Pro všechny z Vás, koho zajímá osobní rozvoj, jsem si připravila na každý měsíc rozbor jednotlivých znamení. Na tyto rozbory používám už jen a pouze karty intuitivní, protože jsou neomezené a nekonečné, tak jako MY. Ať vám rozbor slouží k osobnímu růstu.

Tento měsíc je ve znamení konání – tvoření navzdory našim obavám, naší představě o dokonalosti o hravosti o vnitřním dítěti – kromě RYB, které mají i tento měsíc energii klidu, tak všichni tvoří a realizují se. Je to takové více tiché, není tam takových důrazů, je to poklidná energie, která plyne a chce být viděna i v tom našem fyzickém světě.

V ČERVNU jsou důležité hlavně obrázky. Vznikaly poměrně dlouho a doporučuji si obrázek dát na plochu PC nebo mobilu a mít ho stále při sobě. 


Beran Lenka VláškováBERAN (21.3. - 20.4.)

Barvy jsou syté, plné života a energie. Z trpělivosti, která plyne, která čeká, vzniká něco nového. Plody začínají probouzet svou energii, začíná vše růst, začínají se otvírat nové možnosti i do našich životů a vše, co bylo v energii, povstane a ukáže se před námi. Vše se zhmotňuje. Jděte cestou srdce, krásná zelená barva s okrajem růžové je symbolem toho, že jediná cesta, která vede k pochopení toho, co se nám děje, je skrze srdce, filtrovaná přes tuto oblast.

Pak je možné roztáhnout křídla a vést svůj život skrze poznávání a pochopení – sestupte do srdce, naslouchejte, pozorujte a nevycházejte z oblasti srdce. Tam najdete odpovědi na své otázky.

„Jsi jezdcem na koni, jsi energií, která plyne, je jen na tobě kam a jak ji budeš směřovat, nezapomínej však, že zodpovědný jsi za to ty sám.“


Býk, Lenka VláškováBÝK (21.4. - 21.5.)
Minulost je jako tvář, která sleduje veškerý přítomný život, umí se ukázat a projevit tak, aby se připomněla a byla zas a znovu viděna.

Když ji uvidíte, nebojte se, přišla Vám jen ukázat věci, které je třeba již ve svém životě odhodit, poděkujte ji a nechte ji odejít, ten kdo má tu moc nechat ji odejít jste jen Vy sami, svým rozhodnutím.

Tvář, která pronásleduje je jen něco nepochopeného, je jen něco co nebylo uvědomeno.

Uvědomit si, znamená skrze srdce uvidět pravdu, nikoliv skrze mysl nebo emoce. Až bude uviděna tato pravda minulost bude připravena odejít.

„Každý má svou tvář minulosti, každý ale z ní může čerpat pro přítomnost velký potenciál, filtrujte to skrze srdce.“


blizenci Lenka VláškováBLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)
Žijete své duchovní vědění, žijte to, co víte, to co máte přečtené – uveďte to do praxe. To co máte uvnitř, chce ven, chce to být zhmotněno – je čas svým vizím, nápadům dát tvar a na to je nejlepší čas právě v tento měsíc.

Nebojte se vyjít s něčím, co mysl považuje za nehotové, za špatné nebo nedokonalé, nevěřte myšlenkám a jděte do akce.

Rovnováha mezi nebem a zemí je nesmírně důležitá, nesmí být opomíjené to, že žijeme na Zemi, že je třeba realizovat sebe samu skrze hmotu.

„Nyní je bezpečné vylézt ze své ulity, už není proč to odkládat, už není čas na to nechávat to na později, jednej TEĎ.“


Rak Lenka VláškováRAK (22.6.  - 22.7.)
Jste úžasní, tak jak jste, se vším všudy, už není co měnit, co vylepšovat, je to mýtus. Jste připraveni na vše, není co odkládat. Hledáte dokonalost, hledáte stále něco lepšího, většího – ale zde je vše, ve Vás.

Vaše tvář se odráží na hladině a je smutná – přesto ten kdo se dívá je krásný a září barvou světla – ten kdo se dívá skrze oči, je CELISTVÝ – ten kdo ale hodnotí odraz, je zasažen dokonalostí a něčím co neexistuje a příliš lpí na nějaké změně, na něčem co není dobré a je třeba zlepšit, duše trpí, trýznitel svého vlastního života, hledá něco, co neexistuje.

Hledá něco co už dávno má – uvnitř.

„Už nehledej venku, už nehledej dokonalosti, obrať se k sobě a buď schopen vidět dokonalost, právě TADY a TEĎ.“


Lev Lenka VláškováLEV (23.7. - 22.8.)
Někdy bychom rádi věděli kudy, a kam míříme, znaly cesty a jejich cíle. Mlha nás děsí, místo, kde není vidět na krok, hrůza v očích – strach je zde hmatatelný. Vaše cesta vede občas skrze místo, kde není příliš vidět, co přinese tohle rozhodnutí? Kam mě to zavede?

Nechtějte znát odpověď, odevzdejte lpění a chtění vědět kam a jak to povede a možná se Vaše mlha rozpustí dřív, než jste čekali. Odevzdat se proudu života je kořenem tohoto měsíce, nechat věci plynout, nechat je prostě být, nechte věci dýchat volně, nechte sebe dýchat – neřiďte všechno a všechny, nechte, aby mlha zahalila celou Vaši bytost a ukázala Vám, že je důležitější než se domníváte.

„Tvá síla je nyní v tom nechat věci být, nechat věci plynout i za cenu, že nevíme, co to přinese, čas řízení a lpění je pryč.“


Panna Lenka VlaskovaPANNA (23.8. - 22.9.)
Je čas se vzbudit, je čas zrání a dozrání všech nápadů, plánů. Vše o čem sníte, vše o čem si necháte zdát, má otevřené oči a chce být viděno, čeká to jen na Vás.

REALIZACE to je slovo tohoto měsíce a ani pro Vás to není výjimka. Je krásné o věcech snít, je ale čas postavit se strachu a začít jednat a nechat energii, aby se tvořila i v hmotném světě.

Máte tu důraz na vnitřní dítě, vraťte se do let, kdy jste tvořily bez strachu, bez toho aniž byste se obávali o hodnocení druhých, tvořte, protože vás to baví, nikoliv proto co řeknou ostatní, nebo co Vám to do budoucna přinese.

„Spoj se se svým vnitřním dítětem a s důvěrou v život tvoř vše, co miluješ.“


Váha Lenka VláškováVÁHY (23.9. - 23.10.)
Cítím a vidím léčivou energii z Vašich rukou, každý má nějaký dar, s kterým přišel, je čas vidět energii i tom fyzičnu, tak jako každé znamení v červnu ani vy se nevyhnete, tvoření skrze hmotu, fyzično.

Na téhle kartě je úplně vyděšený výraz z toho co je v člověku, to co je v něm schováno a chce být viděno.

Takže, pojďme z vize do reality, nebojte se odmítnutí, nebojte se nezdaru, jděte do toho ať je to cokoliv.

„Každý dar je unikátní, jeho esence je jedinečná – jste jedineční se vším, co k Vám patří.“


Stir Lenka VlaskovaŠTÍR (24.10. - 22.11.)

Neodkládejte věci na jindy, neodkládejte sami sebe na druhé nebo jiné místo – položte se na první místo a z toho vycházejte.

Není to otázka být sobec, je to otázka cítit svou vlastní hodnotu, která vychází ze srdce a jedná tak i s ostatními.

Není čas být na druhé koleji, je čas se zvednout a postavit se na vítězný stupeň.

„Hora je vždy tak velká jak ji velkou vidíme a jak ji v našem vnitřním světě postavíme.“

 


Strelec Lenka VláškováSTŘELEC (23.11. - 21.12.)

Nebuďte smutní, někdy je čas, kdy se nedaří, přesto je tohle jen myšlenka, můžete být vše, co si přejete právě tady a teď – sledujte myšlenku, která vám způsobuje nepříjemný pocit, oddělte od ní emoci a neberte myšlenku vážně, najděte svůj střed, ze kterého budete vycházet.

Vše co je důležité, je právě nyní, vy jste důležití, jste tím prvním článkem, který je základním kamenem pro všechno ve vašem životě. Vy jste tvůrci – štěstí i neštěstí, záleží na tom, čemu věříte, odpoutejte se od všeho, co vás činí smutnými, naštvanými, lítostivými.

„Neuvěřit myšlence to je Vaše slovo v tomto měsíci.“


Kozoroh Lenka VláškováKOZOROH (22.12. - 20.1.)

Přichází k Vám potichu, jemným hlasem a promlouvá k Vám, je to Váš vlastní hlas intuice, duše jak chcete.

Je pevně ponořen do zemské energie, do energie tvoření, otevři oči a tvoř, konej, dělej vše, co chceš, bez ohledu na strach, obavy, nedokonalosti – prostě do toho JDI.

Není čas čekat, už to přišlo, už je to zde – nepřijde lepší chvíle – tohle je ta nejlepší chvíle – TEĎ.

„Někdy věci oddalujeme, někdy věci nechceme pustit pro naši představu, jak by měli vypadat ve výsledku a než se nadějete někdo jiný nápad a tvorbu ukáže jako první a vy máte zase smůlu. Jednejte.“


Vodnar Lenka VlaskovaVODNÁŘ (21.1. -20.2.)

Bohyně, vnitřní žena, vnitřní muž.

Veselost, hravost vnitřní dítě. To je Vaše téma tak jako pro každé znamení v tomto měsíci.

Nebojte se projevit, nebojte tančit jen tak, nebojte se rozhýbat tělo bez přípravy na to, co se bude dít – pusťte si hudbu a nechte tělo tančit – užívejte si mysl, která je prázdná, která se nezachytává o nic – užívejte si.

„Možná to přijde jako málo, ale je to to největší co můžete pro sebe udělat, s hravostí a lehkostí jít do každodenních rituálů, povinností. Hrajte si.“


Ryby Lenka VláskováRYBY (21.2. -20.3.)

Červen je ve znamení ticha, ve znamení pozorování a vyčkávání, nechat plynout život, nechtít ho řídit, jen plynout, jen být.

Je to zajímavé – všechny znamení mají konat, mají prostě vylézt ze snů a tvořit, vy ale máte energii ticha, ponořeni do sebe, ponořeni do proudu života v tichu a klidu a míru ve svém vlastním středu.

Odhodit a být zcela nazí před vesmírem, nic neskrývat, odevzdat se.

„V tichu najdeš odpovědi, vydrž ještě v energii, která je pro tento měsíc potřebná, pozoruj co se kolem tebe děje a nech to skrze sebe jen proplout.“


S láskou a úctou Athelaj.

Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.
 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

 • Simple Item 33
 • Simple Item 35
 • Simple Item 31
 • Simple Item 34
 • Simple Item 36
 • Simple Item 32
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26

Další nejnovější články našeho serveru:

Kontakty na naše terapeuty a pracovníky světla

Nadcházející události

28dub
Sobota a neděle 28.-29.4.2018, KD VizoviceMasarykovo nám. 1008, VizoviceBUDOUCNOST 2018 – Diskusní slovanské fórum/ Fórum – veřejné mínění, veřejnost; veřejné místo k hlásání názorů /Motto: „Hledání odpovědí na aktuální společenské otázky.“Cílem je uspořádat odborné veřejné fórum jako místo setkání alternativních názorů na náš vývoj jako slovanského národa se svými starobylými dějinami a svou vlastní kulturou. Nyní jsme tisíc let součástí nynější Evropy, ve které si s ní prožíváme zkušenost založenou na „západních hodnotách“. Současně hledáme naplnění svého vlastního poslání a vnitřního rozvoje, které jsou bytostně spojeny s naší slovanskou mentalitou, hodnotami a jedinečným posláním.Témata diskusního fóra:Různorodost obnovy naší původní slovanské kultury / Vznik slovanských hnutí za sjednocení a obnovení naší kultury;Způsoby řízení lidské společnosti – převládající veřejné a alternativní názory;Vliv současných společenských procesů na naši budoucnost.Fórum by probíhalo ve dvoudenním formátu:Sobota 10 – 18 hod: první den příspěvky jednotlivých účinkujících a jejich představení,Neděle 9 – 13 hod: druhý den panelová živá diskuze s návštěvníky na uvedená témata diskusního fóra.Účelem by bylo rozvinutí tvořivé veřejné diskuze nad aktuálními společenskými tématy – tedy nad prezentovanými názory, analýzami, výzkumy a předkládanými řešeními, které se zabývají směřování naší společnosti a národa do budoucnosti.Účast přislíbili následující účinkující:Miloš Zverina – predseda združenia Slavica o.z.Petr Synek – předseda Českomoravského slovanského svazuIng. Zdeněk Říha – slovanský informační web a eshop Slovanskakultura.czRNDr. Emil Páleš, CSc. – zakladateľ hnutia SophiaKarel Kříž – zástupce České KonferencePetr Chelčický Hradil – spoluzakladatel Občanského sněmu Čech, Moravy a SlezskaVladan Kocián – Slovanská Občina Město AlbrechticeEdo – Slovanská Občina, SlovenskoDalší účinkující ještě oslovujeme." id="dp-module-upcoming-default-136-events-300-300-description">
29dub
Sobota a neděle 28.-29.4.2018, KD VizoviceMasarykovo nám. 1008, VizoviceBUDOUCNOST 2018 – Diskusní slovanské fórum/ Fórum – veřejné mínění, veřejnost; veřejné místo k hlásání názorů /Motto: „Hledání odpovědí na aktuální společenské otázky.“Cílem je uspořádat odborné veřejné fórum jako místo setkání alternativních názorů na náš vývoj jako slovanského národa se svými starobylými dějinami a svou vlastní kulturou. Nyní jsme tisíc let součástí nynější Evropy, ve které si s ní prožíváme zkušenost založenou na „západních hodnotách“. Současně hledáme naplnění svého vlastního poslání a vnitřního rozvoje, které jsou bytostně spojeny s naší slovanskou mentalitou, hodnotami a jedinečným posláním.Témata diskusního fóra:Různorodost obnovy naší původní slovanské kultury / Vznik slovanských hnutí za sjednocení a obnovení naší kultury;Způsoby řízení lidské společnosti – převládající veřejné a alternativní názory;Vliv současných společenských procesů na naši budoucnost.Fórum by probíhalo ve dvoudenním formátu:Sobota 10 – 18 hod: první den příspěvky jednotlivých účinkujících a jejich představení,Neděle 9 – 13 hod: druhý den panelová živá diskuze s návštěvníky na uvedená témata diskusního fóra.Účelem by bylo rozvinutí tvořivé veřejné diskuze nad aktuálními společenskými tématy – tedy nad prezentovanými názory, analýzami, výzkumy a předkládanými řešeními, které se zabývají směřování naší společnosti a národa do budoucnosti.Účast přislíbili následující účinkující:Miloš Zverina – predseda združenia Slavica o.z.Petr Synek – předseda Českomoravského slovanského svazuIng. Zdeněk Říha – slovanský informační web a eshop Slovanskakultura.czRNDr. Emil Páleš, CSc. – zakladateľ hnutia SophiaKarel Kříž – zástupce České KonferencePetr Chelčický Hradil – spoluzakladatel Občanského sněmu Čech, Moravy a SlezskaVladan Kocián – Slovanská Občina Město AlbrechticeEdo – Slovanská Občina, SlovenskoDalší účinkující ještě oslovujeme." id="dp-module-upcoming-default-136-events-301-301-description">
30dub
Povídání s Jitka Bártová astroložkou a vědmou nad energií úplňku v tajemném Štíru přímo na magickém datu keltského svátku Beltain neboli Valpuřinu noc. Rozlučte se s minulostí a se vším, co je už mrtvé, bez energie a bez života. Zavzpomínejte na své blízké a uctěte je zapálením svíčky. Jen pokud se rozloučíme s minulostí, může začít něco nového. " id="dp-module-upcoming-default-136-events-302-302-description">
2kvě
Se známým terapeutem a spisovatelem na téma osobních terapií. Řešení problémů když si vroucně přejeme a přitom se nám přání neplní. Nesoulad mezi podvědomím a vědomím.Rady jak z toho ven.https://www.kvantovacesta.cz/ " id="dp-module-upcoming-default-136-events-303-303-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association