Jitka Bártová: V neděli, dne 11. února 2018 pět minut po půlnoci vstupuje planeta lásky Venuše do vodního znamení Ryb

Krásný den miláčkové a příznivci povídání s hvězdami, vítám vás u dnešního článku, který pojednává o jedné z nejkrásnějších planet sluneční soustavy o Venuši, která nám ze soboty na neděli, dne 11. února pět minut po půlnoci vchází do vodního a okultního znamení Ryb.

Tato zázračná planeta přináší příliv zduchovnění lásky  Venuše vstoupí do podvědomí lidstva a člověk může mít pocity rozplynutí se v romantické vibrační úrovni, naladění v lásce s pomáháním druhým, zachraňováním, nebo také sebeobětováním.

Následný den po Novoluní ve Vodnáři, dne 16. února vstoupí Luna do Ryb a snoubí se zde s Venuší v Rybách. Spoustě bytostem přinese vědomé probuzení v transformační úrovni lásky, kdy srdeční hvězdičkou prožijeme své poslání. Můžeme intuitivně vnímat myšlenky a pocity, které přes srdeční hvězdičku přicházejí. Půjde zde o nacházení rovnováhy, kdy budeme bytostně přijímat duchovní potravu, co nám chybí. Naše informační pole prochází úžasnou a obrovskou proměnou, jsme naladěni na jiné frekvence. Zároveň se také děje, že měníme stávající potravu za jiné druhy jídla, které nám více vyhovují. Veškeré tyto změny můžeme zaznamenávat přes únavu.

Ryby jsou dvanáctým a završujícím znamením zvěrokruhu a zaujímají všechny aspekty, které jsou založené na bázi proměny, pomáhání druhým, ukazováním cesty světla a lásky, ale také uvědomění prostituce, což znamená přílišné obětování se v činnostech, které vás vedou k destrukci, vyčerpanosti, až smrti.

V neděli, dne 18. února vstupuje Slunce do Ryb, které jsou spojené s vodou, s psychikou a dolními končetinami lidského těla. Je důležité si uvědomit opomíjení lásky sama k sobě. Proměna se děje na úrovni nacházení milostiplné cesty sami k sobě, bytostní přijmutí lásky, milovaní těla, duše, ega. Venuše upozorňuje na obtížné prožívání a přežívání destruktivních vztahů v tom případě, když sami sebe nepřijímáte, když nemilujete své tělo, duši, ego a pak snášíte každodenní úděl v neharmonickém aspektu s druhými.

Planeta Mars je ve Střelci, který symbolizuje princip mužské energie, ve Střelci zobrazuje duchovní proměnu, akci, činnost, navigaci a impulzivní myšlenku … Pak Mars v kvadratuře na Neptuna do vodního znamení Ryb hovoří o životních zkouškách, přes které se přenášíme, neboli v pozitivním slova smyslu o zušlechtění vědomí lidstva  Plynou nám velice důležité pozitivní vibrace v napojení se na láskyplné vizualizace, například vizualizace na srdíčko, něhu, domov, rodinu, lásku, souznění a porozumění. Jedině tak můžete potkávat bytosti, které jsou naladěni na stejné světelné vibrační vlně, jako jste vy.

Přeji vám miláčkové nádherné dny a mějte se moc hezky.

Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Jmenuji se Jitka Bártová a narodila jsem se mamince Kozorožce a tatínkovi, který byl narozený v zemském znamení Panny, jednoho listopadového podzimního rána, dne 24. listopadu 1956 v ohnivém znamení Střelce :-) S darem nadpřirozených schopností, s darem intuice a telepatických schopností se už bytost rodí. Těmto darům se nelze naučit, buď je má člověk otevřené, anebo z určité příčiny zůstávají zahalené ve spánku :-)

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Živě: Co nás čeká v roce 2018? 3 vědmy, 3 obory, 3 hodiny! 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč