Jitka Bártová: V pátek, dne 26. ledna 2018 vstupuje Mars do Střelce a co dále nám povídají hvězdy na nebeské klenbě

Krásný zimní den přátelé a příznivci hvězd..

Vítám vás v dnešním povídání o planetě Mars, která již tento pátek, dne 26. ledna roku 2018 přestupuje do ohnivého znamení Střelce a bude zde působit do 17. března. Až do objevení Pluta v roce 1930 byl Mars považován za vládce Berana a Štíra, dnes je již přijímán jako planetární vládce ohnivého znamení Berana. Takže Mars je domicilní v Beranu, zničený je ve Vahách. Povýšený je v Kozorohu a v pádu je v Raku. Beran je denním domovem planety Mars, zatím co Štír je nočním znamením planety Mars. Jeho řecké jméno je Áres, protože Mars byl bůh války.

Přináší nám aktivitu, činnost, akci a bojovnost, netrpělivost, neboli silnou touhu k dosažení cíle. Kruh, který je ve znaku planety Mars znázorňuje planetární symbol a šíp zobrazuje bojovnost. V ohnivém znamení Střelce proniká do záhad tajemna a výzkumů, podniká cesty, protože má dobrodružné sklony, docela riskuje v přesvědčování o své pravdě, nezávislosti a ideologii.

V pátek ve večerním čase a v sobotu pak vynikne Mars ve Střelci silnou opozicí na Lunu do Blíženců a lidské bytosti mohou jak vědomě, či nevědomě promítnout svou agresivní komunikaci vůči ostatním. V pozitivním slova smyslu nám Mars rozvíjí vlastní zdroj informací a ukazuje cestu, jenom na nás záleží, kterým směrem se budeme chtít vydat.

Apeluji na lásku a klid naší duše. Zdraví může být symbolizováno menšími, anebo většími nehodami, záněty a popáleninami. Merkur v zemském Kozorohu, což je planeta pohybu myšlenek vytváří aspekt kvadratury na planetu Uran do marsovského znamení Berana. S ohledem, že Uran jako planeta revoluce boří vše zastaralé, shnilé a nefunkční, dozráváme k poznání nového začátku.

Naše vědomí se stále přetransformuje do světla, neboli do vyšších vibrací. Aby nás vše přes lásku vedlo k hlubšímu poznání, respektujme se miláčkové a s úctou a pokorou sledujme běh událostí a vývoj na naší matičce zemi.

S vlastním vyslyšením čisté lásky se životy přetransformují do takových vibrací a roků, na co je každý z nás připraven.

Bez zrání není sklizeň. Přeji vám všem nádherné dny a kouzlo zimní přírody.

Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Jmenuji se Jitka Bártová a narodila jsem se mamince Kozorožce a tatínkovi, který byl narozený v zemském znamení Panny, jednoho listopadového podzimního rána, dne 24. listopadu 1956 v ohnivém znamení Střelce :-) S darem nadpřirozených schopností, s darem intuice a telepatických schopností se už bytost rodí. Těmto darům se nelze naučit, buď je má člověk otevřené, anebo z určité příčiny zůstávají zahalené ve spánku :-)

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Živě: Co nás čeká v roce 2018? 3 vědmy, 3 obory, 3 hodiny! 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč