Atlantida - první část

Moje první setkání s Atlantidou přišlo v roce 2007. Ležela jsem v posteli a meditovala, když v tom mé tělo poněkud nabralo na hmotnosti a nebylo schopno pohybu. Vážila jsem snad tunu a celá vibrovala od hlavy, až po konečky prstů. Najednou jsem byla někde jinde, a aniž bych se o tento kontinent nějak výrazně zajímala tak jsem věděla, že jsem v Atlantidě. Byla jsem oblečena do jednoduchých, dlouhých nejspíše lněných šatů bílé barvy. Má hustá blond hříva mi sahala až po pás. Vlasy se třpytily a odrážely jakoby odlesky zlata.

V této mé první Atlantské vizi jsem se viděla jako léčitelka.

Atlantis 1Člověk, kterého jsem léčila, ležel na něčem, co se podobalo podélnému stolu, který byl vyroben z nějakého druhu léčivého kamene. V ruce jsem držela hůlku s krystalem na jejím konci. Kámen měl tvar a barvu podle toho, co jsem zrovna léčila. Pokud jsem použila hůlku s červeným kamenem, tak mi bylo dovoleno vytáhnout z dotyčného něco, co se týkalo karmy. Při použití hůlky se rozběhl obrovsky silný, až nepopsatelný proces. Jakoby silou všech blesků začalo z osoby na vysokém, rovném, kamenném lůžku proudit do mé hůlky, kterou jsem držela v ruce. Blesky šlehaly obrovskou rychlostí a intenzitou. Když už to bylo na maximum tak jsem hůlku otočila směrem do velké koule, která se vznášela jakoby ve světle ve velké míse, která stála na stojanu. V tom stejně mocnou silou začaly lítat blesky z hůlky do této koule, a prostřednictvím toho všeho někam dolů. Vnímala jsem, že vše letí do nitra Země k transformaci.

V místnosti se nacházelo více těchto pomůcek k léčení.

Stejně tak jako křišťálová koule vznášející se na vzduchovém světelném polštáři na stojanu, tam bylo podobné zařízení, ale místo koule si tam ve světle levitovala v míse na podstavci malá pyramida. Tu jsem používala v případě, že jsem měla hůlku s modrým kamenem. Pokud na hůlce zářil krystal zelený, tak jsem nemoc odváděla do něčeho, co se podobalo světelné řece. Jednou jsem se viděla i s hůlkou na jejímž konci byl velký kámen jasně červené barvy, který byl omotán hady. Na krku jsem měla přívěsek se stočeným hadem. Když jsem zahlédla sebe s touto hůlkou, tak jsem začala vnímat, jak mou páteří projíždí had od kostrče až po konec míchy. Jakoby mi praskala stará kůže a to staré se rozpraskalo a rozletělo do okolí. V tu chvíli jsem vnímala jednotu s Božím otcem i matkou a viděla se jako velká zářící světelná koule.

Až v roce 2012 kdy se mi plně rozjela další podobná zasvěcení a hadů mou páteří projíždělo více jsem si uvědomila, že tady prvně u mě došlo k otevření hadí síly Kundaliny.

Nejčastěji jsem léčila tyčí, na jejímž konci byl rubínový kámen ve tvaru pyramidy. Používala jsem, ale i hůlku s kamenem smaragdovým léčivým nebo zlatým celkově regeneračním. Modrý kámen jsem aplikovala např. na onemocnění žil a tepen.

O několik let později jsem si uvědomila, že kámen jsem viděla jen obrazně. Později jsem vnímala, že to bylo dutá křišťálová tyčka a krystal na konci byl jen jakýmsi symbolem energie kamene, který byl zrovna v hůlce přítomen. Nemoc se tedy vlastně natáhla do dutého prostotu a poté vyšlehla ven do mísy se světlem k transformaci. V roce 2013 jsem se setkala také se současným léčením mimozemšťany na vesmírné lodi, kde jsem si všimla, že jejich léčení je velmi podobné tomu Atlantskému, jen již za tu dobu vylepšené.  Jde o malé duté zlaté jehličky, které se zapichují do těla. Vytáhnou z něj to co je černé a hodí se do mísy se zářivým plamenem, kde se přemění.

Když jsem dokončila léčení, tak jsem se šla zregenerovat do jedné místnosti, ve které se nacházel nádherný, zlatý, zářící sarkofág. Jako by mě poznal, když jsem vcházela dovnitř a otevřel se. Naskytl se mi úžasný pohled na to, jak z hloubi jeho nitra vychází nádherné oslňující, až skoro oslepující jasné, čisté světlo. S klidem jsem do něj ulehla. Dostala jsem se do velmi hlubokého,  meditativního stavu a cítila jak světelná energie proudící kolem mě, vstupuje do mě a celkově regeneruje. V dnešní době by se tento proces dal nazvat dobíjením baterek. Doslova jsem se koupala ve světelné lázni, která promývala a regenerovala všechna má těla skrz na skrz. Ven jsem vyšla jako znovuzrozená.

Ne vždy jsem používala metodu blesků. Někdy jsem jen hůlkou kroužila nad tělem a roztáčela čakry, které byly oslabené. Aura se dala také hůlkou upravit a zesílit.

Tato zkušenost s Atlantidou byla sice má první v tomto životě, ale ne poslední.

Další silné vnoření mě potkalo v roce 2010. Vnímám, že je u mě aktivován modrý krystal moudrosti. Dostávám se do Poseidonova chrámu, který vidím zevnitř jako kupolovitý. V jeho středu se nachází obrovský, nádherně zářící krystal bílé až téměř průsvitné barvy, ze kterého tryskají barevné paprsky. Tento krystal je živý, plný světla, lásky a informací a zároveň je klíčem k cestování do jiných dimenzí.

Vnímám ho jako spojení se Síriem, Dutou Zemí, Centrálním Sluncem, ale i Zdrojem. V nitru naší planety je prostor kde žijí vyspělé bytosti. Pro nás je asi těžko pochopitelné jak tam mohou žít bez slunce a světla. Místo slunce je tam obrovský hlavní krystal, který dodává světlo, teplo, energii, moudrost a lásku. Je propojen s menšími krystaly, se kterými komunikuje. Takové kameny se nácházely i v Atlantidě. Krystal v Poseidonově chrámu byl propojen se systémem křišťálových pyramid a jiných krystalů v Duté Zemi a ve Vesmíru. Atlanťané tak mohli komunikovat, jak s vesmírnými bytostmi, tak s těmi v Duté zemi. V Atlantidě se také nacházely křišťálové pyramidy. Mezi nejkrásnější patřila pyramida s fialovým plamenem přeměny, který v sobě odrážel odlesky stříbrné a zlaté barvy. Již u vchodu do pyramidy plápolaly tyto plameny a vše zářilo nádherným světlem. Uprostřed byl kruh a v něm obrovský plamen, který plápolal do velké výšky až špičkou pyramidy ven. Okolo byly v kruhu menší plameny. Atlanťané se mohli do plamene chodit léčit a přeměňovat to co již nepotřebují. V další nádherné křišťálové pyramidě se nacházel panel světla s energií Mahátma. Byla to energie, která obsahovala všech 12 paprsků Veleknězů Atlantidy. Také zářila a byla plná Mistrů. Uprostřed byl panel světla procházející skrz pyramidu nad i pod ní. Světlem procházela velká zářivá zlatobílá koule, která čistila vše okolo žláz s vnitřní sekrecí a pokračovala směrem do Země.

Kolem Atlantského krystalu v místnosti kruhového půdorysu se nachází ve větší vzdálenosti kopírující zeď více menších barevných, levitujících kamenů. S úžasem pozoruji také vznášející se kámen tvaru koule, který mění barvu od modré přes fialovou, až po zelenou, a zároveň se točí ve světelném vzduchoprázdnu v míse, která stojí na úzké pyramidě. V této zářící místnosti stojí 12 osob oblečených v jednoduchých bílých šatech. Na krku jim visí přívěsek kruhového tvaru. Na mém vidím uprostřed zářící kámen a z něho vycházejí do obloučku paprsky, které mají na svém konci spirálku. Tyto oblé spirálovité paprsky se stáčejí směrem doprava. Každý jeden z nás má za úkol být ochráncem jemu určeného krystalu jisté barvy. Vnímám, že přívěsky na krku se časem mění. V pozdější době jsem u sebe viděla na krku Ankch s krystalem uprostřed kruhovité části. Tyto kříže mohli používat jen zasvěcenci, kteří prošli nejvyšším zasvěcením. Ankchy se později používaly i v Egyptě. Kámen uprostřed mohl léčit, ale i zabíjet a proto jej mohli používat jen zasvěcenci Velkého bílého bratrstva v Egyptě zvaného řád Melchizedek.

 

Autorka článku: Ivona Antalii, atlantské meditace, kurzy, atlantské a partnerské přepisy www.kliceksrdci.cz

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-))

 • Simple Item 42
 • Simple Item 44
 • Simple Item 43
 • Simple Item 41
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Anna Vršník: Otipujte se – Kolik úrovní nepořádku vnímáte?

  Anna Vršník: Otipujte se – Kolik úrovní nepořádku vnímáte? Šůrujete byt každou sobotu, velký úklid jednou měsíčně a generální úklid před Vánoci? A stejně máte pocit, že to někdy není dost? Existuje totiž více typů nepořádku včetně těch, které nejsou úplně viditelné a přesto nás ovlivňují. Každý vnímáme do jiné úrovně nepořádku a podle Číst dál
 • Jitka Bičíková: KDE A PROČ VZNIKAJÍ DEPRESE??

  Jitka Bičíková: KDE A PROČ VZNIKAJÍ DEPRESE?? Nikdo o nich nemluví, je to citlivé tabu. Přitom na ně trpí každý druhý jedinec. Lidé se za své pocity, emoce, dojmy, „podivné psychické stavy“ stydí, aby nebyli považováni za blázny. Přitom tajně k psychiatrům chodí více jak třetina populace a antidepresiva používá více jak Číst dál
 • Jitka Bartošová: Po týdnu zhuštěných energií - II.

  Jitka Bartošová: Po týdnu zhuštěných energií - II. Navážu na téma předchozí, spoustu lidí mělo těžkosti hlavně minulý týden, kdy to kolem novoluní vrcholilo. Pozorovala jsem se od víkendu ve vlastní multidimenzionalitě. Svým způsobem jsem dospěla do bodu, kdy mě nebaví (a proto ignoruji, ať si říká, kdo chce, co chce) se pohoršovat Číst dál
 • Alessandra Lanzafame: Proč je tak těžké následovat srdce?

  Alessandra Lanzafame: Proč je tak těžké následovat srdce? V posledních dnech pozoruji, jak se kolektivně řeší, zjednodušeně řečeno, srdce versus hlava. V první řadě by bylo dobré si říct, co to znamená „být v srdci“. Pro mě to znamená, že jsem sama v sobě a řídím se podle své vnitřní pravdy – hodnot a Číst dál
 • Alexandr Tóth: Protože očistec

  Alexandr Tóth: Protože očistec Velice často se mě lidé ptají, co se děje. Proč se ten svět tak mění? Jaký má důvod, že se lidé chovají tak špatně? Jak to, že moje emoce lítají nahoru a dolů? Ten důvod je, že jsme v 3D a prolínáme se s světem Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19

Sledujte náš youtube kanál PŘÍZNAKY TRANSFORMACE

Nadcházející události

15 říj
Zájezd na pyramidy v Bosně s Avou, Ondrou a Janou
15.10.2018 13:00 - 21.10.2018 16:00
Z naší skvělou terapeutkou Janou Pozlovskou a s naším týmem Avou, Ondrou a Jirkou, se můžete vydat na bosenské pyramidy a strávit příjemný týden seberozvojem a být také svědkem natáčení dokumentu o této výjmečné lokalitě.7- DENNÍ PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ U BOSENSKÝCH PYRAMID, KTERÝ NÁS POVEDE K NAŠÍ PODSTATĚ.Tuto cestu pořádáme spolu s portálem osobního rozvoje PŘÍZNAKY TRANSFORMACE, který o cestě natočí dokument. PROČ " n dom lid kte p do tohoto m uv maj pocit jako by se vr j sama tento za pravideln ka umoc to i velice v a pohostinnost kdy jsou dnes ji bl ten je hlavn podpo t energie kter velmi rychle snadno vedou k sob dovnit na nejhlub podstat tedy skute z pom otev co br uvid d energetick pyramid u si l relaxa pobyt tunelech budeme hr bavit pozn pomoc r her cvi veden relaxac postav rovnov pohody. uk prakticky jak b souladu sami sebou s popis programu najdete zde: http: cena zahrnuje ubytov polopenzi vstupy dle sebepozn programcena nezahrnuje cestu pobytu doprava vlastn auty domluvit spoluj tak aby byly vozy vyt cesta dopravu bude vy podle jednotliv pl pro malou skupinu proto pokud ni chcete vydat rezervujte sv nejd>
15 říj
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association