Jitka Bártová: Povídání s hvězdami v měsíci březnu letošního roku 2018

Krásný nedělní den přeji vám všem moji přátelé a miláčkové hvězd  Jaké máte vjemy a pocity po prožitém čtvrtečním úplňku… ?

Luna dokončila svojí pouť zemskou Pannou a od sobotního rána prochází vzdušným znamením Vah, kterému Venuše a vztahy vládnou. Slunce je v konjukci s Neptunem v Rybách a Venuše se snoubí Chironem v Rybách, čemuž přihlíží planeta myšlenek Merkur. Jarní rovnodennost pak začíná dne 20. března  Všeobecně vzato, Pluto působící v Kozorohu na Merkura do Ryb značí rozhodující momenty v dějinách lidstva, v politice a v celosvětových  vztazích.

Rovněž vědomě pod působením očistné energie Černé luny přijímáme existenci, protože Černá luna, která je fiktivním bodem smrti, nám jasně se Saturnem v Kozorohu  zviditelňuje téma existence, výjimečný osud, vzpouru ve vztahu k cenzuře a často také plodnou spolupráci ve vztahu k veřejnosti, kdy události dostávají šmrnc a daný spád, proto nebojte se změn, které máte na dosah ruky  Merkur, který  je vládcem zemské Panny, prochází do 6. března znamením Ryb a poté přestupuje do ohnivého a kardinálního znamení Berana.

V Beranu bude do 13. května. Merkur v Beranu je hnacím motorem k dosažení cíle, inteligence bude řízena instinktem. Merkur v Beranu přinese činorodost, vynalézavost.

Pak 7. března opustí Ryby Venuše a taktéž vejde do Berana a bude zde setrvávat do 31. března, načež 31. března přejde Venuše do Býka.

A 31. března (na bílou velikonoční sobotu) nás čeká další mega modrý úplněk v kardinálním znamení Vah, protože je to druhý po sobě jdoucí úplněk v jednom měsíci. Dva úplňky v jednom měsíci působí na naše podvědomí. 

Je hodně zajímavé, že od 31. března až do 22. prosince roku 2018 budou všechny úplňky devítkové a devítka symbolizuje zúčtování, završení a ukončení jednoho cyklu života. Ještě pro zajímavost letošní rok je rokem jedenáctky, což je mistrovské číslo a dosažení – završení

Další devítkové  úplňky letošního roku budou probíhat  dne 31. března úplněk ve Vahách. Dne 30. dubna úplněk ve Štíru. Dne 29. května úplněk ve Střelci. Dne 28. června úplněk v Kozorohu.  Dne 27. července úplněk ve Vodnáři. Dne 26. srpna úplněk v Rybách.  Dne 25. září úplněk v Beranu. Dne 24. října úplněk v Býku. Dne 23. listopadu úplněk v Blížencích. Dne 22. prosince úplněk v Raku  

Také nás čeká velice zajímavý a zvratový měsíc březen, který nám vlivem mega úplňku přinese vesmírné úkazy a ve vztazích završení včetně nových začátků. Vztahy nové doby přináší značné věkové rozdíly mezi partnery a často se setkávám s partnery, kdy muž je mnohem mladší, než dáma. Krásná energie lásky je přijímána v pojetí, že když se dvě duše setkají, jejich vůně (pižma) se snoubí a nová etapa života začíná.

Nebojte se miláčkové navazovat vztahy s mladšími partnery.

S láskou a úctou astroložka a vědma Jitka


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Úplněk v zemském znamení Panny - Povídání s Hvězdami 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč