V síních Amenti jsou uloženy informace o historii Země, Vesmíru atd. V dobách Atlantidy a Egypta se zde zasvěcovali Mistři.
Vím, že existuje dokument, kde se o těchto síních, o Thovtovi, Anupovi a dalších píše dost nelichotivě. :-) Už, když se na to, co se tam píše, naladíte srdcem, tak zjistíte, že jediným cílem je zastrašování a to jen proto, aby vás nenapadlo do Síní jít. Mohli byste totiž prozřít a uvidět „pravou historii“. :-) Což archoni, kteří toto psali, samozřejmě nechtějí.

Egypt Ivona historie VesmíruNěkteří lidé vnímají Thovta, který se svojí družinou za stavbou těchto Síní stojí, jako zrádce. Já se jim v podstatě ani nedivím. Dlouho jsem to měla taky tak. Až jsem se posunula a mnohé pochopila, tak jsem prozřela. :-) Když se Atlantida potápěla, tak on i se svými druhy odlétal ve vesmírné lodi podobné pyramidě. Vyzval mě, abych také nastoupila… Což, jsem v tu chvíli odmítla. Chtěla jsem zůstat a zachránit, co se dá. V ten okamžik jsem ho vnímala jako zrádce, který opouští potápějící se loď. Tato informace mohla zůstat v paměti lidí, kteří se utopili. Proto to tak vnímají… Když jsem ovšem propustila nějaké emoce, tak se mi scénář ukázal dál.

Ivona AntaliVidím se pod vodou, jak do nějakého sarkofágu ukládám krystaly, lebky, informace… V tom si plně uvědomuji, že mrtvá jsem k ničemu. V těchto předmětech jsou sice nahrány záznamy, ale největší síň záznamů mám v sobě. Proto potřebuji stejně tak jako Thovt přežít a pokračovat dále. Předávat vědění, které mám uvnitř a obnovit ho na jiných místech planety. V tom si uvědomuji, že odejít odtud nebyla zbabělost, ale naopak velká odvaha. Nedalo se již nic zachránit, dalo se jen jít a pokračovat jinde. Tak jedině se mohla pravda v srdci uchovat v její nezměněné podobě. Dokumenty, tabulky, informace si mohou lidé, až je objeví vyložit po svém. Moudrost uložená v srdci je čistá, autentická a skutečná. Když jsem si toto uvědomila, tak se loď objevila, spustila ke mně paprsek a vytáhla mě. Čekali na mě, na mou volbu. Nemohli jít proti mé svobodné vůli...

Šířili jsme tedy dále moudrost Zlatého Věku Atlantidy v původní, čisté verzi, stejně tak, jak to mnozí z nás činí i dnes. Velké díky vám všem, kteří v tomto plánu pokračujete. ;-)

Když jsem nedávno psala jedné ženě Atlantský přepis, tak jsem si uvědomila ještě jednu zajímavou skutečnost. Viděla jsem totiž, že přišla do Atlantidy právě s Thovtem a jeho družinou v doprovodu dvou komet. Buď v tu chvíli na obloze byly dvě komety, nebo tak vypadaly dva létající stroje, které doprovázely hlavní loď. Uvědomila jsem si, že příchod Thovta do Atlantidy byl spojován s kometami. Toto nejspíš zůstalo v paměti lidí a proto příchod Ježíše v doprovodu komety byl také brán, jako příchod někoho významného.

Mnohdy je uváděno, že Thovt přišel ze Síria, či z Aldebaranu. Nu, to i to a ještě i jinak. :-) Na Zemi sice přišel ze Síria a na Sírius z Aldebaranu, ale ve své podstatě přichází z energie Tvůrců. Je cestovatelem vesmírem, je to inspirátor a vesmírný konstruktér. Prostě se jen několik tisíc let zdrží v té a té hvězdné soustavě a pokračuje i se svými druhy dále.

Vstupů do Síní je hned několik.

Ivona v EgyptěNa kurzu Krystaly Země do nich vstupujeme přes jeskyni. Dá se do nich, ale vstoupit i třeba přes hlavní Atlantský krystal. Vznikly ještě před Egyptem. Před vchodem jste doslova načteni strážci, kteří dále pustí pouze lidi s otevřeným srdcem a ty, kteří se nacházejí na určitém vibračním stupni. Lze zde spálit spoustu programů, smluv a všeho, co právě nyní můžete odevzdat. A to ve fialových, zlatých, diamantových či jiných plamenech přeměny. Až projdete pročištěním, tak teprve můžete vstoupit do síní Mistrů. Zde vám mohou být navráceny „zatoulané částečky duše“, či vaše moudrosti, síla a jiné. Přes síň se Smaragdovými deskami, či spíše disky se můžete přesunout k jakýmkoli záznamům kdekoli ve vesmíru na jakékoli vibrační úrovni. V podstatě, když se naladíte na jejich frekvenci, tak otevíráte moudrost a vědění zakódované ve vašich buňkách a DNA.

Celou dobu jste teď a tady, jen otevíráte zámky a šuplíčky. :-)

Lze jít i ke křišťálovým a jiným lebkám. Nedávno jsme na kurzu s lidmi sdíleli stejný prožitek. Viděli jsme, jak jsou uprostřed určité lebky /ametystová, zlatá, diamantová atd./ a kolem nich, krouží jiné. Najednou jsme stáli v tomto středu a vnímali, že ty „centrální lebky“ máme uvnitř na místě čaker a kolem nás ve spirále obíhají další. Slovy se to dá těžko popsat…
Další zajímavý poznatek přišel v Síni s Květem Života.

Již delší dobu vím, že tento symbol nevypadá tak, jak nám je v současné době prezentován, a sice propojené kružnice. Vždy jsem ho vnitřním zrakem vnímala, jako do sebe zapadající panely světla, které se protáčení, vibrují. To utváří propojené světelné koule. To vše je v pohybu – multidimenzionální. Při mém posledním naladění se na „Květ“ se stala zvláštní věc. Tento zářící symbol velmi měnil tvar do různých podob.

Hodně výrazná byla multidimenzionální Merkaba.

V dnešní době je již zcela nepoužitelná Merkaba, kterou známe z obrázků. Ta svým způsobem představuje pouze dvouvláknovou DNA. Dnešní člověk má již daleko více vláken, stejně tak jako čaker /někde ještě stále uvádějí 7/ a tudíž i jeho Merkaba obsahuje velké množství vystupujících malých „pyramid“. Vše je multidimenzionální, prostorové, neustále se pohybující, protáčející, vibrující a měnící. Merkaba se tím, jak se zvedají vibrace planety i nás v každém člověku samovolně aktivuje. Otevírá se s otevřeným srdcem, soucitem, bezpodmínečnou láskou a prožíváním života v radosti. Již dávno tak netvoří světelné tělo…

S vibracemi, které nyní na planetě jsou má většina lidí již např. „krystalické“, či „diamantové tělo“.

Když jsem nedávno ze Síní s lidmi vycházela, tak nás to vedlo pod Sfingu. Na předešlých kurzech to ještě nebylo možné… Zde nám bylo předáno to, co právě nyní s námi rezonuje. Když naladěním se na tyto prostory tady a teď ve svých buňkách a v DNA otevírám vědění, tak to chvíli trvá než se to z podvědomí a energetické roviny dostane do vědomí a hmoty. Tudíž si moudrost plně uvědomuji zpětně. Začali mi tedy vystupovat na povrch informace spojené s Egyptem.

Původně se zde nacházely dvě Sfingy, kterými, když se prošlo, tak došlo k jistému zážehu - k aktivaci.

Egypt Ivona AntaliPřed nimi bylo 13 pyramid. 12 v kruhu okolo třinácté, která byla uprostřed. Tak jako křišťálové a jiné lebky. :-) Vše to bylo postaveno dávno před Atlantidou. Před tisíci, možná milióny lety. Postavili je uprchlíci ze souhvězdí Lyry. Tam po eony probíhaly velké boje a války. Právě zde se nachází přechody, brány, červí díry do jiných dimenzí a vesmírů. Pokud někdo nějakou zavře, tak zamezí napojení na "Světlo" /zapomenutí kým jsme - nevědomí/ pro celý vesmír, či nějakou dimenzi. To se tam kdysi stalo… Uprchlíci se snažili ukrýt na naší planetě.

V oblasti Egypta postavili dvě sfingy /měly jinou podobu, než jakou známe nyní/ a 13 pyramid. Vlastnili klíče, kódy, kterými to vše spustili, aktivovali a i přes odpojení v naší oblasti se pokusili toto znovunainstalovat odtud ze Země. V hlavní pyramidě uprostřed otevřeli portál - bránu, která to vše prorazila a zde začaly opět skrz naši planetu proudit paprsky ze Zdroje a šířit se dále našim vesmírem.

Bohužel, je válčící jiní Lyřané našli a vše to tu téměř srovnali se Zemí. Jednu Sfingu úplně zničili, druhou výrazně poškodili. Většinu pyramid zlikvidovali a to hlavně tu centrální uprostřed. Rozebrali bránu a rozpoutali tu takovou válku, že došlo k potopě světa a zániku tehdejší civilizace.

Až po této události později vyvstala v moři Atlantida.

Po jejím zničení se Thovt a jeho družina přesunuli do Egypta, kde nejspíše trochu opravili sfingu a nějaké pyramidy, ale ne do původní funkční podoby. Další se jim nepodařilo obnovit a i kdyby, neznali klíče, kódy k aktivaci brány - portálu. Ty stavby /tedy to co z nich zbylo/ v Egyptě stály dávno před příchodem Atlanťanů.

Země je stále hlídána a není svobodná, protože je velmi důležitá, kvůli tomu, co se zde nacházelo.

Ale již dochází k osvobození. ;-) I díky nám, kteří jsme měli tu odvahu se zde inkarnovat. :-) Děkuji nám všem z celého srdce.
V hluboké lásce...
Antalii

Autorka článku: Ivona Antalii,  atlantské meditace, kurzy, atlantské a partnerské přepisy www.kliceksrdci.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

 • Simple Item 30
 • Simple Item 27
 • Simple Item 28
 • 1
 • 2
 • 3
 • Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození

  Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Číslo dne narození "To, čím jsi, záleží na třech faktorech: na tom, co jsi zdědil, co z tebe udělalo tvé okolí a co sis svobodně vybral ze svého okolí a dědictví." ALDOUS HUXLEY (anglický spisovatel) Číslo dne narození nám ukazuje naši minulost, duševní dědictví a podstatu minulého života. Číst dál
 • Časopis Šifra: Včelstva vymírají jako nikdy v historii. Dva včelaři vyrazili do boje za jejich záchranu

  Včelstva vymírají jako nikdy v historii. Jablka, jahody, okurky, med… Přibližně třetina našich potravin závisí na rostlinách, které opylují včely. Na celém světě probíhá dramatický úhyn včelí populace, který je podle odborníků zapříčiněn monokulturami, parazity a pesticidy. Dva biovčelaři ze severního Německa už toho mají dost a rozhodli se s tím Číst dál
 • Jste Pozemský Anděl? 21 znaků jak to poznat

  Jste Pozemský Anděl? 21 znaků jak to poznat Nikdy na ten osudný den nezapomenu. Stál jsem u křižovatky a byl jsem připraven přejít silnici k autobusové zastávce. Najednou se vyřítilo rychlé auto, za kterým projela kolona policistů v autě. Auto na křižovatce nabouralo do jiného auta a obě dvě se rozlétly. Všude byly Číst dál
 • Petra Yamuna Wolf: Archetyp PANNA

  Petra Yamuna Wolf: Archetyp PANNA Archetyp Panna je prvním archetypem ze 4, kterými se budeme zabývat. Pod jeho vlivem je lůno každé přirozeně menstruující ženy (nebere antikoncepci) většinou v období přirůstajícího Měsíce po Novu. Panna se v nás začíná doslova probouzet, jako se jaro probouzí po odpočinku v zimě, po Číst dál
 • Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA?

  Soňa Sofi: Co znamená, když vídáte OPAKUJÍCÍ SE ČÍSLA? Vesmír a andělé nám někdy posílají zprávy v podobě opakujících se čísel. Je na nás, zda tato poselství rozpoznáme a jsme k nim vnímaví či nikoliv. Většinou se tyto číselné kombinace objevují v našem životě při změnách, aby nám byly nápomocny. Tyto číselné vzkazy se Číst dál
 • Veronika Kovářová: Příčina žárlivosti

  Veronika Kovářová: Příčina žárlivosti Láska a žárlivost, tak úzce skloňujeme tyto dva pojmy, aniž bychom si to uvědomovali. Zastáván je názor, že láska souvisí se žárlivostí. Snad asi není od věci vzpomenout přísloví, že kdo nežárlí, ten nemiluje. Ale co tím doopravdy sledujeme? Není to náhodou jakási omluva pro Číst dál
 • MUDr. Jan Miklánek: Placebo léčí nebo neléčí?

  MUDr. Jan Miklánek: Placebo léčí nebo neléčí? V soudobé klasické medicíně si ve většině případů představujeme pod pojmem placebo lék, léčivo či lékařskou nebo léčitelskou metodu, jenž neobsahují žádnou aktivní látka není znám materialisticky daný mechanismus jeho účinku. Bohužel v praxi jako lékař i vidím, že je to placebo, které má obrovský Číst dál
 • Křesťané nás okradli o tisíce let minulosti

  Křesťané nás okradli o tisíce let minulosti V letošním roce bychom podle slovanského kalendáře měli rok 7523. Ale nemáme. Píše se rok 2015 n.l.. Proč? Před 7520 lety v den podzimní rovnodennosti byl uzavřen mír ve Hvězdném chrámu mezi Bílou Rasou (starými Slovany) a Velkým Drakem (starými Číňany). Tehdejší Slované vytvořili nový Číst dál
 • Nacisté ukradli symbol svastiky Slovanům

  Nacisté ukradli symbol svastiky Slovanům Slovanské Svastiky byly používány našimi Předky na ochranu lidí, zvířat, polí, obydlí i hospodářských stavení před temnými silami. Dodávaly sílu, harmonizovaly prostředí, umocňovaly léčitelské i jiné duševní a duchovní schopnosti. Naši Předkové věděli, jak jsou mocné, a znali jejich velkou sílu. Proto je používaly jako Číst dál
 • Adéla Chytilová: Děkujte za to, čeho chcete více

  Adéla Chytilová: Děkujte za to, čeho chcete více Vděčnost je fenoménem dnešní doby, ale málokdo ji cítí upřímně od srdce. Cítit vděčnost za to, že máme postel, skleničku na vodu nebo možnost dýchat, nám možná přijde jako klišé, ale přitom je to ta nejkrásnější základna, co máme. Takové jedno děkuji znásobí ihned to, Číst dál
 • Katka Kramolišová: KDO A CO JE BOHYNĚ? 

  Katka Kramolišová: KDO A CO JE BOHYNĚ? Bohyně není pouhá soška z archeologických vykopávek dávno zapomenutých kmenů. Není také jen neuchopitelným závanem naší duše, který existuje pouze v mýtech. Bohyně žije v nás, žije v zemi, v našich činech a našich životech. Jako Bohyně matka je dárkyní života, stvořitelkou všeho živého a Číst dál
 • Rozchod / rozvod - příčiny a možnosti prevence

  Rozchod / rozvod - příčiny a možnosti prevence Nic nedokáže udržet manželství naživu uprostřed jedovatých výparů (hádek). Hádky jsou pro partnerský vztah největším zlem, vždy ničí a zabíjí. Lásku zabíjí neustálé stížnosti, sekýrování a kritizování.K napsání tohoto článku mně inspirovala nelichotivá statistika rozvodů v naší republice a z hlediska mého profesního zaměření i Číst dál
 • ČASOPIS ŠIFRA: Slovinsko prohlásilo svou pitnou vodu za lidské právo. V různých zemích světa však stále zuří válka o vodu

  ČASOPIS ŠIFRA: Slovinsko prohlásilo svou pitnou vodu za lidské právo. V různých zemích světa však stále zuří válka o vodu Slovinsko prohlásilo svou pitnou vodu za lidské právo. Učinilo tak pravý opak toho, co udělal Peter Brabeck-Letmathe, prezident společnosti Nestlé, největší potravinové společnosti na světě, když se podílel na rozsáhlé privatizaci pitné vody, často nabízeje vyšší částky než různé komunity, které chtěly své vodní rezervy Číst dál
 • Miroslav Čonka: Otevření jasnovidnosti během pobytu ve tmě

  Miroslav Čonka: Otevření jasnovidnosti během pobytu ve tmě Během terapie tmou, se mohou účastníkům výrazně posunout či aktivovat jemněhmotné smysly. Může dojít k aktivaci Kundalini - hadí síly, třetího oka či dokonce otevření částečné nebo plné jasnovidnosti. Pokud je člověk na určitém stupni duchovního vývoje, očištěn od strachů, bloků a destruktivních a omezujících programů, Číst dál
 • Lucie Harnošová: Volná menstruace

  Lucie Harnošová: Volná menstruace To nemůže rozhodně fungovat!!! Byla moje první myšlenka, když jsem zaslechla před pár lety poprvé o bezvložkové menstruační metodě, nebo-li svobodné či také volné menstruaci. Zajímavé je, že to stejné si řada lidí myslí i o bezplenkové komunikační metodě, kterou jsme s dětmi praktikovali a Číst dál
 • Petra Janoušková: Všechno bude fungovat, dokud…

  Petra Janoušková: Všechno bude fungovat, dokud… Dítě je bytost přirozená a emocionální. Čistá, nezkažená, nádherná. O tom se mnou, myslím, nikdo nebude polemizovat. Ale troufnu si tvrdit i víc. :) Dítě je tvor inteligentní, s vlastním pudem sebezáchovy, s přirozenými sklony zařadit se do skupiny a chová se tak, aby ho skupina Číst dál
 • BENJAMIN KURAS: O pohřbívání svobody a o tom, že i růst někdy bolí…

  BENJAMIN KURAS: O pohřbívání svobody a o tom, že i růst někdy bolí… Jak se můžeme bránit pohřbívání svobody? Tady totiž nejde jen o tu evropskou svobodu, ale i o naši vlastní. Tu, která je manipulována médii, tu, díky které si přece jen ještě můžeme vybrat farmářskou lokální potravinu a vidět to, jakou skutečnou hybnou světovou moc mají Číst dál
 • Renata Petříčková: ÚNOR 2018 dle Karet pravé lásky

  Renata Petříčková: ÚNOR 2018 dle Karet pravé lásky ÚNOR 2018 dle Karet pravé lásky. Přidáte se k uzdravení a hojnosti? Jak nejlépe vyzkoušet tak parádní, barevné karty než si je rovnou ověřit v praxi? Takže jaký bude podle nich únor 2018? Mohl by být celkem kvetoucím a rostoucím měsícem, ve kterém se nám Číst dál
 • Ív Kejzlarová Ešmírová: Vztahy a zase ty vztahy

  Ív Kejzlarová Ešmírová: Vztahy a zase ty vztahy Vztahy a kdy přijde ten pravý a kdy ta pravá.., proč někdo vchází do života, když chcete být sami nebo jste již zadaní......karmické, vztahy , paprsky, dvojpaprsky , dotazy kterých mám plné zprávy. V současnosti kdy energie proudí trošku jinak, je plno změn, transformací, nerozdělovala bych partnery Číst dál
 • Pleja Světlo Krystal: Zlomový rok 2018

  Pleja Světlo Krystal: Zlomový rok 2018 Přátelé drazí,Rok 2018 má být pro nás skutečně ten zlomový, jde nám v něm doslova o všechno, o velké změny v naší společnosti, o zachování suverenity mnoha národů, o propojování s matičkou přírodou. Vše se bude odvíjet, podle našich rozhodnutí, činů, stavu naší Mysli, velikosti Číst dál
 • Eva Marvánová: Můžu zhubnout?

  Eva Marvánová: Můžu zhubnout? Otázka: Dobrý den, chtěla jsem se vás zeptat zda máte zkušenosti s lidmi, kteří chtěli zhubnout a ,,něco“ jim v tom bránilo. Nebo i zhubli a zase přibrali. Dá se tato záležitost také vyléčit vaší metodou? Pokud ano, prosím jaká je v tomto zkušenost. Kolik Číst dál
 • Pavlína Holancová: KRÁSNÉ NOVOLUNÍ V KOZOROHU!

  Pavlína Holancová: KRÁSNÉ NOVOLUNÍ V KOZOROHU! Novoluní je fáze, kdy se Slunce potkává v přesné konjunkci s Lunou. To dnešní nastává ve znamení Kozoroha (3.17 hod. SEČ). Jedná se o poslední nov před novou sérií zatmění. Dá se říci, že se tak již tímto novoluním urychlují události. Zvyšuje se tlak na Číst dál
 • Aniel Sejková: Pyramida v Jižních Čechách

  Aniel Sejková: Pyramida v Jižních Čechách Práci s energiemi, krystaly a bylinami jsem studovala od té doby, co jsem uměla číst. O existenci duchovních světů jsem však věděla dávno. Také o tom, že každá duše má svůj životní plán, než se vtělí na planetu Zemi. O tom zda a jak plán Číst dál
 • Mgr. Lenka Sobková: Kam vede magická stezka?

  Mgr. Lenka Sobková: Kam vede magická stezka? Komu by nepřipadala přitažlivá schopnost “vykouzlit si” to, co si právě přeji. Každý takový rituál, kdy si něco toužíme zhmotnit, míří k určitému cíli, kde nám naše přání někdo splní. A ten cíl může ležet ve velmi rozdílných úrovních a plnit jej mohou velmi různorodé Číst dál
 • Zdenka Blechová: Láska nebolí, jen závislost bolí

  Zdenka Blechová: Láska nebolí, jen závislost bolí Tak jsem si tak přemýšlela o lásce a uvědomila si, že láska nebolí, ale závislost bolí a tu zaměňujeme za lásku. Když si na někoho zvyknete a on vám odejde, bolí vás vlastně vaše závislost na něm. Když si na něco zvyknete a najednou to Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Nadcházející události

23led
Další živé vysílání s numeroložkou Soňou Sofi s praktickými radami- kdy investovat, do čeho - byt, nemovitost, půda nebo nějaký pozemek - kdy být naopak obezřetným a zvažovat hypotéky či dlouhodobé úvěrování nebo investice do podnikání- jak mohou lidé rozproudit energeticky a prakticky tok financí - čím vším to mohou podpořit - nejen nastavení mysli ale i praktickými návody- jak vydělávat peníze, tak aby se náš život nestal jen honbou za zisky mamonem nebo slávou, ale abychom tvořili srdcem- jaký jsem typ, pro spolupráci, individuální práci, zaměstnanecký poměr, či zda mohu podnikat sám za sebe, ve spolupráci s někým nebo založit rodinnou firmu- při neúspěchu, který se nevyhýbá nikomu z nás - najít příčinu a ukázat cestu- jak zvládat své finanční závazky a strach spojený s obavami o dostatek finančních prostředků SLEDUJTE VYSÍLÁNÍ NA YOUTUBE ZDE: " id="dp-module-upcoming-default-136-events-144-144-description">
25led
S alternativním publicistou Miroslavem Zelenkou na aktuální témata, energie ledna a přípava na jaro. Přenos sledujte zde: https://youtu.be/PZdGMjpiW7U" id="dp-module-upcoming-default-136-events-287-287-description">
30led
Detailní povídání o astrologickém znamení Vodnáře s renomovaným astrologem Antonínem Baudyšem.http://www.horoskopyproradost.cz/ " id="dp-module-upcoming-default-136-events-284-284-description">
31led
Povídání o úplňku s astroložkou Jitkou Bártovou. 31.1.2018 ÚPLNĚK v 14:26 Lev Orgány související se znamením Luny: Lev - Srdce, aorta, krevní oběh, krevní tlak, srdeční puls. Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.   Lékařský zákrok: Za Úplňku se žádný lékařský zákrok nedoporučuje!   Zahrada: + Sbírat kořeny bylin (mají teď největší sílu) - Nesušit nadzemní části bylin (nechat na později) - Nestříhat živý plot (nadzemní části jsou teď citlivé) - Neřezat stromy a keře - Nezaštipovat zeleninu a květiny   Přenos sledujte zde: " id="dp-module-upcoming-default-136-events-285-285-description">
gramatika-pro-nil.gif
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association