Jitka Bártová: Jupiter ve Štíru stále stávkuje, protože je až do 10. července retrográdní

Jupiter je planetou Střelců. Štír a osmé znamení horoskopu se často vykládá jako proces absolutní přeměny a díky transformující se síle Štíra je hlavním tématem regenerace.

S planetou Uran v Býku přebíráme vlastní odpovědnost. Ale stále jsme to zase my, kteří nejdříve rozvíjíme vlastní myšlenky v náhledu na svět a přejeme si mít požitky a jistoty.

V červenci, dne dvacátého sedmého nás čeká významná událost, protože bude celkové zatmění Měsíce v konjukci s planetou Mars ve Vodnáři a Slunce bude ve Lvu.

To znamená, že plno bytostí přestane myslet pouze na sebe a vědomí se rozšíří jako celek. Opozice planety Mars na Slunce ve Lvu a kvadratura planety Mars na planetu Uran do zemského Býka však vyžaduje velkou pilnost a námahu.

Třeba se budeme angažovat a dávat schopnosti do vyšších cílů a ideálů, budeme se více zajímat o bezpečnost, ekologii, pozitivní sféry okultismu, ale zároveň bychom si měli připomenout, jak nejlépe můžeme využívat vlastních zdrojů a naučit se prosazovat ve vyšších hodnotách :-D  Zatím většinu lidi sužuje strach o výdělek, strach z nemoci, strach ze smrti a strach o naší bezpečnost.

Nicméně probuzená síla našeho ducha a láska veškerenstva  má ohromnou schopnost se nad tím vším povznést a překročit dosavadní hranice omezení.

Papa a krásnou sobotu vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Úplněk v zemském znamení Panny - Povídání s Hvězdami 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč