Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 11. června 2018

První významnější událostí v následujícím týdnu je vstup Merkura do znamení Raka. Tato změna bude znamenat výrazný rozdíl ve způsobu našeho myšlení, komunikace a práce s informacemi. Je to velmi specifické postavení a Merkur si bude muset v račích vodách chvíli zvykat. Na rozdíl od jeho domoviny, tedy předchozího znamení Blíženců, je totiž v Raku všechno trochu pomalejší, opatrnější, citlivější a tedy zranitelnější. Je to prostředí, jemuž rozumově založený vtipálek, mluvka a rychlík, tolik nerozumí. Protože ho ale zdobí vysoká adaptibilita, pobytu v kardinálním znamení Raka se přizpůsobí.

A co toto spojení přinese nám? Budeme o něco tišší a mlčenlivější. Není potřeba pojmout všechny informace světa, mít rozsáhlý všeobecný přehled a schopnost bavit se s kýmkoli na jakékoli téma. Namísto do šířky půjdeme spíše do hloubky, takže povrchnost a upovídanost, jež občas doprovází Merkura v Blížencích, zde nehrozí. A taky se budeme v myšlenkách více vracet zpět, je možné, že si naplánujeme cestu domů, za rodiči. V našem uvažování a rozhodování bude hrát větší roli zkušenost z minulosti. Protože Rak je znamení mimořádně citlivé, naše názory budou více ovlivněny dojmy, pocity a aktuální náladou, více než skutečností a fakty. Toto je jeden z problematických projevů Merkura v Raku v běžném životě, v umělecké sféře se ale jedná o pozitivum.

Je to také skvělé postavení pro paměť, psychologii a dává možnost navázat kontakt s naší nejniternější podstatou.

Další důležitou astrologickou událostí je čtvrteční přesun Venuše do znamení Lva. A podobně jako v případě Merkura se jedná o velkou změnu. Týkat se bude estetiky, hodnotových měřítek, lásky a partnerských vztahů. Venuše v Raku upřednostňuje přirozenou krásu a ve vztahu je pro ni důležitá jistota, cit a rodina, v níž zastává aktivní láskyplnou a pečovatelskou roli. Nepotřebuje drahé třpytivé dárky, ani jako důkaz lásky, ani pro zábavu a potěšení. To Venuše ve Lvu, která nás od čtvrtka obdaří svou přítomností, se blýskne ráda. Vše co se týká krásy a lásky má ráda na maximální úrovni.

Nechci Venuši ve Lvu pomlouvat, její láska dokáže být intenzivní a vášnivá, období zamilovanosti úžasně kreativní, hravé, radostné a inspirativní. Dokáže velkoryse dávat, ale ke svému protějšku bývá náročná. Je ráda, když je její láska oceněna. Ráda se baví a miluje hezké věci, chce se líbit. Venuše ve Lvu zkrátka často nedokáže oddělit lásku od lákadel hmotného světa. Na druhou stranu, pokud jí vyjádříte svou lásku a obdiv, dá vám své věrné vroucí srdce. Venuše se ve znamení Lva zdrží přibližně měsíc a tento čas pravděpodobně ve vztazích uvítáme, protože přinese vlnu dobrodružství, emocí, lásky a také radosti, hravosti a zpestření do partnerského života.

Přeji vám krásný týden!


Autorka článku: Veronika Navrátilová

http://ctuhoroskopy.cz/

tel – 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč
national cpr association