Na úvod tohoto článku, bych ráda napsala pár vět. Za žádných okolností není tento text dogmatický, 90 % toho co si tu přečtete, je má vlastní intuitivní cesta, nikdy jsem o čakrách nic nečetla cíleně, nezakoupila žádné knihy, jen intuitivní čakrové karty. S energetickými místy jsem začala pracovat s pomocí Shambally po zasvěcení. Na vše jsem si přišla sama a je to cesta jednoho člověka v jeho vesmíru v jeho životě. Berte proto tak každou informaci, protože dokud si tu informaci neprožijete, je to pouhá informace.

SAKRÁLNÍ ČAKRA – SVÁDHIŠTHÁNA

Lenka Vlášková čakra č. 2Po zrození v první čakře, se setkáváme s místem plných citů a emocí a poznáváme všemožné vjemy a chutě. Tvoření sebe sama skrze hmotu a také finance.
Druhá čakra, byla pro mě mnohdy jen sexuální oblastí, v této sféře se ukazovaly bloky z minulých životů, jako bylo znásilnění, porody a vše co by se dalo zahrnout do sexuální energie, která v nás je z nějakého důvodu nepřijímaná nebo ještě lépe nepochopená. Nechci psát úplně přímo zablokovaná, protože zablokovaná není NIKDY – je jen neprůchozí. Víte, jsem si plně vědoma toho, co píšu mnoho lidí, hledá stále pravdy a návody venku – pamatujte si, že bloky existují jen v mysli, mozek blokuje – pokud si ale uvědomím, že v této chvíli je jen energie nepochopená není to už takový strašák jako blok. Můžu to vnímat takhle jen já, pro mě dnešním dnem slovo BLOK skončil. Proto ho ze svého slovníku dávám pryč a nahrazuji jiným, který mi více sedí. Pro někoho může být blok to samé jako neprůchozí a je to v pořádku – každý to rozhodně vnímá jinak.

Je to zajímavé, píši tenhle článek po velké práci na sobě, právě v druhé čakře, zase jsem o kus blíž k sobě a díky této zkušenosti, píši tento článek, protože cítím, že to má hodnotu, vlastní zkušenost.
Energie v druhé čakře je taková jakoby jemná, pulzuje životem, je taky poblíž první čakry, takže je spojená s chutí do života, s energií, která tvoří s energií, která léčí s energií, která plodí. Krásná požehnaná energie, která je protkaná zkušenostmi, otvírá důvěru, otvírá místo, které je božské, naši sexualitu.
Je pro mě takovou bránou do našeho nitra v pocitové rovině – naprosto krásně ukazuje rovnováhu v oblasti pocitů a chutí a to nejen sexuálních chutí ale má velké spojení s chutí k jídlu.
Jídlo, je velké téma druhé čakry, když si to jen představíte, jak si vkládáte do úst jídlo, je to skoro jako přijímat partnera do svého klína – je to také otevření se – je jen velký rozdíl nechat pouštět jídlo a nechat pouštět partnera – tedy nemusí to taky být vždy pravidlem. Podívejte se, kolik lidí kolem Vás žije jídlem, jídlo se stalo naprostým fenoménem – je to kulturní a společenský zážitek, není to jen potrava je to něco víc, dodává nám to mnohem více, než si myslíme.
Za mé praxe jsem se setkala s ženami, které neměli v pořádku tuto čakru a zároveň měli velký problém s jídlem – to samozřejmě nemusí být pravidlem – ale přinutilo mě to o tom pak přemýšlet, že to musí mít souvislost.
S jídlem samozřejmě přichází největší strach a to je spojené s první čakrou – přežití. Když začnete o jídle přemýšlet jinak a začnete s ním experimentovat, přijdou, když ne od Vás strachy od okolí o Váš holý život – když nebudeš jíst a pít zemřeš.
Jídlo se stalo ohromnou náhradou pocitového vnímání – když jsme najedeni, cítíme se konečně naplněni, cítíme se plni – je vlastně v této fázi jedno ČÍM, ale ten pocit a to je právě to spojení s tou druhou čakru – pocitové vnímání. Místo, abychom jedli vědomě a brali jídlo jako posvátné k tomu, abychom jen ochutnali mnoho chutí, poznávali tak jako druhá čakra přes pohlavní orgány – tak jsme to nějak pojali z druhé strany a cpeme se sice horem, jak můžeme ale dolem, nám to přestává úplně přicházet. Jakoby jsme jedno otevřeli a druhé pomalu zavírali.
Když to shrnu – jídlo nám nahrazuje něco, čím nejsme plně nasyceni přes naše pocity, přes naše prožívání sebe sama. Není taky náhoda, že existuje samozřejmě jídlo a pití zaměřené na zvýšení sexuálního apetitu, které dodá našim sexuálním prožitkům jiný rozměr. Pokud řešíte ve svém životě jídlo, možná je na čase vzít to z druhého konce a podívat se jak to máte s prožíváním sebe sama s tím, jak jste ve svém životě naplněni a čím ten pocit v jídle nahrazujete.

Druhá čakra září oranžovou barvou, je to taková zesláblá červená barva, která je schopná už ochutnat ten život – prožívat život skrze chutě a prožitky – prožívat sebe sama.
Ten sexuální rozměr v téhle čakře, je asi jasný. Mě jde spíš tady o to prožívání. Jsme opravdu schopni ten život prožívat, každými doušky, tak jak přichází? Jsme opravdu schopni užívat si svého těla skrze sebe i skrze partnera? Prožívat totiž svoje tělo je podle mého prvním impulzem k tomu užívat si tělo někoho druhého – mám taky tu zkušenost, že mnoho žen si užívá těla partnerů, ale k tomu svému má odpor a mám i tu zkušenost, že tyhle ženy jsou příliš jakoby závislé na tom tělesném vnímání druhých – potřebují tu energii, živí se jí skrze někoho jiného. Když jim ale řeknete, užívej si taky svého těla, mají mnoho, PROČ TO NEJDE – zajímavé bylo, že většina těchto žen měla problémy s jídlem – jídlo byl prostředek k tomu ukojit svou touhu po tom milovat své tělo.
Neříkám, že jídlo může za všechno, jídlo je skvělé – je to nástroj proto ochutnat ty chutě a cítit co to v našem těle dělá – ale já mluvím o jídle jako prožitku, ne o jídle jako o něčem čím se cpu horem dolem.
Do této čakry patří orgány – varlata a vaječníky. Patří sem také močové ústrojí, pohlavní orgány, tlusté střevo, spodní část páteře, pánev, slepé střevo, ledviny.
A také hormony estrogen a testosteron.
Tekutiny jsou také pro tuto čakru důležité – tělesné tekutiny, moč, menstruační krev, sperma. Vše tekuté má společného jednoho jmenovatele a to jsou emoce a prožitky s nimi spojené.

Každá čakra i ta druhá, o které si dneska povídáme, je jen odrazem toho jak žijeme, toho jak myslíme, toho jak jednáme na úkor toho, co cítíme – prožívání sebe sama. Vypouštění toho co nepotřebujeme (močové ústrojí, menstruace) a nakonec je to spojené i s našimi ústy – co si připouštíme, co si pouštíme k tělu, co si do svého těla přijmeme, to vše se odrazuje v téhle oblasti.
V neposlední řadě, je to oblast financí. Hojnost a její schopnost prožívání – k tomuhle bych ráda napsala jen toto:
Prožívej svůj život skrze peníze, ale nechtěj za peníze prožívat svůj život.
Vím, že by se dalo psát mnohem víc, ale cítím, že takhle to stačí, právě pro ty, kteří to potřebují, prožít – ne jen vědět, někde něco načíst, ale začít hledat odpovědi v sobě. To je hlavní náplní mé práce – navést každého k sobě samému.
Přeji Vám, aby Vaše cesta byla plná lásky a radosti ať je její podoba jakákoliv.

Přeji Vám, aby Vaše kroky byly pravdivé
S láskou Lenka


Obrázky ve článku, jsou mé malby vytvořené pomocí tabletu, které je možné tisknout na plátno, dle Vašeho přání.

Autorka článku: Lenka Vlášková Lenka Vlášková

Průvodce, zabývající se léčivými automatickými tarotovými texty a energetickou prací. Své klienty provází na cestě i v podobě energetických maleb a šperků. Miluje svou práci, je to pro ní velké naplnění. Je jí ctí růst s každým klientem.
 
Tento článek poskytla osobně pro server Příznaky transformace autorka článku. Jeho šíření je možné pouze s jejím souhlasem! Kopírování tohoto článku z našeho webu je zakázáno. Chcete-li jej zveřejnit na svém webu, získejte si souhlas autora. Ke sdílení článku na sociálních sítích využijte výše uvedené tlačítko sdílet. Děkujeme.

 • Simple Item 42
 • Simple Item 44
 • Simple Item 43
 • Simple Item 41
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Anna Vršník: Otipujte se – Kolik úrovní nepořádku vnímáte?

  Anna Vršník: Otipujte se – Kolik úrovní nepořádku vnímáte? Šůrujete byt každou sobotu, velký úklid jednou měsíčně a generální úklid před Vánoci? A stejně máte pocit, že to někdy není dost? Existuje totiž více typů nepořádku včetně těch, které nejsou úplně viditelné a přesto nás ovlivňují. Každý vnímáme do jiné úrovně nepořádku a podle Číst dál
 • Jitka Bičíková: KDE A PROČ VZNIKAJÍ DEPRESE??

  Jitka Bičíková: KDE A PROČ VZNIKAJÍ DEPRESE?? Nikdo o nich nemluví, je to citlivé tabu. Přitom na ně trpí každý druhý jedinec. Lidé se za své pocity, emoce, dojmy, „podivné psychické stavy“ stydí, aby nebyli považováni za blázny. Přitom tajně k psychiatrům chodí více jak třetina populace a antidepresiva používá více jak Číst dál
 • Jitka Bartošová: Po týdnu zhuštěných energií - II.

  Jitka Bartošová: Po týdnu zhuštěných energií - II. Navážu na téma předchozí, spoustu lidí mělo těžkosti hlavně minulý týden, kdy to kolem novoluní vrcholilo. Pozorovala jsem se od víkendu ve vlastní multidimenzionalitě. Svým způsobem jsem dospěla do bodu, kdy mě nebaví (a proto ignoruji, ať si říká, kdo chce, co chce) se pohoršovat Číst dál
 • Alessandra Lanzafame: Proč je tak těžké následovat srdce?

  Alessandra Lanzafame: Proč je tak těžké následovat srdce? V posledních dnech pozoruji, jak se kolektivně řeší, zjednodušeně řečeno, srdce versus hlava. V první řadě by bylo dobré si říct, co to znamená „být v srdci“. Pro mě to znamená, že jsem sama v sobě a řídím se podle své vnitřní pravdy – hodnot a Číst dál
 • Alexandr Tóth: Protože očistec

  Alexandr Tóth: Protože očistec Velice často se mě lidé ptají, co se děje. Proč se ten svět tak mění? Jaký má důvod, že se lidé chovají tak špatně? Jak to, že moje emoce lítají nahoru a dolů? Ten důvod je, že jsme v 3D a prolínáme se s světem Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19

Sledujte náš youtube kanál PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nadcházející události

15 říj
Zájezd na pyramidy v Bosně s Avou, Ondrou a Janou
15.10.2018 13:00 - 21.10.2018 16:00
Z naší skvělou terapeutkou Janou Pozlovskou a s naším týmem Avou, Ondrou a Jirkou, se můžete vydat na bosenské pyramidy a strávit příjemný týden seberozvojem a být také svědkem natáčení dokumentu o této výjmečné lokalitě.7- DENNÍ PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ U BOSENSKÝCH PYRAMID, KTERÝ NÁS POVEDE K NAŠÍ PODSTATĚ.Tuto cestu pořádáme spolu s portálem osobního rozvoje PŘÍZNAKY TRANSFORMACE, který o cestě natočí dokument. PROČ " n dom lid kte p do tohoto m uv maj pocit jako by se vr j sama tento za pravideln ka umoc to i velice v a pohostinnost kdy jsou dnes ji bl ten je hlavn podpo t energie kter velmi rychle snadno vedou k sob dovnit na nejhlub podstat tedy skute z pom otev co br uvid d energetick pyramid u si l relaxa pobyt tunelech budeme hr bavit pozn pomoc r her cvi veden relaxac postav rovnov pohody. uk prakticky jak b souladu sami sebou s popis programu najdete zde: http: cena zahrnuje ubytov polopenzi vstupy dle sebepozn programcena nezahrnuje cestu pobytu doprava vlastn auty domluvit spoluj tak aby byly vozy vyt cesta dopravu bude vy podle jednotliv pl pro malou skupinu proto pokud ni chcete vydat rezervujte sv nejd>
15 říj
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association