Christopher Hope: Silný energetický posun

Připravte se, Merkur bude letos poprvé retrográdní.

Rok 2018 bude plný silných kosmických aktivit. Letos už jsme zažili obrovskou sílu lunárního zatmění. Lidé, kteří se zajímají o astrologii ví, že rok 2018 je rok radikálních změn. Měsíc nám několikrát ukáže svojí silnou moc a Merkur bude retrográdní ve třech různých případech. Tyto případy se budou dít na jaře, v létě a v zimě.

Jak už jsme řekli, kosmická energie je obrovský motivátor, podporovatel a povzbuzení. Tento rok bude perfektní šance pro uskutečnění vážných změn ve Vašich životech, nebo pro posun vpřed a odpojení se od věcí, ze kterých jste nešťastní.

Je důležité si uvědomit, že energie během retrográdního Merkuru často samy o sobě obrací vše vzhůru nohama. Přináší zmatenost, nepořádek a chaos. To vše může jednoduše ovládnout Váš život, pokud to dovolíte. Pro to, abychom překonali retrográdní Merkur, odborníci doporučují, abychom se vyhýbali novým velkým projektům, nedělali velká životní rozhodnutí a nekupovali drahou elektroniku. Po pravdě, celkové užívání elektroniky by se mělo po celou dobu retrográdního Merkuru omezit, protože během této doby se často stává, že elektronika stagnuje, selhává, rozbíjí se nebo dělá chyby.

Známá astroložka Anna Payne se zajímá o efekty retrográdního Merkuru a přináší lidem zajímavé doporučení a rady, jak přežít tuto dobu a využít retrográdní Merkur ve svůj vlastní prospěch.

Zhluboka se nadechněte, nebude to trvat navždycky.

Zpomalte, dejte si na čas a věnujte pozornost detailům.

Postarejte se o vše, co potřebuje přehodnotit a přezkoumat. Toto je skvělá příležitost jak usměrnit Vaší energii pozitivním způsobem.

Pokud potřebujete zaléčit něco z minulosti, nebo se opět sjednotit s někým z minulosti, tak toto je ta správná doba. Tato fáze Vám dává šanci vrátit se do minulosti a prožít staré vzpomínky.

Sledujte, zhodnoťte a nechte jít. A nezapomeňte dýchat!

První retrográdní Merkur: 22. března – 15. dubna

Tento retrográdní Merkur bude ve znamení Berana a bude představovat spouštěč, který spustí vážnou emocionální nerovnováhu uvnitř Vaší duše. Budete zmatení, impulzivní a unáhlení v rozhodnutích bez přemýšlení nad následky. Nicméně bude zde šance pocítit a uvidět, jak Vás ostatní skutečně vidí a cítí. Budete mít možnost vidět věci čistě, zřetelně a budete moci napravit společenské vazby a vztahy s lidmi. Nicméně tlak bude silný. Myslete jen na to, že tato doba je omezená a buďte trpěliví.

Druhý retrográdní Merkur: 25. června – 11. srpna

Tento retrográdní Merkur bude ve znamení Lva. Myslíte si, že bude jiný? Ne. Přibyde ještě větší napětí, drama, neshody a nepříjemnosti. Energie tohoto retrográdního Merkuru bude ovlivňovat společenské vztahy a mentální stránku Vaší osobnosti. Nicméně musíte být trpěliví a nevypouštět potlačené věci a emoce, protože nad tím ztratíte kontrolu a je šance, že se to celé vyhrotí v totální katastrofu. Nesnažte se brát si věci osobně a vždy se vyhýbejte toxickým lidem.    

Třetí retrográdní Merkur: 1. listopadu – 6. prosince

Na rozdíl od prvních dvou, tento retrográdní Merkur bude představovat vášeň a nadšení. Bude to v přechodu do Štíra. Negativita prvních dvou případů retrográdního Merkuru se převede na čistou vášeň a kreativitu. Bude to skvělá doba proto, abychom vyrostli jako osobnosti, a nebo se naučili nějaké nové věci.

Autor:  Christopher Hope Zdroj: https://www.the-limitless-minds.com/ Přeložil: Ondřej Brož


AUDIOVERZE TOHOTO ČLÁNKU:Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč