Pavlína Holancová: VE VODNÁŘSKÉM MODU – změna plánu!

Luna pokračuje v tranzitu znamením Kozoroha téměř po celý den. Povzbuzuje nás, abychom věnovali pozornost pravidlům, cílům a strukturám našeho života. Ale úplná rutina nás dnes nečeká. Můžeme být nakonec překvapeni nenadálou potřebou svobody, nečekanými zprávami, překvapením, či náhlým vhledům a nápadům. Za všechno „může“ retrográdní Uran v Beranu, se kterým se Luna potká v kvadratuře dnes dopoledne (11.32 hod. SEČ).

Dnešní den se nám bude hodit flexibilita, protože to, co ráno vypadalo jako jasný plán, nakonec vezme za své. Pokud jsme připraveni nechat se obohatit Uranskou inspirací, alternativními pohledy či rozhodnutími, můžeme dnes jenom získat. Luna v Kozorohu nutně potřebuje dodržet čas, ale s Uranem v kvadrátu jí to jde nejspíš dost těžko. A tak můžeme sebe i ostatní dostat silně pod tlak, protože prostě momentálně potřebujeme stihnout všechno. Priority se rozplývají v proudu nečekaného přívalu energie, možností, případně nečekaných schůzeka  a setkání.

Pokud bychom tuto energii chtěli potlačit, asi se nám to buď nepovede, nebo se můžeme cítit dost frustrovaní. Ale není důvod k panice. Uran s sebou dnes přináší i prostor a pocit vnitřní svobody a jedinečnosti. Dovolme si, udělejme mu prostor, bohatě nás odmění. K dosažení cíle dnes vedou různé cesty a rozhodnutí přichází spíše na základě silné intuice a náhlých záblesků jisté „geniality“. Možná se k nám vrací něco z témat konce letošního léta, něco, co od té doby dost silně řešíme.

Luna pokračuje v Kozorohu až do pozdního večera a nachází se také v tzv. zastávce. A to od odpoledne až do vstupu do Vodnáře (21.14 hod. SEČ). Při této lunární fázi klesá energie, až se symbolicky „zastaví“. Možná cítíme, že momentálně nemá cenu začít nic nového, chopit se nových příležitostí. Vodnářskou energii si plně můžeme začít užívat až s Lunou ve Vodnáři a zítra po celý den. Dnes odpoledne a k večeru jsme spíš laděni na připuštění změn a jiných okolností do našeho života, osvobodit se můžeme až potom.

Krásné čtvrteční (s)plynutí přeje Pavlína

kozoroh


Vysílání s Pavlínou Holancovou na téma zatmění v astrologii:

Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/

Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč