Pavlína Holancová:  KRÁSNÉ NOVOLUNÍ V KOZOROHU!

Novoluní je fáze, kdy se Slunce potkává v přesné konjunkci s Lunou. To dnešní nastává ve znamení Kozoroha (3.17 hod. SEČ). Jedná se o poslední nov před novou sérií zatmění. Dá se říci, že se tak již tímto novoluním urychlují události. Zvyšuje se tlak na dokončení dlouhodobých projektů, které jsme začali v posledních pěti měsících. Pokud naše cíle mají co do činění s láskou nebo penězi, hvězdy nám teď přejí! V centru tohoto novu je totiž Venuše – planeta lásky, krásy a harmonie.

Venuše přináší v tomto cyklu zvýšenou touhu po potěšení, pohodlí, stabilním partnerském vztahu, pevných rodinných vazbách. Jsme sociální a bereme naše kontakty velmi vážně a zodpovědně. Uvědomujeme si jejich sílu a moc. Ale také jejich nedostatek, nejspíš se v nás momentálně ozývá touha po změně, chceme zažívat romantické vazby, nechat je kvést a růst. Tato konjunkce je navíc doplněna o další aspekt, a to Hestii (krb, oheň, oltář) v konjunkci s novem v Kozorohu. Dostáváme se k samému „srdci“ všech věcí, objevujeme hlubší lásku k domovu a rodině. Potřebujeme teď sdílet a cítit teplo, budovat domácí základnu.

Důležitým hráčem na nebi je momentálně také Uran v Beranu, který stojí v kvadratuře na dnešní nov. Přináší do života revoluci. Na jednu stranu tak s Marsem a Jupiterem ve Štíru zapalujeme plameny lásky, na druhou stranu, pokud nejsou naše vztahy podpořeny vnitřní svobodou, nepodporují naši jedinečnost a budoucí vize, můžeme očekávat náhlé změny. S Uranem v Beranu nejsme příliš trpěliví. Na druhou stranu je tento nov perfektní pro změnu směru, vnitřní restart. Mars v kvinkunxu na Uran pak stimuluje potřeba provést úpravy našich cílů. Dokud nezjistíme, co přesně nám chybí, můžeme dnes cítit silný neklid.

Mars se ovšem blíží do trigonu na Chiron v Rybách, což doplní a podpoří naši touhu po celistvosti. Chápeme více kontext změny, můžeme se lépe uvolnit, přijmout sebe s hlubším porozuměním.

Prvním krokem je naučit se milovat sebe, zlepšit sebeobraz.

Luna brzy dopoledne promění znamení a vstoupí do Vodnáře (9.31 hod. SEČ). Tím se také výrazně uvolní napětí, povolí tlak. Naše potřeby se přikloní k větší nekonvenčnosti, nezávislosti, ale i emocionální nestrannosti, objektivitě. Luna ve Vodnáři předznamenává vstup Venuše do tohoto vzdušného znamení, který nastane zítra, brzy nad ránem. Tradice nám již nevystačí, potřebujeme také experimentovat, nalézt větší prostor ve vztazích. Máme každopádně nakročeno do budoucnosti, s velkou svobodou, ale i nadějí! Čas najednou plyne jinak, cítíme nové příležitosti, jak klepou na dveře, děláme kvantové skoky.

Krásné novoluní a nové možnosti přeje Pavlína


ŽIVĚ: Novoluní v kozorohu 17.1.2018 - Povídání s hvězdami


Pavlína HolancováAutorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/

"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč