Petra Havlíková: Letní andělská poselství pro jednotlivá znamení

Pro všechna znamení:

Andělé si přejí, abychom v sobě v každém okamžiku probouzeli radost a věnovali se aktivitám, které nám radost dělají. Energie radosti je velmi přitažlivá – přitahuje k nám pozitivní události a zázraky jsou tak na denním pořádku pro každého z nás. Nejvíce můžeme radost procítit, když se nacházíme v přítomnosti – tady a teď – kdykoliv přemýšlíme o tom, co bylo nebo bude, ochuzujeme sami sebe o intenzitu prožívání v přítomnosti.

Beran:

Vás čeká léto plné změn. Otevři se s důvěrou v Boží načasování a věř, že všechny změny ve tvém životě ti přinesou více dobra. Andělé tě chrání teď a v budoucnosti budou vždy s tebou. Neboj se na ně obrátit, kdykoliv nebudeš vědět kudy dál. Otevírej své srdce lásce a budeš po cestě dostávat andělská znamení, která tě ubezpečí v tom, že nikdy nejsi sám.

Býk:

Každá tvoje myšlenka je tvořivá. Uvědom si, jak velká je síla zákona přitažlivosti a vědomě ho využívej pro dobro všech (své i druhých). Ty sám můžeš rozhodovat o tom, zda naplníš své myšlenky láskou, harmonií a soucitem. Kdykoliv požádáš anděly o pomoc, pomůžou ti přinést více radosti a přitahovat k tobě pozitivní zkušenosti, stačí se jen otevřít a následovat jejich vedení.

Blíženci:

V letních měsících vás andělé velmi silně podporují v práci a podnikání. Je vhodný čas začít podnikat, nebo směřovat tam, kam vás vede vaše srdce. Být sám sobě pánem vám tak umožní více naslouchat své intuicí a řídit se jí. Andělé tě tak povedou k úspěchu, který si zasloužíš. Spolupracuj s nimi a nezapomeň jim projevit vděčnost za vše, s čím ti pomáhají a za jejich přítomnost ve svém životě.

Rak:

Kamkoli jdete, andělé jsou vždy s vámi. Všímejte si znamení a stejně tak o ně žádejte, když si nebudete jisti. Vaše spojení s anděly je velmi silné, posilujte jej a komunikujte. Jste milováni a andělé vás vždy obklopují, stačí jim s láskou odevzdat veškerou zátěž a naslouchat jejich vedení. Znamení k vám mohou přijít skrz texty písní, peříčka nebo třeba andělská čísla na autech/hodinách/domech.

Lev:

Čas věnovaný dětem i svému vnitřnímu dítěti v tobě probouzí a obnovuje radost a hravost. Čím více času trávíme s dětmi, tím se nám otevírají nové obzory. Děti nám pomáhají vidět svět krásnější a otevřít své srdce této kráse. Věnujte se dětem i sami sobě a výrazně tak zvýšíte svou přitažlivost. Díky tomu můžete zažít neuvěřitelné okamžiky a zázraky.

Panna:

Nic neodkládejte. Právě teď je ten nejlepší možný okamžik se vydat za svými sny, do hlubin svého srdce a naplnit své touhy. Otevírají se před vámi možnosti, je jen na vás, kterým směrem se chcete vydat. Nestrachujte se, co je správné a co ne, prostě běžte a buďte tam, kde je vám dobře. Ten čas je právě teď, už žádné čekání a rozmýšlení. S důvěrou v andělskou přítomnost a ochranu není nic, co by vám mohlo ublížit. Smýšlejte pozitivně.

Váhy:

Ve své podstatě jsme všichni nevinní. Odevzdej andělům pocity viny, zlobu a obviňování. To všechno tě zdržuje od života, který si přeješ žít. Zavíráš si tak sám dveře ke štěstí a možnosti, které na tebe čekají a jsou tu pro tebe. Je čas už nechat minulost jít a zaměřit se na vytváření svého života tady a teď. Díky tomu změníš i to, co tě čeká později. Opusť vše, co nepotřebuješ a vydej se vstříc radosti a zázrakům.

Štír:

Pro vyšší spojení s anděly a sami se sebou choďte hodně ven. Čerstvý vzduch přinese příjemné osvěžení a načerpání energie, díky které se budete moci snáz věnovat svým přáním a tužbám. Svou energií neplýtvejte, žijte pro to, co milujete a dojdete tak k hlubšímu sebepřijetí. Projevujte vděčnost Matce Zemi za dary, které nám přináší.

Střelec:

Nech minulost být. Držel ses svých vzpomínek a bolístek už moc dlouho. Opusť to, cos znal a vydej se za něčím novým. Minulost je pryč, jsi tady a teď, prociť to naplno. Jen tak budeš moct měnit budoucnost, která tu na tebe čeká. Ty sám jsi zodpovědný za život, který žiješ.

Kozoroh:

Naslouchej! Naslouchej svému vnitřnímu hlasu. Naslouchej svému srdci. Naslouchej andělskému vedení. Díky tomu, že se propojíš sám se sebou a svými anděly, získáš mnoho nových zkušeností, které ti otevřou zcela nové možnosti. Věnuj čas druhým i sám sobě, abys měl dostatek času na rozjímání. Ztišení je potřeba a díky němu dojdeš ke zkvalitnění mnoha vlastností, které máš. Stejně tak naslouchání okolí může vést k novým informacím, které se ti můžou v budoucnu hodit.

Vodnář:

Ničeho se neboj. Vše je v absolutním pořádku. Kdykoliv se dostaneš do nepříjemné nebo stresující situace, najdi si čas na hluboký nádech a chvilku o samotě. Rozvaha a odevzdání situace andělům přinese nejlepší možné řešení. Andělé ti pomáhají, když je o to požádáš. Neboj se žádat. Každá situace je příležitostí se více poznat a přiblížit se Bohu.

Ryby:

Je čas na velmi silné pročištění. Díky pročištění fyzického, mentálního i emocionálního těla se prohloubí tvá citlivost a schopnost vnímat anděly a andělskou říši. Udělej nutné kroky k tomu, abys byl v lepší kondici, zdravě a pestře se stravoval a udělat něco sám pro sebe. Zdravější život ti přinese více energie.


Autorka článku:  Petra Marie Keyrin Havlíková

https://petrakeyrinhavlikova.cz/


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč