Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 9. července 2018

Čeká nás astrologicky velmi plodný týden. Hned v pondělí se Merkur ve Lvu dostane do kvadratury na Jupiter a našim myšlenkám a slovům tak narostou příliš velké svaly. V životě se dá teoreticky dosáhnout opravdu hodně, ale velkolepé plány pod vlivem tohoto smělého aspektu většinou končí buď pouhými slovy, nebo nepromyšlenými činy. V pondělí se proto v tomto ohledu držte spíš při zemi a snažte se být pokornější.

Hned v úterý ale může být vše trochu jinak. Jupiter ve Štíru se totiž po delší době otáčí do přímého chodu a to je událost vskutku nemalá. Pokud jste v posledních čtyřech měsících měli pocit, že se vám obecně méně daří, a že vaše sebevědomí a naděje jsou tytam, nebo jste měli hlouběji do kapsy, zažili slabší období ve vašem podnikání, apod., věřte, že počínaje úterkem se vše začne otáčet k lepšímu. Jupiter je v astrologii tradičním dobrodějem, nositelem nezdolného optimismu a blahobytu. Samozřejmě je zapotřebí mu aktivně pomoci, nicméně jeho otočka do přímého chodu beze sporu znamená blýskání na lepší časy.

V úterý dojde také ke změně postavení Venuše, která se na necelý měsíc stěhuje do znamení Panny. A dařit se jí tam bude dobře, protože během týdne nejprve přijme trigon od Urana a následně i od Saturna. Takhle dobrou Venuši už jsme delší dobu neměli, takže naše vztahy, láska a milostné záležitosti dostávají zelenou. Panna je mimořádně praktické a pořádkumilovné znamení a v tomto ohledu zapůsobí i zmíněný Saturn v Kozorohu. Leccos tak s partnery vyčistíte a vyřešíte, tak, aby mohlo vše perfektně fungovat. Netvrdím, že vám toto postavení přinese od milovaných protějšků vroucí citová vyjádření, ale vztahy přece nejsou pouze o tom…

Malinko náročněji vypadá čtvrtek, kdy se Slunce na své pouti znamením Raka dostane do přesné opozice na Pluto. Pluto je obecně planeta, s níž nebývá moc srandy, naopak dokáže člověka trochu přišlápnout. Nemyslí to s námi ale vůbec špatně, to jen nekompromisním způsobem žádá transformaci, přerod. Je možné, že budeme vlivem okolností nuceni něco odevzdat či ztratit. Je přitom pravděpodobné, že nás to vnitřně zasáhne a nebudeme chtít. Je možné, že tento hlubší prožitek se díky účasti znamení Raka bude týkat naší rodiny. Ať už se jedná o cokoli, je důležité si uvědomit, že nepohodlné tmavší situace jsou neoddělitelnou a přirozenou součástí života a naším úkolem je tento fakt přijmout, což z nás učiní zase o kousek moudřejší, harmoničtější a celistvější osobnosti.

V pátek nás pak čeká důležité novoluní, jež je zároveň částečným zatměním Slunce. Je to téma na samostatný příspěvek, který pro vás chystám. Užijte si další krásný prázdninový týden!


Autorka článku: Veronika Navrátilová

http://ctuhoroskopy.cz/

tel – 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč