny, kdy jsem sdílela jeden článek z našeho serveru Příznaky transformace do skupiny pojednávající o tajemných místech Česka. Pro tento článek jsem použila materiály z několika informačních pramenů a jednalo se o téma upíři v Čechách. Oddychové téma, které ale přivede na náš web hodně návštěvníků, kteří si poté přečtou i další články o zdravém životním stylu a shlédnou naše videa. Část tohoto článku obsahovala i článek pána, který se proti tomuto použití ohradil právě u tohoto sdíleného příspěvku, ačkoliv byl uveden zdroj i název jeho webu. Chvíli jsme takto spolu veřejně debatovali a poté jsem příspěvek vymazala a jala se přepsat článek tak, abych vypustila jeho materiál.

A tady se právě dostáváme k oné katarzní události, která měla následovat.

DuchovnoZahloubána do přepisování článku, najednou vidím, že mi přišla soukromá zpráva naprosto cizí paní jménem Zuzana, která neměla z celou kauzou naprosto nic společného a otevřela naší diskuzi slovy: JSTE UBOHÁ! Nevěřícně koukám, co tím myslí a pak mi začalo docházet, že je asi znechucena, že jsem vymazala onen příspěvek. Osvítil mne naštěstí duch Svatý a asi 20 minut jsem s ní komunikovala naprosto asertivně a vysvětlovala jí proč a jak se co stalo. Vyslechla jsem si nadávky, impertinence, odsudky, nevyžádané hodnocení docela nechutného stylu, ale vždy jsem komunikovala korektně a naprosto udržela emoční klid a pokoj.

Sama jsem byla tomu překvapena, že se ve mne ani při nejtvrdším útoku nezvedla emoce. Nejsem žádný svatoušek a dokážu být velice agresivní, když je třeba. Důležité bylo ale sdělení oné pološílené ženy, kvůli kterému píši tento článek: POUŽÍVEJ VLASTNÍ MOZEK A NESDÍLEJ CIZÍ ČLÁNKY!! Pak mi ještě nadávala a vyhrožovala soudy a nejvtipnější pasáž byla, že prý je kartářka a vidí v kartách, že půjdu před soud a že mi jako tímto sprostým agresivním způsobem RADÍ. Nakonec když se jí nepodařilo mne vysát, ukončila slovy JSTE NESKUTEČNĚ TUPÁ A BEZCENNÁ A NEHODLÁM DÁLE S VÁMI ZTRÁCET ČAS. Ačkoliv mi sama psala a o čas připravila ona mne. :-)

V pořádku, řekla jsem si, není o čem dále mluvit. Aktivovaného psychopata nemá smysl přesvědčovat.

Napsala jsem omluvu pánovi z webu, opravila článek a brala jsem věc za vyřízenou. Jaké bylo ale moje překvapení, když aktivovaná paní v emoční katarzi, která si zjevně potřebovala odžít boj za bezpráví a nespravedlnost i když vykonstruovanou, udělala printscreeny našeho soukromého rozhovoru  a všechny je nahrála na onu skupinu, kde je 7500 fanoušků, aby mne přede všemi zdiskreditovala. To už bylo silné kafe. A mne došlo, proč nade mnou celou dobu stál anděl a uklidnil moje emoce a velel, hovoř s ní asertivně a nenech se stáhnout k jejímu způsobu komunikace.

V tu chvíli jsem také pochopila jak v praxi vypadá slogan: Ty po mně kamenem, já po tobě chlebem.

V křesťanském pohledu na věc je to dost překroucené ale výše popsaný příběh je přesnou alegorií tohoto jak by to mělo být vykládáno. NESNÍŽIT SE NA ÚROVEŇ AGRESORA. To ale neznamená, že si nechám ubližovat, nebo nebudu hájit svůj postoj. Být silný, nekompromisní ale nikoliv agresivní či agresi vracet agresí. Jedině tak projdeme bez ztráty energie. Nezapojit se emočně. Jedině tak se dá fungovat s psychickými upíry.

argesorByla to ale krásná lekce krizové komunikace a já jsem si stála za každým slovem v tom rozhovoru. Příběh má několik rovin. Nakonec admini oné stránky fotografie našeho rozhovoru smazali a pán, který vlastní onen krásný turistický web, kvůli kterému vznikl celý tento konflikt, si se mnou druhý den psal, dál to vůbec neřešil a dokonce i dal tipy na mnoho dalších tajemných míst v okolí, o kterých se dá psát. Tímto mu za jeho osvícený přístup děkuji, protože mi poradil i jak na internetu sdílet, aniž by to bylo na hraně autorského práva.

Vše dobře dopadlo, já jsem udržela pole svého klidu, přijala jsem zodpovědnost a varování andělů, abych články vždy autorizovala s autorem a především mne andělé ústy té šílené ženy konečně dokopali k psaní vlastních článků a předávání vlastní zkušenosti s duchovní prací. Někdy je takováto krizová situace jedinou šancí andělů, aby vás důrazně upozornili, co máte dělat. A nejinak to platí ve všech oblastech našeho života. 

Vše, co se nám děje, má nějaký důvod a vše je plně v režii duchovního průvodce. Alespoň u mne to tak je. Také je pravdou, že i lidé, kteří vám ubližují a udělají moc špatné věci, jsou vašimi učiteli a vedou vás k síle a pochopení širších souvislostí, popřípadě ukážou ještě nepřijatá, nezpracovaná nebo nepochopená místa vaší osobnosti. Naučme se ve všech těchto, z běžného pohledu “negativních” zkušenostech, hledat výzvu pro náš osobní růst!

Děkuji za vše co se mi kdy stalo, protože jinak bych nebyla nyní tam, kde jsem. Zbavit se podvědomých blokací a programů, které nedovolí žít vědomý spokojený život, to je cílem transformace a někdy k tomu cíli vede bolestivá cesta, ale je to tak potřeba. U mne to byly také velké lekce pokory, být spokojená a vděčná, za to co mám a jak žiji.

Hezké bylo také zjištění, že jsem opravdu pod velkou ochranou, protože mnoho z lidí, mých přátel, na internetu působících, mi v tu chvíli řeklo, že na ně útočí lidé mnohonásobně více a denně a velice sprostě. Díky za tu ochranu a požehnání mému projektu. Ámen.

Ava Chrtková
zpěvačka & moderátorka
http://www.priznakytransformace.cz 


Související články:

Ava Chrtková: Přestaňte už vzývat anděly a začněte žít! Staňte se vy sami Bohem pro svůj život!

Ava Chrtková: Když netečou peníze jak by měly aneb něco tady SMRDÍ!

Ava Chrtková: 10 rad jak navázat láskyplný partnerský vztah a efektivně projít obdobím samoty

Ava Chrtková: Milujte sami sebe

Ava Chrtková: 9 vyzkoušených rad jak projít depkou a emočním propadem


Tento článek může být volně šířen jen s aktivním uvedením autora a obou odkazů.


 • Simple Item 33
 • Simple Item 35
 • Simple Item 31
 • Simple Item 34
 • Simple Item 36
 • Simple Item 32
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26

Další nejnovější články našeho serveru:

Kontakty na naše terapeuty a pracovníky světla

Nadcházející události

28dub
Sobota a neděle 28.-29.4.2018, KD VizoviceMasarykovo nám. 1008, VizoviceBUDOUCNOST 2018 – Diskusní slovanské fórum/ Fórum – veřejné mínění, veřejnost; veřejné místo k hlásání názorů /Motto: „Hledání odpovědí na aktuální společenské otázky.“Cílem je uspořádat odborné veřejné fórum jako místo setkání alternativních názorů na náš vývoj jako slovanského národa se svými starobylými dějinami a svou vlastní kulturou. Nyní jsme tisíc let součástí nynější Evropy, ve které si s ní prožíváme zkušenost založenou na „západních hodnotách“. Současně hledáme naplnění svého vlastního poslání a vnitřního rozvoje, které jsou bytostně spojeny s naší slovanskou mentalitou, hodnotami a jedinečným posláním.Témata diskusního fóra:Různorodost obnovy naší původní slovanské kultury / Vznik slovanských hnutí za sjednocení a obnovení naší kultury;Způsoby řízení lidské společnosti – převládající veřejné a alternativní názory;Vliv současných společenských procesů na naši budoucnost.Fórum by probíhalo ve dvoudenním formátu:Sobota 10 – 18 hod: první den příspěvky jednotlivých účinkujících a jejich představení,Neděle 9 – 13 hod: druhý den panelová živá diskuze s návštěvníky na uvedená témata diskusního fóra.Účelem by bylo rozvinutí tvořivé veřejné diskuze nad aktuálními společenskými tématy – tedy nad prezentovanými názory, analýzami, výzkumy a předkládanými řešeními, které se zabývají směřování naší společnosti a národa do budoucnosti.Účast přislíbili následující účinkující:Miloš Zverina – predseda združenia Slavica o.z.Petr Synek – předseda Českomoravského slovanského svazuIng. Zdeněk Říha – slovanský informační web a eshop Slovanskakultura.czRNDr. Emil Páleš, CSc. – zakladateľ hnutia SophiaKarel Kříž – zástupce České KonferencePetr Chelčický Hradil – spoluzakladatel Občanského sněmu Čech, Moravy a SlezskaVladan Kocián – Slovanská Občina Město AlbrechticeEdo – Slovanská Občina, SlovenskoDalší účinkující ještě oslovujeme." id="dp-module-upcoming-default-136-events-300-300-description">
29dub
Sobota a neděle 28.-29.4.2018, KD VizoviceMasarykovo nám. 1008, VizoviceBUDOUCNOST 2018 – Diskusní slovanské fórum/ Fórum – veřejné mínění, veřejnost; veřejné místo k hlásání názorů /Motto: „Hledání odpovědí na aktuální společenské otázky.“Cílem je uspořádat odborné veřejné fórum jako místo setkání alternativních názorů na náš vývoj jako slovanského národa se svými starobylými dějinami a svou vlastní kulturou. Nyní jsme tisíc let součástí nynější Evropy, ve které si s ní prožíváme zkušenost založenou na „západních hodnotách“. Současně hledáme naplnění svého vlastního poslání a vnitřního rozvoje, které jsou bytostně spojeny s naší slovanskou mentalitou, hodnotami a jedinečným posláním.Témata diskusního fóra:Různorodost obnovy naší původní slovanské kultury / Vznik slovanských hnutí za sjednocení a obnovení naší kultury;Způsoby řízení lidské společnosti – převládající veřejné a alternativní názory;Vliv současných společenských procesů na naši budoucnost.Fórum by probíhalo ve dvoudenním formátu:Sobota 10 – 18 hod: první den příspěvky jednotlivých účinkujících a jejich představení,Neděle 9 – 13 hod: druhý den panelová živá diskuze s návštěvníky na uvedená témata diskusního fóra.Účelem by bylo rozvinutí tvořivé veřejné diskuze nad aktuálními společenskými tématy – tedy nad prezentovanými názory, analýzami, výzkumy a předkládanými řešeními, které se zabývají směřování naší společnosti a národa do budoucnosti.Účast přislíbili následující účinkující:Miloš Zverina – predseda združenia Slavica o.z.Petr Synek – předseda Českomoravského slovanského svazuIng. Zdeněk Říha – slovanský informační web a eshop Slovanskakultura.czRNDr. Emil Páleš, CSc. – zakladateľ hnutia SophiaKarel Kříž – zástupce České KonferencePetr Chelčický Hradil – spoluzakladatel Občanského sněmu Čech, Moravy a SlezskaVladan Kocián – Slovanská Občina Město AlbrechticeEdo – Slovanská Občina, SlovenskoDalší účinkující ještě oslovujeme." id="dp-module-upcoming-default-136-events-301-301-description">
30dub
Povídání s Jitka Bártová astroložkou a vědmou nad energií úplňku v tajemném Štíru přímo na magickém datu keltského svátku Beltain neboli Valpuřinu noc. Rozlučte se s minulostí a se vším, co je už mrtvé, bez energie a bez života. Zavzpomínejte na své blízké a uctěte je zapálením svíčky. Jen pokud se rozloučíme s minulostí, může začít něco nového. " id="dp-module-upcoming-default-136-events-302-302-description">
2kvě
Se známým terapeutem a spisovatelem na téma osobních terapií. Řešení problémů když si vroucně přejeme a přitom se nám přání neplní. Nesoulad mezi podvědomím a vědomím.Rady jak z toho ven.https://www.kvantovacesta.cz/ " id="dp-module-upcoming-default-136-events-303-303-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association