Pavlína Holancová: Astrologie aktuálně - Luna vstupuje do ryb - PŘEJME SI

Merkur se dnes opět pohybuje směrem vpřed a nám by se po včerejších zmatcích a možná i stojaté energii mělo výrazně ulevit. Luna se pohybuje část dne ještě Vodnářem. Pojí se harmonicky s Venuší, Saturnem i Uranem. Díky tomuto tranzitu můžeme nalézt snadný způsob pro vyjádření našich emocí. I když s Vodnářem se nějakých velkých hloubek nedotýkáme, dokážeme si udělat emocionální odstup a přitom věříme v sílu a moudrost lidské pospolitosti.

Saturn se pohybuje na prvních stupních Kozoroha a my tak lépe cítíme a vidíme míru zodpovědnosti, kterou jsme začínali objevovat z kraje týdne, cítíme větší jistotu, že vše zvládneme, že ji naplníme. Vidíme také s větší jistotou na chyby, které děláme, úniky z reality, nenaplněné sny, neschopnost se rozhodovat. Dnes jsme také v mnohem větším souladu s časem, než tomu bylo včera. Příjemné se díky harmonickému spojení Luny a Venuše stává reálným, prostřednictvím Luny v sextilu na Saturn.

Venuše se pohybuje na posledních stupních Střelce a my vidíme momentálně zcela jasně, které ideály jsme schopni naplnit, a o kterých pouze sníme. Merkur ve Střelci slibuje rychlý rozjezd a chuť vydat se na krátké i dlouhé cesty, opět nás pouští do světa větších fantazií, ale i dobrodružství. Nejspíš si teď v našich vztazích dokážeme představit mnohé. 25. prosince se pak naše přání, představy i hodnoty výrazně promění. Venuše vstoupí do Kozoroha a my začneme budovat vztahy od základů, a tam kde jsou momentálně nefunkční, máme možnost začít od začátku!

Luna vstupuje do znamení Ryb (15.41 hod. SEČ) a brzy večer se potkává také v sextilu se Sluncem v Kozorohu (19.55 hod.). Tento harmonický aspekt nám symbolicky přináší vnitřní stabilitu a klid. Duch Vánoc je podpořen jemnou, citlivou a éterickou Lunou v Rybách. Dokážeme dnes uchopit naše přání, vplouváme do jiných světů, jdeme po spirále času v tváří tvář realitě, ale i vysněným touhám,  stačí jen natáhnout ruku a vzít si.. co vlastně? O čem či o kom opravdu sníme? …

Krásné předvánoční (s)plynutí přeje Pavlína

Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč