Křišťálová hvězda: Dnes nás čeká astrologicky nabitý den čtvrtek 28. září 2017

Jupiter ve Váhách vytvoří opozici s Uranem v Beranu (třetí a poslední od loňských Vánoc - první dvě nastaly 26.12.2016 a 3.3.2017) a vyvolává tak potřebu rovnováhy mezi dlouhodobými ideály a novými osobními pravdami.

LazuritVelká příležitost pro náhlé posuny, růst, vývoj a radikální změny v životě a ve vztazích. Touha po svobodě a změně v nás je velmi silná, nicméně je třeba ji vyvážit uvědoměním si druhých a vzájemného propojení, závazků a dohod.

Nemůžeme popírat vlastní potřeby, ale nemá to být jen o nás. Situace tak může přinést jak průlom, tak nestabilitu; zároveň je zde velký potenciál pro probuzení na nějaké úrovni, náhlé pochopení či nalezení smyslu, který námi poněkud zatřese.

Měsíc v Kozorohu je také v první čtvrti, tedy v kvadratuře se Sluncem ve Váhách a nabádá nás k převzetí osobní odpovědnosti. Slunce v kvadratuře s planetkou Juno, symbolizující závazky, však naznačuje, že stát si za svou vizí se nám může zdát momentálně příliš obtížné.

Pluto se dnes také pomyslně otáčí ve svém běhu oblohou do přímého směru, což jej momentálně činí nejsilněji a nejhlouběji působící planetou.

LazuritPo dlouhém období introspekce, týkající se oblastí pod Plutovou nadvládou - hloubka, intenzita, nevědomí, stín, moc, kontrola, sexualita, peníze a vše, co je tabu - bude možné eliminovat, na čem jsme lpěli a tak bránili svému dalšímu vývoji.

V období otočky Pluta můžeme uvnitř sebe cítit podivnou prázdnotu, během několika dní až týdnů ji však postupně vystřídá pocit vnitřní síly.

Doporučeným kamenem pro dnešní den je LAZULIT. Je relativně vzácný a často bývá zaměňován s jinými minerály jako je azurit, lazurit či lapis lazuli. Lazulit pomáhá jasnému a otevřenému myšlení a posiluje sebedůvěru a inovativnost.

Autorka článku: Soňa Jaššáková https://www.facebook.co/KristalovaHvezda/

Kristalova hvezda Krystalová astrologie neboli hvězdná krystaloterapie. Intuitivní propojení principů astrologie (a jiných příbuzných oborů) a energetických vlastností minerálů, polodrahokamů, kovů a drahých kamenů.

Služby: Na základě Vašeho horoskopu vám doporučím kameny, minerály, kovy, které budou celkově podporovat Váš osobní rozvoj a růst. Mohou se tak stát Vašimi přáteli na celý život.

Pokud řešíte nějaký problém a potřebujete větší podporu při jeho řešení, je možné Vám indiviuálně doporučit konkrétní kameny vhodné pro dané použití. Lze použít např. při nedostatku sebedůvěry a sebelásky, pro zvládání emocí, podporu komunikace a sebevyjádření, pro podporu Vaší celkové hojnosti, vztahů a v mnoha dalších situacích.

Vycházím z detailní analýzy Vašeho horoskopu, proto Vám bude doporučena kombinace kamenů přímo pro Vás a Vaši konkrétní situaci. 

Využít podpory kamenů pak můžete různými způsoby - nosit je u sebe, dát si je pod polštář, nechat si z nich vyrobit šperk či osobní talisman, pít krystalové elixíry.

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč