Co je vnitřní dítě? Vše co se nám v dětství stalo, v dobrém i zlém si neseme v sobě. V každém období svého dospívání jsme měli získat nějaké zkušenosti, které potřebujeme v dospělosti. Máme sedm období dospívání. KOJENEC, BATOLE, PŘEDŠKOLNÍ VĚK, ŠKOLNÍ VĚK, PUBERTA, DOSPÍVÁNÍ a DOSPĚLOST.

obrazekZkušenosti potřebujeme, abychom byli dospělí. Být dospělý znamená být v souladu se svým vnitřním dítětem. Pokud jsme v dětství dostali vše co jsme pro svůj přirozený vývoj dostat měli, je naše vnitřní dítě v pohodě, protože ví, že jeho dospělý se o něj postará a ochrání ho. Pokud tomu tak není, cítí se naše vnitřní dítě ohroženo okolním světem i námi samými. Když jsme nedošli vnitřní zralosti, nejsme dospělí, ale řešíme problémy kolem sebe a v sobě jako děti, nebo rodiče.

Dítě v nás je vystrašené, vynucuje si podporu a pozornost. Rodič v nás, se rozhoduje dle naučených vzorců, které přijal v dětství. Je direktivní, nesmlouvavý, přesvědčený o správnosti svého jednání, podle kterého se řídí a vnucuje ho druhým i sobě.

Takže naše jednání ovlivňuje dítě, rodič a dospělý. Dosáhneme-li stavu, kdy vnitřní dítě je v souladu se svým rodičem, získává naše vnitřní dítě dospělého o kterém ví, že ho ochrání a postará se o něj vždy, když bude potřebovat.

Málokdo z nás si uvědomuje, že máme v sobě konflikt mezi rodičem a dítětem. Když se pomocí Chanelinngu dostaneme do podvědomí, tento konflikt se zjitří a my se dozvídáme proč se vše neděje jak si přejeme a co máme změnit, aby se to tak dělo. Poznáváme sami sebe a měníme své programy, které nám bránily žít ideálně šťastný život v hojnosti a blahobytu.

Zkuste si opakovat „Žiješ ideální život v hojnosti a blahobytu“. Opakujte to několikrát za sebou. Říkejte to ve druhé osobě.Ty žiješ. Pak to samé můžete zkusit říkat v osobě první. Já žiji. A pozorujte pocity, které u toho máte.

Máte-li přitom dobrý pocit a jste přesvědčeni, že tomu tak je ve všech oblastech vašeho života, pak nemáte co řešit a jste šťastný člověk. Ale když cítíte, že tomu tak není, zamyslete se proč a snažte se to napravit. Jsme tu proto, abychom byli šťastni. Jen šťastní lidé mohou rozdávat radost a lásku.
A VOTOM TO JE.

Již několikrát jsem zde psal o Channelingu a píši znova. Proč? Protože jsem došel konečně poznání, proč jsme touto schopností obdařeni a jak ji můžeme pro sebe využít.

Když jsem objevil možnosti Channelingu a začal tuto naši schopnost využívat při svých terapiích, věděl jsem, že se něco napravuje, ale procesu, který se v nás odehrává jsem ještě dostatečně nerozuměl. Dnes vím, že máme ve své mysli programy, které předurčují naše jednání. Myslíme si, že máme svobodnou vůli, ale nemáme. Neseme si v sobě zkušenosti svých předků, které nám předali a přidáváme k nim vlastní zkušenosti, které předáme svým potomkům. Nerozhodujeme se svobodně dle dané situace, ale podle programů, se kterými jsme se ztotožnili. Myslíme si, že víme co je správné a co je špatné pro nás i ostatní a bojíme se tyto své představy změnit. Jdeme životem a chceme vědět co nás čeká za příštím rohem. Podle zkušeností si vytvoříme představu, že za tím rohem je stejný svět, jaký známe a pokud tomu tak je, jsme spokojeni, pokud tomu tak není, jsme nešťastní.

Došel jsem poznání, že když si ze své mysli pomocí Channelingu vyčistíme své programy, domněnky a předsudky, stáváme se tvůrci svého života a náš osud, který nám byl předurčen těmito programy, přestává platit a my získáváme svobodnou vůli žít teď a tady po svém. Svět, lidé, život kolem nás se mění stále rychleji, ale naše programy, některé jsou prehistoricky staré, říkáme jim pudy, se mění jen pomalu. My se tomuto rychlému vývoji nestíháme přizpůsobit.

Připadá mi to jako zázrak, když na mém kurzu Channelingu si některý z účastníků sedne do horkého křesla a najde odvahu pojmenovat svůj program, který mu v životě způsobuje problémy. Sedne si a během deseti minut odchází s hlubokým prožitkem nového poznání. Starý program, který mu nedovolil svobodně jednat je pryč a on získal svobodnou vůli rozhodovat se podle nových zkušeností a ne podle starých programů.

Nedávno jsem viděl americký film, který se právě tímto tématem zabývá. Jmenuje se Správci osudu. Je o tom, že nemáme svobodnou vůli a jsme řízeni osudem, ale máme možnost se osvobodit a svobodnou vůli získat.

Bůh nám svobodnou vůli nedal, dal nám možnost si ji vzít a Channeling je mocný nástroj, jak ji získat. A VOTOM TO JE.

Autor metody Runa: Miroslav Procházka. http://www.rus-runa.cz

Je možné si domluvit bezplatnou konzultaci po telefonu, přes Skype i osobní setkání. Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Mobil 777 648 577 Skype miremek

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autora. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

 • Simple Item 31
 • Simple Item 34
 • Simple Item 32
 • Simple Item 33
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13

Další nejnovější články našeho serveru:

Kontakty na naše terapeuty a pracovníky světla

Nadcházející události

22bře
S alternativním publicistou nad aktuálními tématy.Přenos sledujte zde: https://youtu.be/ygI8tGyuhsM" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-1986192934952007_201803221900-fb-1-1986192934952007_201803221900-description">
24bře
Pravidelné měsíční povídání s numeroložkou Sonja Výklad Karet na téma:JAK NEJLÉPE VYUŽÍT DANÉ MĚSÍČNÍ VIBRACE VE SVŮJ PROSPĚCH, PRO ROZHODNUTÍ, VYŘEŠENÍ, LÁSKU, ZDRAVÍ, INVESTICE, MEZILIDSKÉ VZTAHY, PRACOVNÍ POVINNOSTI A ZMĚNY, KE KTERÝM SE NEMŮŽEME ODHODLAT, CO SI VYŘEŠIT, ABYCHOM SE V ŽIVOTĚ POSUNULI A ŽILI SPOKOJENĚJŠÍ A NAPLNĚNĚJŠÍ ŽIVOT.JAK NEJLÉPE ČI NEJVHODNĚJI VYUŽÍT ENERGIE ČÍSEL DANÉHO MĚSÍCE ČI KONKRÉTNÍ VAŠÍ MĚSÍČNÍ VIBRACE, PŘÍPADNĚ NA CO SI DÁT POZOR, A CO Z HLEDISKA ZDRAVÍ A DISPOZIC NEPODCENIT, KDY JÍT DO AKCE, JEDNAT A NAOPAK, KDY NEMÁ SMYSL ENERGII VYDÁVAT NEBO S NÍ PLÝTVAT. KDY FINANCOVAT, NAKUPOVAT, JÍT DO HYPOTÉKY NEBO PODNIKÁNÍ A KDY NAOPAK JE NEVHODNÁ DOBA ČI PŘÍLIŠ VYSOKÉ RIZIKO FINANČNÍCH ZTRÁT.JAK VÁS MŮŽE KONKRÉTNÍ MĚSÍČNÍ VIBRACE OVLIVŇOVAT A CO MŮŽETE SAMI PODPOŘIT TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM K VAŠEMU SPOKOJENĚJŠÍMU ŽIVOTU BEZ STRESU. JAKÉ LZE V DANÉM MĚSÍCI OČEKÁVAT MEZILIDSKÉ A PARTNERSKÉ VZTAHY. KDO Z VÁS MŮŽE V DANÉM MĚSÍCI ŘEŠIT CITOVOU, PARTNERSKOU, MATERIÁLNÍ ČI RODOVOU KARMU A JAK A MNOHO DALŠÍCH UŽITEČNÝCH RAD.SLEDUJTE PŘENOS ZDE: https://youtu.be/WyXMItBJXmg" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-1830055153960999_201803241900-fb-1-1830055153960999_201803241900-description">
27bře
S populárním českým astrologem nad energiemi OHNIVÉHO ZNAMENÍ BERANA.PŘENOS SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/2Uv8OammEOQ" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-1331142820362994_201803271800-fb-1-1331142820362994_201803271800-description">
30bře
V tomto 3. hodinovém vysílání si probereme všeobecné informace o manipulaci, ať už v osobním životě ze stran lidí, rodiny či známých a nebo ve veřejném životě ze stran korporací, vlády a systému. Hlavní témata vysílání:Osobní/vnitřní forma manipulace mezi lidmiObrana proti osobní manipulaciVeřejná/globální forma manipulaceObrana proti globální manipulaciOndřej Brož se manipulací zabývá téměř celý život, protože byl jistým formám manipulace vystavován. V dospělosti se začal zajímat o různé formy manipulace a hlavně, jak z toho ven. Na tom založil plán své cesty. Pomoci lidem vyhnout se manipulaci a pochopit fungující systémy, které manipulují stále více a více lidí. Manipulováni jsme skutečně každým dnem a téměř všude. Čím dříve si všimneme manipulačních technik, tím lépe s nimi můžeme pracovat a nenechat se jimi ovlivňovat. Pokud chcete změnit život, musíme pochopit vnější vlivy na Váš život... uvědomění začíná právě teď.PŘENOS SLEDUJTE ZDE: https://youtu.be/HdotRkYt_dk" id="dp-module-upcoming-default-136-events-fb-1-113747996091402_201803301800-fb-1-113747996091402_201803301800-description">
Připojte se k nám na facebooku
national cpr association