Lenka Bicencová: Poselství tarotu Magie druidů pro měsíc ZÁŘÍ + anděl pro VÁHY

Poselství tarotu Magie druidů pro měsíc ZÁŘÍ + anděl pro VÁHY

Anděl a poselství pro VÁHY pro rok 2018 a také pro všechny pro měsíc září:

“Vyjdi v noci ven. Na tmavé obloze září mnoho hvězd a celé jí vévodí nádherná zářivá Luna. Nalaď se na ní a spoj s ní své nitro. Stáhni si její jemnou energii, která naplní celé tvé tělo. Posilní tvou intuici a pomůže ti naučit se přijímat. Zjemní tvé chování. Budeš více vnímavý/á, citlivý/á a otevřený/á a do tvého života bude proudit hojnost celého vesmíru.”

 

A nyní pro jednotlivá znamení:

  Berani 21.3 – 20. 4.

Tento měsíc se zaměříte na rodinu. Něco se tam bude odehrávat. Následky minulých rozhodnutí. Nějaká situace se vám nebude dařit dotáhnout do konce. Budete stát na mrtvém bodě. Je tu ale možnost transformace. Tato energie s vámi bude po celé září. Využijte ji, nechte si pomoci.

 Býci 21.4. – 21.5.

Tento měsíc se bude točit kolem vaší rodiny. Budete se v ní cítit jako ryba ve vodě. Budete štastní a spokojení. A tuto atmosféru budete šířit dál i mezi ostatní. Toto má pro vás velký potenciál!!! Můžete se otevřít – emocím, lásce, sobě i ostatním! Super! Gratuluji. To je velký posun!

 Blíženci 22.5. – 21.6.

Láska – v této oblasti jste na správné cestě. Daří se vám! Jinde v životě jste ale uvízli a nedaří se vám hnout z místa. Už vás to vyčerpává a unavuje. No, větší část už máte hotovou, ale přehlédli jste nějaký důležitý detail. Je potřeba to dotáhnout úplně, aby se to už nikdy nevrátilo.

 Raci 22.6. – 22.7.

Vaše vnitřní moudro se vás nyní snaží vést. Vy jste se ale dostali do situace, která vás má probudit a těžko říct, zda nasloucháte. Jestli ne, budete probuzeni drsnějším způsobem než jste čekali. Vy jste se však zasekli a nedaří se vám hnout z místa. Ano, vaše myšlení vás omezuje! Ale to můžete změnit.

 Lvi 23.7. – 22.8.

Čeká vás nový začátek. Takový, který není pro vás úplně uchopitelný, nevíte a ani netušíte, co by mohlo následovat. Je to pro vás těžší, ale vy do toho půjdete. Čeká vás transformace ve všech směrech. A vy vstupujete na nový start, který má velký potenciál! Jděte do něj s lehkostí a hravostí. Život je hra!

 Panny 23.8. – 22.9.

Bude se otřásat země pod vašima nohama. To, co se bude dít, má příčinu v dávné minulosti. Pro vás to bude ale v tom dobrém slova smyslu. Budete si to užívat. Úspěch je na dosah! Dovolte si cítit lásku, radost, štěstí! Užijte si to!!

 Váhy 23.9. – 23.10.

Zase vás budou ovládat staré vzpomínky. Nyní se to bude týkat hlavně hojnosti a přijímání. Strádáte. Tato oblast není vůbec podle vašich představ. A víte proč?? Protože jste se vůči hojnosti uzavřeli. A nyní je na vás, jestli s tím budete chtít něco udělat.

 Štíři 24.10. – 22.11.

Docházíte si k důležitému uvědomění o vaší rodině a vztazích uvnitř ní. Možná i o způsobu fungování vaší rodiny. Tam někde se skrývá vaše omezení. Není čeho se obávat, stojíte pod šťastnou hvězdou. Využijte toho, zaměřte se na to a vše zdárně dotáhněte do konce.

 Střelci 23.11. – 21.12.

Tento měsíc se bude točit kolem vaší rodiny a jejího fungování. Chtěli byste, aby ve vaší rodině zavládla harmonie. Stále jste ale uzavření, odměření a vůči ostatním se chováte chladně. Díky tomu se to nedaří. Nyní by vaše uzavřenost mohla ublížit ještě více. Mohli byste s ní ve vaší rodině napáchat větší škody. Dejte si na to pozor!

 Kozorozi 22.12. – 20.1.

Tento měsíc budete něčím omezováni, vypadá to na nějakou nemoc. Potřebujete na sebe víc času. Jste hodně zaneprázdnění a vyčerpaní. Toto vše se bude dít zase na základě nějaké vzpomínky, která se ve vás nyní probudila. A na vás je jí odhalit a prozářit světlem a láskou.

 Vodnáři 21.1. – 20.2.

Muž, který hraje ve vašem životě důležitou roli, vám nyní uštědří důležitou životní lekci. Neberte to ve zlém. Ani se vůči němu neuzavírejte. Tohle prověří kvalitu vašeho vztahu. Je-li silný a půjdete víc k sobě nebo naopak, jestli vás to hodí každého jiným směrem.

 Ryby 21.2. – 20.3.

Nyní budete potřebovat více trpělivosti. Nic nebude tak, jak byste rádi. Ano, vše má svůj čas. Vaše omezené myšlení z vás bude dělat tvrdou a nepřístupnou osobu. Takhle se ale situace nezmění. Musíte s tím něco udělat, ne se uzavírat. Rada tedy zní: OTEVŘETE SE.

*       *       *       *       *

Velice si vážím všech, co podporují mé články a tímto jim děkuji!
Pokud se vám články  a poselství karet  líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 2900992067/2010, variabilní symbol: 8887888.

Pro tento web napsala Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.

Také Vám mohu nabídnout můj nový program TRANSFORMACE S LÁSKOU A LEHKOSTÍ. Více v tomto odkazu>>http://lenkabicencova.cz/co-nabizim/transformace/Navazující články:

Renata Petříčková: Horoskop SRPEN 2017 pro všechna znamení podle Zlatého tarotu

Daniela Hannah: Horoskopy na ZÁŘÍ 2017

Pavlína Holancová: TAJEMSTVÍ ZATMĚNÍ - astrologický fenomén


Lenka BicencováAutorka článku: Lenka Bicencová - nabízí tyto služby: výklad karet, numerologie, automatická kresba a písmo, rasheeba. 

Lenka Bicencová, autorka Meditací pro realizaci vysněného života.

Díky tomu, že umím naslouchat své pravé podstatě, svému srdci a jednat v souladu s ním, žiji šťastnější a opravdovější život. Za pomocí převážně tarotu a meditací pomáhám dál ostatním lidem, aby také mohli žít lepší, plnohodnotnější život http://lenkabicencova.cz telefon: 774 189 711

Pokud  už nechcete žádné rady promeškat, staňte se fanouškem fb stránek Tvořeno srdcem (rozkliknutím odkazu a dát To se mi líbí), aby vám příště neunikly. :-))

Tento článek není dovoleno kopírovat na jiné weby ani kopírovat části textu. Pokud chcete článek publikovat, získejte si osobní souhlas autorky. Budeme však velmi rádi, když jej budete sdílet na sociálních sítích. Ke snadnému sdílení na facebooku využijte tlačítko sdílet v horní části článku. Děkujeme, že dodržujete naše autorská práva. :-)) 


Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč