Renata Petříčková: Od květnového novoluní k úplňku

Od květnového novoluní k úplňku: Nekompromisní čas pro vaše touhy a zázemí

Andělské vykládací karty od Debbie Malone jsou ryze praktické, účelové a pomáhají růst. Období od novoluní k úplňku je vždycky v měsíci to nejplodnější, to, ve kterém můžeme hodně dokázat, nechat vyrůst, načechrat si kolem sebe úspěch stejně jako měsíční svit přibývá s každou nocí.

Tentokrát v květnu máme téma Býčí, téma hmoty, majetku, zázemí, toho, co by mělo být dlouhodobé a dlouhodobě růst. Co zasijeme v době kolem poloviny května, by nám už na konci května mohlo přinést velmi dobré a překvapivé výsledky.

Prozradí nám Andělské vykládací karty něco víc?

Na co si dát pozor?

Nevyčerpávejte se STRESEM!

Zbytečným stresem. Anděl ochrany před stresem je příjemná kartička, která se zabývá chvílemi, kdy se cítíme ve slepé uličce. Může se to projevovat nemocemi, bolestmi, takže všechny zdravotní problémy řešte v tuto dobu nejen tělesně, ale zkuste se zamyslet nad tím, jestli nejsou také výsledkem dlouhodobé emoční zátěže a duše tak nevolá o pomoc či úlevu. Varuje před tím, abychom se nechali obavami úplně pohltit a naznačuje, že když se zastavíme, zpomalíme, můžeme velmi snadno prohlédnout příčinu té slepé uličky a když zastavíme ten spěch a pohlcení, máme šanci si vydechnout a využít čas efektivněji.

Důraz na RODINU A KREATIVITU

To souvisí částečně i se znamením Býka, které je hodně pro zázemí, rodinu, a Slunci vládnoucího Býka a posléze Blížence. Karty jako když se s tou astrologií pojí úplně dokonale. Máme v druhé polovině května věnovat svůj čas rodině, nebo rozvíjení svých nápadů? Obojímu! A často můžeme oboje i spojit dohromady. Rodina vás nyní může úžasně podpořit v práci. Nebo naopak máte šanci změnit svoji práci, nebo přístup k ní tak, aby byl v souladu i s rodinnou situací. Tyto dvě oblasti jsou zvýrazněny, může v nich přicházet hodně šancí, nápadů, novinek, informací, které můžete využít pro budoucnost.

Nebo si to celé můžete jenom tak hezky užít a promazlit se s rodinou a dětmi ke konci května. Napravit to, co bylo někde v minulosti porouchané, porozumění by mělo být na všech stranách velmi dobré a každý bude mít vůli se zbavit starých zátěží. Stejně tak s prací, máte-li tvůrčí práci, využijte tuhle dobu na plný plyn! A třeba zapojte rodinu – můžete být překvapeni úžasnými nápady!

Tak krásný květen přeji…

Použité karty Debbie Malone, Andělské vykládací karty (Synergie, www.synergiepublishing.com, 20018)


Autorka článku: Renata Petříčková
www.umodrekocky.blog.cz


Soňa Sofi: Co nám přinese rok 2018 z hlediska energie čísel a karmických souvislostí 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč