Daniela Hannah: Horoskop na únor 2018

Aktuální pohyby a vliv planet v únoru 2018 na jednotlivá znamení

Slunce se pohybuje Vodnářem od 20/1/2018 až do 18/02/2018, kdy se přesune do znamení Ryb.

Úplněk ve Lvu nastal 31/1/2018 a bude mít vliv prvních 14 dní v únoru. Tento úplněk je důležitý pro osoby narozené ve znamení Lva. Vliv úplňku pocítíme v oblasti související s dětmi, životními a pracovními partnery

Únorové  novoluní proběhne 15/02/2018 ve znamení Vodnáře.   Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve znamení Vodnáře. Pro ostatní znamení otevírá novou cestu ke splnění snů, k novému přátelství a do společnosti.
V době novoluní se setkají Slunce, Luna a Merkur ve Vodnáři.

Mars, planeta aktivity, se přesunula do znamení Střelce 26/01/2018, kde bude působit do poloviny března 2018. Budeme se aktivně věnovat lásce a penězům. Mars nás nutí vydávat energii do získávání financí a lásky.

Planetka Ceres se stéle pohybuje znamením Lva. Lvi dostávají zabrat, a to až do 7/2018. Ceres se bude dlouhodobě pohybovat tam a zpět. Lvíčky čeká perné období, během kterého budou muset podat maximální výkony, díky nimž se posunou vpřed.

DOPORUČUJI SI NECHAT VYPRACOVAT ROČNÍ HOROSKOP na 12 měsíců, kde máte pospaný aktuální vliv planet včetně Černé Luny a karmického Saturnu.

BERAN

Úplněk nastal 31/1/2018 a má mít vliv prvních 14 dní v únoru. Berani si musí dořešit vše, co se týká dětí, pracovních a životních partnerů. Úplněk ukáže, s kým máte ukončit vztah, kam se dál ubírat. Uzavřou se témata potomků. Jelikož se zde pohybuje dlouhodobě i planetka Ceres, dostávají Berani v této oblasti dost zabrat.

Únorové novoluní proběhne 15/02/2018. Novoluní nabídne možnost nového přátelství. Berani by měli chodit do společnosti a mezi lidi, jelikož mohou potkat důležitou osobu pro budoucnost. Novoluní je nasměruje ke splnění snů. Dostanou se do společenství, kam touží zapadnout a patřit.

Mars, planeta aktivity, se pohybuje a aktivuje témata související s  duchovním rozvojem, rozšiřováním vědomostí, zahraničím, soudy. Těmto tématům se  budou několik týdnů věnovat. Aktivita v souvislosti s cizinou, cesty do zahraničí,  rozšiřování obzorů formou vzdělávání, účasti na přednáškách, absolvování kurzů a  školení, ale také úřady a situace spojené s úředními záležitostmi. Přichází duchovní rozkvět. Touha se rozvíjet po duchovní stránce.

BÝK

Úplněk nastal 31/1/2018 a bude mít vliv prvních 14 dní v únoru. Uzavře oblast bydlení a domova. Ukončí situaci související se ženou, týkající se rodiny a rodinných záležitostí. Také mohou dořešit zdravotní potíže. Jelikož se zde pohybuje dlouhodobě i planetka Ceres, dostávají v této oblasti dost zabrat.

Únorové novoluní proběhne 15/02/2018 a otevírá cestu ke kariéře, pracovního postupu. Býci toužící po nové práci, ji dostanou. Čeká je podepisování nové smlouvy.

Mars, planeta aktivity, bude působit v oblasti financí, které Býci vlastní s další osobou nebo bankou. Aktivně budou mít otevřené téma sexuality a peněz. Probíhá transformace, proměna duše. Mars otevírá aktivitu v tématech finančních, sexu, okultismu a napojení na smrt či ostatní duchovní směry. Majetkové záležitosti, ale také aktivita kolem úřadů nebo úředních záležitostí spojených s financemi. Řeší se půjčky, hypotéky, dědictví, ale i možné dluhy.

BLÍŽENCI

Úplněk nastal 31/1/2018. Tento úplněk bude mít vliv prvních 14 dní v únoru. Blíženci by měli dořešit situace související s autem nebo jiným dopravním prostředkem. Uzavřít oblast vzdělávání a učení, cest a cestování a také ukončit problém se sourozencem. Blíženci dořeší úřední záležitosti, listiny, podpisy a smlouvy. Jelikož se zde pohybuje dlouhodobě i planetka Ceres, dostávají v této oblasti dost zabrat.

Únorové novoluní proběhne 15/02/2018 a přináší cestu do ciziny, nebo napojení na zahraničí. Nasměrování v souvislosti se vzděláváním a rozšiřováním vědomostí. Řešení na úřadech půjde jednodušeji. Planety jsou nakloněny úředním podpisům a smlouvám.

Mars, planeta aktivity, se koncem měsíce přesune a začne působit v oblasti všech vztahů a smluv. Blíženci mají zaktivovány vztahy pracovní, partnerské, veškeré dohody a smlouvy.  Pozor na veškeré podpisy. Doporučuji si několikrát pročíst veškeré smlouvy, než se podepíší. Blíženci dohodnou nové podmínky ve vztazích pracovních i partnerských.

RAK

Úplněk nastal 31/1/2018. Tento úplněk bude mít vliv prvních 14 dní v únoru a ukončí oblast peněz a majetku. Do úplňku by měli mít Raci vyřešené veškeré finanční závazky. Očekávejte nepříjemné písemnosti a zprávy spojené s financemi. Jelikož se zde pohybuje dlouhodobě i planetka Ceres, dostávají v této oblasti dost zabrat.

Únorové novoluní proběhne 15/02/2018. Raci dostanou příležitost k lepšímu výdělku, jak získat peníze. Mohou výhodně prodat či koupit, získat půjčku nebo hypotéku. Pozor na veškeré smlouvy a dohody. Saturn s Černou lunou se pohybuje ve vztazích a dohodách. Na vše je nutné mít doklad nebo písemné ujednání.

Mars působí v oblasti služby druhým a pro druhé. V tomto období je zvýšená aktivita kolem spolupráce nebo zvažování o nové spolupráci, ale také plnění úkolů, které jsme slíbili vykonat. Raci by se měli věnovat zdraví a zdravému stylu života. Mars působí na téma zdraví, spolupráce a službu pro druhé. Raky čeká mnoho práce a povinností.

LEV

Úplněk nastal 31/1/2018 a ovlivní první polovinu února 2018. Pozor na kritické dny před úplňkem. Mohou se projevit v psychické i zdravotní oblasti.  Lvi ukončí a uzavřou veškeré vztahové záležitosti, a to jak pracovní, tak partnerské. Silné vztahy se upevní a vztahy, které nemají pokračovat, se ukončí. Jelikož se zde pohybuje dlouhodobě i planetka Ceres, dostávají Lvi dlouhodobě dost zabrat. U Slunce se pohybuje Venuše. Lvíci mohou pomýšlet na zkrášlující procedury. Chtějí být středem pozornosti, budou ve společnosti zářit.

Únorové novoluní proběhne 15/02/2018 a přinese nové vztahové možnosti. Lvi budou podepisovat, hovořit, psát a telefonovat. Novoluní otevírá cestu k novým smlouvám a dohodám. Pracovním vztahům a nastavení nových pravidel se spolupracovníky. Mohou si zvýšit své výdělky.  Lvíci budou vyzařovat sex apel.

Mars, planeta aktivity, působí v oblasti dětí, partnerů, tvorby a kreativity. Lvi mohou několik týdnů tvořit, plodit děti a vytvářet hodnoty. Mars aktivuje pracovní partnerství a také životní partnery. Nezadaní mohou potkat partnera. Lvi by měli chodit do společnosti, kde mohou získat důležitou osobu pro budoucnost. Pokud touží po dítěti, je tento čas vhodný pro početí.

PANNA

Úplněk nastal 31/1/2018 a má vliv prvních 14 dní v únoru. Úplněk přinese na světlo nějakou tajnost, tajemství. Panny se mohou ocitnout v pomluvách. Měly by si zrekapitulovat svůj život. Co se povedlo a nepovedlo, co chtějí v životě ukončit. Budou se pomalu připravovat na svůj úplněk, který nastane začátkem března 2018, kdy si dořeší téma vztahů.

Únorové novoluní proběhne 15/02/2018. Přinese nové spolupracovníky, novou práci. Budou muset splnit to, co slíbily udělat začátkem roku 2018. Čeká je mnoho práce. Panny začnou o sebe více pečovat. Zdraví je důležité téma, zejména trávení a střeva. Doporučuji očistnou kůru. Čeká je řešení vztahů, pracovních, partnerských, podepisování listin a smluv.

Mars, planeta aktivity, začal působit v oblasti bydlení, rodiny a domova. Panny budou řešit několik týdnů ženy ve své rodině. Veškerá aktivita se bude týkat tématu zázemí a domova. Změnit, přestěhovat nebo přesunout pracovní zázemí. Také je zaktivována oblast zdraví a péče o své tělo.

VÁHA

Úplněk nastal 31/1/2018 a má vliv prvních 14 dní v únoru. Váhy ukončí přátelství, působení v určitém společenství. Měly by si vyčistit lidi kolem sebe. Vyřešit si své lásky a partnerství. Uvědomit si, jak a kde chtějí bydlet, s kým si vytvoří domov. Jelikož se zde pohybuje dlouhodobě i planetka Ceres, dostávají v této oblasti dost zabrat.

Únorové novoluní proběhne 15/02/2018. Přináší nová partnerství. Váhy budou hovořit a podepisovat smlouvy s partnery. Mají otevřené dohody na téma dětí, tvorby a výtvorů. Mohou ukázat svou tvorbu. Ti, kteří chtějí potomky, mají ideální dobu pro početí dítěte. Budou mít chuť něco vytvářet, prezentovat se, vrhnout se do společnosti či milostných dobrodružství, do tvorby, či plození. Rodinné oslavy. Ideální čas zkoušek, přijímacího řízení, období vhodné na lásky nebo rande. Seznámení se s důležitou osobou i cestování. Výborné období na jakékoli cesty. Může přijít nový společník. Dobré období na seznamování se. Pracovně se daří, může přijít zlepšení zdravotního stavu.  Je to velmi plodné období, kterého je třeba využít.

Mars, planeta aktivity, se koncem měsíce přesune a začne působit v oblasti učení a vzdělávání. Mohou řešit dopravní prostředek, ale také úřední záležitosti. Váhy budou několik týdnů cestovat, komunikovat, psát, telefonovat a podepisovat.

ŠTÍR

Úplněk nastal 31/1/2018 a má vliv prvních 14 dní v únoru. Úplněk uzavře oblast práce a kariéry. Do úplňku by si Štíři měli ujasnit své pracovní aktivity. Pokud nejsou spokojeni pracovně, mohou ukončit práci. Úplněk vnese jasno do pracovních záležitostí. Jelikož se zde pohybuje dlouhodobě i planetka Ceres, dostávají v této oblasti dost zabrat.

Únorové novoluní proběhne 15/02/2018. Přináší nové možnosti související s bydlením a pracovním zázemí. Štíry čeká komunikace, psaní a hovory v oblasti domova a rodiny. Uzemnit se a usadit. Mít pevné základy k budování nového života.

Mars, planeta aktivity, působí v oblasti financí a hodnot. Štíry čeká aktivita spojená s financemi. Několik týdnů budou řešit peníze, majetek, půjčky nebo dluhy. Měli by zapracovat na své finanční stabilitě.

STŘELEC

Úplněk nastal 31/1/2018 a má vliv prvních 14 dní v únoru. Uzavírá úřední nebo soudní záležitosti. Do úplňku by měli Střelci mít vyřešeny cesty za hranice, oblast ciziny a také téma rozšiřování vědomostí. Úplněk vnese jasno do tématu vzdělávání. Jelikož se zde pohybuje dlouhodobě i planetka Ceres, dostávají v této oblasti dost zabrat.

Únorové novoluní proběhne 15/02/2018. Přináší vyřizování a zařizování na úřadech. Střelce čeká aktivita spojená s cestou, cestováním, a nebo autem, či jiným dopravním prostředkem. Dostanou možnost, studovat a rozšiřovat si vědomosti. Čeká je mnoho komunikace, vyřizování, telefonování a podpisů.

Mars, planeta aktivity, se přesunula a působí ve znamení Střelce. Střelci se pár týdnů nezastaví.  Čeká je velmi aktivní období. Usilovně budou pracovat na tom, aby dosáhli toho, co chtějí, prosadit se mezi ostatními. Mají šanci ukázat co umí, co je v nich ukryto. Budou více než jindy bojovat za svá práva. Mars jim nyní dodává mnoho energie, kdy se zaměří sami na sebe, na své sebeprosazení. Práce a zase práce. Pozor na horlivost a plýtvání energií

KOZOROH

Úplněk nastal 31/1/2018 a má vliv prvních 14 dní v únoru. Úplněk ukončí oblast společného majetku a peněz. Vnese jasnější světlo do půjček, hypotéky, dluhů a závazků, které mají Kozorozi ve společném vlastnictví s někým dalším. Čeká je zpráva a řešení peněz nebo majetku. Podpisy a smlouvy.  Jelikož se zde pohybuje dlouhodobě i planetka Ceres, dostávají v této oblasti dost zabrat.

Únorové novoluní proběhne 15/02/2018. Přinese nové možnosti do tématu peněz. Jak vydělat nebo získat peníze. Můžete získat ocenění za práci, dostat přidáno nebo zvýšit ceny za své služby.  Kozorozi se začnou zabývat svou hodnotou, měli by prozkoumat svůj vztah k životním zdrojům. Člověk si uvědomuje svou finanční situaci, kterou žije. Buď mu peníze slouží, nebo naopak člověk slouží penězům. Pak je nutné změnit osobní postoj. Období výborné pro finance. Bude se dařit. Doporučuji využít novoluní pro výhodné transakce, nákup nebo prodej majetku, nebo pro zvýšení prestiže.

Mars, planeta aktivity, ukončí práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Mars může vytahovat na povrch nějaké tajemství nebo tajnosti z minulosti. Aktivovat nepřátelé a také nepříjemné pomluvy. Může přinést frustrace, odříkání, pocit nesprávného ohodnocení, neustálého odstrkování. Nyní se dostávají na světlo světa staré nevědomé vzorce a začínají působit. Téma „skrytých nepřátel“ se nyní bude projevovat. Pozor na konfrontace a konflikty s jinými lidmi. Je čas ukončit vše co není životaschopné a na nějaký čas se stáhnout do ústraní.

VODNÁŘ

Úplněk nastal 31/1/2018 a má vliv prvních 14 dní v únoru. Vnese jasno do oblasti vztahů, veškerých mluv a dohod. Jelikož se zde pohybuje dlouhodobě i planetka Ceres, dostávají Vodnáři ve vztahové oblasti dost zabrat. Vztahy máme pracovní, partnerské nebo rodinné. Do 10/02/2018 se Venuše pohybuje Vodnářem, a ti mohou zářit, být všude vidět a slyšet. Merkur se pohybuje Vodnářem do poloviny února. Na Vodnáře čeká telefonování, mluvení a podepisování listin.

Únorové novoluní proběhne 15/02/2018. Toto novoluní je nejdůležitější období roku 2018, kdy Vodnáři zrealizují své nápady a projekty, otevře se cesta za úspěchem. Začínají novou životní kapitolu.

Vlivu planety Mars by Vodnáři měli využít a chodit do společnosti. Mezi přátelé. Mají zaktivované své cíle a přání, která se do roka a do dne splní. Nyní je čas učinit správná rozhodnutí a něco udělat pro budoucnost. Pozor na pomluvy a tajemství, která budou vyzrazena.

RYBY

Úplněk nastal 31/1/2018 a má vliv prvních 14 dní v únoru. Do úplňku by měly Ryby dodělat vše, co slíbily. Úplněk vnese jasno do oblasti zdraví a péče o někoho dalšího. Také může ukončit spolupráci nebo téma spolupracovníků. Pozor na psychiku a odsouvaní problémů na později. Z malých problémů vznikají velké problémy.

Únorové novoluní proběhne 15/02/2018. Otevírá Rybám rekapitulaci minulého roku. Popřemýšlí, jak se budou dál ubírat životem. V této době je dobré se stáhnou stranou, rozjímat a přemýšlet o samotě. Mohou se setkat s pomluvou, otevírá se jim tajná informace. Tajemství vyvěrají na povrch. Ryby se pomalu připravují na své novoluní, které nastane v březnu. Konečně se jim otevřou dveře plné nových možností. Venuše pohybuje Rybami od 11. února. Ryby mohou zářit, být všude vidět a slyšet. Merkur se pohybuje Rybami od poloviny února. Na Ryby čeká telefonování, mluvení a podepisování listin až do začátku března 2018.

Mars, planeta aktivity, působí v oblasti práce a kariéry do poloviny března. Přichází, velké pracovní nasazení. Ocenění práce a možný postup v kariéře. Období je velmi příznivé pro uzavírání obchodních dohod a smluv. Přichází doba změn a reorganizace v pracovních aktivitách.  Mars může vyvolat konflikty s lidmi, kteří mají moc. Patří mezi ně rodiče, zaměstnavatelé nebo nadřízení. Ryby by měly brát ohledy na zájmy druhých, jen tak dosáhnou velkého pokroku na cestě za úspěchy.Daniela HannahDaniela Hannah - intuitivní astroložka, numeroložka, poradkyně ve věcech duchovních i životních...

Poradím Vám v oblasti partnerských vztahů, lásky, podnikání, kariéry. Objasním Vám Vaše životní karmické zadání, úkoly nastávající období a nastíním Vám možné cesty za Vašim úspěchem.
Ocitli jste se nad vlastní propastí?
Otočil se k Vám život zády?
Máte problémy, které nemůžete zvládnout?
Přišla krize do Vašeho vztahu a Vy už prostě nevíte co očekávat a jak jít dál?

Hledáte v sobě chyby a nemůžete přijít na to, kde je děláte?

Ať už se stalo cokoli a Vy hledáte radu a pomoc, tak právě Vám je určen můj výklad. Ptát se můžete na cokoliv co Vám zasáhlo do života, na sebe i své blízké, děti a rodinu.

Ke svým výkladům využívám astrologie, numerologie a výkladu z tarotových karet.
Astrologie poskytuje poměrně široký a komplexní pohled na povahu každého z nás a dává docela přesná časová určení, kdy se co stane. Má řadu propracovaných nástrojů pro vzájemné porovnání jako je  např.  partnerský horoskop.
Numerologie dává výkladu pohled a sled událostí v určitém časovém období. Nedokáže přesně předpovídat konkrétní události.
Tarotové karty jsou jemným a citlivým nástrojem pro analýzu situace i předpověď dalšího vývoje,  moudře poradí, co v dané situaci podniknout.

KONTAKT: Telefon: 736 20 15 87  www.astrokarty.cz


Nejzajímavější články na našem portálu

 • Karel Gott: Bojím se o tento svět: "Běh světa řídí ilumináti, lóže a mysticko-okultní organizace."

  Obálka Magazínu Lidových novin Když už se Karel Gott rozhodne vyjádřit veřejně jiným způsobem než písní, stojí to rozhodně za to. Hovořit s ním o historii 20. století, globalizaci nebo třeba o Václavu Havlovi je silný zážitek. Matador české pop-music na chvíli odloží svůj charakteristický Číst dál
 • Mojmír Mišun: Slovanství v dnešní době

  Mojmír Mišun: Slovanství v dnešní době Dostáváme se do společnosti, která převrací a mění snad úplně všechno. Tedy i to, na čem vyrůstá životaschopná, morálně vyspělá duchovní společnost. Často vyvstává otázka, kdo a proč ji takto řídí a co tím sleduje. Jsme snad už jen manipulováni? Pokusím se podat svůj pohled, Číst dál
 • Jitka Bičíková: BABIČČINY RECEPTY na ČIŠTĚNÍ LYMFY - 2. díl

  Jitka Bičíková: BABIČČINY RECEPTY na ČIŠTĚNÍ LYMFY - 2. díl Odvodňovací, detoxikační a LYMFU čistící potraviny :) Jablečný ocetJe jediným octem, který nevyvolává v těle kyselou reakci. Napomáhá trávení, vstřebávání potravy a vylučování, proto je dnes rovněž doporučován jako prostředek k hubnutí. Bývá oblíbenou přísadou do zeleninových salátů. ChřestVýborně odvodňuje, čistí ledviny a tím zbavuje tělo Číst dál
 • Záhadná Atlantida - nová odhalení a fantastické detaily z alexandrijské knihovny

  Atlantida je zaklínadlem, vyvolává teskné vzpomínky na legendární a lepší časy. Lidé se otázkou této zmizelé pevniny zabývali odpradávna a dodnes jí jsou fascinováni. Jsou to ale všechno jen pověsti, nebo mají báje pravdivý základ? Badatelé, spisovatelé i laici se v moderní době nad legendou Číst dál
 • RHASSOUL – MAROCKÝ LÁVOVÝ JÍL minerální zázrak na tělo, pleť i vlasy

  RHASSOUL – MAROCKÝ LÁVOVÝ JÍL Marocký jíl (také zvaný ghassoul z arabského slova „ghassala“– čistit) je exotický jíl, který se před miliony let usazoval v tehdejším moři na území dnešního pohoří Atlas. Vyniká výbornými čistícími účinky – marocké ženy ho užívají místo mýdla nebo šampónu. Marocký jíl je těžen na severovýchodě Číst dál
 • Časopis Šifra: Včelstva vymírají jako nikdy v historii. Dva včelaři vyrazili do boje za jejich záchranu

  Včelstva vymírají jako nikdy v historii. Jablka, jahody, okurky, med… Přibližně třetina našich potravin závisí na rostlinách, které opylují včely. Na celém světě probíhá dramatický úhyn včelí populace, který je podle odborníků zapříčiněn monokulturami, parazity a pesticidy. Dva biovčelaři ze severního Německa už toho mají dost a rozhodli se s tím Číst dál
 • Zbavte se svých kil bolesti a pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním

  Zbavte se svých kil bolesti a pochopte souvislost mezi zneužitím, stresem a přejídáním „Zastavte svět! Chci vystoupit!“ Přejídání pod vlivem stresu „Utrpení přestane být v jistém smyslu utrpením, jakmile pochopíme jeho význam.“ – Viktor Frankl Autorka knihy Doreen Virtue U obětí týrání nebo zneužití v dětství, kteří nezpracují svůj potlačovaný hněv a sebeobviňování, se dospělost často podobá jejich poznamenanému Číst dál
 • Jitka Bičíková: PROČ VÁS BOLÍ NOHY? - Duchovní příčina

  Jitka Bičíková: PROČ VÁS BOLÍ NOHY? - Duchovní příčina Pobolívají vás stále lýtka, i když jste v klidu? Cítíte v nich napětí, bolest, palčivost, horkost, někdy křeče či tepání? Pak zde mluvíme o tzv. "syndromu neklidných nohou". Z duchovního hlediska přeloženo: "Syndrom nezastavení toku našich úporných myšlenek na vše, CO MÁTE POCIT, ŽE MUSÍTE Číst dál
 • Olga Pěchotová: Jak se v našem horoskopu ukazují problémy s fyzickým tělem?

  V astrologii se informace o našem fyzickém těle a zdraví dozvídáme z 1. a 6. domu horoskopu. 1. dům vypovídá o našem fyzickém vzhledu, postavě a také o případných poporodních komplikacích souvisejících s naším tělem a zdravím.Přes ascendent a tedy hrot 1.domu Duše vstupuje do Číst dál
 • Simona Lásková: Příchod nové Duše do života

  Posledních pár let se často stává, že na sezení se mnou si rodiče přivede jejich budoucí dítě (duše). Je to velké požehnání, protože máme možnost urovnat karmu a tím tento vztah prožít na jiné, kvalitní úrovni v radosti a poznání toho, kdo k nám přichází. Číst dál
 • Michal Říha: Proč je chůze na boso tak prospěšná?

  Michal Říha: Proč je chůze na boso tak prospěšná? Masážemi chodidel, reflexologií, se zabývám již 14 let a krom toho chodím bos, co to jen lze. Je to přirozené a je dobré být přirozený. Řekněme si: Proč je dobré choit bos? Noha, přesněji chodilo, je to, co každý z nás od zrození do konce Číst dál
 • ČASOPIS ŠIFRA: V Česku se místo potravin prodávají odpadky

  ČASOPIS ŠIFRA: V Česku se místo potravin prodávají odpadky Hnusnější, zato dražší. Potvrzeno černé na bílém: V Česku se místo potravin prodávají odpadky Ví to každý, kdo byl někdy v Německu nebo Rakousku a navštívil nějaký tamější obchod. Jídlo, které se prodává tam, má úplně jinou kvalitu než to, čemu říkáme jídlo a prodává Číst dál
 • Jitka Chrtková: Jak pomoci dětem zmírnit stres a podpořit je, aby se lépe učily

  Jitka Chrtková: Jak pomoci dětem zmírnit stres a podpořit je, aby se lépe učily Massage in Schools Programme (MISP) je mezinárodní program, který pomáhá ve více než 38 zemích světa zlepšovat kvalitu života dětí ve školách a školkách. Je založen na základní lidské potřebě – pečujícím doteku. Dítě masíruje jiné dítě pod dohledem dospělé osoby, a tak se učí empatii Číst dál
 • Kvantová terapie: LIMITY EXISTUJÍ POUZE V NAŠÍ HLAVĚ

  Kvantová terapie: LIMITY EXISTUJÍ POUZE V NAŠÍ HLAVĚ Jsme hrdí na naše absolventy a na to, jak dělají svět skrze sebe krásnějším. Děkujeme Pavlíně za sdílení jejího příběhu. : "Přijela jsem k nehodě osobního auta a motorky. Viděla jsem u svodidel ležet motorkáře a postávat lidi kolem. Já vyběhla z mého auta, hlavou mi Číst dál
 • Ivo Kotek: Utěšování Vás zničí!

  Ivo Kotek: Utěšování Vás zničí! Známe to všichni. Procházeli jsme nepříjemným životním obdobím a potřebovali jsme se někomu svěřit. Naši přátelé nás vyslechli a hned vzápětí většinou dodávali: “neboj, to bude dobrý” nebo “za pár let se tomu zasměješ”, “vykašli se na něj/ní” atd. Proč nám nebylo lépe? Abych to Číst dál
 • Ava Chrtková Brožová: Milujte sami sebe

  Ava Chrtková: Milujte sami sebe Naplníme-li svou mysl láskyplnými myšlenkami, budeme plni radostné a tvořivé energie. Roztočíme spirálu lásky, která je nejsilnějším čističem. Vyčistí pole vašeho těla i mysli. Vaši bližní budou říkat: "Co se s tebou stalo? Vypadáš jinak, nejsi zamilovaný?" Je to jako kouzlo z pohádky. Lidé na Číst dál
 • Vendula Kociánová: Silná žena nebo raněná holčička?

  Vendula Kociánová: Silná žena nebo raněná holčička? Na základě článku o „silných ženách“ přicházím s dalším tématem, které by mohlo lépe osvětlit celou bublinu kolem silných žen. Mnoho z vás totiž tento, skoro už fenomén, chytilo za špatný konec. Naštěstí ne všechny. Vzaly jste si tento článek jako omluvu, proč máte špatné Číst dál
 • Ivana Valová: VIZE Z ATLANTIDY

  Ivana Valová: VIZE Z ATLANTIDY Byla jsem oboupohlavní bytostí, mužem i ženou. Ta bytost byla tvořena aspektem muže a ženy, kteří se drželi za ruce a dívali se do jasného světla krystalu, který vyrůstal mezi nimi. Čerpali z něj energii a byl pro ně zdrojem všech informací. Přes jeho záři Číst dál
 • Soňa Sofi: NUMEROLOGIE - Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska?

  Soňa Sofi: Jak vybrat název firmy z numerologického hlediska? Při výběru názvu vaší firmy je důležité, abyste našli takový název, který bude přispívat k dobrému rozvoji podnikání a umožní vám uskutečňovat vaše vytyčené cíle. Zároveň s tím však musíte vědět, co chcete, čeho chcete dosáhnout. Každý podnikatel si přeje, aby se jeho firmě dařilo Číst dál
 • Lucie Švecová: Když doma straší a nejen to

  Lucie Švecová: Když doma straší a nejen to Všichni milujeme svůj domov a pocit, že jsme někde doma. Avšak i naše obydlí má svoji paměť a vědomí. Proto se někde cítíme nevysvětlitelně dobře a někde, i když nedokážeme říci proč, se cítíme nepříjemně. A nebojte, dnešní článek nebude zas tak strašidelný, jak říká Číst dál
 • Můmie altajské princezny stará 2500 let má moderní tetování jelena

  Můmie altajské princezny stará 2500 let má moderní tetování jelena Vědci odhalili tajemství smrti altajské princezny – záhadné 25 leté ženy s tetovaním jelena na levém rameni, která žila na euroasijské stepi a zemřela před 2500 lety. Ve světě je známá jako altajská princezna. Tajemství jejího života a smrti stále nedá pokoj vědcům. Proč tuto altajskou Číst dál
 • Vendula Kociánová: 10 rad jak učinit muže ve vztahu štastným

  Vendula Kociánová: 10 rad jak učinit muže ve vztahu štastným Mějte často sex, milujte se Pro muže je sex velmi důležitý. Pokud mu není žena schopna nebo ochotna nabídnout hlubší milování, o to častěji jej bude vyžadovat. Dnešní muži jsou nedomazlení a už od dětství jim velmi chybí dotyk. Ještě dnes se traduje, že mazlit Číst dál
 • Adéla Chytilová: Zaměřte pozornost na dostatek

  Adéla Chytilová: Zaměřte pozornost na dostatek Děláme to všichni, s oblibou kritizujeme vše okolo nás, práci, partnera, přátele, situace. Proč máme takovou potřebu zaměřovat se jen na negativní momenty v našich životech? Možná je to naším nastavením, takový český pesimismus, mít pocit, že nám stále něco chybí ke štěstí. Obecná nespokojenost, Číst dál
 • Očima laskavé rebelky: Opravdová změna musí přijít vždycky zevnitř

  Očima laskavé rebelky: Opravdová změna musí přijít vždycky zevnitř To, čím se živíš, utváří tvoje přesvědčení o tom, kým jsi. K velkým tlakům dochází třeba v sociálních službách, zdravotnictví, ale i školství. Chtěla bych dnes trochu dodat energii lidem, co pracují v těchto a dalších službách. Zvlášť tady je třeba , aby tu pracovali lidé, Číst dál
 • Bez čeho se nemůžete naučit anglicky

  zdenek vanicek anglictina Existuje jedna zcela zásadní věc, která nesmí chybět, pokud se chcete naučit nový jazyk. Angličtinu učím již mnoho let. Ve třídě jsem měl studenty, kterým to na začátku moc nešlo, a patřili mezi ty slabší ve třídě. Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3
national cpr association