• Simple Item 1
  • 1
Jitka Valentová: Černá luna vstupuje do Berana

Černá luna vstupuje do znamení Berana-pozor zkroťte horké hlavy.

27.1.2020 se kolem 3 h přesune Černá Luna do znamení Berana a započne tak nový 9letý cyklus, kdy se vystřídá zhruba po 9 měsících ve 12 znameních zvěrokruhu. Ve znamení Berana setrvá do 22.10.2020.

Černá Luna ve znamení Berana bude zkoušet naši vnitřní agresivitu, schopnost zvládnout sám sebe a zdravě se prosadit, netrpělivost, odmítnutí a nepřijetí od druhých. Tedy zkoušky ega z diplomacie a spolupráce. Celkově bude ve společnosti více citelná nervozita a válečná nálada. To ještě podpoří od 28.6.2020 tranzit Marsu, který také vstoupí do znamení Berana a setrvá zde až do 7.1.2021. Mohou se objevit úrazy hlavy, silnější migrény, bolesti zubů, problémy s dutinami atd.

8.2.2020 se dostane do konjunkce s Černou Lunou v Beranu i Venuše a Chiron a od 9.2. budou vytvářet kvadratury na osudové uzle. Jejich vliv bude tedy zaměřen na léčení vztahů. Nejdříve se mohou objevit vztahová dramata, hádky a boje a vynášet tak na světlo dávné příběhy pramenící z hlubin našich duší, které je ale možné s pochopením a láskou léčit a vyléčit navždy. Hodně vztahů bude podrobeno zkoušce a mohou nastat i nečekaná odhalení. Zejména ženy se by mohly být více dynamické. Dozvuky kvadratury osudových uzlů na konjunkci Černá Luna a Chiron budou působit ještě celý únor a březen. 26.3. 2020 se Slunce v Beranu potká s Černou Lunou a Chironem. Síly temna tak budou prověřovat naše vnitřní zranění v souvislosti se sebeprosazením, schopností projevit svoji aktivitu, obranu a energii. Jsou možné paralýzy energie a pak náhlé výbuchy agresivity, válečné tendence, skandály lékařů nebo léčitelů.

Kolem 9.8. se zase pro změnu k Černé Luně přiblíží Mars a Luna a vytvoří volnou kvadraturu na Jupiter, Pluto a Saturn v Kozorohu. Bude to zesílená výzva dávat si pozor na výbuchy vzteku a agresivitu. Mocenské síly se nebudou bát použít tvrdé prostředky pro udržení své moci. Jsou možné i větší teroristické útoky. Transformace mužské energie. Možné zemětřesení a výbuchy sopek. Vliv přetrvá do začátku září.

Proto je dobré v uvedené termíny myslet více pozitivně a nenechat se příliš vyprovokovat k neuváženým krokům. Dopřát si častěji masáž a koupel hlavy. Pít dostatečné množství kvalitní vody s krystaly křišťálu a ametystu.

Andělská karta pro daný problém vyšla Srozumitelnost: což pomáhá pochopit přírodní zákony.

„Den, kdy se zrodil jas úsvitu, i den, kdy umírá. Dá ti schopnost pochopit, jak je krásné hledět za horizont. Duchové světla ti pomohou.“

11.1.2020


Autorka článku: Jitka Valentová
https://astroporadna.webgarden.cz/

Jitka ValentováJmenuji se Jitka Valentová, astrologii se věnuji více než 20 let.
Moje cesta k ní vedla přes hledání odpovědí na události mého osobního života.
Astrologie byla pro mě zlomový objev. Nejdříve jsem doma v rozsáhlé knihovně mojí maminky našla řadu knih s touto tématikou a pomalu začala objevovat tento nový svět, který mi začal nabízet naději, že tato věda udává našemu osudu jakýsi řád. Silně mě vedla touha dozvědět se něco více ze svého osudu.

Při své práci proto hodně používám intuici, která mi pomáhá dát každému, kdo mě o to požádá, právě tu odpověď, která je pro něj v danou chvíli důležitá a je v souladu s jeho osudem.


  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Navštivte náš transformační eshop