Jitka Bártová: Zimní víkendové povídání s hvězdami, s Merkurem a s Měsícem ve dnech 23. února až 25. února roku 2018

Krásný víkend přeji všem přátelům a miláčkům.

Po celý páteční a sobotní den prochází dorůstající Luna vzdušným Blížencem, což může znamenat nestálé vztahy, lehkovážnost, nezávislost, anebo krátké cesty  V Blížencích umocňuje Luna citové a smyslové stimuly, takže podněcuje člověka k určité reakci či náklonnosti k informacím a vzdělávání se.

Blíženci jsou zabarvené Merkurem, který prochází okultním znamením Ryb. Domov má Merkur v Blížencích, v Panně, zničený je pak ve Střelci a v Rybách. Vzhledem k tomu, že mám vliv Merkura ve vodním a okultním znamení Ryb ráda, tak si jeho formu inteligence docela užívám.

V Rybách nám tato planeta vyjadřuje vlastnost vcítit se do mimosmyslových pocitů, inklinuje k předtuchám, vizím, avšak také přináší rozptýlenost a vnitřní chaos. Dle postavení Merkura ve znamení zvěrokruhu a v astrologickém domě se nám v životním horoskopu projevuje ta oblast života, v níž se bude náš intelekt a zvídavost uplatňovat. V neděli, dne 25. února přestoupí Měsíc do vodního a kardinálního znamení Raka.

Rak je doménou domova, rodiny, zahrádky, bylinkářství a požitků. V milostných sklonech, v citech a partnerských vazbách se budou naše vášně a touhy vyvíjet a dojde k umocnění ženských energií a mateřských hodnot. Můžeme mít sklon k lenosti, nostalgii a můžeme být něžní, romantičtí až přecitlivělí.

Miláčkové moji, jestli se vám články líbí a chcete podpořit mé stránky, děkuji za vaše sdílení článků a předávání kontaktu na webové stránky dále. Můžete mě také sledovat na you tube kanálu Jitka Bártová a podpořit má živá vysílání a nahraná videa tím, že se stanete odběrateli mého you tube kanálu.

Jsem dle vašich pěkných citací a milých ohlasů velice potěšena vaší zpětnou vazbou a čtením a sledováním příspěvků, které s láskou v srdci pro vás připravuji. Připravuji pro vás takový magazín, který zatím najdete v mediální úpravě na sociální síti na blogu povídání s hvězdami a budete ho nacházet na mém you tube kanálu.

Mějte nádherné a láskyplné dny. Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Jmenuji se Jitka Bártová a narodila jsem se mamince Kozorožce a tatínkovi, který byl narozený v zemském znamení Panny, jednoho listopadového podzimního rána, dne 24. listopadu 1956 v ohnivém znamení Střelce :-) S darem nadpřirozených schopností, s darem intuice a telepatických schopností se už bytost rodí. Těmto darům se nelze naučit, buď je má člověk otevřené, anebo z určité příčiny zůstávají zahalené ve spánku :-)

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Živě: Co nás čeká v roce 2018? 3 vědmy, 3 obory, 3 hodiny! 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč