Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 13. srpna 2018

Čeká nás další týden se Sluncem a Merkurem ve Lvu a Venuší ve Vahách, což celkově vytváří příjemnou radostnou letní atmosféru. Tomuto bezstarostnému nastavení v pondělí maličko přituhne úsměv na rtech, protože Mars nacouvá zpět do znamení Kozoroha. V něm už stojí i Saturn a Pluto, a znovu tak připomene a posílí jeho vliv. Tento těžkotonážní náklad ve vážném a usilovném Kozorohu nás nebude chtít nechat nahodile vlát ve větru a jen se bavit. Budeme o něco snaživější, soutěživější, organizovanější a cílevědomější. Budeme chtít, aby naše aktivity dávaly smysl. Zároveň ale nejde o nic zásadního, je to spíš nuance, protože obsazené Váhy a Lev udávají nekomplikovaný prázdninový tón.

V sobotu se spojí Venuše s Merkurem menším harmonickým aspektem v pozitivně laděných znameních, čímž uvolní a usnadní vzájemnou komunikaci. Bude možné přirozeněji navázat kontakty, seznámit se a zvýší se také ochota k dohodám a odpuštění. Naopak počet sporů a konfliktních situací klesne.

Merkur bude hrát důležitou roli i v neděli, protože se otočí do přímého chodu. Tento nenápadný jev nám výrazně usnadní životy. Veškeré rutinní každodenní procesy se zrychlí. Odpadnou různé drobné bloky, brzdy, překážky a komplikace, jež jsme v minulých týdnech mohli vnímat. Přímý chod Merkura všeobecně prospěje cestování, obchodu a komunikaci. V poslední fázi prázdnin rozhodně dobrá zpráva.


Neděle pak přinese ještě jeden významný aspekt – Jupiter vytvoří přesný trigon na Neptun ve vodních znameních. Tento aspekt obsahuje mimořádně silný duchovní potenciál. Posiluje lidskost, obětavost, dobrosrdečnost a umožňuje hluboké obohacující prožitky. Je to ideální doba k hledání vnitřního zdroje čisté lásky, uvědomění životního smyslu a opravdových hodnot, které jsou nekonečně daleko od uspokojování potřeb vlastního ega.

Mezi lepší dny, nebo jejich části, bude patřit pondělí, úterý odpoledne, pátek odpoledne a neděle. Naopak napěťověji to vychází na úterý dopoledne, středu odpoledne, čtvrtek a sobotu dopoledne.

Přeji vám další krásný týden!


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč