Jitka Bártová:  Povídání o planetě Uran a planetě Merkur ve znamení Býka a v pondělí, dne 21. května 2018 vstoupilo Slunce do Blíženců

Krásný pondělní den přeji vám všem přátelé hvězd.

Slunce je v Blížencích symbolem vzájemného působení a dalším krokem k opuštění izolace a dalším krokem k navazování smysluplných vztahů. Takže nám začalo skvělé období ke sbírání potřebných informací, chápání a rozvíjení citů a intelektu.

Stojí li Slunce v Blížencích, jsme v neustálém pohybu, třídíme myšlenky a sbíráme další informace a prosazujeme se ve světě. Může to být komunikací, anebo psaným slovem  Merkur putuje zemským znamením Býka a zjišťuje informace kolem vlastnictví majetku a tématem jsou peníze, kdy Merkur klade zvláštní důraz na hodnoty. Může hrát i důležitou úlohu kolem hodnot v energiích, jako je oběť nebo aktér v partnerských vztazích.  Nebo vás může konfrontovat v tématu, které bylo často opomíjeno a je to téma násilí a zneužívání sexuality. 

Poznáváme a nacházíme bohatství vlastních zdrojů a učíme se, že to, co s otevřeným srdíčkem milujeme, tak přitahujeme. Přesto přijímáme a přitahujeme i méně příjemné stránky a negativní informace do života, jako jsou odchody blízkých, nevyslyšenost a ztráty. Ale zase přebíráme vlastní zodpovědnost za hodnoty, děláme si vlastní názory a můžeme najít novou radost a tvůrčí aktivitu.

Takže nám Uran v Býku pořádně zamíchal kartami osudu a otevřel ventil, aby vypustil smrad a páru ven. A touto činností začalo kolo znovuzrození, přinášející s sebou nové zkušenosti  V lidském bytí a ve světě odpovídá Uran procesu individualizace a materializace Hlavní osy v horoskopu, jako ASC/DSC a MC/IC zobrazují kříž a jsou mapou inkarnace.

Planety, kterým říkáme bohové, jsou součástí naší osobnosti a naznačují prožitky života. Takže máme v sobě uložený program a okamžikem, kdy opouštíme lůno matky, tedy okamžikem porodu začínáme pouť života.

Planety jsou našimi vnitřními bohy, kteří nám vládnou a zobrazují pocit, vůle, lásku, myšlenky, rozvoj, štěstí a zkázu, rozum … Do tohoto života vstupujeme s určitou karmou. Karma je součástí naší osobnosti, našeho já.

Je formou minulosti, odkud pocházíme, propůjčuje naší bytosti lekce, inspiruje nás v uskutečnění záměru a umožňuje pochopit témata a vývoj duše. Karma je taková účtenka (jízdenka) Ale ne každý svou účtenku v novou promění a starou stornuje.  Měsíc máme v ohnivém znamení Lva. Lev působí na srdce, aortu a páteř.

Mějte nádherný den a zachovávejte si radost a tvůrčí činnost. V lásce a úctě astroložka a vědma Jitka


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Úplněk v zemském znamení Panny - Povídání s Hvězdami 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč