Jitka Bártová: Povídání s hvězdami o retrográdním Chironu v Beranu. A co nám na cestě porozumění sami sobě povídají hvězdy na nebeské klenbě ?

Krásné léto přátelé a příznivci hvězd. 

Zítřejším úterním dnem, 10. července 2018 vstupuje Venuše do zemského znamení Panny. Po růstu a proměnách procházíme stavem nových posunů. Někdo může svůj posun vnímat jako krizový, někdo zase může pochybovat, ale celkově se ve vztazích a v životech vyvíjíme … Mezi lidmi poslouchám, jak naříkají a stěžují si na dnešní svět, na vyhořelou přírodu, na demonstrace a tím vším si tvoří destruktivní vnímání života. Dnešní povídání nazvu porozuměním sami sobě. Tyto negace jsou konfrontací jedince se sebou samým. Nebudu se účastnit rozkladu společnosti a neléčitelných negací, které člověka stahují dolů, necítím to tak. Jen vás mohu ubezpečovat, aby jste se pozitivními postoji chránili před negativními a špatnými energiemi. Já jenom vnímám, že symbolická smrt nás vede k přechodu k vyššímu stavu.

Vztahy jsou tvořivou energií a v proměnách si snad každý jedinec prochází krizí, nebo soustavnou readaptací, což je přizpůsobování se situacím, nebo se to může týkat zákonu přitažlivosti. Jedna malá planetka, objevená až v roce 1977, ale svým významem velká planetka Chiron, je retrográdní (stagnující) v kardinálním a ohnivém znamení Berana a marsovský Beran vyjadřuje naše vlastní Já. Dochází li ke změně směru planetky, dochází tak k obratu ve vědomí lidí. Z pohledu mytologie je Chiron léčitelem a léčí naší minulost, naše bolesti a stará zranění, která jsou jizvou na duši. Když je Chiron jako léčitel v pozici retrográdní, otevírají se nám stará zranění, sny a příběhy z minulosti, nebo se otevírají stinné stránky, šrámy a újmy zanechané v naší duši. Nicméně, jedná se o proces odehrávající se na emocionální a hmotné úrovni.

Uran, jako planeta radikálních změn, boří staré normy, Saturn, jako planeta času ovládá viditelné formy, je mudrcem, rádcem a strážcem, kosí vše, co není užitečné, učí nás, aby jsme se dokázali správně nasměrovat a dělat dobrá rozhodnutí. A opět je tu náš vnitřní léčitel Chiron, který nás dostává do konfrontace s minulostí, kdy naše chování je plné emocionálních, anebo výbušných reakcí. A naše vtělená duše prozrazuje slabiny, jak vnímáme okolí, společnost, svůj růst, své ego, či překračování hranic. Retrográdní Chiron nás vzývá na účasti léčebného procesu.

Pak máme retrográdní planetu Mars ve Vodnáři. Mars je energie a umožňuje, nebo zprostředkovává prožitky prostřednictvím akce, činů, vitality, chuti do života, nebo oplodnění lásky, hi hi  V případě retrográdního Marse naše síly prochází proměnou, cítíme se být vyčerpaní, nebo vláční, pomalí, bez náboje, či bez chuti  Mars hospodaří s teplem a řídí naší pohybovou energii. Symbolicky může přinášet nervozitu, vztek, anebo chvění v oblasti mezi pupkem a slunečním pletencem. Toto vše je cílem inkarnace, jen stačí správně pochopit hvězdy v horoskopu, vyhýbat se negativnímu šíření paniky a nechat životu volný průběh. Víte, čím více tlačíte na pilu, tím více se nic nedaří a stojíte na místě. Nejdříve potřebujeme být schopni řídit svou intuici a ukočírovat si svou životní energii, abychom dosáhli úspěchů, nebo toho, co si přejeme. A neobávejte se, já sama celý svůj život prožívám v naději a v lásce, kdy stále cítím, že vše bude dobré. Vše je zakódované v lidech.

Vstupem Slunce do ohnivého znamení Lva, které se uskuteční v neděli, dne 22. července, zřejmě  začne další proces přeměny rozšířeného vědomí, což bude spojené s láskami, dětmi, hrou a kreativitou. Vše nám ještě dne 27. července umocní úplněk a zatmění Měsíce ve Vodnáři. Prožívejte si léto bez strachů a nechte projevit své kouzelné vnímání duše, věřím, že v okamžiku, když se stanete sami sebou, se vám  opět vaše síla navrátí.

Papa. Nádherný čas proměn vám v lásce a úctě přeje astroložka a vědma Jitka


JItka BártováNapsala astroložka Jitka Bártová - České Budějovice - telefony 775 097 667 a 777 602 325  ♥   www.povidanishvezdami.cz

Často mě navštěvují lidé, kteří jsou vážně nemocní a jejich cesta v pozemském světě končí. Duševně nemocní lidé a lidé s poruchou osobnosti a s plně vyvinutou schizofrenií posílám k doktorovi. Ačkoli mám ráda bylinky a alternativní medicínu, jsem zastáncem moderního lékařství. Když už je lidem hodně ouvej, když potřebují operaci, stejně pak jdou do nemocnice, protože potřebují schopného lékaře. A jelikož miluji naší zahrádku, jezírko plné ryb a vrbu, pod kterou stojí dřevěná lavička, takže čerpám energii hlavně v přírodě. Matka příroda je naším největším darem a otevřenou náručí lásky, kterou nám lidským bytostem může dát. Jen je třeba dary přírody vnímat a umět je s pokorou přijímat. A když už takové dary přijímáme, také matičce přírodě poděkujeme, stromy pohladíme a péči a lásku jí zase vracíme. A recept na spokojený život ? Prostě neřešit a nepřemýšlet nad věcmi, které jsou stejně neřešitelné. Udržovat si čistou mysl a neodpírat si pochutiny, které vaše tělo chce a potřebuje. A umět se radovat z maličkostí :-D Jsme tady jenom na návštěvě a život, tak ten je jedna velká hra :-D 


Úplněk v zemském znamení Panny - Povídání s Hvězdami 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč