Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 6. srpna 2018
Následující týden začne velmi sympatickou astrologickou událostí – v úterý se Venuše, planeta lásky a krásy, přesouvá do znamení Vah, jemuž tradičně vládne. Dostane se tedy nejen do prostředí nejmilejšího a nejpřirozenějšího, ale zároveň tam, kde dokáže působit nejsilněji. Silné působení pozitivní planety, jakou Venuše je, znamená reálnou naději především pro neutěšené a nefunkční vztahy. Diplomatické schopnosti a tolerance Venuše ve Vahách jsou skutečným hojivým balzámem na bolavá místa.

Současné postavení Venuše v Panně má v mnoha ohledech schopnost dát naše vztahy do pořádku, ale jedná se spíše o aspekt praktický. Problém se znamením Panny může být v tom, že je příliš koncentrovaná na práci a povinnosti, díky čemuž dokáže tu a tam vytvořit neuvolněnou upjatou atmosféru. Jakoby např. vyluxovaná a vytřená podlaha byla důležitější, než klid v partnerství.

Venuše ve Vahách je výrazně více orientovaná na sociální oblast. Nesnáší nepohodu, natož konflikty a je připravená se podle toho také chovat. Venuše ve Vahách vždy dává přednost druhému, míra sobeckosti a agresivity se v případě tohoto postavení blíží nule. Její projev je taktní, mírný a kultivovaný, plný respektu a úcty. Venuše ve Vahách posiluje význam a důležitost partnerství, během tohoto období můžete najít k partnerům cestu.

Krátce po svém vstupu do znamení Vah vytvoří Venuše trigon na Mars ve Vodnáři. Toto spojení přináší jednoznačnou šanci k nekomplikovanému navázání vztahu mezi mužem a ženou. Vzhledem k faktu, že se harmonický aspekt odehrává ve vzdušných znameních, spíše než o fyzický kontakt půjde o porozumění komunikační, jež může vznik vztahu usnadnit. Postavení Marsu ve Vodnáři nevylučuje nalezení partnera mezi přáteli.

V každém případě s navazováním známostí neotálejte, protože už v pátek se Venuše dostane do kvadratury se Saturnem. To je naopak spojení, které vztahům příliš nepřeje – obecně je buď nechce nechat vzniknout, případně se je snaží znehybnit, eventuálně bořit. Na dny kolem pátku tedy buďte připraveni, nepropadejte možné skepsi a trpělivě je přečkejte. Úterý a středa tedy budou z hlediska vztahů jistě lepšími dny, než čtvrtek a pátek. Až Venuše v sobotu mine Saturn, čeká ji téměř 14 dní klidné cesty harmonickým znamením Vah, než narazí na Pluto, takže naše vztahy dostanou brzy další naději.

Na popis ostatních aspektů už mi nezbyl čas, ale vstup Venuše do znamení Vah patřil v následujícím týdnu k událostem nejdůležitějším. Mimořádně významné bude také částečné zatmění Slunce, které nastane v sobotu, ale tomu se budu věnovat v samostatném článku, takže o něj nepřijdete.
Přeji vám další krásný letní týden!

Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč