Na úvod tohoto článku, bych ráda napsala pár vět. Za žádných okolností není tento text dogmatický, 90 % toho co si tu přečtete, je má vlastní intuitivní cesta, nikdy jsem o čakrách nic nečetla cíleně, nezakoupila žádné knihy, jen intuitivní čakrové karty. S energetickými místy jsem začala pracovat s pomocí Shambally po zasvěcení. Na vše jsem si přišla sama a je to cesta jednoho člověka v jeho vesmíru v jeho životě. Berte proto tak každou informaci, protože dokud si tu informaci neprožijete, je to pouhá informace.

SAKRÁLNÍ ČAKRA – SVÁDHIŠTHÁNA

Lenka Vlášková čakra č. 2Po zrození v první čakře, se setkáváme s místem plných citů a emocí a poznáváme všemožné vjemy a chutě. Tvoření sebe sama skrze hmotu a také finance.
Druhá čakra, byla pro mě mnohdy jen sexuální oblastí, v této sféře se ukazovaly bloky z minulých životů, jako bylo znásilnění, porody a vše co by se dalo zahrnout do sexuální energie, která v nás je z nějakého důvodu nepřijímaná nebo ještě lépe nepochopená. Nechci psát úplně přímo zablokovaná, protože zablokovaná není NIKDY – je jen neprůchozí. Víte, jsem si plně vědoma toho, co píšu mnoho lidí, hledá stále pravdy a návody venku – pamatujte si, že bloky existují jen v mysli, mozek blokuje – pokud si ale uvědomím, že v této chvíli je jen energie nepochopená není to už takový strašák jako blok. Můžu to vnímat takhle jen já, pro mě dnešním dnem slovo BLOK skončil. Proto ho ze svého slovníku dávám pryč a nahrazuji jiným, který mi více sedí. Pro někoho může být blok to samé jako neprůchozí a je to v pořádku – každý to rozhodně vnímá jinak.

Je to zajímavé, píši tenhle článek po velké práci na sobě, právě v druhé čakře, zase jsem o kus blíž k sobě a díky této zkušenosti, píši tento článek, protože cítím, že to má hodnotu, vlastní zkušenost.
Energie v druhé čakře je taková jakoby jemná, pulzuje životem, je taky poblíž první čakry, takže je spojená s chutí do života, s energií, která tvoří s energií, která léčí s energií, která plodí. Krásná požehnaná energie, která je protkaná zkušenostmi, otvírá důvěru, otvírá místo, které je božské, naši sexualitu.
Je pro mě takovou bránou do našeho nitra v pocitové rovině – naprosto krásně ukazuje rovnováhu v oblasti pocitů a chutí a to nejen sexuálních chutí ale má velké spojení s chutí k jídlu.
Jídlo, je velké téma druhé čakry, když si to jen představíte, jak si vkládáte do úst jídlo, je to skoro jako přijímat partnera do svého klína – je to také otevření se – je jen velký rozdíl nechat pouštět jídlo a nechat pouštět partnera – tedy nemusí to taky být vždy pravidlem. Podívejte se, kolik lidí kolem Vás žije jídlem, jídlo se stalo naprostým fenoménem – je to kulturní a společenský zážitek, není to jen potrava je to něco víc, dodává nám to mnohem více, než si myslíme.
Za mé praxe jsem se setkala s ženami, které neměli v pořádku tuto čakru a zároveň měli velký problém s jídlem – to samozřejmě nemusí být pravidlem – ale přinutilo mě to o tom pak přemýšlet, že to musí mít souvislost.
S jídlem samozřejmě přichází největší strach a to je spojené s první čakrou – přežití. Když začnete o jídle přemýšlet jinak a začnete s ním experimentovat, přijdou, když ne od Vás strachy od okolí o Váš holý život – když nebudeš jíst a pít zemřeš.
Jídlo se stalo ohromnou náhradou pocitového vnímání – když jsme najedeni, cítíme se konečně naplněni, cítíme se plni – je vlastně v této fázi jedno ČÍM, ale ten pocit a to je právě to spojení s tou druhou čakru – pocitové vnímání. Místo, abychom jedli vědomě a brali jídlo jako posvátné k tomu, abychom jen ochutnali mnoho chutí, poznávali tak jako druhá čakra přes pohlavní orgány – tak jsme to nějak pojali z druhé strany a cpeme se sice horem, jak můžeme ale dolem, nám to přestává úplně přicházet. Jakoby jsme jedno otevřeli a druhé pomalu zavírali.
Když to shrnu – jídlo nám nahrazuje něco, čím nejsme plně nasyceni přes naše pocity, přes naše prožívání sebe sama. Není taky náhoda, že existuje samozřejmě jídlo a pití zaměřené na zvýšení sexuálního apetitu, které dodá našim sexuálním prožitkům jiný rozměr. Pokud řešíte ve svém životě jídlo, možná je na čase vzít to z druhého konce a podívat se jak to máte s prožíváním sebe sama s tím, jak jste ve svém životě naplněni a čím ten pocit v jídle nahrazujete.

Druhá čakra září oranžovou barvou, je to taková zesláblá červená barva, která je schopná už ochutnat ten život – prožívat život skrze chutě a prožitky – prožívat sebe sama.
Ten sexuální rozměr v téhle čakře, je asi jasný. Mě jde spíš tady o to prožívání. Jsme opravdu schopni ten život prožívat, každými doušky, tak jak přichází? Jsme opravdu schopni užívat si svého těla skrze sebe i skrze partnera? Prožívat totiž svoje tělo je podle mého prvním impulzem k tomu užívat si tělo někoho druhého – mám taky tu zkušenost, že mnoho žen si užívá těla partnerů, ale k tomu svému má odpor a mám i tu zkušenost, že tyhle ženy jsou příliš jakoby závislé na tom tělesném vnímání druhých – potřebují tu energii, živí se jí skrze někoho jiného. Když jim ale řeknete, užívej si taky svého těla, mají mnoho, PROČ TO NEJDE – zajímavé bylo, že většina těchto žen měla problémy s jídlem – jídlo byl prostředek k tomu ukojit svou touhu po tom milovat své tělo.
Neříkám, že jídlo může za všechno, jídlo je skvělé – je to nástroj proto ochutnat ty chutě a cítit co to v našem těle dělá – ale já mluvím o jídle jako prožitku, ne o jídle jako o něčem čím se cpu horem dolem.
Do této čakry patří orgány – varlata a vaječníky. Patří sem také močové ústrojí, pohlavní orgány, tlusté střevo, spodní část páteře, pánev, slepé střevo, ledviny.
A také hormony estrogen a testosteron.
Tekutiny jsou také pro tuto čakru důležité – tělesné tekutiny, moč, menstruační krev, sperma. Vše tekuté má společného jednoho jmenovatele a to jsou emoce a prožitky s nimi spojené.

Každá čakra i ta druhá, o které si dneska povídáme, je jen odrazem toho jak žijeme, toho jak myslíme, toho jak jednáme na úkor toho, co cítíme – prožívání sebe sama. Vypouštění toho co nepotřebujeme (močové ústrojí, menstruace) a nakonec je to spojené i s našimi ústy – co si připouštíme, co si pouštíme k tělu, co si do svého těla přijmeme, to vše se odrazuje v téhle oblasti.
V neposlední řadě, je to oblast financí. Hojnost a její schopnost prožívání – k tomuhle bych ráda napsala jen toto:
Prožívej svůj život skrze peníze, ale nechtěj za peníze prožívat svůj život.
Vím, že by se dalo psát mnohem víc, ale cítím, že takhle to stačí, právě pro ty, kteří to potřebují, prožít – ne jen vědět, někde něco načíst, ale začít hledat odpovědi v sobě. To je hlavní náplní mé práce – navést každého k sobě samému.
Přeji Vám, aby Vaše cesta byla plná lásky a radosti ať je její podoba jakákoliv.

Přeji Vám, aby Vaše kroky byly pravdivé
S láskou Lenka


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.
 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

 • Simple Item 31
 • Simple Item 34
 • Simple Item 32
 • Simple Item 33
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Veronika Kovářová: Klíče ke zdrojům vnitřního klidu a harmonie

  Veronika Kovářová: Klíče ke zdrojům vnitřního klidu a harmonie Kolik nápadů, snů a vizí končí slovy „To je stejně nereálné“. Místo toho, abychom nechali čas vykrystalizovat vnuknutí, která jsou naším geniálním řešením, jak se v životě posunout a vymanit se tak ze stále dokola se opakujících fází, kdy se ocitáme ve stavu euforického snění, Číst dál
 • Petra Nel Smolová: Horoskop na období 19. 3. – 25. 3. 2018

  Petra Nel Smolová: Horoskop na období 19. 3. – 25. 3. 2018 Boj nebo mír V horoskopu z minulého týdne jsou popisovány aspekty, které ještě působí, proto je nyní nebudu opakovat.Zásadní věcí tohoto týdne je jarní rovnodennost 20. 3. v 17, 16 hodin. Slunce vstupuje do znamení Berana a začíná nový cyklus přírody. Víte, z čeho vycházejí Číst dál
 • Petra Yamuna Wolf: Ženský Archetyp ČARODĚJKA

  Petra Yamuna Wolf: Ženský Archetyp ČARODĚJKA Archetyp Čarodějka je třetím archetypem ze 4, kterými se budeme zabývat. Pod jeho vlivem je lůno každé přirozeně menstruující ženy (nebere antikoncepci) většinou v období před Novem. Je to čas, kdy některé ženy trpí symptomy premenstruačního syndromu, proto se zdá, že toto období je pro Číst dál
 • Jitka Bičíková: Krevní tlak NÍZKÝ/VYSOKÝ - duchovní příčina

  Jitka Bičíková: Krevní tlak NÍZKÝ/VYSOKÝ - duchovní příčina VYSOKÝ KREVNÍ TLAK - Duchovní příčina Vysokým tlakem trpí lidé, kteří v sobě dusí VELKÝ TLAK. Snaží se urputně mít vše a všechny pod kontrolou. Nesmí jim nic uniknout a to samo o sobě je hodně vyčerpávající a proto musí dvojnásobně zabrat, aby vše stihli. Žijí Číst dál
 • Mojmír Mišun: Původní Slovanství a spojení s našimi Předky

  Původní Slovanství a spojení s našimi Předky Naše současná Kultura má pradávné kořeny, spojené se Slovanským světonázorem, tedy nám vlastním systémem životních hodnot, způsobem života v souladu s Přírodou a podle Principů (Konů) stavby Světa. V okamžicích, kdy osud Národa vyvstává do popředí, kdy lidé hledají oporu a inspiraci ve svém životě, Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Další nejnovější články našeho serveru:

Kontakty na naše terapeuty a pracovníky světla

Nadcházející události

22bře
S alternativním publicistou nad aktuálními tématy.Přenos sledujte zde: https://youtu.be/ygI8tGyuhsM" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-1986192934952007_201803221900-fb-1-1986192934952007_201803221900-description">
24bře
Pravidelné měsíční povídání s numeroložkou Sonja Výklad Karet na téma:JAK NEJLÉPE VYUŽÍT DANÉ MĚSÍČNÍ VIBRACE VE SVŮJ PROSPĚCH, PRO ROZHODNUTÍ, VYŘEŠENÍ, LÁSKU, ZDRAVÍ, INVESTICE, MEZILIDSKÉ VZTAHY, PRACOVNÍ POVINNOSTI A ZMĚNY, KE KTERÝM SE NEMŮŽEME ODHODLAT, CO SI VYŘEŠIT, ABYCHOM SE V ŽIVOTĚ POSUNULI A ŽILI SPOKOJENĚJŠÍ A NAPLNĚNĚJŠÍ ŽIVOT.JAK NEJLÉPE ČI NEJVHODNĚJI VYUŽÍT ENERGIE ČÍSEL DANÉHO MĚSÍCE ČI KONKRÉTNÍ VAŠÍ MĚSÍČNÍ VIBRACE, PŘÍPADNĚ NA CO SI DÁT POZOR, A CO Z HLEDISKA ZDRAVÍ A DISPOZIC NEPODCENIT, KDY JÍT DO AKCE, JEDNAT A NAOPAK, KDY NEMÁ SMYSL ENERGII VYDÁVAT NEBO S NÍ PLÝTVAT. KDY FINANCOVAT, NAKUPOVAT, JÍT DO HYPOTÉKY NEBO PODNIKÁNÍ A KDY NAOPAK JE NEVHODNÁ DOBA ČI PŘÍLIŠ VYSOKÉ RIZIKO FINANČNÍCH ZTRÁT.JAK VÁS MŮŽE KONKRÉTNÍ MĚSÍČNÍ VIBRACE OVLIVŇOVAT A CO MŮŽETE SAMI PODPOŘIT TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM K VAŠEMU SPOKOJENĚJŠÍMU ŽIVOTU BEZ STRESU. JAKÉ LZE V DANÉM MĚSÍCI OČEKÁVAT MEZILIDSKÉ A PARTNERSKÉ VZTAHY. KDO Z VÁS MŮŽE V DANÉM MĚSÍCI ŘEŠIT CITOVOU, PARTNERSKOU, MATERIÁLNÍ ČI RODOVOU KARMU A JAK A MNOHO DALŠÍCH UŽITEČNÝCH RAD.SLEDUJTE PŘENOS ZDE: https://youtu.be/WyXMItBJXmg" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-1830055153960999_201803241900-fb-1-1830055153960999_201803241900-description">
27bře
S populárním českým astrologem nad energiemi OHNIVÉHO ZNAMENÍ BERANA.PŘENOS SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/2Uv8OammEOQ" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-1331142820362994_201803271800-fb-1-1331142820362994_201803271800-description">
30bře
V tomto vysílání si probereme všeobecné informace o manipulaci, ať už v osobním životě ze stran lidí, rodiny či známých a nebo ve veřejném životě ze stran korporací, vlády a systému. Hlavní témata vysílání:Osobní/vnitřní forma manipulace mezi lidmiObrana proti osobní manipulaciVeřejná/globální forma manipulaceObrana proti globální manipulaciOndřej Brož se manipulací zabývá téměř celý život, protože byl jistým formám manipulace vystavován. V dospělosti se začal zajímat o různé formy manipulace a hlavně, jak z toho ven. Na tom založil plán své cesty. Pomoci lidem vyhnout se manipulaci a pochopit fungující systémy, které manipulují stále více a více lidí. Manipulováni jsme skutečně každým dnem a téměř všude. Čím dříve si všimneme manipulačních technik, tím lépe s nimi můžeme pracovat a nenechat se jimi ovlivňovat. Pokud chcete změnit život, musíme pochopit vnější vlivy na Váš život... uvědomění začíná právě teď.PŘENOS SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/HdotRkYt_dk" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-113747996091402_201803301800-fb-1-113747996091402_201803301800-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association