Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 2. července 2018

Čeká nás první prázdninový týden a musím říct, že konstelace vypadají moc hezky. Slunce, nejdůležitější astrologický prvek, prochází nejlepším znamením pro rodinné záležitosti, tedy Rakem, a navíc je krásně aspektované, takže děti a my všichni, bychom měli být docela spokojení.

Astrologicky nejakčnějším dnem celého týdne bude jednoznačně čtvrtek. Ten nabídne jednu opravdu nádhernou konstelaci a také jednu trochu komplikovanější. Slunce v Raku v trigonu na Jupiter ve Štíru je pro letní období, kdy rodiny na dovolených tráví hodně času spolu, prostě super! Krom toho, že by měla panovat dobrá nálada, budeme i plni fyzických sil (v rámci možností). Zároveň zafunguje velkorysost, ochota a chuť naplánovat něco většího, nebo zkrátka takového, aby byli všichni rádi, případně nadšeníJ. S tímto aspektem není vyloučeno, že se lidé nechají ve větší míře zlákat delšími cestami, než obvykle. Jupiter skutečně nezná obav ani hranic.

Aby to ale neznělo tak růžově, ve čtvrtek dojde také k opozici mezi Merkurem ve Lvu a Marsem ve Vodnáři. To je také aspekt, který srší odvahou, silou, nápaditostí a akčností, minimálně se o tom snaží přesvědčit naše hlavy, ovšem projevy a dopady budou trochu neuhlazené. V tento den hrozí v komunikaci ostrost a dohady, během pohybových aktivit pak neplánované kotrmelce. Čtvrtek bude zkrátka nabitý energií, bude potřeba s tím dopředu počítat, s předstihem se krotit a v žádném ohledu neriskovat. Zároveň působící vliv Jupitera na Slunce by nám ale měl zajistit vyšší ochranu.

Nedělní krásný vodní trigon mezi Sluncem v Raku a Neptunem v Rybách přinese zjemnění, nastolí vlídnou, vstřícnou a klidnou atmosféru. Budeme si s radostí užívat vzájemnou blízkost v rámci našich rodin. Egoistická potřeba prosadit vlastní vůli ustoupí do pozadí a naopak se dokážeme obětovat ve prospěch ostatních.

V tomto typu aspektu je velká duchovní síla a moudrost.

Přeji vám perfektní start prázdnin!


Autorka článku: Veronika Navrátilová

http://ctuhoroskopy.cz/

tel – 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč