Pavlína Holancová: KRÁSNÉ NOVOLUNÍ V RYBÁCH!

Dnes odpoledne se nachází Luna v Rybách v konjunkci se Sluncem (14.11 hod. SEČ). Instinktivně sadíme semínka, které vyjadřují pozitivní energii znamení Ryb.  Semínka víry, přijetí nedokonalostí v sobě a ostatních jako jiný druh „dokonalosti“, zahájení projektu vyžadujícího představivost a vizualizační dovednosti. Sny a vize, které potřebujeme sdílet s druhými. S touto silnou energií Ryb máme příležitost provést důležité změny v našem životě.

Díky Rybám se cítíme velmi inspirovaní, cítíme touhu uskutečnit naše hluboké sny a přání. Dokážeme být mnohem trpělivější, necháváme věci plynout, odpouštíme sobě i druhým. S Rybami jsme plni soucitu, věříme ve vyšší smysl a principy – univerzální.

Věříme v sílu lásky a osudu. Objevujeme část nás samých, která dokáže přesahovat realitu, která se dokáže spojit s vyššími principy.

Cítíme, to lepší v nás, probouzíme vnitřní světlo, pozitivní energii, bezpodmínečnou lásku.

Důležitým aspektem dnešního novu je ovšem také Mars ve Střelci (na 29 – kritickém – stupni Ryb) v kvadrátu na nov v Rybách. Mars dnes navíc odpoledne mění znamení, vstupuje do Kozoroha (17.40 hod. SEČ). Díky kvadratuře se můžeme cítit přecitlivělí, frustrovaní z neschopnosti prosadit své dlouhodobé cíle a plány. Dnešní nov se navíc pohybuje v konjunkci s Chironem v Rybách.

Můžeme se tak cítit mnohem víc zranitelní, cítíme hlubší zranění, pochybnosti. Slunce a Luna navíc tvoří aspekt semisextil na Uran v Beranu, a my tak můžeme pochybovat o své jedinečnosti, bojujeme o to, zda kráčíme tím správným směrem, zda naplňujeme svou jedinečnost.

Mars po vstupu do Kozoroha nás symbolicky mnohem víc přiblíží realitě, na dalších pár týdnů (zůstane v tomto znamení až do 16. května) zvyšuje naši vytrvalost, strategii k budování našich plánů, schopnost zvažovat důsledky našich kroků. Jsme ochotni jít pomalu a jistě.

Luna navečer promění znamení, vstupuje do Berana (19.57 hod. SEČ). Výrazně promění atmosféru. Předznamenává blížící se energetický vzestup, který přijde se vstupem Slunce do Berana. První aspekt, který Luna učiní je kvadratura na Mars v Kozorohu – jsme připraveni vyrazit ze tmy novu – do světa, ať to stojí, co stojí!


Krásné sobotní (s)plynutí za novu v Rybách přeje Pavlína


Pavlína HolancováAutorka článku: Pavlína Holancová - lektorka, astroložka, terapeutka a konstelářka https://www.pavlinaholancova.cz/

"Preferuji jungiánské, hlubinně orientované pojetí astrologie. Pracuji s archetypy různých mytologických tradic, a také s rodinnými a rodovými tématy a liniemi. Od roku 2010 intenzivně (jedenkrát měsíčně) pracuji se skupinami.  Stavím rodinné, systemické a archetypální konstelace. Vedu semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Poskytuji poradenství a vyučuji ve vlastní Astrologické škole. Ve své praxi využívám především metodu rodinných a systemických konstelací, systemicko-rituální přístup, vlastní rituály, práci s tělem, práci v krajině (zrcadlení krajiny), systém Aura-Soma a doTERRA."

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč