Pro všechny z Vás, koho zajímá osobní rozvoj, jsem si připravila na každý měsíc rozbor jednotlivých znamení. Na tyto rozbory používám už jen a pouze karty intuitivní, protože jsou neomezené a nekonečné, tak jako MY. Ať vám rozbor slouží k osobnímu růstu.

Tento měsíc je ve znamení konání – tvoření navzdory našim obavám, naší představě o dokonalosti o hravosti o vnitřním dítěti – kromě RYB, které mají i tento měsíc energii klidu, tak všichni tvoří a realizují se. Je to takové více tiché, není tam takových důrazů, je to poklidná energie, která plyne a chce být viděna i v tom našem fyzickém světě.

V ČERVNU jsou důležité hlavně obrázky. Vznikaly poměrně dlouho a doporučuji si obrázek dát na plochu PC nebo mobilu a mít ho stále při sobě. 


Beran Lenka VláškováBERAN (21.3. - 20.4.)

Barvy jsou syté, plné života a energie. Z trpělivosti, která plyne, která čeká, vzniká něco nového. Plody začínají probouzet svou energii, začíná vše růst, začínají se otvírat nové možnosti i do našich životů a vše, co bylo v energii, povstane a ukáže se před námi. Vše se zhmotňuje. Jděte cestou srdce, krásná zelená barva s okrajem růžové je symbolem toho, že jediná cesta, která vede k pochopení toho, co se nám děje, je skrze srdce, filtrovaná přes tuto oblast.

Pak je možné roztáhnout křídla a vést svůj život skrze poznávání a pochopení – sestupte do srdce, naslouchejte, pozorujte a nevycházejte z oblasti srdce. Tam najdete odpovědi na své otázky.

„Jsi jezdcem na koni, jsi energií, která plyne, je jen na tobě kam a jak ji budeš směřovat, nezapomínej však, že zodpovědný jsi za to ty sám.“


Býk, Lenka VláškováBÝK (21.4. - 21.5.)
Minulost je jako tvář, která sleduje veškerý přítomný život, umí se ukázat a projevit tak, aby se připomněla a byla zas a znovu viděna.

Když ji uvidíte, nebojte se, přišla Vám jen ukázat věci, které je třeba již ve svém životě odhodit, poděkujte ji a nechte ji odejít, ten kdo má tu moc nechat ji odejít jste jen Vy sami, svým rozhodnutím.

Tvář, která pronásleduje je jen něco nepochopeného, je jen něco co nebylo uvědomeno.

Uvědomit si, znamená skrze srdce uvidět pravdu, nikoliv skrze mysl nebo emoce. Až bude uviděna tato pravda minulost bude připravena odejít.

„Každý má svou tvář minulosti, každý ale z ní může čerpat pro přítomnost velký potenciál, filtrujte to skrze srdce.“


blizenci Lenka VláškováBLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)
Žijete své duchovní vědění, žijte to, co víte, to co máte přečtené – uveďte to do praxe. To co máte uvnitř, chce ven, chce to být zhmotněno – je čas svým vizím, nápadům dát tvar a na to je nejlepší čas právě v tento měsíc.

Nebojte se vyjít s něčím, co mysl považuje za nehotové, za špatné nebo nedokonalé, nevěřte myšlenkám a jděte do akce.

Rovnováha mezi nebem a zemí je nesmírně důležitá, nesmí být opomíjené to, že žijeme na Zemi, že je třeba realizovat sebe samu skrze hmotu.

„Nyní je bezpečné vylézt ze své ulity, už není proč to odkládat, už není čas na to nechávat to na později, jednej TEĎ.“


Rak Lenka VláškováRAK (22.6.  - 22.7.)
Jste úžasní, tak jak jste, se vším všudy, už není co měnit, co vylepšovat, je to mýtus. Jste připraveni na vše, není co odkládat. Hledáte dokonalost, hledáte stále něco lepšího, většího – ale zde je vše, ve Vás.

Vaše tvář se odráží na hladině a je smutná – přesto ten kdo se dívá je krásný a září barvou světla – ten kdo se dívá skrze oči, je CELISTVÝ – ten kdo ale hodnotí odraz, je zasažen dokonalostí a něčím co neexistuje a příliš lpí na nějaké změně, na něčem co není dobré a je třeba zlepšit, duše trpí, trýznitel svého vlastního života, hledá něco, co neexistuje.

Hledá něco co už dávno má – uvnitř.

„Už nehledej venku, už nehledej dokonalosti, obrať se k sobě a buď schopen vidět dokonalost, právě TADY a TEĎ.“


Lev Lenka VláškováLEV (23.7. - 22.8.)
Někdy bychom rádi věděli kudy, a kam míříme, znaly cesty a jejich cíle. Mlha nás děsí, místo, kde není vidět na krok, hrůza v očích – strach je zde hmatatelný. Vaše cesta vede občas skrze místo, kde není příliš vidět, co přinese tohle rozhodnutí? Kam mě to zavede?

Nechtějte znát odpověď, odevzdejte lpění a chtění vědět kam a jak to povede a možná se Vaše mlha rozpustí dřív, než jste čekali. Odevzdat se proudu života je kořenem tohoto měsíce, nechat věci plynout, nechat je prostě být, nechte věci dýchat volně, nechte sebe dýchat – neřiďte všechno a všechny, nechte, aby mlha zahalila celou Vaši bytost a ukázala Vám, že je důležitější než se domníváte.

„Tvá síla je nyní v tom nechat věci být, nechat věci plynout i za cenu, že nevíme, co to přinese, čas řízení a lpění je pryč.“


Panna Lenka VlaskovaPANNA (23.8. - 22.9.)
Je čas se vzbudit, je čas zrání a dozrání všech nápadů, plánů. Vše o čem sníte, vše o čem si necháte zdát, má otevřené oči a chce být viděno, čeká to jen na Vás.

REALIZACE to je slovo tohoto měsíce a ani pro Vás to není výjimka. Je krásné o věcech snít, je ale čas postavit se strachu a začít jednat a nechat energii, aby se tvořila i v hmotném světě.

Máte tu důraz na vnitřní dítě, vraťte se do let, kdy jste tvořily bez strachu, bez toho aniž byste se obávali o hodnocení druhých, tvořte, protože vás to baví, nikoliv proto co řeknou ostatní, nebo co Vám to do budoucna přinese.

„Spoj se se svým vnitřním dítětem a s důvěrou v život tvoř vše, co miluješ.“


Váha Lenka VláškováVÁHY (23.9. - 23.10.)
Cítím a vidím léčivou energii z Vašich rukou, každý má nějaký dar, s kterým přišel, je čas vidět energii i tom fyzičnu, tak jako každé znamení v červnu ani vy se nevyhnete, tvoření skrze hmotu, fyzično.

Na téhle kartě je úplně vyděšený výraz z toho co je v člověku, to co je v něm schováno a chce být viděno.

Takže, pojďme z vize do reality, nebojte se odmítnutí, nebojte se nezdaru, jděte do toho ať je to cokoliv.

„Každý dar je unikátní, jeho esence je jedinečná – jste jedineční se vším, co k Vám patří.“


Stir Lenka VlaskovaŠTÍR (24.10. - 22.11.)

Neodkládejte věci na jindy, neodkládejte sami sebe na druhé nebo jiné místo – položte se na první místo a z toho vycházejte.

Není to otázka být sobec, je to otázka cítit svou vlastní hodnotu, která vychází ze srdce a jedná tak i s ostatními.

Není čas být na druhé koleji, je čas se zvednout a postavit se na vítězný stupeň.

„Hora je vždy tak velká jak ji velkou vidíme a jak ji v našem vnitřním světě postavíme.“

 


Strelec Lenka VláškováSTŘELEC (23.11. - 21.12.)

Nebuďte smutní, někdy je čas, kdy se nedaří, přesto je tohle jen myšlenka, můžete být vše, co si přejete právě tady a teď – sledujte myšlenku, která vám způsobuje nepříjemný pocit, oddělte od ní emoci a neberte myšlenku vážně, najděte svůj střed, ze kterého budete vycházet.

Vše co je důležité, je právě nyní, vy jste důležití, jste tím prvním článkem, který je základním kamenem pro všechno ve vašem životě. Vy jste tvůrci – štěstí i neštěstí, záleží na tom, čemu věříte, odpoutejte se od všeho, co vás činí smutnými, naštvanými, lítostivými.

„Neuvěřit myšlence to je Vaše slovo v tomto měsíci.“


Kozoroh Lenka VláškováKOZOROH (22.12. - 20.1.)

Přichází k Vám potichu, jemným hlasem a promlouvá k Vám, je to Váš vlastní hlas intuice, duše jak chcete.

Je pevně ponořen do zemské energie, do energie tvoření, otevři oči a tvoř, konej, dělej vše, co chceš, bez ohledu na strach, obavy, nedokonalosti – prostě do toho JDI.

Není čas čekat, už to přišlo, už je to zde – nepřijde lepší chvíle – tohle je ta nejlepší chvíle – TEĎ.

„Někdy věci oddalujeme, někdy věci nechceme pustit pro naši představu, jak by měli vypadat ve výsledku a než se nadějete někdo jiný nápad a tvorbu ukáže jako první a vy máte zase smůlu. Jednejte.“


Vodnar Lenka VlaskovaVODNÁŘ (21.1. -20.2.)

Bohyně, vnitřní žena, vnitřní muž.

Veselost, hravost vnitřní dítě. To je Vaše téma tak jako pro každé znamení v tomto měsíci.

Nebojte se projevit, nebojte tančit jen tak, nebojte se rozhýbat tělo bez přípravy na to, co se bude dít – pusťte si hudbu a nechte tělo tančit – užívejte si mysl, která je prázdná, která se nezachytává o nic – užívejte si.

„Možná to přijde jako málo, ale je to to největší co můžete pro sebe udělat, s hravostí a lehkostí jít do každodenních rituálů, povinností. Hrajte si.“


Ryby Lenka VláskováRYBY (21.2. -20.3.)

Červen je ve znamení ticha, ve znamení pozorování a vyčkávání, nechat plynout život, nechtít ho řídit, jen plynout, jen být.

Je to zajímavé – všechny znamení mají konat, mají prostě vylézt ze snů a tvořit, vy ale máte energii ticha, ponořeni do sebe, ponořeni do proudu života v tichu a klidu a míru ve svém vlastním středu.

Odhodit a být zcela nazí před vesmírem, nic neskrývat, odevzdat se.

„V tichu najdeš odpovědi, vydrž ještě v energii, která je pro tento měsíc potřebná, pozoruj co se kolem tebe děje a nech to skrze sebe jen proplout.“


S láskou a úctou Athelaj.

Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.
 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

 • Simple Item 41
 • Simple Item 40
 • Simple Item 37
 • 1
 • 2
 • 3
 • MERLIN král čarodějů: MERLINOVA MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ČERVEN 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ

  MERLIN král čarodějů: MERLINOVA MĚSÍČNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ČERVEN 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ Červen jako šestý měsíc v pořadí bude navíc pod vibrací č. 6 (v průběhu vibrace 6 se člověk ocitá před mnoha možnostmi volby. Odpovědnost a kázeň, jimž se naučil, teď budou podrobeny zkoušce. V průběhu tohoto období je například pro lidi běžné nabídnout pomoc potřebným, Číst dál
 • Ivana Valová: Démonický aspekt v nás

  Ivana Valová: Démonický aspekt v nás Každý člověk má v sobě část, se kterou si neví rady, a proto ji skrývá. Bojí se ji ukázat a potlačuje ji, protože když jí dá volný průchod a ukáže ji, vyděsí tím své okolí. Je to jeho potlačená agresivita.Je to ta část, kdy jste Číst dál
 • Michal Ježek: Bolí Vás zuby?

  Michal Ježek: Bolí Vás zuby? Dnešní chvilku poezie budeme věnovat zubům.Otázka za zlatého bludišťáka zní: Co uděláte jako první, když Vás bolí zuby?1. a) vypálíte si na tváři svíci nebo b) vypálíte si na tváři svíci 🙂 To bychom měli. Svíce Vám pomůže od bolesti. Její hlavní výhodou je to, že Číst dál
 • Partnerské vztahy - jak je prožíváme a proč tak často krachují?

  Partnerské vztahy - jak je prožíváme a proč tak často krachují? O některých harmonických partnerských vztazích můžeme říci, že musí být karmické. Takové páry shledáváme osudovým setkáním dvou spřízněných duší, kterým snad napomohly hvězdy k tomu, že se tito tolik blízcí lidé setkali. U jiných párů naopak vnímáme, že jsou jejich vztahy složitější již na počátku Číst dál
 • Rosala: Krok za krokem ke štěstí

  Rosala: Krok za krokem ke štěstí Díl první : Slovo Začnu otázkou. Patříte mezi ty, co znají zákon přitažlivosti, nebo mezi ty, kteří zákon přitažlivosti chápou a používají ho v každodenním životě? Zákon přitažlivosti zní: Co vysílám to se mi vrací. Jaké vytvářím myšlenky, takové události se mi pak dějí. Mám-li negativní Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42

Sledujte náš youtube kanál PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nadcházející události

23čen
25čen
Živě ze studia s Jirkou Lexou na téma: Jak efektivně pracovat s podvědomím." id="dp-module-upcoming-default-136-events-340-340-description">
26čen
Kde a v čem naleznete svůj zdroj a jak jej využít. Jak žít v lásce se sebou i ostaními. Povídání s Janou Pozlovskou - terapeutkou a specialistkou na alternativní práci s očima a viděním." id="dp-module-upcoming-default-136-events-337-337-description">
27čen
Povídání s Jitka Bártová astroložkou a vědmou nad energií úplňku v Kozorohu. Úplněk v Kozorohu vyvolává snahu dokončit úkoly a resty z minula.Řecký Pan a římský Faun byl bohem lesů, polí a stád. Putoval po lesích a horských údolích a bavil se hrou na píšťalu. Za měsíčních nocí hrával k tanci vílám. Lidé se ho pro jeho vzhled báli. To se odráží i ve rčení - panický strach, kterému občas podléháme na odlehlých místech. Pan byl zobrazován jako kozoroh s rybím ocasem. Tuto podobu prý na sebe brával, když prchal na souši i na vodě před svým věčným pronásledovatelem obrem Tyfónem. Protože kozoroh velmi obratně šplhá do výšky, byl na obloze symbolem stoupajícího Slunce - předzvěstí návratu delších dnů a jara" id="dp-module-upcoming-default-136-events-341-341-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association