Lenka Bicencová: Poselství Magie druidů pro úplněk 29. května ve znamení STŘELCE

Úplněk nastane v úterý 29. května 2018 v 16,19 v ohnivém znamení Střelce.

A protože tento úplněk bude mít pořádné očistné účinky, rozhodla jsem se, že do tohoto úplňku, tedy do 29. května e-Book Poselství pro rok 2018 za poloviční cenu!!!! Slevový kód: GDPR

Poselství:

Znamení Střelce nám přináší mnoho energie, které když budeme směřovat na jeden cíl, tak nám může přinést krásné plody. Jediné, co by nám v tom mohlo bránit, jsou omezení v našich myslích. Je potřeba je vytáhnout na světlo a nenechat si už od nich skrytě ubližovat.  Díky tomu, že je zvědomíš a uzdravíš,  staneš se královnou svého života! Pak se začnou dít věci  – zázraky – rychle a nečekaně. :)))

O tomto úplňku si dávejte pozor na játra, stehenní kosti, křížovou kost, kostrč, kyčelní svalstvo, kyčelní klouby, bederní obratle a bederní svalstvo.  Jsou v tomto dni obzvlášť citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je. Pokud pro ně můžete nyní něco udělat – udělejte to. Bude to mít dvojnásobný účinek. Každopádně je nevystavujte zbytečně nadměrné zátěži.

a pro jednotlivá znamení:

  Berani 21.3 – 20. 4.

Nyní bude hlavním tématem láska. Je tady situace, v které jste už dlouho zaseklí. Nyní vás okolí (konkurence) bude tlačit k tomu, abyste se z ní osvobodili a přešli do harmonie.

Meditační téma: OTEVŘENÍ SE EMOCÍM

 

 Býci 21.4. – 21.5.

Naložili jste si toho hodně. A taky vás to pěkně vyčerpává! Tato situace není ale náhodou. Tak jste si to sami určili. Nutí vás to popojít dál. Posunout se. Sice se teď možná cítíte hodně fyzicky a energeticky vyhořelí, ale tohle zvládnete. Máte na to!

Meditační téma: RADOST

 

 Blíženci 22.5. – 21.6.

O tomto úplňku by se měla uzavřít nějaká kapitola ve vašem životě a vy se posunout dál. To vás dovede k důležitému uvědomění. Je to vaše velká životní lekce, kterou nyní pochopíte a bude to pro vás velké osvobození!
Wau! Gratuluji! Možná budete vedeni ještě k nějakým činům, tak je následujte..

Meditační téma: HOJNOST VESMÍRU

 

 Raci 22.6. – 22.7.

Co chcete od života? Umíte si za tím jít? Nebo jen sníte? Ne ne, nyní uchopte příležitost a jděte si za svým. Můžete dojít k práci, která vám bude dělat velkou radost a bude pro vás mít smysl. Pak budete jen zářit. A tím si do života přitáhnete samé skvělé příležitosti.

Meditační téma: BERU OSUD DO SVÝCH RUKOU

 

 Lvi 23.7. – 22.8.

Nyní vás ochromí hluboké strachy. Je potřeba to změnit. Uzavřete už tuto kapitolu, kdy prožíváte zklamání a rozčarování. Teď je na čase uchopit život s větší hravostí a lehkostí. Opakem vašich strachů.

Meditační téma: TEPLO RODINNÉHO KRBU

 Panny 23.8. – 22.9.

Dostali jste se do slepé uličky. Zase ty emoce. Otevřít se či ne? Přece jen jste nedávno potkali bolest. A tak se vám do toho nebude chtít. Máte možnost volby. A je jen na vás, zda chcete zažívat lásku nebo půjdete životem s omezením. Všichni jsme dostatečně silní na to, abychom bolest ustáli. A tím žít plnohodnotný život. Užívat si jej plnými doušky!

Meditační téma: VNITŘNÍ SÍLA

 

 Váhy 23.9. – 23.10.

Tento úplněk bude pro vás náročný, bude se bořit vše, co už vám neslouží. Budete mít tendence se chránit – uzavřít se. Je to pro vás velká výzva. Znovu se ocitáte v této situaci. Je třeba ji ustát trochu jiným způsobem. Stoupněte si do kuželu lásky a nechte ho na sebe působit. Aktivujte skrze lásku vaše srdce a ukotvěte ji v něm.

Meditační téma: VAŠE MYŠLENKY

 Štíři 24.10. – 22.11.

Díky vašemu myšlení se nyní dočkáte zklamání od vaší blízké osoby! Uvědomte si to! Je třeba ho změnit, aby se to už nedělo. Stále díky tomuto vzorci strádáte, jste smutní, rozčarovaní a zklamaní. Už se od něj osvoboďte.

Meditační téma: VAŠE MYŠLENÍ

 Střelci 23.11. – 21.12.

Strachy! Zase jsou tu strachy! Zklamání z minula ze strany vašeho protějšku je ve vás natolik silné, že tyto strachy stále vyhrávají. Zdoláte je? Situace se sama vyvrbí a dopadne podle toho, co jste pro to v minulosti udělali..

Meditační téma: DOKONČENÍ JEDNÉ KAPITOLY

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Nyní jste na cestě inspirace. Potřebujete najít čas a prostor pro sebe. Dojít si k sobě a ke svému vnitřnímu světlu. Máte u sebe velkou duchovní podporu, můžete ji požádat o pomoc. Díky ní zvládnete omezení či nemoc, která je pro vás velkou zatěžkávací zkouškou.

Meditační téma: MAGIE

 

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Vylezou vaše velké hluboké strachy. Máte velkou šanci je zpracovat a ukončit. Mohl by vám s tím pomoci muž, který je ve vaší blízkosti. Otevře se tím velký emoční tok, který jste v sobě hluboce potlačili. Konečně to jde
ven. A vy cítíte velkou úlevu.

Meditační téma: SLEPÁ ULIČKA ve vašem myšlení

 Ryby 21.2. – 20.3.

Neusněte nyní na vavřínech. Nečekaně přijde něco nového, pro vás velká příležitost! Nepromarněte jí tím vaším sněním!

Meditační téma: MOUDROST

*       *       *       *       *

Velice si vážím všech, co podporují mé články a tímto jim děkuji!
Pokud se vám články  a poselství karet  líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 2900992067/2010, variabilní symbol: 8887888.

Pro tento web napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Také Vám mohu nabídnout můj nový program TRANSFORMACE S LÁSKOU A LEHKOSTÍ. Více v tomto odkazu>>http://lenkabicencova.cz/co-nabizim/transformace/Navazující články:

Renata Petříčková: Horoskop SRPEN 2017 pro všechna znamení podle Zlatého tarotu

Daniela Hannah: Horoskopy na ZÁŘÍ 2017

Pavlína Holancová: TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ - astrologický fenomén


Lenka BicencováAutorka článku: Lenka Bicencová - nabízí tyto služby: výklad karet, numerologie, automatická kresba a písmo, rasheeba. 

Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života.

Díky tomu, že umím naslouchat své pravé podstatě, svému srdci a jednat v souladu s ním, žiji šťastnější a opravdovější život. Za pomocí převážně tarotu a meditací pomáhám dál ostatním lidem, aby také mohli žít lepší, plnohodnotnější život http://lenkabicencova.cz telefon: 774 189 711

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. :-))

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč