Jitka Bártová:  V úterý, dne 24. dubna 2018 vstupuje Venuše do Blíženců a povídání o zemském znamení Býka, kterému je Venuše planetárním vládcem

Dnešním večerem, dne 24. dubna roku 2018 vstupuje planeta lásky, vztahů a umění do vzdušného znamení Blíženců.

Krásné úterní dobré ráno a krásný jarní čas přeji vám všem přátelé a miláčkové hvězd, protože jsou to hvězdy v andělské říši, co nám svítí a pomáhají k sobě najít cestu.

Slunce prochází zemským znamením Býka, což je fixní znamení, které působí na část těla, jako jsou ústa, hrdlo, krk a planetárním vládcem Býka je Venuše. Astrologie je nádherná filozofie, protože už v dávných dobách a minulých staletích byla bohatstvím, symbolizovala znamení, vztah k matce zemi, k mytologii a vztah ke hvězdám, které lidem mnoho karmicky osvětlují a ukazují na cestu. Astrologie a psychologie byla, je a zůstane potěšením a moudrým učením pro všechny, kdo pomoc hledají. Býka symbolizuje líný Minotauros, což je strážce labyrintu a Býk je synonymem tvořivé a léčivé síly.

Umožňuje zvítězit nad primitivními a nízkými pudy, miluje život a obsahuje obrovskou touhu a sílu. Býk je také spojen s hromem, s bleskem a s Měsícem, který na noční obloze svítí lidem na cestu, takže rozsvěcuje světlo v temnotě. Odpovídá druhého domu ve zvěrokruhu a protilehlým a protikladným znamením je Štír a Štír vyjadřuje genitální a anální hodnoty, vyměšování a transformaci. Býk rovněž vstřebává a osvojuje.

Venuše a její postavení ve znameních vyjadřuje způsob, jak bytost prožívá své city a lásku, představuje energii milování. Když je Venuše v Blížencích a Blížencům vládne planeta myšlení Merkur, pak city procházejí přes rozum, neboli jsou ovládány hlasem myšlenek . Projevuje se výmluvnost, nebo li komunikace s láskou a o lásce, touha milovat a být milován, v erotice pak spíše zvědavost.

Venuše v Blížencích setrvá do 19. května a prověří naše city, touhy, jaké máme myšlenky a v jaké harmonii jsme s láskou, zároveň očistí a vytříbí naše přátelské vztahy.

V očistě naší matičky země již plno duší odešlo a stále nás ještě bude plno duší opouštět a odcházet…

Přeji vám nádherný den, mějte se mile přátelé a miláčkové hvězd.

Papa v lásce a úctě astroložka a vědma Jitka


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Úplněk v zemském znamení Panny - Povídání s Hvězdami 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč