Renata Petříčková:  Léto 2018 - Něčím zcela nové léto

LÉTO 2018: Něčím zcela nové léto, říkají Andělské vykládací karty

Nedalo se to přehlédnout. V jarních i už skoro letních výkladech jsem měla pocit nutnosti dořešení, dovymyšlení a dokonání čehokoliv v našich životech, aby se jako velká událost něco zásadního semlelo v létě. Je tedy na místě se podívat trošku specifickým výkladem na celé léto obecně. Andělské vykládací karty od Debbie Malone otvírají témata správných událostí, náhlých vnuknutí. Témata vztahů a nutnosti jít tam, kam potřebujeme soustředěně právě my. Nikdo jiný.

Milí manipulátoři, pokud chcete ještě někoho urvat na svoji stranu, musíte to stihnout ještě v těchto dnech, protože s průběhem léta už se k vám asi každý otočí zády. „Ne, nemám zájem, rozhodně nebudu dělat něco, co ze mě jen kus sebere, a nic dobrého mi nepřinese.“

Toliko na začátek špatná zpráva pro manipulátory a dobré zprávy pro všechny ostatní.

Použila jsem tento podivný příměr proto, že to je asi to nejvýraznější, co tady vystupuje z celkových výkladů i tohoto malého inspirativního andělského. Channeling považuju spíše za symbol informací, které k nám přijdou zvenčí, za vyřešené situace, které přijdou samy od sebe. Za nové možnosti, šance, nové nápady, ke kterým už dostaneme i klíč nebo odvahu a budeme je moci realizovat.

To je samo o sobě revoluční, protože možná se k vám vrátí i to, co jste měli rádi v minulosti, ale nebylo možno to realizovat. A nyní bude. Nyní to prostě bude ZCELA JINÉ.

Karta vztahů přeje vztahům obecně, těm, které k sobě patří. Tam, kde to skřípe, tam může být toto léto poslední, nebo léto zásadních změn, kdy tyto nesoulady vyjdou na povrch a bude na vás, jak je vyřešíte. Kam se navrátíte, kam budete chtít společně směřovat. Můžeme také ve zvýšené míře potkávat ty, kteří k nám skutečně patří a mohou nové vztahy vznikat.

Ale také to může mít souvislost s poslední kartou Meditace, která je také o tom, že si lépe uvědomujeme, co k nám patří. Co jsme my, co jsme skutečně my. Tedy konec manipulací nebo právě i těch nezdravých vztahů. Můžeme si uvědomit, co nám škodí, co nám bere energii a díky té vnitřní síle, které se tady zvyšuje ještě s koncem léta, si lépe budeme stát za svým a lépe k sobě i přitahovat nejen partnery a blízké lidi, kteří nám budou dělat dobře nebo nám s něčím pomohou, či mi budeme k užitku jim, ale také situace, které jsou laděné tak, jak potřebujeme.

Ty životní změny v létě mohou být zásadní směrem k opravdovosti. K lepšímu žití smyslu svého života.

Něčím zcela nové léto…tím, že budeme tušit změnu a může se snadno stát, že nás změna až příjemně překvapí tím, že nám k ní přijde ten druhý – nebo to druhé – do páru. A najednou budeme žít něco tak spokojeně, že se nám o tom někdy v zimě nebo zjara ani nesnilo?

Doufám, a přeju vám jen to nejkrásnější léto, minimálně provoněné uvědoměním si své vlastní životní cesty a svých kvalit. A v lepším případě vám přeji ty změny a směry rovnou realizované.

Karty: Andělské vykládací karty, Synergie


Autorka článku: Renata Petříčková
www.umodrekocky.blog.cz


Soňa Sofi: Co nám přinese rok 2018 z hlediska energie čísel a karmických souvislostí 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč