Veronika Navrátilová: Úplněk ve Střelci

V úterý 29. 5. se na Měsíc dívá z opoziční strany Slunce, je tedy úplněk a odehraje se ve Střelci v 16:19 SELČ. Tento rok se Luna setkala na obloze s královskou stálicí Antares. Je to rudá hvězda, tak trochu bojovně a pohotovostně naladěná, svou energií nejvíce připomíná planetu Mars. Podporuje vojenské akce a také je podněcuje. Na světové úrovni to může opravdu rozhoupat a aktivovat vojenské zásahy. Vliv úplňku netrvá pouze jeden den, ale 2 až 3 týdny.

Slunce je v opozici v Blížencích a představuje tisk a informace, které jsou nám předkládány. Střelec hledá vyšší pravdy, je to znamení spravedlnosti. Ovšem ne spravedlnosti světské, které vládne znamení Kozoroha a tvoří si ji lidé sami, ale spravedlnosti univerzálních zákonů. Pod tímto vlivem se lidé mohou víc stavět proti mediálním lžím, budou mít chuť se ozvat a pojmenovat nespravedlnost, na kterou se není lehké v tichosti dívat.

Stálice Antares, na které se odehraje úplněk, poskytne na osobní i společenské úrovni hodně rebelské, živočišné energie. Úplněk je sám o sobě dobou náročnější na ovládnutí emocí a Antares je o to víc rozžehne, vyvolá v nás hněv na situaci, kterou snášíme už dlouho. Můžeme se zlobit i na svou vlastní neschopnost v některé životní oblasti. Antares je strategická a přináší úspěch přes bojovné nastavení, aktivitu a vytrvalost.

Tento úplněk vnímám velmi dobře, je v nejoptimističtějším znamení horoskopu. Úplňku vládne Jupiter, vládce bohů. Střelec je zobrazován napůl jako kůň a napůl jako člověk. Drží šíp a míří s ním do výšin. Pohyb je zde vyjádřen dvěma způsoby. Ćást animální představuje práci svalů, sport a živočišné činnosti. Část lidská se již vymanila z úrovně smyslů a míří k božství, k vysokým duchovním oblastem.

Za střelcovského úplňku se stáváme optimističtějšími, vnímáme věci a události z jejich vyšší perspektivy, plánujeme dlouhodobé cíle, tvoříme si vize naší budoucnosti. Ještě nevíme přesně, jak budeme postupovat, co všechno to bude obnášet, jen sníme a víme. A co je na úplňku nejvíc vzrušujícího? Vesmír nám posílá pozitivní a aktivní energii vidět i složité situace z jiného, nadějnějšího úhlu pohledu. Dává nám nové naděje a vyhlídky.

Úplněk je ohnivý, nalaďte se na tento oheň a buďte rozhodní v tom, co chcete dosáhnout. Je mimořádný čas na stanovení si obrazu toho, co bychom ještě chtěli ve svém životě docílit. A je úplně jedno, zda to jsou tzv. malé věci nebo velké duchovní mety. Jsme příliš zmítaní emocemi a myšlenkami a necháme sebou smýkat zleva doprava. Vytyčte si vyšší a vzdálenější cíle a ve své každodennosti se snažte mít je při rozhodování stále na vědomí. Pak budete pevnější a jistější v životě. Spokojenost a štěstí se posilují, pokud jsme schopni obětovat to, co chceme nyní, tomu, co chceme v konečné instanci.

Vnitřní jistota nemá zdroj v tom, co si o nás druzí lidé myslí nebo jak se k nám chovají. Jejím zdrojem nejsou ani životní podmínky, okolnosti nebo postavení. Ona totiž vychází z našeho nitra, ze shody cílů a každodenního života, neboli naší integrity.

Milí přátelé, užijte si v radosti ohnivý úplněk!


Autorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel.: 603 572 667, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Veronika Navrátilová www.ctuhoroskopy.czJmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou.

Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne.

Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.

Stačí kliknout na stránku kontakt a ozvat se mi. Děkuji za Váš zájem.


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč