Samapatt Eliana Toschi: CHIRONE V BERANU A URAN V BÝKU – první část

Chtěla bych se zmínit o těchto dvou tranzitech planet, které jsou velmi důležité. Chiron v Beranu a Uran v Býku.

Jelikož sou tyto dva argumenty velmi zajímavé a bohaté, rozdělím je do dvou částí.

Začneme hned Chironem, což je asteroid umístěný mezi Saturnem a Uranem, je to symbol nového vědomí lidí, kteří už nejsou uzavřeni v omezujícími hranicemi starého, ale otevřeni k nové vnitřní revoluci, která vidí člověka ve středu svého vlastního vesmíru.

V naší mapě hvězdného narození Chiron zastupuje naše staré zranění, které nás znovu dovedlo sem.  Učíme se milovat, naše největší obtíž a objevíme kde je schován náš největší poklad, jehož jsme strážci.

Chiron v astrální mapě narození znamená karmické zranění, jehož vyléčení je okamžik, kdy se dostaneme do kontaktu s našimi talenty a zdroji. Jeho kvalita ve světle zastupuje vědomí Nového Člověka.

Od roku 2012 je v tranzitu ve znamení Ryb, ale 18. dubna 2018 vstoupi Chiron do Berana, kde zůstane až do roku 2027.

V současné době je Chiron v tranzitu v Beranu až do 26. září 2018, aby pak znovu vstoupil do znamení Ryb, odkud odejde až v únoru 2019.

Až se vrátí do Ryb, dovolí nám Chiron podívat se na minulost s něhou, abychom definitivně odpustili té části v nás, na kterou jsme se dlouhou dobu zlobili. Tak se naše srdce odlehčí a dovolí nám naplánovat spoustu kreativních situací.

Chiron v Beranu představuje léčení zranění „“ne-rozpoznání“ a pomůže nám najít naše místo v životě: já se vracím do kontaktu s tím, kdo jsem a cokoli jsem, já to projevuji.

Jedná se o nebeské těleso pomalé, které vstupuje do retrográdního pohybu na 6 měsíců v roce.   

Období, ve kterém většina planet vstupuje retrográdně je v průběhu léta na naší polokouli, a je to pohyb, který se týká pomalých planet, které se nachází daleko od Slunce.

Když se toto stane, ten druh Archetypu posouvá lidskou bytost k tomu, aby znovu vzala v úvahu to, co se událo, vstoupí do okamžiku reflexe, kde se každá věc zdá zastavená.  Když cítíme, že žijeme okamžik, kdy se nemůžeme hýbat, je důležité to nedělat a zůstat stát.

Když se zastavíme, a přestaneme přecházet jako lvi v kleci, aktivujeme synchronicitu, která je souhrnem znamení, která nás vedou k danému cíli.  

Pokud budeme lítat okolo plni strachu, nepodaří se nám zůstat stát v bodě, kdy to „něco“ chce přijít a setkat se s námi.  

Proto je potřeba určitá změna vědomí, které může odpovídat tomu, že se spojíme se svým zraněním. Znamená to přestat mít strach z bolesti, kterou si nosíme uvnitř, protože to není nic jiného než malá část naší úplnosti, a jelikož je taková, nezastupuje nás v naší komplexnosti a multi-dimenzionalitě.   
Otevřít se i bolesti je velký čin lásky a důvěry: znamená, že cítíme, že si zasloužíme lásku a že důvěřujeme, že k nám láska přijde, i když různými cestami.

Život je hojnost, je dostatečné nespadnou do pasti strachu a udělat krok dále za ten stav omezeného vědomí, abychom vstoupili do stavu rozšířené lásky a důvěry.

16. května 2018, vstupuje i Uran dočasně do znamení Býka, znamení, které představuje Zemi a zůstane tam až do 6. listopadu 2018.  

Od 7. listopadu 2018 bude planeta tranzitovat retrográdně v Beranu, až do ledna 2019 a může mít silný dopad na individuální úrovni, ale i na rovnováhu světa.

Ale o tom si řekneme více v následujícím článku.


Autorka článku: Samapatt Eliana Toschi - italská vědma a astroložka

Samapatt Eliana Toschi se stala v roce 1983 žákyní mistra Osho. Začala svoji cestu hledání a poznání sama sebe prostřednictvím meditačních technik mistra Osho, žila a pracovala v duchovních komunitách v Itálii, Evropě a také ve Spojených státech. V roce 1987 se vydala do Indie do ašrámu Poona-India,kde získala diplom jako Osho Astrologer na Osho Multiversity, následně se věnovala různým oborům,jako je Prana Healing, Tibetan Pulsing, Reiki, Channeling, Taroky, Energy work, Hypnóza a Pnl, a dalším technikám, jako je Encounter, Rebirthing, Bioenergetika, Tantra, Primal a jiné meditační terapie, jako Mistyc Rose a NoMind, Body work, masáže, tanec, divadlo a ještě mnoho dalšího.

V roce 1990 se vrátila do Itálie, po smrti mistra pokračovala a žila s žáky v různých meditačních centrech na severu Itálie, kde pokračoval ve své cestě až do okamžiku, kdy potkala svého současného partnera, se kterým šla žít do Toskánska, kde žije i nyní. Zde pokračuje ve svém učení evolutivní a karmické astrologie a v roce 2000 se začala zajímat o metodu Rodinných konstelací Berta Hellingera.

Rozhodla se tedy projít vyškolením na průvodce Rodinnými konstelacemi a také absolvovala školu Holistické celostní poradkyně.
Dnes je astroložkou poradkyní, Celostní poradkyní s holistickým zaměřením a průvodkyní rodinnými konstelacemi.
Píše články a horoskopy pro specializované časopisy, pro internetové stránky, věnuje se individuálnímu poradenství a vede kurzy a semináře.Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč