Alessandra Lanzafame: Proč potkáváme svůj dvojplamen?

Ahoj plamínci,

v dnešním článku se chci vrátit na začátek. Ke smyslu toho, za jakým účelem potkáváme náš dvojplamen, kdo to vlastně je a co můžeme od této cesty očekávat.

Ať už jsi na začátku, nebo už jsi na této cestě dlouho a máš tohle téma nastudované, tenhle článek ti pomůže si spoustu věcí ujasnit.

Tvůj dvojplamen jsi ty. Ty jsi svoje duše – plamen, který je láskou, harmonií, domovem, přijetím, svobodou a rovnováhou a má v rovnováze obě polarity, vlastně v nich není rozdíl, je to androgynní energie. To je to, kým skutečně jsme, všichni bez rozdílu. Tento plamen je stvořen energií ze Zdroje.

Abychom se mohli inkarnovat do této reality v dualitě, která je světem opaků (černá×bílá, dobréךpatné, nahoře×dole), i naše duše sem musí jít ve formě dvou opačných energetických polarit, aby mohla poznávat sama sebe skrze svůj zrcadlový odraz. Tím není myšleno to, že tvůj dvojplamen je opakem charakterových vlastností a bude u něj všechno naopak. Jedná se o opak z energetického hlediska.

Tento plamen odešle sem na Zem dva paprsky – jeden s jednou polaritou (+ , jin, ženská, nazvěte si ji, jak chcete) a jeden s opačnou polaritou (- , jang, mužská). Vzniknou tedy dvě fyzická těla se stejnou energií (vibrací), která je ale přizpůsobená pro tuto 3D realitu. A tím vzniká dvojplamen. Ve skutečnosti jste jedna bytost.


Tato cesta není o tom najít svého ideálního partnera ve formě fyzického protějšku našeho dvojplamene, je to o tom vytvořit dokonalý vztah se sebou samotnými. To je to posvátné partnerství, o kterém se všude hovoří. Ve skutečnosti je posvátné partnerství to se sebou samotnými, protože my jsme jednota, my jsme celiství a nepotřebujeme nikoho, aby nás doplňoval.


Cesta ke vztahu s dvojplamenem není o tom snažit se ho získat, snažit se splnit tisíce podmínek, pomáhat planetě Zemi ke vzestupu. To jsou všechno aspekty, které nás ve skutečnosti oddělují od nás samotných, a nutí nás zaměřovat pozornost vně, místo k sobě. To, jak můžeme nejlépe pomoci planetě Zemi ke vzestupu, je vzestupem nás samotných – bezmeznou úctou, respektem, láskou a přijetím sebe takových, jací jsme, a to všech aspektů – naší vnitřní rodiny, fyzického těla a duše. A to je účelem toho, proč potkáváme svůj dvojplamen.

Jednou z největších misinterpretací na této cestě je přesvědčení, že dvojplameny slouží k vytvoření posvátného partnerství v podobě spojení mužského a ženského principu ve dvou fyzických tělech. Že se jedná o nalezení našeho dokonalého partnera. Jenže to opět vytváří iluzi oddělenosti a toho, že my nejsme celiství. Ve skutečnosti jde o to vytvořit posvátný svazek vnitřního muže a ženy, kteří, když se spojí, vytvoří něco nového v podobě vnitřního dítěte, které je boží jiskrou. I z tohoto důvodu pořádám skupinové konstelace na téma vnitřní rodiny, kde se budeme zabývat harmonizováním těchto tří archetypů uvnitř nás. Pro více info klikni zde.

Tahle cesta není o fyzické realitě, je o duši. Duše je bez limitů a nic pro ni není nemožné. Proto tato cesta je cestou zpátky k duši, o tom poznat svou skutečnou podstatu, od které jsme se dávno odřízli. To je pravý důvod, proč potkáváme svůj dvojplamen v podobě druhé osoby.


Možná ti vyvstává otázka, zda tedy je možné být se svým dvojplamenem ve vztahu. Je. A je to snazší než se na první pohled může zdát. Ale může se to stát až v momentě, kdy se nacházíš v energetickém prostoru absolutního přijetí a toho, že je ti skutečně naprosto jedno, zda spolu budete nebo ne. Všechno je o záměru a energii a v tomto směrnu nemá smysl si nemá nic nalhávat. V hlavě nám to může být jasné, ale musíme to tak vnímat skrze celou naši bytost a být o tom skutečně přesvědčeni a skutečně to tak myslet.


Na druhou stranu není potřeba se za to bičovat, pokud jsi ještě ve fázi, kdy s tvým fyzickým protějškem chceš být. Je to pochopitelné. On je ty. A duše chce být přirozeně sama se sebou. Ale není to o jeho fyzické formě. Není to o tom, jaká je jeho osobnost. Je to o duši, která přirozeně tíhne k tomu být sama se sebou.

V příštím článku se podíváme na to, proč ve skutečnosti od sebe dvojplameny utíkají, čím je to způsobené a co je potřeba udělat pro to, aby se toto kolečko útěků a návratů definitivně zastavilo.


Autorka: Alessandra Lanzafame

http://www.zivotsdvojplamenem.cz/


Jsem profesionální koučka a terapeutka, ale taky holka, která v roce 2011 poznala svůj dvojplamen. Mou největší vášní se stalo právě toto téma ve spojení s osobním rozvojem a spiritualitou. Chci sdílet každý krok mojí cesty, své zkušenosti, ale také další poznatky, které mohou pomoci ostatním lidem. Věřím, že svou energií jich pozitivně zasáhnu spoustu, a společně potáhneme za jeden provaz. Pokud si nevíš na své cestě rady, kontaktuj mě a společně najdeme cestu vpřed. Můžeš mě také sledovat na FB Twinflame Evolution / Život s dvojplamenem či se přidat do stenojmenné skupiny na facebooku.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association