Samapatt Eliana Toschi: ÚPLNĚK V KOZOROHU

Úplněk v červnu spadá na 28. den a je v zemském znamení Kozoroha.

Síla, stabilita a rozhodnost jsou klíčovými slovy tohoto úplňku, a je to přesně to, co potřebujeme pod vlivem jeho energie.

Kozoroh je znázorněn horskou kozou. Pokud jsi někdy viděl horskou kozu, tak víš, že má schopnost vyšplhat do výšky a usadit se na skalnatých a nejistých výběžcích  hřebenů a přitom všem se udržet v dokonalé rovnováze.

Toto je dobrá analogie pro energii Kozoroha. Je to spolehlivé a zaměřené znamení, které je velmi těžké porazit. Energie Kozoroha spočívá v tom, zůstat zakořeněný v tom v čem jsi, tak abys mohl mířit k výšinám tvé vlastní hory.  

Tento Úplněknás ponoří do cílevědomé energie Kozoroha, tak můžeme najít svou sílu a naši rozhodnost jít dopředu. Připomeneme si naši schopnost pokračovat a šplhat, i když jsou životní situace těžké.  
Energie, která obklopuje tento Úplněk je hustá, stejně jako element ke kterému patří, Země; každopádně je nám připomínáno, že můžeme získat jakoukoli věc a můžeme vše překonat. Pouze potřebujeme mít důvěru v sebe samé, důvěřovat v naši schopnost mít úspěch a překonat všechny překážky s disciplínou, smyslem pro zodpovědnost, trpělivostí a houževnatostí.    

Stejně jako horská koza důvěřuje v sebe, také my máme mít důvěru v to, že kdekoli jsme, právě tam být máme.

Musíme se postavit svým problémům a musíme být ochotni postavit se lekcím, které nám Vesmír posílá. Samozřejmě, že t může nahánět strach a může to aktivovat mnoho úzkostné energie, ale občas potřebujeme cítit strach a udělat to co je třeba i tak.

Občas musíme překonat to, co nám brání, nebo nás drží a najít tak jako tak svou odvahu.

Pro tento Úplněk v červnu pomůže zůstat v přítomnosti a překonat co nejlépe tyto energie.

Obecně má tento Úplněk určitou intenzitu a pomůže nám uzavřít lekce, se kterými jsme pracovali v posledních měsících.

Je to období zkoušek pro nás pro všechny, a Vesmír to zařídí tak, abychom prošli s plnými body. Pokud ti přijde na mysl něco náročné v období tohoto Úplňku, pamatuj, že vždy existuje řešení, a čím víc budeš důvěřovat sám sobě a budeš uvažovat a současně budeš dobře zakořeněný, tím snadněji svou cestou projdeš.


Autorka článku: Samapatt Eliana Toschi - italská vědma a astroložka

Samapatt Eliana Toschi se stala v roce 1983 žákyní mistra Osho. Začala svoji cestu hledání a poznání sama sebe prostřednictvím meditačních technik mistra Osho, žila a pracovala v duchovních komunitách v Itálii, Evropě a také ve Spojených státech. V roce 1987 se vydala do Indie do ašrámu Poona-India,kde získala diplom jako Osho Astrologer na Osho Multiversity, následně se věnovala různým oborům,jako je Prana Healing, Tibetan Pulsing, Reiki, Channeling, Taroky, Energy work, Hypnóza a Pnl, a dalším technikám, jako je Encounter, Rebirthing, Bioenergetika, Tantra, Primal a jiné meditační terapie, jako Mistyc Rose a NoMind, Body work, masáže, tanec, divadlo a ještě mnoho dalšího.

V roce 1990 se vrátila do Itálie, po smrti mistra pokračovala a žila s žáky v různých meditačních centrech na severu Itálie, kde pokračoval ve své cestě až do okamžiku, kdy potkala svého současného partnera, se kterým šla žít do Toskánska, kde žije i nyní. Zde pokračuje ve svém učení evolutivní a karmické astrologie a v roce 2000 se začala zajímat o metodu Rodinných konstelací Berta Hellingera.

Rozhodla se tedy projít vyškolením na průvodce Rodinnými konstelacemi a také absolvovala školu Holistické celostní poradkyně.
Dnes je astroložkou poradkyní, Celostní poradkyní s holistickým zaměřením a průvodkyní rodinnými konstelacemi.
Píše články a horoskopy pro specializované časopisy, pro internetové stránky, věnuje se individuálnímu poradenství a vede kurzy a semináře.Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč