Veronika Navrátilová: Horoskop na týden od 20. 8. 2018

Milí přátelé, příští týden se z astrologického pohledu přesuneme do převažující zemské energie. Slunce ve čtvrtek vstoupí do znamení Panny. Tím posílí zemský živel (Pluto, Saturn, Mars už je v Kozorohu).

Končí bezstarostné období znamení Lva a začínáme se obracet ke svým pozemským povinnostem, pravidlům a řádu. Tento přechod je letos provázen hodně pozitivní aspektací. Slunce totiž vytvoří v sobotu přesný trigon se Saturnem a Uranem.

Především je to dobrá příležitost k realizacím všeho druhu. To, co začnete v této době, může mít dlouhé trvání, životnost. Pokud přemýšlíte už dlouho nad něčím, co byste chtěli do svých životů zařadit, je přímo ideální doba. Půjde nám mnohem lépe naše touhy a přesvědčení převést do života, do viditelné podoby. Takový zemský uzavřený trigon dokáže hodně zhmotňovat. Přesouváme se do oblasti těla, smyslů, matérie, práce a povinností. Ty však můžeme vnímat lehčeji a dokonce je můžeme vítat.

Díky trigonu na Uran se člověk v zemi necítí tak svázaně a těžce. Už proto bych nečekala na novoroční předsevzetí a začala např. s cvičením, prací na sobě nebo s novinkami ve své práci hned teď. Doba je přirozeně zralá.

Co je potřeba podotknout k této konstelaci je fakt, že potřeba zorganizovat si své tělo a nastolit mu zdravý program, se v této době nemusí udržet jen prvních pár dní, ale naše vůle bude podpořena příznivými energiemi.

Je to zároveň aspekt zdravého selského rozumu. Dává dobrou rozlišovací schopnost udržet si v životě věci ověřené a funkční a zároveň být otevřený novým zkušenostem a experimentům, které se mohou ukázat jako velmi pozitivní.

Podotýkám však, že je potřeba se s našimi těly neztotožňovat přespříliš. Držet si stále potřebnou rovnováhu a nezanedbávat to nejpodstatnější co přežije, a to je náš Duch, naše pravé Já. Tím navíc posilujeme zdraví a rovnováhu svého těla. Tam je třeba hledat příčinu všech našich tělesných strastí.

V neděli se objeví přece jeden náročnější aspekt a tím je kvadratura Venuše na Pluto. Tento aspekt se odehraje v kardinálních znameních, což vždy zabarví další účinky konstelace. Ve vztazích si dejme pozor na majetnickost, žárlivost, nezdravou dominanci a touhu po ovládání našich partnerů. Případně tuto energii můžeme cítit od nich. To, co se nám v našich vztazích líbí nejméně, to, před čím odvracíme naši pozornost, se nám může v neděli zviditelňovat. Nezapomeňte však, že to jsou ve své hlubší podstatě očišťovací procesy našich vlastních odstředivých sil, naší karmy a snažte se to tak brát, bez špatných emocí, bez zbytečných reakcí a s potřebným pochopením. Jen s tímto nastavením je možné projít správně, bez tvoření si dalších budoucích komplikací.


V neděli je další úplněk, který posílí náš krásný zemský trigon, a o němž se rozepíšu více v samostatném příspěvku. Jen vám prozradím, že je pozitivní i přes to, že úplňky jsou ve své podstatě vždy o vnitřním napětí.

Přeji vám hodně pevné vůle při práci na sobě a pomoci druhým.


Veronika NavrátilováAutorka článku: Veronika Navrátilová http://ctuhoroskopy.cz/ tel: 603 572 667, email – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Jmenuji se Veronika Navrátilová a o věci mezi nebem a zemí se zajímám od malička. S astrologií jsem se potkala zhruba v 18 letech a okamžitě jsem věděla, že půjde o životní lásku:). Ani po dlouhé době, co se touto královnou ezoterických disciplín zabývám, nepřestávám být fascinována její výpovědní hodnotou. Největší síla astrologie dle mého názoru spočívá v nativním horoskopu. Jinými slovy, věřím, že by žádný člověk neměl zůstat ochuzen o výklad horoskopu narození. Ten je totiž skvělou praktickou pomůckou a jakousi mapou, která spolehlivě radí kudy se v životě vydat a kudy jistě ne. Váš horoskop obsahuje celou řadu informací o všech důležitých oblastech života, o Vašich talentech nebo slabších místech. Umožňuje pohled do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Nabízí toho tolik, že bych musela psát ještě dlouho. Nechat si ho komplexně vyložit je lepší a to nabízím já Vám.


                         

Novinky ze všech kategorií článků

PODPOŘTE NAŠÍ PRÁCI A ZAŠLETE NÁM FINANČNÍ DAR, VELICE DĚKUJEME.
2201380141/2010. Pro platby ze zahraniční: FIO Banka, a.s.
IBAN: CZ7720100000002201380141

NEBO PŘES PAYPAL třeba 111,- nebo 222,- Kč