Pavlína Holancová:   LUNA A SLUNCE V HARMONII

Luna se pohybuje celý den znamením Panny a směřuje nás k praktickým činnostem.

Velké množství aspektů, které Luna i ostatní aspekty vytváří, je dnes na nebi harmonických. A tak se můžeme i dnes těšit celkové vnitřní harmonii, připravenosti řešit a vyřešit a ochotě nalézt kompromis tam, kde cítíme potřebu. Luna v Panně přeje také analytickému myšlení a věcnému přístupu, díky tomu hledáme metodiku a systém. A hlavně způsob, jak být co nejpreciznější ve všem, co děláme. 

Luna se po celý den nachází v sextilu na Slunce v Kozorohu (aspekt vrcholí 12.39 hod. SEČ). Tato lunární fáze vytváří vnitřní klid. V zemských znameních se nám daří uspořádat si realitu vědomě podle svých potřeb. Cítíme,že náš systém a denní rutina teď vyhovují našemu nastavení, nejsme pod časovým tlakem, naopak, dokážeme si den zorganizovat podle svých představ, cítíme se kompetentní a zodpovědní.

Ale naše chuť být pevně ukotvený v realitě je doplněn o blížící se „transsaturnské“ spojení  Merkura ve Střelci s Uranem v Beranu, a to v harmonickém trigonu.  Tento aspekt nastal sice poměrně nedávno – 25, listopadu a 10. prosince. Nicméně momentálně jsou obě planety v přímém chodu. Můžeme se tak momentálně dostat ke znovuobjevení myšlenek, závěrů či rozhodnutí z tehdejší doby. Možná se potřebujeme vrátit k nějaké vnitřní vizi či projektu, který jsme tehdy přehodnotili.   Rozhovory a nápady přichází jako blesk z čistého nebe.

Cítíme tak chuť přeci jen vylézt z běžné rutiny, projevit se kreativně, jsme inspirováni a motivováni vším alternativním a netradičním. Naše duchovní stránka se probouzí, a myšlenky mohou být nakonec velmi provokativní. Ale díky Luně v Panně nepotřebujeme teď jít proti proudu, naopak. Hledáme způsob, jak být jedineční, progresivní a úspěšní. Mars s Jupiterem ve Štíru nás mohou nabádat k přehánění, chceme svých cílů dosáhnout za každou cenu, ale Luna se Sluncem nás drží v jasných hranicích. A nakonec dokážeme využít vlastní moci k pomoci druhým a upevnění vzájemné harmonie ve vztazích.

Krásné sobotní (s)plynutí přeje Pavlína

Autorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/


Přednáška: Pavlína Holancová Astrologické aspekty naší Republiky


Pavlína Holancová"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association